:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
Interwencje, Pitbull atakował ludzi - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 3
  • Fotka nr 1 z 3
  • Fotka nr 2 z 3
Portal 24jgora.pl 12/06/2019 00:08

Na ulicy Pijarskiej pozostawiony prawdopodobnie bez opieki pies rasy pitbull pogryzł mężczyznę.

Pies był bardzo agresywny, stwarzał zagrożenie również dla interweniujących służb. Akcja jego odłowienia trwała kilkanaście minut. Na miejscu oprócz policjantów interweniowali pracownicy schroniska. Poszkodowana osoba była opatrywana w karetce. Przebieg zdarzenia ustalają policjanci.

Pit bull terrier to rasa wpisana do rejestru psów agresywnych. Prowadzenie hodowli lub utrzymywanie psa rasy uznawanej za agresywną wymaga zezwolenia organu gminy właściwego ze względu na planowane miejsce prowadzenia hodowli lub utrzymywania psa, wydawanego na wniosek osoby zamierzającej prowadzić taką hodowlę lub utrzymywać takiego psa. Zezwolenia nie wydaje się, a wydane cofa się, jeżeli pies będzie lub jest utrzymywany w warunkach i w sposób, które stanowią zagrożenie dla ludzi lub zwierząt.

Pitbull atakował ludzi ?

Reklama

pitbull atakował ludzi ? - komentarze opinie

  • Gość1 - niezalogowany 2019-06-12 01:00:34

    Ale jaja

  • Zniesmaczony Obywatel - niezalogowany 2019-06-12 01:24:15

    Kacper pogonił potwora, Brawo Kacper!

  • obywatel - niezalogowany 2019-06-12 02:01:29

    Jeszcze bardziej podkreślcie, że to PITBULL, nadali ludzie tej rasie taką opinię i teraz jak rzep się trzymacie w tej głupocie, że to agresywna rasa. Adekwatnie do tematu, ten portal przez takie nieumiejętne i dosłownie idiotyczne pisanie schodzi ,,NA PSY'' :)

  • Gość - niezalogowany 2019-06-12 06:02:22

    Posiadacze tych psów to ludzie bez pokory i wrażliwości dla zycia oraz aroganci, powinni mieć zezwolenie od urzędu na posiadanie psa tej rasy, te zwierzaki są niebezpieczne nie mniej niż właściciele , idzie taki jeden z drugim i się puszy jakby nie wiadomo co posiadal, pycha takich ludzi jest śmieszna i świadczy tylko o ich małości

  • Gość - niezalogowany 2019-06-12 06:03:11

    Oszołoma z diozu mogli mu dać na pożarcie. Karma z kuźminą.

  • Gość - niezalogowany 2019-06-12 06:14:24

    Pies pogryzl innego psa a nie mężczyznę. Nie piszcie głupot

  • Gość - niezalogowany 2019-06-12 07:10:23

    Większość artykułów jest pisane przez jakiegoś debila

  • Gość - niezalogowany 2019-06-12 07:53:12

    Weźcie usuńcie ten artykuł bo same bzdury piszecie. Szkoda psa.

  • Delta Fors - niezalogowany 2019-06-12 08:17:40

    z taką agresywną świnią nie ma co się bawić w odłowienie - zastrzelić na miejscu, a właściciela obciążyć kosztami pocisku

  • gość 2019-06-12 08:29:03

    Czy to pitbull, czy jakiś inny popierdółka ratlerek.... pies każdy jeden wymaga należytej opieki. I to nie psa wina a właściciela że nie dopilnował. Ukarać wysoką grzywną.

  • Gość - niezalogowany 2019-06-12 09:03:31

    Artykuł pisany przez pół debila

  • gość 2019-06-12 09:04:06

    W państwie PiS zwierzęta mają większe prawa niż ludzie

  • gość 2019-06-12 09:21:49

    Za to artykuł komentowany przez pełnego debila nie tylko pół. Nie portal uznaje Pit Bulla za psa agresywnego a Rozporządzenie Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 28 kwietnia 2003 roku w sprawie wykazu ras psów uznawanych za agresywne. Więc trzeba go było pilnować a nie się teraz rzucać.

  • gość 2019-06-12 09:33:27

    Natalia nie ma się co na portal obrażać. Nikt za Ciebie psa nie upilnuje.

  • gość 2019-06-12 09:56:39

    Kula w łeb kundlowi i po sprawie

  • gość 2019-06-12 10:28:20

    Ciekawe te komentarze. Pies psa pogryzł? To kogo w karetce opatrywali? Psa? Zamiast pisać głupoty lepiej martw się teraz o własny tyłek, bo za coś takiego idzie się w dzisiejszych czasach do więzienia. I słusznie zresztą.

  • gość 2019-06-12 10:32:27

    Ten pies zaatakował wczesną wiosną mojego syna. Poszarpał kurtkę a desperacka walka syna uchroniła ich od gorszych następstw. Sprawa została zgłoszona do straży miejskiej. Kompletna ignorancja właścicielki

  • Gość swiadek - niezalogowany 2019-06-12 10:45:26

    W karetce była dziewczyna psiknieta gazem.

  • gość 2019-06-12 11:56:12

    Ty sam jesteś kur...wa psiknięty gazem. Komu te kity?

  • gość 2019-06-12 11:59:24

    A czy właścicielka posiada ważne zezwolenie na utrzymywanie psa tej rasy? Bo z komentarzy wynika, że nawet nie wiedziała że jest potrzebne. No to podwójny kanał ....Skąd się biorą tacy niezaradni życiowo debile ?

  • gość 2019-06-12 12:10:32

    "Gość - niezalogowany 2019-06-12 06:02:22
    Posiadacze tych psów to ludzie bez pokory i wrażliwości dla zycia oraz aroganci"
    Mam całkiem inne zdanie o tych ludziach. Posiadacze tych psów to zazwyczaj cioty, które udają groźnych, wytatuowane suchoklatesy albo dupokujcy z cyckami większymi niż ich kobiet. Pyskują do wszystkich a później chronią się psem.

  • Gość - niezalogowany 2019-06-12 13:10:18

    "Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze Internautów."
    Więc Dorga Redakcjo piszcie artykuły tak, żeby nie wywoływać g..no burzy.
    Dzisiajesze czasy to czasy hejtu.
    Jeden drugiego utopi w łyżce wody.
    Codziennie czytając jakikolwiek artykuł, zastanawia mnie, kto siedzi po drugiej stronie i zatwierdza to wszystko.

    Może czas zacząć, sprawdzać komentarze i niestosowne usuwać?

  • gość 2019-06-12 13:32:42

    A jakie to są niestosowne? Te, które krytykują twoją córeczkę za to, że hodowała niebezpiecznego psa bez właściwych kwalifikacji i zrobiła z niego bestię atakującą ludzi na ulicy?

  • gość 2019-06-12 20:41:50

    Jaki pan,taki pies.Zwierzaka nie ma co obwiniać.

  • Amstaff - niezalogowany 2019-06-12 21:11:32

    A ja mam amstafa od 9 lat i żadnego fałszywego ludzia nie pogryzł. Jak bym miał czas to mógłbym się z nim przytulać i całować 24h na dobę. Taki to oto niebezpieczny pies morderca. Jak się psa ułoży od małego taki będzie przez całe życie. Są właściciele pojeby, zjeby i cweliki że robią z nich agresorów.... a później takie efekty jak na załączonym obrazku

  • gość 2019-06-12 21:39:41

    A skąd wiadomo czy to rasowy pitbull czy może jakiś mieszaniec ? Pitbull z dobrej hodowli to nie mały pieniądz, i luzem by sobie nie latał. Zresztą pitbulle z Jeleniej można policzyć na palach jednej ręki. Większość myli je z amstafami albo właśnie mieszańcami w terrierów w typie bull.

  • Gość - niezalogowany 2019-06-13 08:14:33

    Większość ludzi nie ma pojęcia o rasach psów. Pewnie koło pitbulla ten pies nawet nie stał.

  • Sąsiad - niezalogowany 2019-06-13 11:42:46

    Mieszkam obok, znam sytuację. Właściciele nie zapewniają psu odpowiedniej ilości ruchu dziennie, pies jest strasznie sfrustrowany. Pies był pod opieką osoby będącej grubo pod wpływem alkoholu, biegał luzem, rzucił się na innego malego psa, i gdy opiekun po jakims czasie postanowił w końcu zareagować, sam został pogryziony ( kara za brak kaganca i smyczy ;) ) . Tylko dzięki szybkiej reakcji sąsiadów, nie doszło do tragedii. TO NIE PIES JEST WINIEN, A WŁAŚCICIEL. PAMIĘTAJMY O TYM.

  • gość 2019-06-13 12:42:46

    Brawo sąsiad!dokładnie!dalej kupujcie psy z pseudohodowli!za 100zł!biedne!potem bite,pozostawiane same sobie, często nieregularnie karmione, szczute na inne psy.to chyba nie wina psa tylko jakiegoś ciula,który chleje i nie potrafi zadbać o siebie,a co dopiero o psa!psy tej rasy są kochane,wrażliwe i oddane,chyba, że trafią w ręcę takiej patoli.ogarnijcie się ludzie!żaden pies nie rodzi s zły, czy to pitbull czy doberman!tak samo żaden człowiek nie rodzi s zły,zły s staje z jakiegoś powodu.

  • Gość - niezalogowany 2019-06-13 13:18:51

    A gdzie zdjęcie niby tego pittbula? Co drugi komentujący jest tyle wart co ten artykuł. Artykuł napisał pół debil a pół mózg komentuje. Idź do lasu, spotkaj sfore dzikich psów i zatęsknisz za pittbulem. Ciemnota i wiara w takie artykuły powala

  • Gość - niezalogowany 2019-06-13 15:09:14

    Pierdolicie głupoty nie znacie tej rasy i jesteście jebnieci kupcie sobie chomiki lub papużki

  • Gość - niezalogowany 2019-06-13 16:31:56

    To nie wina psa tylko właściciela. Poczytajcie sobie o rasie. Z natury są to łagodne psy w stosunku do ludzi, przejawiają agresję do innych psów lecz psa można ułożyć. To tak jakby obwiniać każdego silnego człowieka o bycie awanturnikiem bądź przestępca.

  • Gość - niezalogowany 2019-06-13 17:29:59

    Większość ludzi to ciemnogród wierzy w ploty bo ktoś kiedyś powiedział, i ta historia jest nadal powielana, szkoda bo rasa jest naprawdę bardzo fajna, i kochana. Owszem są wyjątki, ale to nie wina psa że czasem trafi mu się właściciel kawał. H..a.

  • Gość - niezalogowany 2019-06-13 23:28:07

    Wlascicielem psa jest Pani Wiktoria B. corka pani B. z Urzędu Miasta Jeleniej Gory. Ciekawe czy sprawa bedzie zakopana pod dywan?

  • Gość - niezalogowany 2019-06-13 23:40:38

    Wcale te psy nie są agresywne, jak właściciel wychowa to później pies jest agresywny. Nawet najmniejsze piesek może być agresywny. Wiem po sobie bo sąsiad maja małego kundelka który jest bardzo agresywny. To jest wychowanie od szczeniaka.

  • Mika - niezalogowany 2019-06-14 08:19:36

    Zezwolenie tak, jeżeli pies rodowodowy. Inaczej to zwykły kundel i żadnego pozwolenia nie trzeba..... Panie "redaktorze"..... warto by bylo rzetelniej coś popelnic

  • Gość - niezalogowany 2019-06-14 08:22:15

    90% ludzi nie odróżnia amstafa, stafika, bulteriera, pitbula czy american bully i nazywa je "pitbulami".

  • Gość - niezalogowany 2019-06-14 16:09:51

    Ja mam Rottweilera. Rasy agresywne to jedna wielka bzdura. Jak sobie wychowasz tak masz, jak z dziećmi. Mój kochany pies jest potulny jak labrador.

  • ?? - niezalogowany 2019-06-14 18:26:25

    Może tak " w typie" a nie "rasy". Na jakiej podstawie ktoś stwierdził rasę?

  • Gość - niezalogowany 2019-06-17 15:26:12

    Zwierze to zwierze. Skąd pewność że mężczyzna go nie sprowokował. A to że rasa uważana za grozną, poprzez wygląd i uścisk szczęki. A po za tym nie ocenia się książki po okladce. Po za tym jaki właściciel taki pies. Moze byl zle wychowany ale na chuj skreslac calą rase. Kto nie mial tych psow i nje wie jakie sa to niech nie oceniają bo sie tylko osmieszają.

Dodajesz jako: |