:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Pili i załatwiali potrzeby fizjologiczne w parku

Interwencje, załatwiali potrzeby fizjologiczne parku - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 3
  • Fotka nr 1 z 3
  • Fotka nr 2 z 3
Portal 24jgora.pl 17/10/2019 08:51

Patrol Straży Miejskiej interweniował wobec kobiety i mężczyzny zakłócających ład i porządek w Parku Garnizonowym.

Operator monitoringu miejskiego zauważył siedzących na ławce, kobietę i mężczyznę, którzy spożywali alkohol w postaci piwa. Następnie bez żadnej krępacji załatwiali potrzeby fizjologiczne tuż przy parkowej alejce. Przybyli na miejsce strażnicy miejscy ukarali mandatem karnym 38 letnią kobietę i 60 letniego mężczyznę, mieszkańców Jelenie Góry.

Reklama

Pili i załatwiali potrzeby fizjologiczne w parku komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-10-17 09:07:03

    To jeszcze niech zrobią porządek w parku przy zbiegu ul. Wolności i lipowej. Spożywanie alkoholu, psy bez smyczy i załatwiają e swoje potrzeby na placu zabaw, a właściciel zamiast sprzątać udaje że nie widzi.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-17 09:15:23

    Dokładnie.W parku Žižky wystarczą 2 kamery,nocne oświetlenie i mamy kolejny piękny park.Kamery zrobią robote, straż miejska na coś się przyda a amatorzy tanich trunków wyniosą się sami.Rodziny z dziećmi odzyskają park.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-17 09:22:00

    Niech jeszcze zainteresują się towarzystwem prz ul.Karłowicza od szkoły nr 11 (dawne gimnazjum nr 4) w stronę pawilonu na górce ,którzy tam dzień w dzień piją i załatwiają swoje potrzeby za krzakami.Dzieci chodzą tamtędy do szkoły i ze szkoły i to oglądają.A już nie wspomnę o słownictwie.Dzwoniąc na straż miejską niedawno usłyszałam,że "chwilę temu tam byli i nie mogą przyjechać teraz bo mają inną interwencję",a ja stoję z dzieckiem i widzę jak podnoszą koledzy pijaczka na ławkę, a inny leje.Tragedia

  • Grzesiek - niezalogowany 2019-10-17 09:53:31

    Niech operator monitoringu zerknie przez kamerke na ul.Kopernika.Syf jak w slamsie.Z koszów od tygodnia śmieci wysypują się na ulice.Wiatr to roznosi az pod kościół.I tak od dawna.

  • gość 2019-10-17 11:03:41

    Picie w miejscu publicznym jest zabronione,ale odlać się w tym mieście gdzieś trzeba ..Gdzie są szalety publiczne w tym mieście? W pampersach trzeba chodzić

  • gość 2019-10-17 12:18:50

    Picie w miejscu publicznym jest zabronione,ale odlać się w tym mieście gdzieś trzeba ..Gdzie są szalety publiczne w tym mieście? W pampersach trzeba chodzić - skopiowałam, bo też narzekam, że brak WC. Nie chodzę na spacer do centrum, bo nie mam gdzie zrobić siku. Ale może trzeba robić w parku? Psy sikają gdzie popadnie, a człowiek nie może?

  • Gość - niezalogowany 2019-10-17 13:54:38

    Szkoda że nikt ze straży miejskiej nie reaguje na siedzących na ławkach i pijanych przy ul. Karłowicza na Zabobrzu, chyba ich się boją.
    Jak by mało było to jeszcze sprzedają dragi dziecią. Jak się dzwoni to mało kiedy przyjadą a jak jadą to robią dyskotekę tak aby zdążyli się rozejść.
    Taka to mamy władzę i dobrą zmianę.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-17 15:46:31

    A gdzie mieli się załatwić. Co to ma być. To jest park.

  • gość 2019-10-17 17:27:40

    rodzice śledzia z driveklubu

  • Gość - niezalogowany 2019-10-17 17:35:40

    Popieram, w tym posranym kraju już pierdnąć nie wolno na powietrzu.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-17 18:27:23

    Panowie Redaktorzy!
    A wolno tak - publicznie, na zdjęciach- goliznę rozpowszechniać?
    Średnio mnie obchodzi ,jakie przyrodzenie ma menel z parku...

  • Gość - niezalogowany 2019-10-17 19:02:21

    Czy Dżastiny z ławeczki mnie słyszą? Szcza się w gacie.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-17 21:09:34

    Szkoda że kamery nie zarejestrowały jak się bzykaja!!! Bo od tych odgłosów to i gołębie s......

  • Gość000 - niezalogowany 2019-10-17 21:33:16

    Hahaha z tym śledziem to trafione konfident psi ma takich rodzicow? Dobre

  • Gość - niezalogowany 2019-10-18 08:59:21

    W parku powinien byc toy toy wiec wtedy nalezy karac i robic zdjecia ,jesli ktos z niego nie korzysta.Natomiast kary powinny byc dla wlascicieli psow ,którzy nie sprzątają po swoich pupilach.Picie alkoholu to co innego kara musi byc ale dla wszystkich, łącznie z tymi alkoholikami pijacymi w miejscach publicznych nie tylko dla zakochanej pary.

  • gość 2019-10-19 02:22:44

    A tak się akurat składa, że przy wyjściu z Garnizonowego na Majówkę, vis a vis Relaksu są publiczne toalety...

Dodajesz jako: |