:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Pili alkohol pod wiatą przystankową

Interwencje, alkohol wiatą przystankową - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 2
  • Fotka nr 1 z 2
Portal 24jgora.pl 09/10/2019 08:37

Przystanki autobusowe w Jeleniej Górze służyć mogą różnym celom. Przypadki ''niewłaściwego'' korzystania z tych miejsc często rejestrują kamery monitoringu. Straż Miejska szybko reaguje na takie przypadki.

We wtorek  8 października operator miejskiego monitoringu zarejestrował dwóch mężczyzn, którzy spożywali alkohol siedząc na ławce pod wiatą przystankową. Do zdarzenia doszło przy ulicy 1 maja w okolicy dworca PKP.

W związku z ujawnionym wykroczeniem na miejsce skierowano patrol Straży Miejskiej. Mężczyźni przyznali się do popełnionego wykroczenia (spożywania alkoholu w miejscu publicznym) i zostali ukarani mandatem.

Reklama

Pili alkohol pod wiatą przystankową komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-10-09 08:54:47

    I co w związku z tym?? Siedzą ,dziadki piją spokojnie piwko nie stwarzają zagrożenia dla otoczenia, zreszta lepiej siedzieć niż stać i moknac. Niech straż miejska zacznie robić coś pożytecznego A nie wystawia mandaty z świadomością że i tak nie zostanie on opłacony. A 24jgora.pl zacznie pisać i zajmować się konkretami, przedszkolak znalazł by lepszy temat niż wasi debilni pracownicy

  • gość 2019-10-09 09:24:39

    Niesamowite

  • gość 2019-10-09 09:48:21

    już widzę jak oni płacą ten mandat.

  • Jelonka - niezalogowany 2019-10-09 10:12:40

    Co za głupi artykuł I głupia "akcja straży miejskiej"!

  • Dlugi - niezalogowany 2019-10-09 10:22:50

    Straż miejska musiała przyjechać bo pewnie z monitoringu było zgłoszenie, ale artykuł mega interesujący. Nigdy jeszcze nie widziałem jak ktoś piwo pije

  • Mr Browc - niezalogowany 2019-10-09 10:29:27

    HAHAHAHA kolejny suksces staży miejskiej, dwie ofiary złapane na gorącym uczynku a na przeciwko na każdej ławce piją sobie trunki i nikt ich nie widzi Brawo Wy!!!

  • gość 2019-10-09 11:09:52

    dobra robota, tępić ten element. Potem wstyd przed turystami.

  • gość 2019-10-09 11:41:13

    Niesamowite , toszto dziadki przestępcy , hhehehe

  • gość 2019-10-09 11:47:59

    Strażnicy Miejscy odnieśli pierwszy znaczący sukces w walce z przestępczością w Jeleniej Górze. Po szaleńczym pościgu zatrzymano dwóch groźnych przestępców. Zmasowany atak 90% obsady żandarmerii jeleniogórskiej przyniósł rezultat w postaci wystawionego biletu na 100 pln, który i tak nie będzie zapłacony. Koszty obsługi monitoringu i dojazd na miejsce kosztował więcej. Brawo.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-09 12:01:28

    Wilkowyje normalnie.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-09 12:45:55

    A jak dzień w dzień piją pod kamerami w Parku Norweskim, to jakoś ich nie widzą ;)

  • Gość - niezalogowany 2019-10-09 12:47:42

    Ostatnio na Bankowej w bialy dzień większa ekipa urządziła sobie popijawę. Gdzie była wtedy SM?

  • Cyk - niezalogowany 2019-10-09 13:00:06

    No brawo, ale akcja niesamowite, oznaczyć strażników. prawdziwi wojownicy.

  • gość 2019-10-09 13:02:01

    Ukrywali się )

  • gość 2019-10-09 13:30:26

    Straż miejska w JG jak zawsze ujęła BARDZO GROŹNYCH PRZESTĘPCÓW - dwóch żulików piło piwko XD Weźcie się w końcu do roboty i się zajmijcie patologiczną dzieciarnią nafutrowaną piko

  • Gość - niezalogowany 2019-10-09 16:12:40

    "Dziennikarze" z tego portalu nie mają już chyba naprawdę o czym wpisów robić

  • hmmm - niezalogowany 2019-10-09 16:16:09

    Panowie redaktorzy = super ze piszecie wzmiankę, ale może zróbcie wywiad z ukaranym, niech powie nam co go skłoniło do zejścia na złą drogę, skąd zamierza wziąć pieniądze na mandat i tak po ludzku podejdźcie do tego. Chętnie poczytamy. Bo tak to podobny do sensacji typu "oddal mocz za kioskiem RUCHu" - ale już jakiś czas te artykuły wasze taki poziom maja....

  • gość 2019-10-09 16:17:20

    Dożywocie dla zwyrodnialców i nagroda dla straży miejskiej. Chory kraj

  • Gość - niezalogowany 2019-10-09 17:56:10

    W Mysłakowicach przy.byłym zakładzie Orzeł piją ćpają szczają dzieci z rodzicami siedzą na ławkach i oglądają pijańatwo i nikt z tym nic nierobi .

  • Gość - niezalogowany 2019-10-09 18:04:38

    Tepic ih

  • Gostek - niezalogowany 2019-10-09 19:01:27

    Z ostatniej chwili! Zatrzymani poszli na układ ze strażą miejską. Dostali status świadków koronnych. Obecnie składają obszerne zeznania informując kto i gdzie popija piwko pod chmurką. W celu zmiany tożsamości zostali ogoleni a twarze zostały pomalowane na biało. Pozostałe informacje będą podawane na bieżąco!

  • Denar - niezalogowany 2019-10-09 20:05:07

    Pszystanek do dobre miejsce na browara jak pizga

  • Denar - niezalogowany 2019-10-09 20:31:27

    Dobre miejsce jak zaczyna pizgac

  • Iw - niezalogowany 2019-10-09 20:50:07

    Straszne... A jak auto mi zarysowali albo facet ciągnie psa na smyczy jakby go miał zamiar powiesić to kamery miejskie albo daleko albo odwrotnie ustawione, ale takie rzeczy widzą odrazu.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-09 21:52:43

    A jak parkuja samochody kolo przedszkola po obu stronach ulicy ze przejechac sie nie da i do tego z metr za przejsciem dla pieszych to tez nie widac ale latwy cel.. dwoch starszych panow popijajacych- hmmm WIDAC. ZROBIE ZDJECIA, WYSLE DO MONITORINGU MIEJSKIEGO MOZE WTEDY BEDZIE WIDAC...
    Gratulacje pieniadze do kasy miasta teoretycznie są

  • gość 2019-10-09 22:37:35

    Do Gołebia w Karpaczu lecieli i droga PKS-em długa to co nie można zrosić ust. Znowu sie milicyjne państwo robi.

  • gość 2019-10-10 00:58:33

    Pamiętam jak na juwenaliach w 2010 roku piłem piwo z kumplem w parku przy kościele garnizonowym kilkanaście metrów dalej stało kilkoro młodych i bez pardonu walili wódę z flachy. Mnie i kumpla policja spisała i dostaliśmy mandat, tych obok ominęła, chociaż darli mordy i byli nawaleni jak szpadle. Ale było ich chyba z 8 osób, a policmajstrów tylko dwóch. Tak czy siak polowanie policmajstrom się udało, chociaż byliśmy trzeźwi z jednym piwem w ręku.

  • Sajder - niezalogowany 2019-10-10 01:12:29

    Alle akcja jak w ściganym

  • NICK - niezalogowany 2019-10-10 07:28:21

    Kolejna wspaniała akcja naszej niezastąpione straży miejskiej

  • Aga - niezalogowany 2019-10-10 07:51:41

    Ja kiedys w upal mialam ochote na piwo bo do autobusu jeszcze sporo czasu bylo,kupilam w Biedronce na Wolnosci no i cup do parku obok. Pije ze dwa lyki a tu ku zdziwieniu Policja !!!!Ha ha 100zl dostalam mandatu. Moral tego taki ze wyprowadzilam sie z tego chorego kraju,gdzie mozna sie napic piwa w parku i przestanku aitobusowym. Pozdrawiam

  • Gość - niezalogowany 2019-10-10 17:55:49

    Kurde teraz to tam chyba kapliczke zrobią i pielgrzymki będą chodzić ...taka sytuacja pewnie nigdy już się nie powtórzy...to jest niewiarygodne i bardzo interesujące

  • gość 2019-10-10 20:49:22

    Się nie podzielili, chytrusy....

  • NICK - niezalogowany 2019-10-11 08:16:28

    A dlaczego szanowna redakcja wycięła dalszą część mojego komentarza?!?!To już jest czyste s..i metody rodem z PRL'u!!! Na pohybel takim pseudodziennikarzom

  • Gość - niezalogowany 2019-10-11 18:35:05

    Szkoda ze nie widzą menel codziennie pijanych na osiedlu Zabobrze.nawet się nie kryją tylko zmieniają ławki.

Dodajesz jako: |