:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
Wypadki drogowe, Pijany kierowca wypadł drogi wjechał - zdjęcie, fotografia

Około 2 w nocy 18.XI służby otrzymały informację, iż w okolicach Pilchowic koło zapory auto zjechało z drogi

Jak się okazało 18 letni mieszkaniec Staniszowa kierując Seatem będąc pod wpływem alkoholu 0,7 promila z powodu nadmiernej prędkości nie zapanował nad autem i zjechał z jezdni. W aucie podróżowali także pasażerowie dwie 18 latki i 17 latek wszyscy z Jeleniej Góry. Po wstępnym udzieleniu pomocy okazało się że nikomu nic poważnego się nie stało. Młodemu kierowcy policjanci od razu zatrzymali prawo jazdy i skierowana będzie sprawa do sądu. 

Auto na razie pozostało w lesie.

Reklama

Pijany kierowca wypadł z drogi i wjechał do lasu komentarze opinie

  • Ja - niezalogowany 2018-11-18 17:16:01

    Kolejny nielegalny wyścig djafklubu!!!!1

  • Nmr - niezalogowany 2018-11-18 17:45:43

    Kolejna ciota w rurkach z drive clubu. Hahahahaha nie ma co, pasjonaci i mistrzowie kierownicy. Autko na baterie sobie kupcie!

  • gość 2018-11-18 17:50:43

    potwierdzam drajw klub

  • gość 2018-11-18 18:00:13

    Na serio same Cioty w tym klubie? Powinni zmienic nazwe.... Zaproponujcie na jaką to może im da do myślenia...

  • Gość - niezalogowany 2018-11-18 18:35:56

    Odrazu takiemu pierdyknal bym dożywotni zakaz prowadzenia i 3 latka zeby się nauczyl

  • Dymek - niezalogowany 2018-11-18 19:05:19

    Ale wy ludzie jesteście umysłowo upośledzeni widząc wszędzie Driver Club...

  • gość 2018-11-18 20:50:20

    Nie jestem miłośnikiem rajdów samochodowych ale czepianie się jakiegoś klubu, że ma (miał) w swoim gronie idiotów nie jest na miejscu. Więcej kolizji ma na swoim koncie SOP.

  • gość 2018-11-18 22:29:14

    Jaki członek klubu, Następny dzieciak któremu pomyliła się gierka na konsoli z rzeczywistością

  • Golf mk5 - niezalogowany 2018-11-18 23:20:15

    Ludzie kurczaki jestem członkiem DC i znam tez wszystkich którzy byli w tym samochodzie Wiec wasze pier*olenie ze to DC jest zbędne polecam zorientować się kto należy i co się w tym klubie organizuje bo nigdy żaden wyścig nie był organizowany przez DC :)

  • Gość - niezalogowany 2018-11-18 23:53:30

    Szkoda, że go wilki w tym lesie nie odpadły.

  • HR - niezalogowany 2018-11-18 23:59:45

    Popieram golfa xd ✌

  • Do golfa mk5 - niezalogowany 2018-11-19 01:22:16

    Nie wstyd ci ze jezdzisz takim autem i takich masz kolegów? Pijaków i ćpunów za kierownicą?

  • Matiz - niezalogowany 2018-11-19 02:43:25

    Golfem jeździć to jeszcze większa siara jak ten drive club z królami prostej na czele. Nadajecie się do dupy i cześć

  • gość 2018-11-19 06:58:13

    no ale co ma chłopak zrobić tata kupił mu golfa V to jeździ potulnie, przecież sam sobie nie zapracuje na auto... to zapisał sie do drajf klubu żeby podnieść swoje ego i teraz broni reszty kolegów nieudaczników

  • Gość - niezalogowany 2018-11-19 09:00:32

    Ale wy debile jesteście Znam ludzi i to żaden drive club

  • Gościu - niezalogowany 2018-11-19 09:32:19

    Debil masz na drugie patałachu

  • Gość - niezalogowany 2018-11-19 10:12:57

    Nie byliście w samochodzie i nie wiecie jak to wyglądało !

  • Gość - niezalogowany 2018-11-19 10:16:52

    Nie trzeba byc zeby wiedziec. Jak mialo wygladac? Nadmierna predkosc i calkowity brak umiejetnosci prowadzenia pojazdu.

  • Gość - niezalogowany 2018-11-19 10:25:34

    To był poślizg

  • Gość - niezalogowany 2018-11-19 11:30:22

    Poślizg mózgu

  • Słynna praczka - niezalogowany 2018-11-19 12:43:06

    Poślizg, to on ma teraz w kalesonach, jak przetrzeźwiał i przemyślał.

  • Twoja tata - niezalogowany 2018-11-19 13:44:54

    Ale mam beke z was typki

  • pasażer 1 XDDD - niezalogowany 2018-11-19 13:46:36

    po co wypowiadają się ludzie których ta sprawa w ogóle nie dotyczy ? Nam pasazerom się nic nie stalo a to właśnie kierowca ucierpiał najbardziej wiec dajcie spokój bo każdemu taka sytuacja mogła się zdarzyć PS ale i tak wszytko wina drive clubu XDD

  • Pasażer 2 xdddd - niezalogowany 2018-11-19 13:46:46

    Przestańcie się czepiać kierowcy przecież każdemu mogło się tak zdarzyć to był poprostu nieszczęśliwy wypadek

  • Bor68 - niezalogowany 2018-11-19 14:00:38

    Jaki Drive lub. W łeb się jebnijcie ostro... wszędzie widzicie DC padaki jebane

  • Bom - niezalogowany 2018-11-19 14:36:11

    Nie każdemu. A jedynie tym co nie potrafią jeździć. Matoły bez mózgu.

  • Pasjonata dobrej jazdy - niezalogowany 2018-11-19 20:00:40

    Kierowca ewidentnie doświadczony. Brawurowo się zachował zdecydowanie popieram jego akcje. Szacun i pozdrawiam cieplutko. Śledziu