:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Piechowice – rozstrzygnięto konkurs na dyrektora Szkoły Podstawowej nr 1

Edukacja, Piechowice rozstrzygnięto konkurs dyrektora Szkoły Podstawowej - zdjęcie, fotografia
Portal 24jgora.pl 27/06/2019 16:48

Poznaliśmy nowego dyrektora Szkoły Podstawowej nr 1 w Piechowicach.

W środę (26 czerwca) w Urzędzie Miasta Piechowice przeprowadzono konkurs na stanowisko dyrektora  Szkoły Podstawowej nr 1 

Spośród 5 kandydatów na dyrektora SP1 komisja konkursowa wybrała Panią Monikę Filuś.

Wyboru dokonała komisja w składzie : Anna Szalej-John – Przewodnicząca, Marek Piwowarski, Marta Mielczarek, Jolanta Studniarek – przedstawiciel Kuratorium Oświaty we Wrocławiu, Bożena Kiser – przedstawiciel Kuratorium Oświaty we Wrocławiu, Barbara Parzymies - przedstawiciel Kuratorium Oświaty we Wrocławiu, Halina Wieczorek – przedstawiciel Związku Nauczycielstwa Polskiego, Krzysztof Pałka – przedstawiciel NSZZ „Solidarność”, Daniel Potkański – przedstawiciel Rady Pedagogicznej SP1, Barbara Zając - przedstawiciel Rady Pedagogicznej SP1, Alicja Skowrońska – przedstawiciel Rady Rodziców SP1, Iwona Ryś – przedstawiciel Rady Rodziców SP1.

# Piechowice – rozstrzygnięto konkurs na dyrektora Szkoły Podstawowej nr 1

Reklama

piechowice – rozstrzygnięto konkurs na dyrektora szkoły podstawowej nr 1 - komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-06-27 17:16:25

    Co to wszystko znaczy to już trzeci art. W tej sprawie i każdy o innej treści. Czy ktoś nie potrafi przekazać prawdziwej rzetelnej informacji jak w końcu jest

  • Gość - niezalogowany 2019-06-27 17:54:00

    A gdzie SP2? Czyżby niewygodne? Dlaczego zmieniacie treści artykułu i znikają komentarze?

  • Gość - niezalogowany 2019-06-27 18:07:52

    Niestety w Piechowicach nic po wyborach się nie zmieniło dalej znajomości nawet przy wyborze dyrektora. Ciekawe kiedy to miasto się obudzi żeby nie wybierać władzy która wcześniej pracowała w urzędzie

  • chr - niezalogowany 2019-06-27 19:37:23

    Gratulacje. Nareszcie zmiana. Pani dyrektor powodzenia!

  • Gość - niezalogowany 2019-06-27 20:01:30

    SP2 wczoraj też miała wybranego dyrektora a dziś już nie...co się dzieje w tych chorych Piechowicach głowy powinny spaść

  • Gość - niezalogowany 2019-06-27 20:09:31

    W 2 bez zmian więc uznali poncono tym pisać

  • Gość - niezalogowany 2019-06-27 20:43:37

    Niestety w Piechowicach nic po wyborach się nie zmieniło dalej znajomości nawet przy wyborze dyrektora. Ciekawe kiedy to miasto się obudzi żeby nie wybierać władzy która wcześniej pracowała w urzędzie

  • Ja - niezalogowany 2019-06-27 21:35:12

    Przecież były dwa konkursy. Dlaczego nie ma mowy o konkursie do SP 2? Dziwne. Podobnie jak wynik

  • Gość - niezalogowany 2019-06-27 21:36:16

    To w końcu w SP2 jest wybrany dyrektor czy nie. I kto został wybrany

  • Gość - niezalogowany 2019-06-27 21:49:03

    Dyrektor wczoraj został wybrany ale władza robi wszystko żeby się nowej dyrektorj pozbyć.

  • pipi - niezalogowany 2019-06-27 22:09:22

    Ciocia Krysia pomogła wygrać konkurs w SP1. Wracaja rok 2006. Dinozaury powruciły i rzadzą. Ciekawe kiedy była burmistrz ujawni się jako wybitny działacz i propagator sportu po to by za darmo jezdzić jako działacz sportowy do Hiszpani. Deza wu. Ciocia Ka., ciocia Zet. ciocia A, Wraca rok 2006..

  • Gość - niezalogowany 2019-06-27 22:33:53

    W SP2 konkurs na dyrektora szkoły wygrała Pani Elżbieta Piatkiewicz-Palka dlaczego nie ma tego w artykule ?Jakieś zmiany od wczoraj?może ktoś wstał lewą nogą ,bo nie wiem o co chodzi.Moze ktoś się do tego odniesie

  • Gość - niezalogowany 2019-06-27 22:37:24

    Nie ma o czym gadać.... ktoś wychodził .... Przecież to normalne... Będzie nadal kibel. Ja swojego dzieciaka do sp 2 nie zapiszę. Porażka

  • spaw - niezalogowany 2019-06-27 22:54:31

    Co ty pipi za głupoty wypisujesz. Nie znasz realiti. Wszyscy wiedzą kto rządzi. Canis lupus, gatunek drapieżnego ssaka z rodziny psowatych. Blady strach padł na pracownikow. Boja się oddychać. Wybrany w demokratycznych wyborach nie podejmie decyzji bez wskazania. Zobacz jaką firme reklamuje na koszulce przy otwarciu tras Single Trakach. Hipokryta. Niby jest za ekologią a tak na prawdę człowiek "po mnie choćby zgliszcza"

  • JW - niezalogowany 2019-06-27 22:56:34

    Czy nowa pani dyrektor Sp 2 i działacz z NSZZ S to zbieżność nazwisk?

  • gość 2019-06-27 22:59:17

    Wreszcie ktoś odpowiedni z doświadczeniem na odpowiednie stanowisko. Powodzenia Pani Moniko :)

  • spaw - niezalogowany 2019-06-27 23:06:35

    Co ty pipi za głupoty wypisujesz. Nie znasz realiti. Wszyscy wiedzą kto rządzi. Canis lupus, gatunek drapieżnego ssaka z rodziny psowatych. Blady strach padł na pracownikow. Boja się oddychać. Wybrany w demokratycznych wyborach nie podejmie decyzji bez wskazania. Zobacz jaką firme reklamuje na koszulce przy otwarciu tras Single Trakach. Hipokryta. Niby jest za ekologią a tak na prawdę człowiek "po mnie choćby zgliszcza"

  • mieszkaniec - niezalogowany 2019-06-27 23:12:58

    Jaki odpowiedni i doswiadczony dyrektor? Matak chrzesna i ciocia A. załatwiła stanowusko i jest dyrektorem SP1. Przecież ona polskiego uczy w innej szkole. Mowią, że jest dobra. Jednak parcie na stołek wybrała.

  • rodzic - niezalogowany 2019-06-27 23:21:42

    Do gościa z 22:27. Moje dziecko chodziło tam do czwartej klasy. Dla mnie było z najwyższej pólki. Nawet zraszacz w upał. Dla ciebie wszystko w naszym mieści jest kiblem. Nie pasuje to się do Afryki wyprowadz. A kibel to robia tacy hejtkniusowcy jak twój wpis. Tobie i Wszyscy Świeci beda kiblem.

  • obserwator - niezalogowany 2019-06-27 23:33:09

    Według mnie w piechach rzadzi kolarski przewodniczący i jego świta. Widać to było na kryształowym wekendzie. Przewodniczący był wszedzie, kłaniał sie, witał, do każdego podchodził, nawet tańczył, gratulował sportowcam, odprowadzał gosci, opowiadał co zrobi za rok, chyba tylko ze słupkiem elektrycznym nie gadał.

  • gość 1 - niezalogowany 2019-06-27 23:38:47

    Nie ma na bipie oświadczenia przewodniczącego. Z czego ten człowiek się utrzymuje. skąd ma forsę na taki sprzet. Nie mówcie mi że z tych 1800 za radnego. Nie uwierze że takie wielkie dwa domy utrzyma z tego swojego sklepiku sklepiku. On i żonka tylko z tego sklepu dla mocherow..

  • gość 2019-06-27 23:43:17

    Do goscia 1. Zapytaj tego od ciecia włosów. On wie wszystko o kolarzu.

  • Gość - niezalogowany 2019-06-27 23:48:36

    Oj spłacamy spłacamy długi kampanii burmistrza. Brak słów jakie kumoterstwo. Ale bagno w tym jackowie

  • Gość - niezalogowany 2019-06-28 00:14:06

    Wychodzą trupy z szafy..... Powrót zombie. Taka sytuacja, że trzeba odnowić dawne dzieje.

  • Gość - niezalogowany 2019-06-28 05:55:58

    Pozbycie się prezesòw ZUK i Wspólnego Domu, zaszczucie i doprowadzenie do rezygnacj dyrektorki górnego przedszkola, doorowadzenie do rezygnacji ze stanowiska podczas trwania kadencni dyrektorki SP 1, obecnie pomimo wygranego konkursu eliminacja byĺej dyrektorki gimnazjum, chęć zrobienia ponownego konkursu w drugim dolnym przedzkolu, tragiczna atmosfera pracy wśròd pracownikòw urzędu czyli jak to się mòwi głośno w Piechowicach zaplanowana czystka. Kto teraz kolejny na bruk ???

  • Gość - niezalogowany 2019-06-28 06:24:28

    Miał być gospodarz a jest też na g tyle że grabarz a do pomocy ma diabła w ludzkiej skórze z zaburzeniami ADHD. Trzeba wezwać tu redaktor Jaworowicz bo jest materiał na dobry program do telewizji. Niech ludzie w Polsce wiedzą do czego są zdolni „niby ludzie” po dostaniu się na stanowisko burmistrza.

  • gość 2019-06-28 06:39:09

    Miał być gospodarz a jest też na g tyle że grabarz a nad sobą ma diabła w ludzkiej skórze z zaburzeniami ADHD. Trzeba tu wezwać redaktor Jaworowicz bo jest materiał na dobry program do telewizji. Niech się ludzie w Polsce dowiedzą do czego są zdolni „niby ludzie”, po dostaniu się na stanowisko burmistrza

  • Gość - niezalogowany 2019-06-28 07:25:41

    Nadal nie wiemy, czy palkowA została czy nie? Bardzo zagadkowy konkurs albo coś w jego rodzaju. Chyba mężuś wydeptał

  • Gość - niezalogowany 2019-06-28 07:32:45

    A ciocia Krysia też załatwiła posadkę . Teraz to będzie wszystko w rodzinie. Pomału wraca stare .

  • Gość - niezalogowany 2019-06-28 07:37:11

    Jakie pomału? Na szybko! Trzeba długi spłacić nie ma nic za darmo. A przy okazji wiadukty same się wyremontują i śmieci posprzątają. Jest z każdym dniem gorzej. Taki klamczuszek.

  • Gość - niezalogowany 2019-06-28 07:44:27

    Jakie ta pani ma doświadczenie?chyba żart!

  • Gość - niezalogowany 2019-06-28 08:38:26

    Miastem rządzą panie Anna W. i Krystyna Ch. On jest marionetką do ustawienia ich rodzin po szkołach i w urzędzie. Po drodze realizuje obietnice wyborcze m.in. imprezy w silesi, wiadukt dla kolegi od transportu tirami, nowa stara dyrektor sp2. Kto niewygodny to won. Teraz pora na kolejne czystki. Czekamy, wszystko przed nami.

  • Gość - niezalogowany 2019-06-28 08:39:59

    Dziadostwo powraca. Zobaczcie nawet skład komisji i już macie odpowiedzi!

  • gość 2019-06-28 09:12:56

    Wszystkie powyższe wpisy niestety są prawdziwe.Burmistrz wybrany demokratycznie ,bo jak zwykle coś obiecał i część na coś się połakomiła, ale to ma b. krótkie nogi.
    Wybrany ten co przez wszystkie lata niczym pozytywnym się nie wypowiedział, ale chyba trzeba zacząć pisać książkę dla potomnych,aby mogli ocenić burmistrza i radę.Dość już otumaniania ludzi, już nawet CZESI się obudzili.Dla mnie jest to znak ,że w Czechach są przemiany.U nas małostkowe pinokia, więc kontrolujmy i czuwajmy , bo nastały teraz czasy miernot.
    Co do dyrektorki Szoły nr 1 to jednak ma pozytywne opinie i jak krytykujemy to piszmy prawdę. W niej nadzieja , że szkoła ta nie obniży lotów.

  • Gość - niezalogowany 2019-06-28 09:17:34

    To była komisja do sp1 do sp2 była zmiana w komisji

  • Gość - niezalogowany 2019-06-28 09:21:28

    Czyli wszystko ustawione? Ja już w Piechowice nie wierzę. Czas wybrać szkołę w Sobieszów.

  • Gość - niezalogowany 2019-06-28 09:36:22

    Nie ma nadziei dla SP1
    Jak ktoś wygrywa po znajomości.

  • Gość - niezalogowany 2019-06-28 10:29:18

    Radni tu też mocno mieszają. Utworzyli wśród siebie jakiś klubik i poprzez burmistrza wykonują wyroki na piechowickich pracownikach.

  • Gość - niezalogowany 2019-06-28 12:42:14

    Żmije jadowite. Nic Wam nie pasuje, ciągła krytyka, same negatywy. Jak się nic nie robi - źle, jak się coś robi, jeszcze gorzej. Najbardziej boli jak ktoś coś osiągnie. Od razu trzeba go oczernić, obrazić, nawymyślać.. Nie wiem kim Wy jesteście - nasi niezawodni piechowiccy komentatorzy, ale wiem jedno, karma wraca, także za każde swoje niepowodzenia, za wszelkie napotykające Was nieszczęścia możecie mieć pretensje tylko do siebie, do nikogo więcej. A skoro jesteście tacy niezadowoleni z tego jak jest, to droga wolna! Świat jest wielki, po co się męczyć w Piechowicach, gdzie jest Wam tak źle?
    Przestańcie w końcu z tym hejtem w internecie! Rozsyłacie tylko złą energię na innych! Wyjdźcie z sieci i zróbcie coś ze sobą, bo wstyd, wielki wstyd, żeby dorośli ludzie bawili się w 'tajnych obserwatorów' i 'ukrytych krytyków'. Lepiej zacznijcie cieszyć się własnym życiem i korzystacie z niego w pełni - gwarantuję, że poczujecie się dużo lepiej i świat wyda wam się lepszy..

  • Gość - niezalogowany 2019-06-28 12:47:02

    Zabolało

  • gość 2019-06-28 13:01:20

    Jako czytelnik forum i mieszkaniec zgadzam się z wpisem z 12:42, a do piszącej osoby powiem, żeby nie przejmowała się jednym, góra trzema osobami w mieście o niespełnionych ambicjach, które się w necie realizują poprzez hejty i głupie wpisy pod różnymi nickami. I tak wszyscy wiedzą kim oni są, nikt ich nie traktuje poważnie, a wszystko do czego się dołączają obraca się w g...o.
    Gratuluje wygranej nowej Pani Dyrektor, ma Pani wysoko postawiona poprzeczkę, ale znam i siostrę i ojca i wiem, że mając te dobre cechy da sobie Pani radę, a co więcej - ma Pani możliwość być najlepszym dyrektorem w tej szkole od początku jej istnienia. Trzymamy kciuki i serdecznie życzymy sukcesów.

  • gość 2019-06-28 13:23:50

    "ty " gościu 12.42.14 śmiesz pisać o " karmie " właśnie wróci do Ciebie tyle zła co w tym mieście zrobiłaś i dalej to robisz tylko w białych rękawiczkach dla ciebie sprawiedliwość szykuje nagrodę.

  • Gość - niezalogowany 2019-06-28 13:31:45

    To wcześniej czy później tak się musiało skończyć Nakpierw Pan od chyba wf był przy Ejniku potem czarowal p. Grabias szybko zamienił na Rudolfa a potem był przekonany że Mazur będzie Burmistrzem choć ten sklanial się ku jednej SP z rozbudowa skrzydła ale gdy pierwsze wyniki pokazały że Mazur dostał żółta kartkę (nie dlatego że byłby złem wodzem ale ze ma więcej od innych bo się czegoś tam dorobił) to pan od chyba wf jeszcze w wieczór wyborczy wydzwanial do osób które mogły być w II turze. A tu proszę czerwona kartka. Jak ktoś napisał karma powraca za Grabias Rudolfa i Mazura i wielu innych pozostawionych. A swoją drogą niech Burmistrz w końcu podejmie decyzję po to został wybrany aby służyć mieszkancom

  • gość 2019-06-28 16:05:44

    Z tym Mazura, żę ma więcej od innych to nie przesadzajcie.Oprócz pieniedzy trzeba mieć jeszcze inne atuty. Zła energia to chyba od wybrańca i czekających na jego spłatę. Jak trzeba być mściwym to tylko wiedzą ci co doprowadzili do takiego wyboru i których inicjały są wymieniane, ale przy nich żmije to milutkie zwierzaczki.
    Pan od wf jest skazany na brak zwycięstwa - łagodny powrót karmy. Burmistrz podjął tylko jedną decyzje ,jak ćwierkają szpaki- gdzie postawić toi -toike ( chyba jedyną w Piechowicach!!! ) . Trzeba szanować wybór ludzi. Ten człowiek jednak nigdy nie służył mieszkańcom , on wjechał na poparciu małostkowych i mściwych , dla których Piechowice są dla wyrównywania urojonych krzywd , tych z inicjałami lub zachowania stanowisk.Napiszcie co przez tyle lat zrobił dobrego dla naszego miasta.
    Dla Pani Dyrektor nr1 nie naciągajcie ojca i siostry, aby nie zabrakło rodziny, zwłaszcza ,że Sąsiada była dobrym dyrektorem i na ten temat nie ma co dyskutować , a rodziny w Piechowicach chyba nie miała.

  • Gość - niezalogowany 2019-06-28 16:16:53

    Nie ma zgody na nieuczciwość.

  • Gość - niezalogowany 2019-06-28 16:32:55

    Od kiedy to Pałka miał coś wspólnego z ZGB ? Robiła ona wszystko aby go odstrzelić za swojej kadencji ale jakoś się to nie udało. Chodzi chyba raczej o Potkańskiego który mówi do niej ciociu i zawsze jest przy jej spódnicy no chyba że przyjdzie w spodniach.

  • Gość - niezalogowany 2019-06-28 16:38:33

    Sami widzicie w takim razie jakie to miasto jest zatrute! Może ceramika tak psuje ludzi?????

  • Gość - niezalogowany 2019-06-28 17:36:45

    Może ceramika i psuje ale władzy pasuje. Wpływy z ceramiki robią swoje. Stąd ta reklama która na koszulkach burmistrza, przewodniczącego i vice przewodniczącego była widoczna podczas otwarcia single tricków w zeszłą sobotę w Sobieszowie.

  • gość 2019-06-28 17:42:20

    przecież nie będą sobie sami sprzętu kolarskiego kupować :)

  • Gość - niezalogowany 2019-06-28 18:12:54

    Czytam i nie wierzę...co wy tu k..wa wpisujcie .

  • Normalny - niezalogowany 2019-06-28 19:21:57

    Ktokolwiek przyszedłby do SP1 nie może już być gorszy niż poprzednia pani dyrektor. Ale konkursy to cyrk. Błędy w ogłoszeniach powodujące wykluczenie niewygodnych kandydatów, pani która w pierwszym konkursie po wykluczeniu konkurentki była jedyną kandydatką i nie uzyskała odpowiedniej liczby głosów, w drugim wygrywa konkurs do SP2. Nikogo nie dziwi, że jej mąż jest w komisji do jedynki, a w dodatku ten konkurs odbywa się jako pierwszy. Ciekaw jestem, czy miała takie same pytania (tak głoszą plotki) i czy mąż nie przekazal ich żonie. O powiązaniach opisanych wyżej nie będę już pisał.

  • Nienormalny - niezalogowany 2019-06-28 20:09:37

    Danielku chore jak ty dzieci też niestety trzeba kochać.

  • Pakasraka - niezalogowany 2019-06-28 20:17:59

    To jest komedia za cztery lata na prezydenta haaaaaa szok tylko Piechowice

  • Gość - niezalogowany 2019-06-28 21:23:13

    Plotka umiera wtedy, gdy trafia do ucha mądrego człowieka....

  • gość 2019-06-28 21:34:08

    Czyli rozumiem, że pani z SP2 wygrała znowu konkurs hahahahahahhaha, niech lepiej się wywiąże z obowiązków bo czeka ją niemiła przygoda i niespodzianka !!!

  • Gość - niezalogowany 2019-06-28 22:00:49

    To chyba jakiś żart. Wyżej s...a jak d... ę nosi. Masakra.

  • Gość - niezalogowany 2019-06-28 22:18:35

    Piechowice to już padlina...... Rozum blisko g...wna. cechą małych ludzi

  • gość 2019-06-28 23:06:20

    Kolejne zaskoczenie, Jak to rozumieć? Krzysztof Pałka członkiem Solidarności.

  • Gość - niezalogowany 2019-06-28 23:56:15

    Dzialacze i propagatorzy sportu. Skad wy tu znowu jestescie? Niektorzy z was nie mieszkaja juz w Piechowicach może powinniscie dzialac w JG ,? , no chyba że tak bardzo musicie wspierac obecnego przewodniczacego!

  • Gość - niezalogowany 2019-06-29 01:04:42

    Na ratunek super radny powiatowy Grzegorz Rybarczyk na mediatora albo on tylko Ele może uratowac

  • Gość - niezalogowany 2019-06-29 07:05:55

    Przydupas powinien sobie szarfę założyć

  • Gość - niezalogowany 2019-06-29 08:22:37

    No niestety. Najgorszy w dziejach miasta burmistrz. Wszystko co było do skopania to skopał. Mściwy mały czlowieczek. Sieje tylko zło. Typowy przykład uderzenia władzy do głowy.

  • Gość - niezalogowany 2019-06-29 09:06:22

    To nie On tyko demony Krysia. Feliks i mieli interes co pokazał ostatnio konkurs w sp 1 i jeszcze dużo dokonają zła robią czystki w oj bój się zocha

  • Gość - niezalogowany 2019-06-29 09:27:47

    Jak Wilkowa rządzi to normalnie Wilkowyje.

  • Gość - niezalogowany 2019-06-29 09:36:36

    Masz rację chodzili po domach jak Cyganie blagali o głosy bo wiedzieli że wrócę do miasta aby grabic i dokonać zemsty Rudolf im się nie dał. A my głupcy daliśmy się nabrać kolejne raz. Żona mi nie może wybaczyć że ufalismy tym ludziom na naszym osiedlu. Będę referendum . Ludzie zbierają podpisy.

  • gość 2019-06-29 11:16:37

    o co za małostkowść, Piechowice miały jedną z największych ilości kandydatow na burmistrza i radnych w powiecie chyba z 7 kandydatow na burmistrza bylo wiec wybor byl spory, mialem przyjemnosc porozmawiac z nowym burmistrzem i jako nowy mieszkaniec mam dobre wrazanie - spokojny ulozony i widac analizujacy czlowiek, natomiast faktycznie przewodniczacy rady na krysztalowym weekenddzie chcial byc chyba wiecej niz prezydentem polski wiec tu wrazenie mam zgola odmienne co ten czlowiek za wizje ma, czas pokaze co z tego wyniknie

  • biegaczka - niezalogowany 2019-06-29 11:42:51

    po ostatnim krysztalowym weekendzie wiemy jedno - rowerzysta chce ograc burmistrza, juz kazdy o tym trabi, szybko kolarz wystartowal z pedala, ciekawe na ile mu starczy tchu na podjazd pod gorke skoro tak szybko poszedl w sprint, a ciekawe na ile burmistrz okaze sie szachista i sie ograc nie da, wyjasnilo sie szybko ale powiem tak - a nie mowilam:D

  • Gość - niezalogowany 2019-06-29 11:52:36

    Nadal nie wiem.... SP2 to był konkurs czy nie?

  • Gość - niezalogowany 2019-06-29 11:55:22

    Wielka głupota te dwie szkoły podstawowe. Wielka.

  • Cioci zocha - niezalogowany 2019-06-29 11:56:17

    Cioci zocha kazali i się kłaniać

  • Gość - niezalogowany 2019-06-29 12:41:11

    Szkoły szkołami a co z problemem fetoru i hałasu na osiedlu domków jednorodzinnych były obietnice i co dalej nic kandydat chodził po osiedlu i mówił że się z tym problemem rozprawi i nic miały być stacje moniturujace i nic. A przewodniczący rady nosi reklamę na koszulce ciekawe czy jemu nieprzeszkadza fetor

  • Gość - niezalogowany 2019-06-29 13:52:06

    Gratulacje Monika Filus!!!!

  • Gość - niezalogowany 2019-06-29 14:50:39

    Bleeeee

  • Gość - niezalogowany 2019-06-29 15:19:49

    Kogo obchodzą wasze domki. Chcieliście to macie tak jak macie i nikt i nic tego już nie zmieni. Kwestia czasu pokaże jak to wpłynie na zdrowie piechowiczan. Z jednej strony huta z drugiej marconi a z trzeciej wepa i z każdej strony wpływa kasa do promocji kolarstwa w Piechowicach. A chłopaki się bawią i śmieją z głupich mieszkańców.

  • Matka - niezalogowany 2019-06-29 15:20:03

    Moje dziecko, które chodzi do sp1 skarży się na intensywny smród i huk wydobywajacy się z ceramiki, czy ktoś coś z tym zrobi, czy miasto ma odpowiedni sprzęt do pomiaru hałasu i zanieczyszczeń powietrza? Martwcie się o dyrektorów a nie martwicie się tym, że nasze dzieci są regularnie podtruwane

  • Gość - niezalogowany 2019-06-29 17:29:06

    Bez przesady.... A kto to jest? Pani nikt. Dostała robotę po znajomości i to jest uczciwe?

  • M - niezalogowany 2019-06-29 19:59:36

    Ludziom nic nie pasuje!!! Cokolwiek nie działoby się w Piechowicach zawsze jest źle. Większość narzekała na poprzednia p. dyrektor i teraźniejszy wybór tez jest zły bo niby po znajomosci. Zastanówcie się najpierw czego wy oczekujecie. Ja osobiście uważam, ze p. Monika jest konkretną osobą odpowiednią na stanowisko dyrektorskie!!! Gratuluje Pani Moniko i zycze powodzenia!!!

  • Gość - niezalogowany 2019-06-29 20:07:06

    Nie życzę powodzenia. Mam takie prawo.

  • Gość - niezalogowany 2019-06-30 08:59:50

    Burmistrz jest tylko marjonetka będzie referendum oj będzie zbyt wiele zła w tym mieście

  • Gość - niezalogowany 2019-06-30 14:11:12

    A kto tego kolarskiego na przewodniczacego wybral?, teraz beda w piechowicach tylko albo znowu na rowerach jezdzic! A moze cos jeszcze dla piechowiczan oprocz rowerow????

  • Gość - niezalogowany 2019-06-30 16:03:26

    Była rozmowa trzech. Dwóch się ustawiło a trzeciego chcą w .... kopnąć. To jest piechowicka umowa gentelmeńska.

  • obserwator - niezalogowany 2019-06-30 16:43:39

    ok sporo racji piszecie, trochę przesadzacie, ale z jednym sie zgodze - wraca kolarska ekipa ktorej nie dal sie Rudolf, swoja droga widzac na koszulkach reklamy sponsorow piechowickich firm ciekaw jestem czy prezesi tych firm wiedza na co daja? bo za wielkiej promocji nie uzyskaja chyba z kilku kolarzy jezdzacych na rowerach i to w wieku raczej podeszlym juz. Druga kwestia - wykopana z podziemi ZGB zostaje sekretarzam kolarskiej lechii sygnowanej przez przewodniczacego rady ktory jest zwiazany z tym kolarskim klubem, chyba nawet byl ostatnio viceprezesem ale teraz jako radny powolal podobno nowy sklad z niezniszczalna zgb. to pokazuje jakby rzadzil ten pan jakby zostal burmistrzem co bylo jego marzeniem - tylko z zgb ktora z nim nas wproawdzili do kswik. Notabene Pani zgb z tego co wiem juz nie jest mieszkanka piechowic a jeleniej gory, dalaby sobie kobieta spokoj po tym jak nas z siostrzencem obecnym przewodniczacym do kswik wsadzili z dzialaniem w Piechowicach. Burmistrz albo tego nie widzi albo udaje ze nie widzi i to jest problem juz spory.

  • Gość - niezalogowany 2019-06-30 17:36:11

    Burmistrz zajety odmladzaniem kadry, a nie widzi ze stare wraca haha

  • Gość - niezalogowany 2019-06-30 20:27:47

    Z niego jest burmistrz jak z koziej d... trąba. TRAGEDIA

  • WczarnejD. - niezalogowany 2019-06-30 21:26:45

    Chcieliście to macie ludzie nową starą jakość Piechowic .Jakbym się przeniósł do początku lat 2000. To bardzo zaniedbane inwestycyjnie miasto już takim pozostanie.Minął prawie rok rządów mistrza gospodarności i racjonalizacji, wirtuoza strategii rozwoju i co się dzieje w kwestii rozwoju miasta ? Wielkie NIC !!!!!!!!!!!!!!! O Radzie nie będę się wypowiadał bo sama świadomość że to to będzie jeszcze trwało ponad 4 lat jest przygnębiająca .........

  • Gość - niezalogowany 2019-07-01 08:01:03

    Przewodniczący 100000%lepszym burmistrzem od obecnego!!!!! Referendum być musi.

  • gość 2019-07-01 08:08:47

    Burmistrz ma problemy z widzeniem , i niestety kasa nie jest wstanie tego poprawić.On wie co robi, bo Pałkowa na dyrektora szkoły , RODZICE deklarują ,że zabiorą dzieci i nie ma szkoły.Nie ma dzieci, nie ma szkoły i NIE MA PROBLEMU.
    Ale burmistrz J.K nigdy nie był gospodarzem, bo jak może mieć choć zielone pojęcie, jak nigdy za nic nie wziął odpowiedzialności, tylko grzał stołek.Grzał ten stołek i jako mierny jest dobrym . W Gminie została KASA więc niech się wykazują, ale promocja rowerów gdy nie ma fabryki rowerów to niezły pomysł!! Jest też pytanie czy radni wiedzą na czym polega rola RADY. Miłego tygodnia, choć nie wszystkim jest do śmiechu.

  • Gość - niezalogowany 2019-07-01 08:24:10

    Chyba was Bóg opuścił z tym przewodniczącym. Niech zapomni że kiedyś będzie w Piechowicach burmistrzem. Obudzi się co najwyżej z ręką w nocniku.

  • gość 2019-07-01 10:33:45

    Do gościa z 11:16:37, o jakim czasie Gościu mówisz? Ten człowiek mieszka w Piechowicach od co najmniej 30 lat i jeszcze dać mu czas. Nie lubię Pinokia, bo ma za długi nos!! Twoje wrażenie jest tylko wrażeniem, natomiast widać ,że nie lubisz przewodniczącego , czyli jesteś swój człowiek.

  • gość 2019-07-01 12:36:08

    Piechowice lekceważą kolejne dotacje np. na miejsca rekreacyjne i wiele innych. Jest pełno projektów z dofinansowaniem . Kogo ludzie wybraliście na stanowisko Burmistrza ????? To jest po prostu przykre i przerażające jednocześnie...Trzy fabryki chemiczne i żadnego monitoringu powietrza .....W Pakoszowie płynie śmierdzący syf w strumyku , na Osiedlu Młodych i w całej okolicy śmierdzi i huczy nie do wytrzymania, cmentarz wiecznie zarośnięty ,Papiernia pali kilkadziesiąt ton węgla dziennie , osiedle przy Szkolnej zawalone samochodami (brak miejsc parkingowych )a banda kolesi jeździ na rowerkach z logo Marconi .Jesteśmy na dnie .....

  • Gość - niezalogowany 2019-07-01 14:39:23

    I bardzo dobrze. Wybraliście demokratycznie gospodarza. 30 lat w urzędzie siedział i efektów jego pracy nikt nie widział. Mój kandydat odpadł w 1 turze ale miał pomysły i by je zrealizował a wy na co się daliście nabrać ? Na wyjście z kswik i tania wodę tanie śmieci i bulwar spacerowy przy kamiennej, a jeszcze pamiętajcie ze zamknie cześć kryształowej w centrum na deptak spacerowy, no i główne motto kampani remont wiaduktów które po cichu rozbiera potem powie czyniłem starania ale nie wyszło Myślicie o referendum zapomnijcie w tej wyjkowyjowej wiosce wam się nie uda . A zobowiązania wyborcze się spłaca stad nowa stara dyrektorka w sp2 która utworzył wyłącznie po to aby prace miało małżeństwo p... No i jeszcze mój ulubieniec przewodniczący dobrze ze nim został to trochę długów pospłaca z tym wice tez bezrobotnym. I tacy ludzie chcą zmienić wiilkowyje. No bo tylko wilki wyją

  • gość 2019-07-01 16:19:46

    Być może z koziej dupy trąba jest lepsza,, ale co tu zawiniła KOZA, przecież to nie jej trąba rządzi, a wilki nie wyją tylko rządzą!!!
    Piechowice miały swoją wielką szansę na normalność, ale tradycyjnie hieny cierpliwie poczekały i się się doczekały, a normalnym pozostał tylko smutek i żal, i to jest takie Wesele Stasia.

  • gość 2019-07-02 06:17:30

    Gertruda czep się tramwaja

  • gość 2019-07-02 06:19:26

    Gertruda czep się tramwaja

  • Gość - niezalogowany 2019-07-02 08:30:47

    Pani GERTRUDA was boli zazdrość i msciwosc tym żyjecie hieny piechowickie

  • Gość - niezalogowany 2019-07-02 08:31:31

    Pani GERTRUDA was boli zazdrość i msciwosc tym żyjecie hieny piechowickie

  • Gość - niezalogowany 2019-07-02 08:31:45

    Pani GERTRUDA was boli zazdrość i msciwosc tym żyjecie hieny piechowickie

  • gość 2019-07-02 10:26:55

    To chyba te wszystkie padlinożercze i wyliniałe hieny i szakale czepiają się myślących ludzi, a do tego jeszcze mieszają Panią Gertrudę.
    Przecież to zemsta "dobrych i mądrych "małżonków i kilku jeszcze pseudo5 życzących Piechowicom.

  • Gość - niezalogowany 2019-07-02 15:38:42

    Jeszcze ponad 4 lata do wyborów a kampania idzie pełną parą.

  • Gość - niezalogowany 2019-07-02 16:24:47

    A teściowa nadal smaruje i w przyciasnej spódniczce i czerwonych szpilkach posuwa

  • Gość - niezalogowany 2019-07-02 17:07:24

    Ilość w Was jest jadu i nienawiści podołać i zazdrość nawet szpilek. Oj... Glupia Ty..... Oj głupia...

  • Gość - niezalogowany 2019-07-02 17:41:44

    Ha ha ha..... I to jest problem piechowickich szkół brawo. Brawo Pani Gertrudo jest zawsze jest Pani piękną kobietą a chodzenie w szpilkach i nie tylko czerwonych to świadczy o Pani wielkiej osobowości a Tobie żal.

  • Gość - niezalogowany 2019-07-02 20:42:18

    Jaka zazdrość gdyby to były szpilki Christian Louboutin to i może ale takie łapcie dla babcie co i komu zazdrość na stare lata

  • Gość - niezalogowany 2019-07-02 21:23:29

    Ile w Tobie jadu. zawiści, podlosci i żyj w tym a Ja szanuje ta kobietę w szpilki ma zajebiste w różnych kolorach z górnej półki.

  • Gość - niezalogowany 2019-07-02 21:48:54

    Jasne, a ty jej je kupiłeś to wiesz.

  • Gość - niezalogowany 2019-07-02 21:50:21

    W tym wieku to już tyko róż i szpilki

  • Gość - niezalogowany 2019-07-02 23:58:24

    Krycha ma problem... Kulasy

  • gość 2019-07-03 11:02:16

    Chłopaki zachowujący się jak rozhisteryzowane małolaty, więc kupcie sobie czerwone szpilki (chyba w Piechowicach są jakieś elegantsze szpileczki w obuwniczych sklepach ), załóżcie je i na deptak przed urzędem. To będzie HIT nad hity.

  • gość 2019-07-03 22:22:45

    To jest temat,wyliniałe i gibające hienki i szakalki w szpileczkach ,a do tego na rowerkach i na boisku !!!
    To jest bajka , już widzę ich maraton.

  • gość 2019-07-05 15:07:24

    chyba jeszcze trenują!!!

Dodajesz jako: |