:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Piechowice : Przepadła promesa na ulicę Wczasową

Inwestycje, Piechowice Przepadła promesa ulicę Wczasową - zdjęcie, fotografia

W połowie września Piechowice otrzymały z Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji promesę na 640 tysięcy złotych na remont ulicy Wczasowej. Planowana była odbudowa tej ulicy na odcinku około 700 metrów, od Piechowic (od ulicy Nadrzecznej) w kierunku Uroczyska.

Umożliwienie przejazdu tą drogą sprawiłoby nie tylko łatwiejszy dojazd do tego ośrodka, ale i stworzyło alternatywne połączenie z Michałowicami. Niestety, Rada Miasta Piechowice odrzuciła projekt uchwały o zmianach w budżecie (w której to zadanie miało być umieszczone), uniemożliwiając tym samym sięgnięcie po przyznane nam już pieniądze z ministerstwa. 8 radnych było przeciw. Głównym argumentem był krótki czas na realizację tego zadania. W istocie, inwestycję należałoby wykonać i rozliczyć do końca tego roku. W przeciwnym razie groziłaby utrata tej dotacji.

W mojej ocenie, a znam się na inwestycjach, była realna szansa na jej zrealizowanie. Nie byłoby to łatwe, ale w myśl zasady „wszystkie ręce na pokład” można było zmieścić się we wskazanym terminie. Tym bardziej, że byliśmy już przygotowani do ogłoszenia przetargu na to zadanie (w formule zaprojektuj i wybuduj), czekaliśmy tylko na decyzję radnych. Podobne inwestycje realizowałem już jako urzędnik odpowiedzialny za inwestycje w Gminie Podgórzyn.

- tłumaczy Radosław Burchacki, który w nadchodzących wyborach będzie ubiegał się o funkcę burmistrza Piechowic.

Przykro mi to stwierdzić, ale odnoszę wrażenie, że w przypadku ulicy Wczasowej górę wzięła polityka. Ważniejsze było, aby nikt nie mógł przypisać sobie sukcesu, jakim niewątpliwie jest pozyskanie 640 tysięcy złotych niż to, że wszyscy zyskamy jakże potrzebny odcinek drogi. Patrząc pod tym kątem, cieszę się z jednego: z mojego komitetu do wyborów kandydują osoby, które jeszcze nigdy nie były radnymi. Mają świeże spojrzenie i jestem przekonany, że dobro i rozwój miasta jest dla nich celem nadrzędnym.

- czytamy na oficjalnym profilu kandydata.

 

Reklama

Piechowice : Przepadła promesa na ulicę Wczasową komentarze opinie

  • bysio - niezalogowany 2018-10-01 22:09:46

    a nowe spojrzenie na Piechowice to jakaś podróbka czy co zna któś tę kobietę z tego fotoszopa?

  • Pgn - niezalogowany 2018-09-30 20:48:08

    Jak narazie to dla mnie najlepszym pomyslem jest gaxyfikacja Pakoszowa i Piastowa to jest hit

  • dent - niezalogowany 2018-09-30 17:28:00

    Szkoda że kandydat od nowej wizji się nie uśmiecha z plakatu bo wszyscy by się przekonali ze to tylko staranie grafika kom.

  • 123-y - niezalogowany 2018-09-30 17:01:32

    Widzę, że sztabowcy P. Mazura stykają w klawiaturę jak opętani. To zdjęcie na ulotce tego kandydata to kicha fotoszopa. A treść to wszystkim wszystko do wyborow a potem awans na liście wstydu PO-poz. 245

  • PUENTA - niezalogowany 2018-09-30 15:15:58

    MYŚLĘ, ŻE CZAS JUŻ TEN CAŁY HEJT SPUENTOWAĆ I DODAĆ TYLKO, WYRĘCZAJĄC NASTĘPNYCH, ŻE TO, ŻE PIECHOWICE WYSTĘPUJĄ NA MAPIE POLSKI, TO TEŻ WINA BURCHACKIEGO. KONIEC. KROPKA

  • emanuela - niezalogowany 2018-09-30 12:46:23

    Mnie interesuje bardzo kto jeszcze oprócz kandydata Kamińskiego wiadomo siostrzeńca ZGB głosował za wprowadzeniem Piechowic do KSWIK, te ceny wody były dużo tańsze prsed wejściem do tej spółki, ja i nikt z mojej rodziny nie zagłosuje na tych ludzi, ktoś jeszcze z obecnych głosował za kswik? Ktoś wie?

  • Kazimierz68 - niezalogowany 2018-09-30 12:16:20

    Mazurem baranie ! Przeczytaj w ulotce wyborczej P.Mazra że jest napisane od ulicy Kamiennej do ul.Kryształowej . Dalej nie ogarniasz,może masz nie pełne zawodowe :) Akurat mieszkam w Górnych ale znam Piechowice i układ miasta i to właśnie w Dolnych potrzebna jest też kładka jak koło Lisa i kościoła.

  • oloe - niezalogowany 2018-09-30 11:15:54

    Szuri ma racje.

  • Mazurem - niezalogowany 2018-09-30 10:39:00

    Baranie Kazimierz 68 taki jestes rozwinięty że jak ci ludzie napisali o co chodzi to dopiero zrozumiałeś gdzie powinna być nowe przejście do kościoła . Tam na moście koło lisa a nie pod nr. 19 , gdzie mieszkasz

  • Arek - niezalogowany 2018-09-30 10:15:36

    Do kościoła modlić się a nie tu wypisywać brednie . Nazwiska radnych na nie to pomodlę się za nich aby Bóg im wybaczył błędów jakie popełnili na sesji .

  • Aureus - niezalogowany 2018-09-30 10:09:52

    Kadencja rady miasta trwa 4. lata. Każdy mieszkaniec Piechowic ma możliwość uczestniczenia w sesji RM, a było już LVIII sesji rady i zobaczyć jak głosowali nad przedmiotową uchwałą radni. Zbyteczne stały by się wówczas stawiane tutaj pytania. Wg mojej oceny tylko dwóch piszących te komentarze pojawiało się sporadycznie się na sesjach RM Piechowice. Cenna uwaga do autorów co niektórych wpisów: więcej zaangażowania w sprawy naszego miasta podczas kadencji rady, a wówczas znikną niczego nie wnoszące wpisy w okresie przedwyborczym. Kropka.

  • Jola - niezalogowany 2018-09-30 08:27:45

    Do Szurnik: brawo super wpis

  • michałowiczanin - niezalogowany 2018-09-30 07:38:05

    radny z Michałowic juz przepił te pieniadze

  • Wykonawca - niezalogowany 2018-09-30 01:07:58

    Prosze państwa nie ma takiej możliwości aby ktoś do końca roku zaprojektował i wybudował by tą droge!!!Więc pieniądze trzeba by było przeznaczyć z miasta!Mi jest wszystko jedno kto mi płaci za prace!!!Pozdrawiam!!!

  • Hania - niezalogowany 2018-09-30 00:46:47

    Nazwiska na TAK i nazwiska PRZECIW ,?

  • Ala2 - niezalogowany 2018-09-30 00:42:09

    Ala ty nie masz pojęcia i dobrze,że nie jesteś radna !!!!!!!

  • Ale - niezalogowany 2018-09-30 00:32:09

    Podtrzymuje ktorzy to radni? Chcę wiedzieć i tyle. Reszta mnie nie obchodzi chce wiedzieć kto i na kogo nie warto już nigdy głosować bo ma tylko swój interes. Bez komentarza

  • Ale - niezalogowany 2018-09-30 00:22:30

    Tylko nie mówcie że znowu nasi radni coś zarąbali. Działają na niekorzyść i to da się wyczuć. Szkoda że Mieszkańcy tracą na takich rozdaniach ale zawsze można znaleźć ofiarę. Byle od siebie .

  • Hihi - niezalogowany 2018-09-29 23:48:52

    Ale Piechowickie dno. Tylko na to was stać

  • Nikozja - niezalogowany 2018-09-29 22:28:53

    Nikozja a nie nikozna . Uraziłeś mnie ! Przeproś ! Ja Tobie wybaczyłam !

  • Do nikozna - niezalogowany 2018-09-29 22:05:05

    Amen.

  • Nikozja - niezalogowany 2018-09-29 21:48:11

    do odpowiedzi powyżej :Ależ ziejesz agresją , jestem po prostu wstrząśnięta,oburzona,smutna,mam chandrę ,zepsułeś mi wieczór , jestem poprostu załamana jak w człowiek może być tyle agresji wobec drugiego . Przez Ciebię będę musiała iść jutro na dwie Msze Św. o 7,30 i 18,00 aby oczyścić się z tych emocji jakich mi dostarczyłeś .Niegrzeczny chłopiec ! Zapraszam ze mną do kościółka .Hmmm.Mam nadzieję że już zakończyli układanie kostki wokół kościoła bo wybieram się w moich pięknych czerwonych metalicznych szpilkach .Pozdrawiam,chociaż zrobiłeś mi taką przykrość . Bóg kazał wybaczać , więc wybaczam .

  • Do nikozja - niezalogowany 2018-09-29 21:19:43

    Trza było ruszyć [ pip... ] i przyjść na sesjie i zobaczyć, głosowanie radnych i wyjaśnienia kierownika

  • Do Wina - niezalogowany 2018-09-29 21:01:45

    Jak się nie znasz to nie podjudzaj. Te pieniądze są znaczone, tzn można je wydać tylko na określone zadanie i rozliczyć do końca roku. To działa podobnie jak ubezpieczenie, coś się zniszczy i tak samo musisz naprawić, a ta kasa muuusi być wydana w tym roku budżetowym. To jest gospodarowanie środkami państwa, niewygasające mogą byc własne. Tego uczą już w liceum na wosie. W końcu po 4 latach radni zachowali sié racjonalnie, bo sie nie wydurnili biorąc kasę która trzeba będzie oddać, bo po prostu ktoś nie zrobił dokumentacji.

  • Aha - niezalogowany 2018-09-29 20:50:03

    Czyli oni nie chcą aby sukces przeszedł na następców. Tylko pod Siebie

  • Wina - niezalogowany 2018-09-29 20:37:50

    Przecież radni wiedzą doskonale że można termin przesunąć i środki przechodzą jako niewygasające na rok następny. Tylko po co? Lepiej teraz temat uwalić!!!!

  • Nikozja - niezalogowany 2018-09-29 20:35:15

    Redakcjo prosimy o publikacje imion i nazwisk bogatych radnych którzy nie potrzebują dotacji dla miasta . Może teraz ta ósemka za sponsoruję remoncik za 640tyś. czyli na głowę 80tyś. Czekamy , niech się wyższe sfery zrzucą !!!

  • Nick - niezalogowany 2018-09-29 19:26:12

    Tak wszystkiemu winni radni ludzie obudzcie sie, ktos z UM pewnie zawalil papiery , ze dopiero na zime tj do grudnia ma byc droga bo inaczej co? , a nie mozna bylo w czesniej? , a skad beda pieniadze jak popeka przez zime asfalt zrobiony zima? No skad? Koszty wlasne , a ile??????????

  • Glosujacy - niezalogowany 2018-09-29 19:04:32

    Co to ma być. Chcę wiedzieć którzy

  • Prawy - niezalogowany 2018-09-29 19:00:20

    No dawać nazwiska a jak nie to i tak się dowiem w urzędzie!

  • Luki - niezalogowany 2018-09-29 18:52:11

    Dokładnie też mam takie pytanie kto był na Nie?! Ludzie obudźcie się?

  • Lewy - niezalogowany 2018-09-29 18:47:02

    Prosimy o imiona i nazwiska głosujących na Nie !!!!!!!!!!

  • Zośka - niezalogowany 2018-09-29 18:43:44

    Właśnie dlaczego nie ma informacji którzy radni byli na ,,NIE" ?!!!

  • Kaja - niezalogowany 2018-09-29 18:41:46

    Którzy to radni byli przeciw???? Nigdy na was nie zagłosuje oni moja rodzina bezradni radni.bllllleeee

  • Pytanie - niezalogowany 2018-09-29 18:40:59

    Nie będzie tej drogi? Z imienia i nazwiska kto był przeciw

  • Sam - niezalogowany 2018-09-29 18:37:59

    Burchacki i burchacki tylko ok kandyduje? Nie róbcie mu ciągle promocji.

  • Michal - niezalogowany 2018-09-29 18:33:30

    Obecni radni to nieprozumienie. Fałsz i obłuda. Przedstawiciele mieszkańców. Co oni w ogole robią oprócz brania kasy. Wstyd.

  • aniusia - niezalogowany 2018-09-29 18:28:11

    nie wiem jak Wy ale ja juz jestgem zmeczona tymi wrzutami burchackiego co robi mu ten redaktorek, moje pytanie bo Informatorze Piechowcikim pisze ze robi go Robert Zapora ten sam co startuje od Burchackiego na radnego, to moza tak prowadzic biznes, zarabiac kase na Informatorze i zostac radnym?

  • Do anna - niezalogowany 2018-09-29 18:26:29

    Są pilniejsze sprawy. Osobiste radnych którzy byli przeciw. Radni są po to by rozwijać miasto a nie tylko brać kasę do swojej kieszeni

  • doAnna - niezalogowany 2018-09-29 18:21:42

    wlasnie na grzyby, sa pilniejsze potrzeby w miescie niz droga na grzyby za 640 tysiakow, tam jest chyba jeakis wklad wlaasny miasta z tego co sie nie myle wszedzie jest tylko nie wiem ile, wiec to nie bedzie tak ze miasto nic a nic

  • Fryc - niezalogowany 2018-09-29 18:01:17

    Sławek jesteś debest. Mega gwiazda fryzjerstwa. Jedyny w mieście.

  • Do Hania - niezalogowany 2018-09-29 17:51:57

    A ty z obozu którego kandydata? Widać jak niektórym ciśnienie skacze.

  • Do Hania - niezalogowany 2018-09-29 17:51:09

    Pewnie jesteś jedną z radnych, która była przeciw. Łapa w górę, żeby niczego nie było. Dramat żenada że Piechy mają taką radną

  • Anna - niezalogowany 2018-09-29 17:47:20

    Wszystkim radnym, którzy byli przeciw dziękujemy. Często chodzę tam na grzyby. Same dziury. Właściciel uroczyska walczył o tą drogę kupę lat a Wy co?. Jedyna szansa poszła się..

  • Hania - niezalogowany 2018-09-29 17:44:42

    Krótko mówiąc to nieudacznik i tyle.

  • Hania - niezalogowany 2018-09-29 17:43:42

    To tylko i wyłacznie wina gościa fachowca startująego na burmistrza. Możecie sobie pisać na radnych ale gdyby ten człowiek który jest odpowiedzialny za zrobienie projektu by to zrobił to teraz radni zagłosowali by ZA tą inwestycją. A że ten fachowiec od siedmiu boleści sobie to olał to dzisiaj jest jak jest i 640.000 zł poszlo się ..... !

  • CzesławaL. - niezalogowany 2018-09-29 17:37:27

    Przecież to zrobiono specjalnie aby narobić afery przed wyborami . Jak większy śnieg zobaczycie w styczniu to będzie dobrze .

  • AlinaKomin - niezalogowany 2018-09-29 17:34:46

    Dlatego radnym którzy teraz zasiadają trzeba stanowczo podziękować za wkład w miasto !

  • Agna - niezalogowany 2018-09-29 17:08:30

    Radni głosowali przeciw wzięciu kasy i to niemałej, a teraz chcą winę zwalić na Burchackiego, jakby to on podnosił za nich rękę. Nieładnie, a oni reprezentują nasze miasto. Może jeszcze kandudują. A to byłby skandal.

  • Obser - niezalogowany 2018-09-29 17:02:33

    A czy przypadkiem na budowe drogi nie jest za późno????. Październik , listopad i grudzień czy to sa dobbre miesiace na budowę drogi? Śniegiem może sypnac, może przyjsc mróz , a po zimie się okaże ze znowu będą szukać środków na poprawe nowej drogi. Najpierw szybko się buduje, później poprawia, cos to nie tak!

  • Zdzisława - niezalogowany 2018-09-29 16:43:21

    Zamiast iść na pole bo pogoda ładna , to się kłócicie w internecie .

  • Iti - niezalogowany 2018-09-29 15:52:27

    Zablokował Sławka na swojej stronie bo zadawał mu niewygodne pytania. Śmieszny ludek. Sławek jesteś the Best, szkoda że nie startujesz na burmistrza, zrobilbys rozpierduche w tym urzędzie

  • Kazimierz68 - niezalogowany 2018-09-29 15:24:18

    do Ulica : od kościoła przez całe Piechowice aż do pętli MZK Piechowice Górne . Przez remont mostu przy kościele i zrobieniu jednego chodnika stało się to bardzo niebezpieczne miejsce,ponieważ ludzie dalej idą ślepym chodnikiem przy budynku gdzie dawnej był sklep U Lisa,ostatnio odzieżowy i przechodzą na samym zakręcie widząc brak chodnika.Moim zdaniem chodnik powinien być zakończony przy wjezdzie na tą posesję,posadzić trawnik a reszta kostki zakręt przed mostem rozebranać i przełożona na chodnik koło kościoła przy przejściu dla pieszych od strony przystanku ponieważ jest to najbardziej zniszczony odcinek chodnika z kostki na trasie Piekarnia U Klejpsa - Kościół/most . Wówczas ludzie widzący koniec chodnika będą przechodzić przez przejście koło dęba i parku i problem zostanie rozwiązany.Jeszcze jedna opcja to dołączyć do mostu wąską kładkę po tej stronie aby były dwa chodniki jad dawniej i nie będzie problemu.

  • Ulica - niezalogowany 2018-09-29 14:57:07

    A gdzie jest ul.Nadrzeczna

  • Kazimierz68 - niezalogowany 2018-09-29 13:52:35

    do Mazurem . Baran to jesteś ty i w dodatku trochę nie dorozwinięty . Czytaj ze zrozumieniem . Kładka jest w planach P.Mazura od ulicy Kamiennej (dawna knajpa Pod Hakiem)do ul.Kryształowej czyli okolice Fryzjera u Ani i P.Rybarczyka . Po tej stronie jest chodnik , po tej stronie jest chodnik . Problem tkwi od strony ul.Nadrzeznej że na moście nie ma chodnika .

  • Mazurem - niezalogowany 2018-09-29 11:59:54

    Kazimierz baranie jeden ze tobie sie chodzić nie chce w kolo po chleb to nie myśl sobie ze ci wybudujemy kładkę na przeciw sklepu Przez most który został spieprzony i niema dostatecznie bezpiecznego przejścia do kościoła i przedszkola przez ten kawałek drogi którą odebrał Rudolf , tam właśnie trzeba kładkę .

  • pedro - niezalogowany 2018-09-29 11:49:02

    tesciowa to raczej go zatopi

  • Ooo - niezalogowany 2018-09-29 10:30:11

    O teściowa się wyspała

  • wyborca - niezalogowany 2018-09-29 10:01:42

    Dobrze,że Pan Burchacki wyszedł pierwszy na linie strzału wielbicieli. Poczekajmy jak ujawnią się następni kandydaci, czy również będzie wiele krytyki. Poza tym wszyscy są tacy mądrzy, a jeśli można przyjść na sesję i się wypowiedzieć to brak odwagi, aby nie zostać rozpoznany. W wyborach krytyka zawsze jest i będzie i właśnie wtedy jest okazja to zmienić i ocenić poprzedników. Tylko trzeba iść i zagłosować , a nie pisać głupoty i mieć do wszystkich żal tylko nie do siebie. Dla przykładu nasz Rząd i Prezydent, wszyscy narzekają, ale jednak ktoś ich wybrał, właśnie ci którzy siedzieli w domu i nie byli na wyborach. Jeśli chodzi o Poparcie dla Burchckiego od obecnego Burmistrza to jest wielka ściema, bo mówiąc, że go popiera to kłamie bo w ten sposób jemu tylko szkodzi, ciekawe jednak po czyjej jest stronie, a to okaże się po wyborach, jak z zaskoczenia zostanie zastępcą któregoś z kandydatów jeśli nie dostanie się do Powiatu. Zapraszam na wybory bo tylko wtedy coś się zmieni.

  • Kazimierz68 - niezalogowany 2018-09-29 10:00:19

    Czy ktoś może mi wyjaśnić lub P.Mazur którego pomysłem wyborczym jest budowa kładki dla pieszych nad rz.Kamienną od ul.Kamiennej do ul.Kryształowej skoro były skwerek przy przystanku MZK P-ce Kościół obok P.Rybarczyka został sprzedany i nie ma nigdzie w pobliżu budowy kładki . Jaki jest sens jeżeli jest most przy kościele i kładka koło piekarni U Klejpsa w odległości niespełna 200m. Kładka dla pieszych nad rz.Kamienną i przejście dla pieszych są bardzo potrzebne przy bloku Krzyształowa 19 (dawna rozlewnia)obok wulkanizacji i fryzjera do ul.Tysiąclecia i Osiedla Młodych ponieważ żeby dojść do sklepu,szkoły czy przystanku trzeba iść na około albo przez kładkę koło piekarni U Klejpsa albo przez most przy dawnej energetyce i szkole ZSTiL . To jest bardzo potrzebna inwestycja na którą kandydaci na Burmistrza nie wpadli.Jest to największy odcinek w Piechowicach gdzie nie ma przejścia nad rzeką.Tak jak dodałem będzie to bezpieczne dojście do szkoły jak i do tzw. drugiego centrum Piechowic czyli okolice Żabki .

  • trtr - niezalogowany 2018-09-29 09:56:52

    pan Burchacki zajmuje się inwestycjami od pół roku. A Wzasowej nie mozna bylo zrobic wcześniej bo promesa przyszla w polowie wrzesnia.

  • Sławek - niezalogowany 2018-09-29 09:37:01

    Najlepszy fryzjer w mieście

  • Piechowice - niezalogowany 2018-09-29 09:35:06

    Co zrobił wcześniej Pan Burchacki? Podpisał dokumenty o rozbudowie firmy Marconi

  • Radny - niezalogowany 2018-09-29 09:33:39

    Radni bezradni. Byle do siebie , a nie dla ludzi. Banda, która za 3 tygodnie skończy żywot u bola. A życie dalej będzie się toczyć. Na szczęście bez nich.

  • Szurik - niezalogowany 2018-09-29 09:30:58

    Burchacki to wiadomo pupil Rudolfa i zięć jego koleżanki Gertrudy . Ale tam w tym całym zespole odpowiedzialną jest sekretarz Iwonka Sobaś jak nie kto inny jak tylko ta sama żona kandydata na prezydenta Jeleniej tego samego co nam kazał rozebrać wiadukty . Wracając do Sekretarzowej to Ona jest odpowiedzialna za administratorowanie Urzędu i jego pracowników . Burchackiego nie ruszy bo ten ma zezwolenie od Rudolfa na nie robięnie niczego .Sama sekretarzowa siedzi i śledź wiadomości na FB albo je wpisuje , wchodzisz do niej a ta wlepiona ma oczy do laptopa . Żeby coś się działo w naszym mieście to trzeba tych dziadów skoligaconych z partiami rodzinami i niby zasłużonymi dla Piechowic pogonić . Ciągle tylko Gasz Paszkowska i Ejnika . Powiedźcie napiszcie czy inny mieszkaniec Pan Kowalski czy Nowak jest głupszy od nich . Czy tylko dlatego że nie potrafi klękać i głaskać dupy . Wybierzcie na burmistrza kogoś kto ma jaja i zrobi porządek w tym mieście i publicznie potrafi rozliczyć tych nieudaczników cwaniaków .

  • doH2o - niezalogowany 2018-09-29 09:25:57

    brawo! konkretnie to nazwalas! nic dodac

  • szron - niezalogowany 2018-09-29 09:19:29

    jaka jest hierarchia tej drogi do zniszczonych wielu innych drog po ktorych chodza setki ludzi, Panie Rudol i Burchacki gdzie byliscie wczesniej?

  • Do Luizka77 - niezalogowany 2018-09-29 09:00:35

    Dają kasę, bo są pewni, że miasto ma projekt na drogę, która zgłoszono do naprawy w 2014 !!!!! A co do wiaduktów popatrz na stronę miasta, przetarg unieważniono bo opis zamówienia nie zawierał bardzo istotnej sprawy jak komunikacja zastępcza. I co tu komentować

  • Luizka77 - niezalogowany 2018-09-29 08:52:48

    O nie ! Pałka się przegła . Trza skończyć w tych wyborach z uwczesnymi radnymi . Dają kasę a miasto nie chce mając 3 miesiące na realizację ! Wiadukty będą rozbierane od 5 listopada , mają 2 tygodnie . Termin ustalony przez Polskie Linie Kolejowe .

  • Do Referat - niezalogowany 2018-09-29 08:50:10

    To są właśnie Piechowickie układziki.

  • Mieszkaniec - niezalogowany 2018-09-29 08:49:45

    Jak pan był takim dobrym pracownikiem w Podgórzyni od inwestycji to co pan robi w Piechowicach!!Dobrych pracowników się zostawia!!!

  • Referat - niezalogowany 2018-09-29 08:40:29

    A jak to sie stalo ze do pracy do referatu przychodzi jeden fachowiec od inwestycji a odchodzi dwoch fachowcow od inwestycji?

  • H2o - niezalogowany 2018-09-29 08:06:54

    Przecież to nikt inny jak tylko ten pan kandydujący na urzędowego burmistrza /wraz z obecnym burmistrzem/ który teraz obwinia radnych ze zagłosowali przeciwko przyjęciu dotacji jest winny temu co ma miejsce. Będąc szefem referatu pod który podlega ta inwestycja NIE ZROBIŁ NIC w tym kierunku. Pomimo zarezerwowanych przez radnych w zeszłorocznym budżecie 70.000 zł na stworzenie takiej dokumentacji nic w tym kierunku nie zostało zrobione i tłumaczenie ze zwolnił sie jeden pan czy drugi niczego nie zmienia. Kandydat na burmistrza został i jako jak się określa fachowiec od inwestycji poprostu te pieniądze zmarnował Bo co to dla niego 640.000 zł ? Piechowice są tak bogate że taką kasę można przecież odpuścić. WSTYD i HAŃBA. Ma czas na lans z burmistrzem a to Pod "Krzyżami" w Cieplicach w godzinach pracy a to na festynie w Pakoszowie i wielu jeszcze miejcach, ma czas podczas pracy na reklamę swoich przyszłych radnych na fcb a nie miał biedaczek czasu na zrobienie tej dokumentacji przez ostatnie choćby 9 miesięcy. Przecież urodzić dziecko w tym czasie moźna ale żeby chociaż zacząć tą dokumentację to nie zdążył. Ale dzielnie mu w tym wtóruje obecny burmistrz i udaje ze nie wie o co chodzi. Startuj?c do powiatu tak samo będzie dbał o Piechowice jak to robi przez ostatnie 8 lat. Jako gospodarz nawet ogrodzenia u siebie nie potrafił zrobić nie mówiac już o walącym się urzędzie miasta. Sami państwo przemyślcie na kogo zagłosować ale te dwie osoby powinny się jeszcze wiele nauczyć. Określają się jeden i drugi jako fachowcy a z fachowością i doświadczeniem mają tyle wspólnego co gajowy na statku.

  • Zal - niezalogowany 2018-09-29 08:03:27

    To chyba przesada z tym chwaleniem sie aby po godz.23 pisac art.Lepiej napiszcie ze jest kladziona nowa kostka przy kosciele chyba ze to tez inwestycja przypisana. A swoja drogą czy tak prawie damo nie pisze na fc

  • Rura - niezalogowany 2018-09-29 07:53:59

    A ile trzeba jeszcze dolozyc i skad zabrac pieniazki z innych waznych inwestycji aby ta droga do zielonego lasu powstala przeciez 640tys to za mało

  • Mama - niezalogowany 2018-09-29 07:50:59

    A gdzie plac zabaw na gornych Piechowicacach?Był pan Burchacki ostatnio u mojej rodzin i niby doplata do zmiany instalacji to też jego zasługa a jak dobrze pamiętam to radni podijeli decyzje o przeznaczeniu kasy na dopłatę dla mieszkańców!!!Mam nadziej że za promowanie siebie na 24 jgora to pan Burchacki zapłacił z swojej kieszeni!!!

  • Rura - niezalogowany 2018-09-29 07:25:41

    A ja mam pytanie kiedy bedzie robiona kanalizacja sanitarna w Gornych Piechowicach i na ul. nadrzecznej kiedy zostana rozebrane wiadukty i wybudoeane nowe panie Radoslawie prosze sie tym zajac w koncu jak sam pan sie chwali na czym ale na inwestycjach pan sie zna

  • Lol - niezalogowany 2018-09-29 01:08:37

    I TAK SIĘ NAZYWAJĄ NIEZALEŻNE MEDIA KTÓRE KREUJĄ JEDNEGO KANDYDATA!!! 24jgorą.pl

  • edek - niezalogowany 2018-09-29 00:26:52

    czy portal 24jgora.pl jest jakims rzecznikiem kandydata burchackiego? ciagle wrzuca o nim informacje, kazdy tak moze podawac swoje punkty widzenia czy tylko kandyat buechacki na 24jgora.pl? prosze redakcje o odpowiedz!!!!

  • As - niezalogowany 2018-09-28 23:40:07

    Przestańcie z tą kampanią. Był czas na zrobienie tego dużo wcześniej. A czy to że w drużynie ma się ludzi którzy nigdy nie byli radnymi , to nie do końca atut.

Dodajesz jako: |