:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Piechowice - Czy bank stwarza bariery?

Absurdy, Piechowice stwarza bariery - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 4
  • Fotka nr 1 z 4
  • Fotka nr 2 z 4
  • Fotka nr 3 z 4
06/01/2019 12:26

Mieszkańcy Piechowic są zawiedzeni w jaki sposób został wykonany remont schodów przy banku.

Do redakcji dotarły sygnały, że trwający kilka tygodni remont schodów prowadzących do jedynego banku w Piechowicach zakończył się wbrew oczekiwaniom osób niepełnosprawnych i rodziców z wózkami.

Czy jest to bariera architektoniczna? Co o tym sądzicie? Czekamy na komentarze. 

 

 

 

 

 

 

 

 

Reklama

Piechowice - Czy bank stwarza bariery? komentarze opinie

  • Gośćg - niezalogowany 2019-01-06 12:53:08

    Bubel to jest!!! Jak mają wejść osoby niepełnosprawne???

  • gość 2019-01-06 13:23:06

    legalnym złodziejom to nie przeszkadza łupić polaków

  • Gość - niezalogowany 2019-01-06 13:41:02

    Na nogach

  • gość z komina - niezalogowany 2019-01-06 14:33:59

    Przed remontem to co było na tych schodach (pseudo pochylnia) było bardzo niebezpieczne, bo nie spełniało norm określonych w przepisach, więc podczas remontu musiało zostać zlikwidowane, bo za każde zdarzenie losowe takie jak przewrócenie się klienta lub wózka z dzieckiem odpowiada z marszu ten znany bank. Trzeba mieć nadzieję, że to nie koniec tego remontu i przy tym podeście ze stopniami pojawi się wkrótce lekka konstrukcja pochylni o przepisowym spadku, a jej początek będzie miał miejsce od strony zlikwidowanych stopni schodowych.

  • 666anioł - niezalogowany 2019-01-06 14:58:09

    Zrobili tak po to, żeby żaden z drajw klubu nie próbował wjechać pod kasę.

  • gość 2019-01-06 15:21:47

    Nikt kto pobiera 500+ do placówki nie wejdzie i to jest sposób na unikanie klientów "rachunku podstawowego" za 0 zł - po co komu koszty.

  • Gość - niezalogowany 2019-01-06 15:55:18

    Wydaje mi się, że zamontują dzwonek na dole lub wystarczy zadzwonić tel. do tego banku a pracownica banku zejdzie i wniesie wózek ewentualnie wózek z osobą niepełnosprawną- to jest fajne rozwiązanie, podobne widziałem w TVN w uwadze. Dzwonisz-wnoszą.

  • Gość - niezalogowany 2019-01-06 16:05:00

    Masakra bezmozgowie dobrze ze nie mam tam konta ale współczuję niepełnosprawny lub kobietą z wózkiem którzy są klientami tego banku bank powinien się wstydzić zasciankowie

  • Gość - niezalogowany 2019-01-06 16:44:52

    Spokojnie. To nie koniec remontu.

  • gość 2019-01-06 17:50:03

    Przystaje do urzędu to samo myslenie

  • Gość - niezalogowany 2019-01-06 17:59:06

    Śmiech żenada Morawiecki z Rafalską dadzą 500+ na skrzydła niepełnosprawnym a dyrektorowi tego banku gratulacje.

  • gość 2019-01-06 20:20:10

    A te słupki od balustrady przy schodach to chyba powinny stać w pionie (masakra) Typowy PRL

  • Do 666anioł - niezalogowany 2019-01-06 22:04:19

    Spokojnie My tutaj się nie martwimy bo tylko w Jeleniej ludzie dalej mają fazę na drive club ;)

  • Orzel - niezalogowany 2019-01-07 02:21:34

    A zima bedzie mozna na tych kafelkach porzadnego orla wywinac -ale wiadomo Piechowice inteligencja nie smierdza!!!

  • Inspektor - niezalogowany 2019-01-07 08:53:01

    Jako inspektor nadzoru budowlanego "rzucilem" okiem przechodząc. Układanie płytek gresowych na kamień bez żadnej izolacji? Przy tej temperaturze? GRATULUJĘ Nie odebrał bym tego. Oczywiście pomijając kwestie dostosowania do potrzeb matek z wózkiem czy osób niepełnosprawnych

  • Maciej Szewczyk 2019-01-07 09:37:24

    Na ostatnim zdjęciu wygląda jak niedokończone (brak kamienia na licu), może dospawają rampę. Jak nie - to totalna porażka.

  • Gość - niezalogowany 2019-01-10 17:27:25

    Z wiadomego źródła wiadomo, iż remont schodów nie jest jeszcze zakończony. Prace musiały zostać wstrzymane z powodu zimy.

Dodajesz jako: |