:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
Interwencje, Pacjentka wyskoczyła karetki Pawła - zdjęcie, fotografia
15/04/2019 12:00

Pacjentka z zaburzeniami psychicznymi wyskoczyła z karetki transportu medycznego. Do tego niecodziennego zdarzenia doszło wczoraj w Alei Jana Pawła II w Jeleniej Górze

Młoda ok. 20-letnia kobieta trafiła do jeleniogórskiego szpitala po nieudanej próbie samobójczej. Już wówczas podjęła próbę ucieczki, została jednak zatrzymana przez policję i ponownie odwieziona do szpitala. U kobiety stwierdzono silne zaburzenia psychiczne i tzw. dążenia autodestrukcyjne. Po przeprowadzeniu badań diagnostycznych została zakwalifikowana do dalszego leczenia w szpitalu psychiatrycznym w Bolesławcu.

Podczas jazdy ambulansem, kobieta w sobie tylko znany sposób uwolniła się niepostrzeżenie z zabezpieczających pasów i wyskoczyła z pojazdu. Kierowca widząc co się dzieje zdążył zwolnić na tyle, że desperatka nie odniosła poważniejszych obrażeń. W przewiezieniu pacjentki asystowali policjanci,  jadący za pojazdem transportu medycznego, którzy uniemożliwili jej dalszą ucieczkę. 

Kobieta wróciła do jeleniogórskiego szpitala. Po wykonaniu niezbędnej diagnostyki trafi jednak ostatecznie do szpitala psychiatrycznego.

# Pacjentka wyskoczyła z karetki na Jana Pawła

Reklama

pacjentka wyskoczyła z karetki na jana pawła - komentarze opinie

  • gość 2019-04-15 13:47:30

    Wyścig "szczurów" ,zabójstwa dzieci , nożownicy , .3 lata rządów PISu. Upadek moralny kleru ,czy to nie zbliża się zagłada?

  • gość 2019-04-15 14:04:38

    Nie przyjęli jej do drajwclubu?

  • gość 2019-04-15 14:30:19

    To kto sprawował opiekę nad pacjentem w czasie transportu?

  • gość 2019-04-15 14:31:22

    Sprawa dla prokuratury, ktoś nie dopełnił obowiązków

  • Piotr - niezalogowany 2019-04-15 15:26:25

    A dobrze nieh grom strzeli tą jelenią non stob cos jak nie batman skaczoncy zdahu to spajder men wyleci przez okno co się dzieje

  • gość 2019-04-15 15:33:07

    Jak potrafią kota ogonem wykręcić, aby odpowiedzialność zrzucić z siebie, wszyscy winni tylko nie ja, oj młodzieży młodzieży trochę honoru zdało by się: "Podczas jazdy ambulansem, kobieta w sobie tylko znany sposób uwolniła się niepostrzeżenie z zabezpieczających pasów i wyskoczyła z pojazdu." No tak chorzy mają swoje tajemne sposoby. Na szczęście prokurator nie nabiera się na takie ławeczki-bajeczki.

  • Gość - niezalogowany 2019-04-15 16:46:34

    Głosuj na pis bo zlodzieje resztę rozkradną

  • Gość - niezalogowany 2019-04-15 16:53:21

    Wszystko przez PiS

  • fan lerchera - niezalogowany 2019-04-15 17:56:53

    Widocznie zobaczyła nowy rysunek lerchera na jelonce.

  • gość 2019-04-15 19:35:46

    Czyżby to była Nikola M. ze Szklarskiej P. ?

  • Gość karp - niezalogowany 2019-04-15 20:13:35

    Moze uciekla bo do karetki zblizal sie pociag

  • 123 - niezalogowany 2019-04-15 21:02:55

    Pawulon już był szykowany.

  • Gość - niezalogowany 2019-04-16 00:15:00

    Jedni gubią trumny drudzy pacjentów.Polska komedia.

  • Gość - niezalogowany 2019-04-16 04:52:03

    Drive club do tego zmusił,tak teraz rekrutują

  • Gość - niezalogowany 2019-04-16 07:09:04

    Dążyła do autodestrukcji, podobnie jak Polska pod rządami prezesa.

  • Gość - niezalogowany 2019-04-16 08:13:06

    A może to adwentysta dnia siódmego ?

  • Gość - niezalogowany 2019-04-16 08:58:56

    Trollu po-wski, zamknij się, namnożyło się tego robactwa... Ciekawe skąd Po-wcy mają kasę, żeby im płacić, zarobili na dopalaczach i maszynach przez 8 lat pewnie. Ta dziewczyna i wielu wielu innych po dopalaczach mają te psychozy.

  • Gość - niezalogowany 2019-04-16 09:28:22

    Jak czytam te komentarze to mi się nie chce wierzyć że ja w tym zjebanym społeczeństwie żyje i co dzień mijam was na ulicy, wszystkiemu winny jest PiS i Down Club, opamiętajcie się ludzie xD

  • Gość rr - niezalogowany 2019-04-16 09:41:51

    Może żelazko na gazie zostawiła. Więc postanowiła na chwilę wyskoczyć

  • Ja - niezalogowany 2019-04-16 17:10:35

    Dajcie mi namiary na tego debila co ciągle o driveclubie sam własnoręcznie wybije mu żeby!, co za debil!!!

  • gość 2019-04-16 17:49:58

    ostatnio w tvpis byl przyrodniczy o zwierzetach i czubuwna o drive club mowila to moze sproboj na woronicza 17

  • gość 2019-04-17 09:36:11

    Młodzież w Jeleniej wygląda jak żywe trupy wszystko przez piko. Mocarze miasta dają na to przyzwolenie. Kiedyś Jureczek promował to hasłem róbta co chceta dziś widać efekty czterdziestolatkowie bez pomysłu na życie, bezdzietni, ćpający, pijący alkohol bez umiaru. Myślący że muzyka i imprezy to wszystko. Zapomnieli jednak że przed nimi starość choć wielu z nich już schodzi z tego świata. Mam nadzieję że róbta co chceta zniknie na zawsze.

  • gość 2019-04-17 13:25:51

    Gościu z 17:10 co jest drajwciotko? Uważaj, bo ci żyłka w d pęknie i drajf club będzie miał jednego członka mniej. Hehehe.

  • Gośćxxx - niezalogowany 2019-04-17 17:02:39

    Możecie oddalić się od Jureczka

Dodajesz jako: |