:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
PILNE

Otwarto nowy sklep sieci LIDL w Jeleniej Górze

Usługi, Otwarto sklep sieci Jeleniej Górze - zdjęcie, fotografia
Portal 24jgora.pl 10/10/2019 08:59

W czwartek (10 października) punktualnie o godzinie 7:00 otwarto nowy sklep sieci LIDL przy ul. Wolności 129 w Jeleniej Górze.

To już czwarty sklep niemieckiej sieci dyskontów w Jeleniej Górze. O godzinie 7:00 dokonano uroczystego otwarcia. Z tej okazji na klientów czekała specjalna oferta produktów w promocyjnych cenach. 

Sklep ma powierzchnię ok. 1400 mkw. Dla klientów przygotowano parking na ok. 140 pojazdów. Placówka będzie czynna od poniedziałku do czwartku w godzinach 7:00-21:00 natomiast w piątki i soboty od 7:00 do 22:00. W niedziele handlowe od 9:00 do 18:00. 

W galerii fotorelacja z otwarcia. 

# Otwarto nowy sklep sieci LIDL w Jeleniej Górze

Reklama

otwarto nowy sklep sieci lidl w jeleniej górze - komentarze opinie

  • gość 2019-10-10 09:26:06

    Ta modelka z prawej ostro zniesmaczona, dostała kasę aby z uśmiechem witać ludzi a tu normalnie PMS pełną p..

  • gość 2019-10-10 09:33:38

    a pani kierownik z cieplickiego lidla zachowuje się jak by wszystkie rozumy pozjadała

  • Gość - niezalogowany 2019-10-10 10:18:17

    Stara Lidluwa to co się dziwić.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-10 10:24:41

    Zabrakło klechy,żeby poświęcić obiekt swiecona kranuwa.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-10 10:44:31

    Teraz polaczki zapierd... tralalala do szwabskiego sklepu. Musita polaczki dbać o wzrost szwabskiego kapitału.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-10 10:46:24

    I tak lidl na grunwaldziej zawsze bedzie najlepszy !

  • Gość - niezalogowany 2019-10-10 10:49:47

    Czy na zdjęciu 12 pani z tyłu płacze ze kobieta z balkonikem w kolejkę się jej wladowala ? Chyba stała całą noc bo zasnęłam przed wejściem.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-10 11:31:15

    Do kolegi od polaczkow. Ciekawe gdzie twoja mama czy lalka robi zakupy.

  • gość 2019-10-10 11:38:04

    Do 9:26 - to nie jest modelka, tylko hostessa. Do modelek, to im w większości przypadków bardzo dużo brakuje.

  • Jajko - niezalogowany 2019-10-10 12:09:29

    Barany jeba nee rzucili się jak szczerbaty na suchary !!!! Jednak Polaczki to zacofany i frajerski naród .

  • Norman - niezalogowany 2019-10-10 12:32:37

    Ci z 500 plus stali już od piątej

  • Norman - niezalogowany 2019-10-10 12:34:08

    Na tani alkohol

  • Gośćzniesmaczony - niezalogowany 2019-10-10 14:18:04

    Ty jajo a z czyjej dupy wyskoczyłes z takimi tekstami to chyba ty jestes jebany baran

  • Gośćja - niezalogowany 2019-10-10 15:22:08

    Ja tam dobrze widzę pani z balkonikiem poszła na otwarcie sklepu ja pi....la kto by mi kazał..tym ludziom rozum odbiera...

  • Gość92 - niezalogowany 2019-10-10 15:23:59

    Lidl na Wolności jupi....

  • Zadowolonyklient - niezalogowany 2019-10-10 15:27:17

    Miło i przyjemnie było dziś na otwarciu nowego sklepu... Pracownicy uprzejmie i z uśmiechem na twarzy odpowiadali mi na pytania... Myślę że będę częstym klientem w tym sklepie..

  • Jajko - niezalogowany 2019-10-10 16:38:11

    Do gośćzniesmaczony !! Ty a pytał się ktoś ciebie o coś kiedyś coś ?! To że ze starą stałeś od 5 rano to się nie podniecaj !!!

  • Gość - niezalogowany 2019-10-10 18:35:38

    To raczej trzeba uczcic minutes ciszy zamiast sie cieszyc. Niemmcy odzyskuja stacone ziemie Bez jednego whstrzalu.

  • szklarska - niezalogowany 2019-10-10 19:31:13

    to prawda pani kierownik z cieplickiej myśli że gwiazdą jest, a chyba zapomniała że w cieplicach miała być tylko na chwile bo w szklarskiej nikt z nią pracować niechciał

  • gość 2019-10-10 20:45:04

    Heh widziałem rano jak pincet plusy sunęły na otwarcie :) Jakby to był pierwszy wielkopowierzchniowy sklep w Jeleniej

  • do wyżej - niezalogowany 2019-10-10 21:23:52

    Szejk się wpisał.Słoma cymbale się ciągnie za Tobą.Posprzątaj po sobie.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-10 22:37:48

    Teraz polaczki zapierd... tralalala do szwabskiego sklepu. Musita polaczki dbać o wzrost szwabskiego kapitału.

    PińcetPlusy transferują kapitał do szwaba. Prezes wszystkich osłów dostanie zawału. I bedą pitolić o zamachu na kaczkę nr 2 buhahaha.

  • Furiat - niezalogowany 2019-10-10 22:54:36

    Wstać przed siódma rano żebyś przyjść na otwarcie Lidla XD

  • Zak - niezalogowany 2019-10-11 04:22:45

    Zastanawiam się tak,ile jeszcze marketów tu powstanie? Że to się opłaca w Jeleniej Górze... Jednak starcza emerytom pieniędzy. Tylko kto to utrzyma, jak oni umrą? My emerytury po 500 zł wypracujemy.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-11 05:16:26

    Totalna lipa ceny zachodnie a miejsca dla osób niepełnosprawnych na parkingu dwa żenada i porażka .

  • Gość - niezalogowany 2019-10-11 05:18:03

    Totalna lipa ceny zachodnie a miejsca dla osób niepełnosprawnych na parkingu dwa żenada i porażka .

  • Gość - niezalogowany 2019-10-11 06:03:46

    A WC dla klienta jest

  • gość 2019-10-11 09:27:23

    Zdjęcie 12 - "Wpuścimy Was, ale żeby było jasne ma być porządek i nie nadgryzać batonów!!!!"

  • Gość - niezalogowany 2019-10-11 09:43:56

    Brawa dla pani Katarzyny wzorowa praca

  • Gość - niezalogowany 2019-10-11 16:36:41

    Ale idioci nie chodzę do tego szwabskiego sklepiku polaczzki to idioci popierają Schetyna czuba i te niemieckie główna

  • Gość - niezalogowany 2019-10-11 19:15:32

    Elektorat POKO to jest taki odpad moralny, że gdyby dzisiaj przejęli władzę i dostali broń, to urządziliby publiczne egzekucje. Wieszaliby smoki, Rymkiewiczów, Kaczyńskiego, Pawłowicz. Jak dzicz będąca kopią sowieckiej swołoczy.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-11 23:06:51

    13.X to nie są zwykłe wybory. To bitwa nowej Polski z pieprzonymi popłuczynami czerwonego reżimu. Ważna próba wykopania syfu, który przyjechał tu na ruskich tankach. Ta przegrana może na prawdę oznaczać koniec postkomuny w Polsce. Koniec Michników, Tusków i Bodnarów. Dołóżcie im!

  • Nostradamus I - - niezalogowany 2019-10-12 19:13:04

    Straszna Przepowiednia jednak dopięłła swego ,Jesusie poniemiecki !!!! siem , narobilo. Patronka saskiego przybytku to jednakświęta tusomerkalufka,( jak było w przepowieści ) części jej pamienci i niechaj siem kremci , AMENUS , Papirus SPIRYTUS !!!

  • Nostradamus I - - niezalogowany 2019-10-12 19:13:39

    Straszna Przepowiednia jednak dopięłła swego ,Jesusie poniemiecki !!!! siem , narobilo. Patronka saskiego przybytku to jednakświęta tusomerkalufka,( jak było w przepowieści ) części jej pamienci i niechaj siem kremci , AMENUS , Papirus SPIRYTUS !!!

  • Serio? - niezalogowany 2019-10-15 10:18:40

    Co to w ogóle za komentarze?! Maskara, myślałam że Polska chociaż trochę zmienia się na normalny naród ale widzę hejt i patologia nadal są i to w dużej ilości. Nie mogę uwierzyć że chce wam się tracić czas na pisanie komentarzy w stylu "brzydkie hostessy" albo że walnieci ludzie bo czekali od 5 rano... Jak sobie chcieli to sobie czekali , co wam do tego ?! Tragedia ....

Dodajesz jako: |