:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Obwodnica Szklarskiej Poręby kłopot dla Piechowic ?

Komunikacja, Obwodnica Szklarskiej Poręby kłopot Piechowic - zdjęcie, fotografia

Kampania wyborcza rozkręca się na dobre. W Szklarskiej Porębie odżywa temat obwodnicy. Problem w tym, że nie podoba się on...w Piechowicach.

Kampania wyborcza nabiera rozmachu. Komitety Wybrcze prześcigają się w obietnicach dokonania czegoś co nie zostało zrobione. To, że ścierają się programy i koncepcje rywalizujących ze sobą komitetów jest zupełnie normalne. Czasem jednak walka wyborcza zatacza znacznie szersze kręgi.

Tak jest w przypadku obwodnicy Szklarskiej Poręby. Bowiem koncepcja jej przebiegu budzi obawy w Piechowicach.  hasło obwodnicy umieścił na swoich sztandarach wyborczych komitet : Dla Mieszkańców, który promuje na fotel burmistrza Szklarskiej Poręby Grzegorza Sokolińskiego.

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad w trybie pilnym przystępuje do prac przy „dużej” obwodnicy Szklarskiej Poręby. 

- czytamy na profilu kandydata. W przedstawionym "projekcie" przebiegu obwodnicy wymieniony jest odcinek stanowiący połączenie „Zakrętu Śmierci” z istniejącą droga krajową nr 3 na wysokości stacji przekaźnikowych w Górzyńcu. Część planowanej obwodnicy przebiega przez teren Gminy Stara Kamienica i Piechowice.

Te informacje sprowokowały do zabrania głosu Radosława Burchackiego, który jest kandydatem na burmistrza Piechowic. 

Z dużym niepokojem przyjąłem informację, podaną przez KWW „Dla Mieszkańców” ze Szklarskiej Poręby o przystąpieniu przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad do prac przy budowie obwodnicy Szklarskiej Poręby. Moje zastrzeżenie budzi przede wszystkim planowany przebieg tej obwodnicy. Jeśli rzeczywiście jest taki, jak wskazał na zdjęciu wspomniany komitet, będzie to oznaczało znaczne utrudnienia w codziennym życiu dla mieszkańców Górzyńca. Biorąc pod uwagę natężenie ruchu, panujące w sezonie w Szklarskiej Porębie, nietrudno domyślić się, że życie mieszkańców Górzyńca bardzo szybko zmieni się w koszmar. Wizja, że przed naszymi domami będą jeździły codziennie tysiące samochodów, jest przerażająca. Co gorsza, tędy będzie kierowany też tranzyt, gdyż droga ma spełniać najwyższe wymogi standardu nośności – 11,5 tony. Jeżeli to prawda,  że obwodnica Szklarskiej Poręby ma prowadzić przez centrum Górzyńca a także obok Wodospadu Kropelka i ujęcia wody dla Piechowic? Jeśli nasze obawy potwierdzą się, rozpoczniemy protest w tej sprawie.

Spokojniej na sprawę patrzy burmistrz Szklarskiej Poręby Mirosław Graf. :

Zdajemy sobie sprawę , że trasa przebiegu obwodnicy, która jest brana pod uwagę, może powodować calkiem poważny konflikt interesów. Dlatego jeszcze zanim rozpaliła się przedwyborcza gorączka, przedstawiliśmy GDDKiA koncepcję alternatywną 

- wyjaśnia Graf.

Reklama

Obwodnica Szklarskiej Poręby kłopot dla Piechowic ? komentarze opinie

  • Powi - niezalogowany 2018-10-06 10:43:53

    Rybarczyk startuje z PO a wczesniej z SLD to go skresla

  • Zako - niezalogowany 2018-10-06 10:33:56

    Rybarczyk może wejść do powiatu bo jest z raczej listy biorącej i nawet jak będzie miał mniej głosów niż w ostatnich wyborach. Takim sposobem wszedł poprzednio Mazur. I wg mnie do powiatu wejdzie po jednym z list SLD,po-nowoczesna, PiS, RdR, a z takimi kandydatami PSL nic nie ugra bo to jest intryga Wojtasia chyba aby nikt nie był w PSL wyżej niż on

  • Xyz - niezalogowany 2018-10-05 14:34:07

    Ha ha ha. Bardzo śmieszne. Pan Rybarczyk zabezpieczy Piechowice. Ten człowiek boi się własnego cienia. Że strachu sra po gaciach.

  • Powiat - niezalogowany 2018-10-05 13:47:55

    Dlatego proponuje wybrac dp powiatu ktorzy zabezpiecza interesy Piechowic np. Pan Rybarczyk

  • Gerdzia-zosia - niezalogowany 2018-10-05 11:53:32

    Co tam cię gniecie w kroku ? Chyba za male kilkanaście kilo majtkochy ????

  • xzx - niezalogowany 2018-10-05 10:40:35

    Rozbiórka wiaduktów ma zacząć się 5 listopada . Czy ma ktoś jakieś info , wcześniej ktoś pisał że nie będą rozbierać . O co chodzi ?

  • Pałka - niezalogowany 2018-10-05 08:45:41

    Sra na to i na Was też piechowickie barany.

  • Do farsa - niezalogowany 2018-10-05 07:51:59

    Przeczytalem jeszcze raz Nową wizje i w pkt.7 Wprowadzenie darmowej komunikacji publicznej na terenie miasta dla dzieci i mlodziezy uczacej sie. A dzieci do lat 6 beplatne przejazdy pod warunkiem waznego biletu calodziennego lub grupowego osoby towarzyszacej.Warto poczytac np.stronę MZK. A tak w ogole swierki.bilety i kupa kamieni tu sa chociaz konkrety to i to.Np. w jednej z ulotek tylko ogólniki zwykle hasla.Takie mam zdanie

  • Pałka - niezalogowany 2018-10-05 07:38:46

    Pamiętaj, że czas się Twój kurczy .

  • farsa - niezalogowany 2018-10-04 23:49:20

    A ja myślę, że te głupawe wpisy pochodzą z komitetu, który nie wie jak tłumaczyć ten przedwczesny protest przeciw ruchowi tirów przez środek Górzyńca, gdy nic takiego nie jest planowane. Teraz sprowadza dyskusje na Mazura i innych kontrkadydatów, a po prostu powinien przeprosić, że dał sie podpuścic dziennikarzowi i chlapnął o oprotestowaniu bo ten mu wcisnął kit, że przez Górzyniec pojadą Tiry. Ale jak sie daje robic jak mały Kaziu a potem nie umie tego sprostować, to tak chce nam kit wciskać przez 5 lat? Ale jeszcze kampanii ponad 2 tygodnie to zobaczymy czym nas jeszcze uraczą kandydaci. Bo jest już wizjoner też - tam zachęca nas rabatem na miejsce pod świerkami i darmową komunikacją miejską dla dzieci. Ale do lat 6 maja darmową więc czemu nie mówi o młodzieży - bo tego nie planuje....hehehehe

  • Leon - niezalogowany 2018-10-04 23:45:42

    Te tragedia a za ciebie to krasnale tluka w klawiature

  • Tragedia - niezalogowany 2018-10-04 23:12:40

    Szkoda, że takimi wpisami jak powyżej teściowa tylko chłopakowi krzywdę robi, wszyscy wiedza ze siedzi i naparza w klawiaturę i ze jej nigdy nic nie pasuje, moze kusa spódniczka ciśnie.

  • Zimny/ciepły - niezalogowany 2018-10-04 23:02:02

    Poziom dyskusji jak na wiejskim weselu. Każdy mógł startowač tu limitu nie ma, ale lepiej bić pianę, ten nie dobry bo w fiolet poszedł, kobita bo zdjęcie, następny bo w płachty plakatowe poszedł, a następny będzie , ze ma buraczkową koszulę. Ludzie opanujcie się, jeśli tylko po tym macie decydować na kogo głosujecie to lepiej zostańcie w domu.

  • Kiti - niezalogowany 2018-10-04 22:49:38

    Naleśnikowa i Waldek czyli odgrzewane pierogi na ognisku kto to kupi? Szkoda cukierków.

  • waldemat - niezalogowany 2018-10-04 22:43:41

    a czy Waldek kochany Waldek startuje? ale czy Panowie maja jakies watpiwosci, to on zostanie burmistrzem i co łyso wam co

  • jurek - niezalogowany 2018-10-04 22:40:00

    moze byc u zimnego bez roznicy, co sie czepiacie Doroty jedyna kobieta dajcie tej Pani spokoj, czepcie sie innych

  • Kolo - niezalogowany 2018-10-04 22:30:43

    Narcyz idzie na wielkość. A jakość w tyle niestety jak zawsze.

  • Zimny - niezalogowany 2018-10-04 22:22:58

    A dlaczego i cieplego a nie u zimnego

  • Widz - niezalogowany 2018-10-04 22:19:50

    Narcyz wcale sie nie kamufluje puscil w obieg swoj list wyborczy bardzo zresztą sensowny jest na plakatach i pokazaly sie banery

  • Cico - niezalogowany 2018-10-04 22:18:34

    Zimna , mróz czyli wieje chłodem w piechach. Nie pytaj.

  • Zimny - niezalogowany 2018-10-04 22:14:21

    U jakiego cieplego wisi?

  • ziip - niezalogowany 2018-10-04 22:11:03

    A może porozmawiać o dniu dzisiejszym Piechowic? I nie anonimowo? A że fotoszop na plakatach szczególnie jednym to szczera prawda. Dobrze że można poównać z obrazem rzeczysistym

  • kwiatek - niezalogowany 2018-10-04 21:41:45

    ladny kiwatek cos cichutko siedzi chyba sie kamufluje choc widzialem ze na banerze na warzywniaku u cieplego wisi

  • Ulala - niezalogowany 2018-10-04 21:08:52

    Rozbawiłeś mnie. Bleeeeee

  • Xyz - niezalogowany 2018-10-04 21:04:58

    Możesz sobie czekać. Najlepiej jest tylko ludzi obrażać. Adijo.

  • Ulala - niezalogowany 2018-10-04 21:00:05

    Czekam na artykulik o piechowckim Narcyzie w końcu to ładny kwiatek!!!

  • 42pce - niezalogowany 2018-10-04 20:45:30

    Czekam z niecierpliwoscia na nastepny artykuł o superbohaterze

  • Hihi - niezalogowany 2018-10-04 20:37:59

    A ja proponuję pani Pierogów ej zmienić fotografa!!! Cud miód malina tylko na zdjęciu.

  • zlotystrzal - niezalogowany 2018-10-04 20:05:45

    Mam pomysł na kampanię dla Pani Doroty Piróg. Proszę poprzeć budowę obwodnicy Szklarskiej - będzie ona tworzyła miejsca pracy bo na wysokości wodospadu Kropelka - tam gdzieś wg mapy 80-100 powyżej niego i można zrobić z niej szlak jak do wodospadu Szklarka - kąpiele zimowe maja coraz więcej zwolenników jak w sąsiedniej gminie a i stoiska jakies by mogły byc i nawet z czasem jakis zajazd. Działki rolne oczywiście tez poszybują w górę z cenami w pobliżu tej trasy, a to z powodu możliwych na nich inwestycji. No i można by przecież zrobić od razu wzdłuż trasy ścieżkę rowerową :)

  • Kwas - niezalogowany 2018-10-04 19:21:27

    Kontrkandydaci piszą i tylko tyle im zostalo. Trzeba hejtowac jak się nie ma lepszych pomysłów na swoją kampanię .

  • Dalton - niezalogowany 2018-10-04 19:03:53

    To 2 tura będzie na pewno bo akurat moja rodzina i też niemało znajomych na Radzia swojego głosu nie zmarnuje.

  • Smutki - niezalogowany 2018-10-04 18:57:35

    Właśnie ja i moja liczna rodzina oraz liczne grono znajomych jestem za Panem . super reklamę Panu tutaj piszą brawo, brawo i tak dalej

  • Janek - niezalogowany 2018-10-04 18:51:11

    Ale ale dużo wiesz o kandydacie czyli niezła gnida z ciebie albo boli że sobie gość radzi. A ja odgrzewanych placków i pierogów nie lubię.

  • janek - niezalogowany 2018-10-04 18:44:32

    A może ten poniżany "niczemu niewinny" uciekający ciągle przed kimś to z Piechowic, to z |Podgórzyna to z firmy od pieców jak szczur z tonącego okrętu kandydat w ramach tego zostanie burmistrzem bez wyborów ?

  • seba - niezalogowany 2018-10-04 18:26:11

    Tak tak. Wy tutaj i w każdym innym artykule wszyscy wyzywajcie, obrażajcie i poniżajcie kandydata Burchackiego. Jest to naprawdę najlepsza reklama dla niego samego. Róbcie tak dalej a większość ludzi zagłosuje właśnie na niego, pozostawiając pozostałych kandydatów daleko w tyle. Nie zdziwię się jak Burchacki wygra już w I turze.

  • 123-y - niezalogowany 2018-10-04 17:50:22

    Panie Mirku jak będzie Olimpiada w Karkonoszach to ta obwodnicę zrobi się w ramach infrastruktury wioski olimpijskiej. A tak trolle Mazura, Pana zastępcy w PO wyzywają się na Bogu ducha winnemu - Panu Burchackim

  • Po. - niezalogowany 2018-10-04 16:58:40

    Znowu piszą te same osoby... Zmęczyło mnie wasze beznadziejne komentowanie ale niektórzy tylko to potrafią anonimowo atakować jakby jaj nie mieli cieniasy.

  • Leon - niezalogowany 2018-10-04 16:51:19

    Viola weź coś mocniejszego plotkaro albo zmień dilera. Nidoinformowana się znalazla.

  • violka - niezalogowany 2018-10-04 16:02:25

    czyt o prawda co mówią na mieście? że Gertruda jest teściową tego kandydata?

  • do_pezet - niezalogowany 2018-10-04 15:59:05

    nic dodać nic ująć nazwałeś rzecz po imieniu, to stara taktyka wiadomo kogo wproawdzić haos, poszumieć a poźniej nic z tego, wiadomo kto wspiera tego kandydata, ale chyba nikt już go nie bierze na poważnie jak starego co się katapultuje

  • kropelka - niezalogowany 2018-10-04 15:55:13

    Panie Burchacki chlopie wez Ty juz odpusc sobie moze te swoje niepokojei kampanie, nie masz szans wPiechowicach Rudolf pokazal co zafunowal mieszkancom przez 8 lat rzadow daj sobie spokoj i moze wracaj do Podgorzyna, zmeczyles ju mnie ta swoja kampania

  • xx - niezalogowany 2018-10-04 14:51:13

    spokojnie, i tak go nikt nie wybierze

  • Wiadukt - niezalogowany 2018-10-04 14:24:59

    Rzeczywiscie przetarg na wiadukty uniewazniony gdyz zamawiajacy w specyfikacji istotnych warunkow zamowienia nie opisal sposobu organizacji komunikacji zastepczej na czas wstrzymania ruchu pociagow. Nieźle moze radni winni

  • Fokus - niezalogowany 2018-10-04 13:53:46

    A tak na poważnie to pewnie przeciw obwodnicy są właściciele hotelu i restauracji na których ogrodzeniu wisi reklama wyborcza Pana Burchackiego...

  • Shogun - niezalogowany 2018-10-04 13:41:23

    Pan kandydat szuka tematów zastępczych, a może wypowie się w temacie przetargu na wiadukty. Został unieważniony z powodu ... odsyłam na stronę BIP Piechowice .

  • Kand - niezalogowany 2018-10-04 13:33:31

    Jak to w koncu jest kandydat pisze ze obwodnica ma prowadzic przez centrum Gorzynca a pozniej ze ma polaczenie z droga nr 3 na wysokosci przekaxnika gdzie Rzym a gdzie Krym Czy zanim co kolwiek sie napisze nie lepiej sprawdzic dokladnie a nie odrazu na strone.Szacunek dla mieszkancow

  • pezet - niezalogowany 2018-10-04 13:09:16

    A więc podreślić należy w opracowaniu słowa - całkowite wyprowadzenie ruchu tranzytowego poza teren zabudowy. Straszenie więc o ruchu przez Górzyniec i o koszmarze komunikacyjnym jest nieodpowiedzialne choć spotykane przy kandydowaniu w wyborach. Tam sie P. Burchacki wypowiada jako kandydat i udaje że nie ma tych informacji jako kierownik działu inwestycji UM Piechowice? Czy to może jest wyborcze rozdwojenie jaźni. W tym momencie po tym oświadczeniu stał się dla mnie niepoważnym kandydatem. Koszmarem byłoby gdyby ruch tranzytowy i TiRy miały jechać przez ul. 1Maja i Izerską czego w planach nie ma. A z wypowiedzi RB można tak wywnioskować. Więc łądnie to tak półprawdami i niedopowiedzeniami wprowadzać opinię publiczną w błąd? Czy kampania upoważnia do straszenia i zdobywania poparcia na strachu? Panie Burchacki wg mnie nieładnie i to może być zwrot w tej kampanii - stracił pan wiarygodność.( znaki zapytania w powyższym poście to cudzysłowy)

  • pezet - niezalogowany 2018-10-04 12:59:56

    Projekt ma objąć budowę nowego odcinka drogi krajowej na długości ok. 15,5km i całkowite wyprowadzenie ruchu tranzytowego poza teren zabudowy. Generalnie odcinek obwodnicy można podzielić na dwie części. Pierwsza o dł. ok. 7,5km wykorzystuje wykonane częściowo roboty oraz plany z okresu przedwojennego. Rozpoczyna się w okolicy pierwszych zabudowań Szklarska Poręba Jakuszce, omija po stronie północnej miasto Szklarska Poręba i kończy się w okolicy ?Zakrętu Śmierci? w ciągu drogi wojewódzkiej nr 362. Drugi odcinek stanowi połączenie ?Zakrętu Śmierci? z istniejącą droga krajową nr 3 na wysokości stacji przekaźnikowych w Górzyńcu. Część planowanej obwodnicy przebiega przez teren Gminy Stara Kamienica i Piechowice.

  • 123-y - niezalogowany 2018-10-04 12:33:20

    wystarczy poczytac ulotke kandydata na Burmistrza w Piechowicach,jednego z trojki DRS,wydaje sie,ze sa niedogadani albo mysla,ze wyborcy to baranki ktorym mozna wcisnac kielbaske wyborcza.Przpomne tylko kandydatom,ze w demokracji istnieje cos takiego jak referendum i bojcie sie tego.

  • 123-y - niezalogowany 2018-10-04 12:33:19

    wystarczy poczytac ulotke kandydata na Burmistrza w Piechowicach,jednego z trojki DRS,wydaje sie,ze sa niedogadani albo mysla,ze wyborcy to baranki ktorym mozna wcisnac kielbaske wyborcza.Przpomne tylko kandydatom,ze w demokracji istnieje cos takiego jak referendum i bojcie sie tego.

  • Gda - niezalogowany 2018-10-04 12:27:58

    Nawet. Jak powstanie to bedzie sie wpinala przy maszcie przekaznika tv tak więc omija zabudowania mieszkalne Gorzynca a po za tym to dla nas szansa na powstanie nowych dzialalnosci gosp.Tak więc gorliwosc chyba wynikajaca tylko z kampani bo plany sa znane od kilkunastu dobrych lat

  • Jacek. - niezalogowany 2018-10-04 12:02:44

    Przecież ta obwodnica nie będzie uciążliwa ! A co to rezerwat jest cały Górzyniec ? ! Mieszkam w centrum Piechowic i cieszy mnie pomysł obwodnicy Szklarskiej . Przecież tam jest teraz masakra , cały tranzyt , wszystkie autokary itd. gonią przez centrum . Problemy z przejściem na drugą stronę ulicy,restauracje z ogródkami przy głównej drodze i widok tir za tirem .Jestem za budową obwodnicy od Górzyńca .

  • Wałek - niezalogowany 2018-10-04 10:56:05

    Aaa to jak ktoś mieszka całe życie choćby na ulicy Turystycznej to może mieć tski koszmar ,ale Górzyniec nie??? ????

  • Trasa - niezalogowany 2018-10-04 10:27:11

    Proszę to sa odgrzewane kotlety typu sosnowka kapieliskiem itd. Wazne ze jest mowa o kandydacie a swoja droga kiedy kanalizacja danitarna na ul Nadrzecznej

  • Piechowiczanin - niezalogowany 2018-10-04 10:14:00

    Panie Radku czyżby zabrakło Panu już pomysłu na kampanię, żeby straszyć ludzi takim starymi odgrzewanymi kotletami. Jeżeli kiedykolwiek dojdzie do budowy tej drogi(w co wątpię) to cały ruch samochodów ciężarowych będzie odbywał się już przez Lubawkę.

  • Diablica - niezalogowany 2018-11-11 04:17:16

    Ta Obwodnica nie przyjedzie,gdzie przez las,puszczać jakie kolwiek auta,które będą niszczyć naszą przyrodę,ulice na Górzyńcu są kręte I wąskie nie nadają się na obwodnice.Poszeżycz nie ma jak. Tyle na temat. Co się czepiacie Pani Gertrudy...???... Miła I Bardzo Sympatyczna Kobieta...Swoje prywatne porażki żrzucacie na innych...!!!..Nie macie swojego życia to zajmujecie się życie innychZazdrością,nienawiścią,obgadywaniem,nienawiścią itp próbujecie niszczyć innych.Korzystać z tego,że pisze się nie na temat,to ja też zaczne,bo mnie stać.Też jestem na językach,ale mam to gdzieś.I śmieją Im się w twarz,bo wiem Kim Jestem I na co Mnie stać. Na miejscu pracy nie mogę mieć,bo tylko wykorzystują,nie dają Ci szans,bo nowy pracownik,zrobi lepiej swoją prace niż starszy starzem.Inna firma na start mnie informacje,że nie będę pracować bo Szefostwo stwierdziło,że za dużo mam zakładów pracy.To się pytaj w moim wieku to co powinnam mieć jeden zakład I rok stażu,abym mogła na miejscu pracować? Kierowniczki danych zakładów się znają I innym dupy obrabiają.A od kiedy matka I córka pracować mogą w jednak zakładzie.I na wejście do firmy,są zmęczone I nic robić nie będą,bo tipsy I co chwile wszyscy palacze z kierowniczkami na fajce są swoje.Pani Regionalnej I jej pupilce dziękuję za mówienie nie prawdy do innych kierowników w innych miastach na mój temat,a zwłaszcza Pani Regionalnej bardzo dziękuję,za mówienie nie prawda na mój temat nawet do firmly WORK,pracowałam trzy tygodnie,a Pani widziała mnie raptem, aż dwa razy.I wiem,że dobrze wykonywałam swoją prace.Wy mi nie daliście pracować.Przetrwałam sześć godziny na zapleczu wdychając domestos przy zamkniętych drzwiach czyszcząc szkrzynie po zepsutym I zgniłym towarze,która od powstania nigdy nie była sprzątana,przy tym dusząc się,nawet usłyszałam,że na przerwe nie wyjde póki nie skończe,a to jest mobing miedzy I koleżanki,tylko bez dziadków nic nie zrobisz,bo nikt nie będzie świadczyć w ovaries o citrate pracy,a syf na podłogach dalej macie,że można się przykleić.Jak chcieliście I mnie oskarzyliście,bezprawie I bezpostawnie mnie pozbyliście pracy,sluchając osby,która jest najwspaniajsza I nikt nie może jej zastąpić w niczym,która ma wieczne halo do mojej rodzinny,która mi obiecała,że mnie zniszczy,a jak pójde do pracy to za długo nie popracuje.I Tak jest.To mam pytanie:gdzie jest ta zajebista I niezastąpiona osoba?Od roku ta zajebisty osoba nie pracuje w firme.Ja się cieszę,że nie muszę pracować z fałszywimi I podłymi ludzmi.Sami wszedzie kłamaliście to Was posłuchała I w końcu prawde o Was napisałam.A,że obowiązuje ochrona danych osobowych,oraz nie reklamuje firm nie podając Ich nazw,bo to jest karane.Tak byłam przez Was namawiana,oczerniana bezpodstawnie I bezprawnie,że zmusiliście mnie abym publicznie napisałam w końcu prawde,nie mam świadków I nikt nie stanie za nowym pracownikiem,z obawy o utrate pracy.Ale mam satysfakcje,że napisałam co myśle,a domagaliście się tymi kłamstwami I bezpodstawnym oczernianiem to prosze macie,co Wam będę bronić.

  • Diablica - niezalogowany 2018-11-11 04:18:33

    Ta Obwodnica nie przyjedzie,gdzie przez las,puszczać jakie kolwiek auta,które będą niszczyć naszą przyrodę,ulice na Górzyńcu są kręte I wąskie nie nadają się na obwodnice.Poszeżycz nie ma jak. Tyle na temat. Co się czepiacie Pani Gertrudy...???... Miła I Bardzo Sympatyczna Kobieta...Swoje prywatne porażki żrzucacie na innych...!!!..Nie macie swojego życia to zajmujecie się życie innychZazdrością,nienawiścią,obgadywaniem,nienawiścią itp próbujecie niszczyć innych.Korzystać z tego,że pisze się nie na temat,to ja też zaczne,bo mnie stać.Też jestem na językach,ale mam to gdzieś.I śmieją Im się w twarz,bo wiem Kim Jestem I na co Mnie stać. Na miejscu pracy nie mogę mieć,bo tylko wykorzystują,nie dają Ci szans,bo nowy pracownik,zrobi lepiej swoją prace niż starszy starzem.Inna firma na start mnie informacje,że nie będę pracować bo Szefostwo stwierdziło,że za dużo mam zakładów pracy.To się pytaj w moim wieku to co powinnam mieć jeden zakład I rok stażu,abym mogła na miejscu pracować? Kierowniczki danych zakładów się znają I innym dupy obrabiają.A od kiedy matka I córka pracować mogą w jednak zakładzie.I na wejście do firmy,są zmęczone I nic robić nie będą,bo tipsy I co chwile wszyscy palacze z kierowniczkami na fajce są swoje.Pani Regionalnej I jej pupilce dziękuję za mówienie nie prawdy do innych kierowników w innych miastach na mój temat,a zwłaszcza Pani Regionalnej bardzo dziękuję,za mówienie nie prawda na mój temat nawet do firmly WORK,pracowałam trzy tygodnie,a Pani widziała mnie raptem, aż dwa razy.I wiem,że dobrze wykonywałam swoją prace.Wy mi nie daliście pracować.Przetrwałam sześć godziny na zapleczu wdychając domestos przy zamkniętych drzwiach czyszcząc szkrzynie po zepsutym I zgniłym towarze,która od powstania nigdy nie była sprzątana,przy tym dusząc się,nawet usłyszałam,że na przerwe nie wyjde póki nie skończe,a to jest mobing miedzy I koleżanki,tylko bez dziadków nic nie zrobisz,bo nikt nie będzie świadczyć w ovaries o citrate pracy,a syf na podłogach dalej macie,że można się przykleić.Jak chcieliście I mnie oskarzyliście,bezprawie I bezpostawnie mnie pozbyliście pracy,sluchając osby,która jest najwspaniajsza I nikt nie może jej zastąpić w niczym,która ma wieczne halo do mojej rodzinny,która mi obiecała,że mnie zniszczy,a jak pójde do pracy to za długo nie popracuje.I Tak jest.To mam pytanie:gdzie jest ta zajebista I niezastąpiona osoba?Od roku ta zajebisty osoba nie pracuje w firme.Ja się cieszę,że nie muszę pracować z fałszywimi I podłymi ludzmi.Sami wszedzie kłamaliście to Was posłuchała I w końcu prawde o Was napisałam.A,że obowiązuje ochrona danych osobowych,oraz nie reklamuje firm nie podając Ich nazw,bo to jest karane.Tak byłam przez Was namawiana,oczerniana bezpodstawnie I bezprawnie,że zmusiliście mnie abym publicznie napisałam w końcu prawde,nie mam świadków I nikt nie stanie za nowym pracownikiem,z obawy o utrate pracy.Ale mam satysfakcje,że napisałam co myśle,a domagaliście się tymi kłamstwami I bezpodstawnym oczernianiem to prosze macie,co Wam będę bronić.