:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
Samorząd, szkoły Piechowicach mają dyrektorów - zdjęcie, fotografia
Portal 24jgora.pl 05/07/2019 22:47

Urząd Miasta w Piechowicach opublikował zarządzenia burmistrza w sprawie powierzenia stanowiska dyrektora Szkoły Podstawowej nr 2 im. Jana Pawła II w Piechowicach oraz Szkoły Podstawowej nr 1.

Obie szkoły podstawowe w Piechowicach już oficjalnie mają dyrektorów. Burmistrz Jacek Kubielski podpisał stosowne zarządzenia w tej sprawie.

Wyboru dyrektora Szkoły Podstawowej nr 2 dokonała komisja w składzie : Anna Szalej-John – Przewodnicząca, Marek Piwowarski, Marta Mielczarek, Jolanta Studniarek – przedstawiciel Kuratorium Oświaty we Wrocławiu, Bożena Kiser – przedstawiciel Kuratorium Oświaty we Wrocławiu, Barbara Parzymies - przedstawiciel Kuratorium Oświaty we Wrocławiu, Halina Wieczorek – przedstawiciel Związku Nauczycielstwa Polskiego, Andrzej Grosicki - NSZZ Solidarność.

Funkcję dyrektora powierzono Pani Elżbiecie Piątkiewicz - Pałka, która swoje stanowisko obejmie 1 września 2019 i będzie je piastować do 31 sierpnia 2024 roku.

Dyrektorem Szkoły Podstawowej nr 1 została natomiast Pani Monika Filuś. Powierzone stanowisko będzie piastować w analogicznym okresie.

Wyboru dokonała komisja w składzie : Anna Szalej-John – Przewodnicząca, Marek Piwowarski, Marta Mielczarek, Jolanta Studniarek – przedstawiciel Kuratorium Oświaty we Wrocławiu, Bożena Kiser – przedstawiciel Kuratorium Oświaty we Wrocławiu, Barbara Parzymies - przedstawiciel Kuratorium Oświaty we Wrocławiu, Halina Wieczorek – przedstawiciel Związku Nauczycielstwa Polskiego, Krzysztof Pałka – przedstawiciel NSZZ „Solidarność”, Daniel Potkański – przedstawiciel Rady Pedagogicznej SP1, Barbara Zając - przedstawiciel Rady Pedagogicznej SP1, Alicja Skowrońska – przedstawiciel Rady Rodziców SP1, Iwona Ryś – przedstawiciel Rady Rodziców SP1.

W załącznikach zarządzenia w sprawie powołania dyrektorów.

Obie szkoły w Piechowicach mają już dyrektorów

 

Reklama

obie szkoły w piechowicach mają już dyrektorów - komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-07-06 07:47:19

    W końcu napisali prawdę. Nie ma się czego bać. Od dawna było wiadomo. Poza tym i tak komentarze zaraz poznikają. Bardzo niewygodny temat.

  • Gość - niezalogowany 2019-07-06 09:09:42

    Nie ma co komentowac.

  • Gość - niezalogowany 2019-07-06 09:34:40

    Do Redakcji: Burmistrz podpisuje ZARZĄDZENIA. Rozporządzenia są aktem wykonawczym wyższego rzędu. Ręce opadają....

  • Gość - niezalogowany 2019-07-06 10:40:41

    Grubym wałem wszystko poszło.
    PIECHOWICE OBUDZCIE SIĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Nnm - niezalogowany 2019-07-06 11:17:24

    Nic się nie zmienia....ręka rękę myje.

  • Zadowolona - niezalogowany 2019-07-06 14:36:37

    Wybór bardzo dobry .Dyrektorka szkoły podstawowej nr.2 tak miało być -syn szczęśliwy że to ta pani będzie ich dyrektorem. Brawo

  • Zadowolona - niezalogowany 2019-07-06 14:37:07

    Wybór bardzo dobry .Dyrektorka szkoły podstawowej nr.2 tak miało być -syn szczęśliwy że to ta pani będzie ich dyrektorem. Brawo

  • Gość - niezalogowany 2019-07-06 14:38:36

    Tak to jest to pani Dyrektor ze szkoły nr. 2 Cieszą się dzieci

  • gość 2019-07-06 16:13:25

    W jednej komisji Pałka a w drugiej kandydat Pałka?

  • Ja - niezalogowany 2019-07-06 16:58:32

    Smutny wynik wyborów w SP 2. A mogła to być świetna szkoła

  • Gość - niezalogowany 2019-07-06 17:39:43

    To będzie dobra szkoła, bo szkołę tworzą przede wszystkim dzieci i nauczyciele. A jak mi wiadomo kadra pedegogiczna jest kompetentna i doświadczona.

  • Gość - niezalogowany 2019-07-06 19:04:08

    Nie piszcie głupot tylko trzeba myśleć pozytywnie tyle lat było dobrze dzieci nie narzekały a chyba to o dobro naszych dzieci chodzi nie rodziców . Wam nikt jeszcze z niczym nie dogodził piszecie i będziecie pisać głupoty , wieszacie psy na kadrę nauczycielska ,a przecież nauczyciele są wykształceni i bardzo dobrze uczą dzieci. Bo kto się chce uczyć to będzie się uczył a kto nie chce się uczyć to zawsze będzie szkoła wytykana palcami.Rodzice wy jesteście nie od narzekania a od tego żeby nauczycielom ubliżać tylko pomóżcie i dzieciom i szkole.

  • Gość - niezalogowany 2019-07-06 22:52:24

    Gratulacje dla dyrektorem.

  • gość 2019-07-06 23:48:43

    SP 2- Najpierw przegrana 2 glosy za 5 przeciw a za miesiąc kolejne podejście i 4: 4 a w drugim głosowaniu 5 głosow za. Wniosek: dobre korepetycje i sukces murowany!

  • Gość - niezalogowany 2019-07-07 06:20:09

    Widać z tego że ustawieni pracownicy urzędu będący w komisji konkursowej robili wszystko źeby tą panią odstrzelić ale im się nie udało. To tylko małe Piechowicach.

  • gość 2019-07-07 09:18:48

    A pewien jej pracownik tej szkoły robił wszystko, żeby ponownie została wybrana.
    Burmistrz przegrał ze "zwykłym" nauczycielem.
    Masz rację to tylko małe Piechowice ale jest to na rękę niektórym, żeby wychować jak najmniej dobrze wykształconych Polaków.

  • gość 2019-07-07 13:03:44

    Porażka, współczuje rodzicom, ta szkoła nie ma szczęścia do dyrektora. Prawda , że brak mądrości w tym wieku i w tym momencie jest już w tej szkole dla pewnych ludzi (którym od b.wielu lat brakuje rzetelnego podejścia do swojego zawodu) już nie do nadrobienia!!. Trudno ,tak to bywa przy wybitnych /miernotach komórkowych.

  • Gość - niezalogowany 2019-07-07 22:04:13

    Mazur maczal w tym palce

  • Gość - niezalogowany 2019-07-07 23:27:41

    Ha ha ha

  • gość 2019-07-08 01:01:57

    Jedyna kompetentna dyrektor w Piechowicach od lat! może za nią tuż tuż była Zosia GB

  • gość 2019-07-08 14:44:19

    ale ona sama pracowała w szkole (bez męża!!!)

  • Gość - niezalogowany 2019-07-08 18:44:24

    No i kolejne zobowiązania wyborcze spełnione. Kije dwa zadowolone Ale dlaczego z urzędu odszedł radziu czyżby przez kurczaki i kebab?

  • Gość - niezalogowany 2019-07-08 21:55:33

    Chyba nie lubi z metra cietych

  • Gość - niezalogowany 2019-07-09 00:10:07

    Jak nie lubi poręczył za niego przed wyborami. Czyżby zwierzyna wiała bo tonie co nieco

  • gość 2019-07-09 08:55:05

    Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć.A po co burmistrz ma mieć konkurencję,zwlaszcza, że nie lubi on mądrzejszych od siebie.Wie ,że głuptuś ma szanse przesiedzieć w urzędzie kilku burmistrzów.

  • gość 2019-07-16 22:29:34

    Pleśniowice City . I wszystko po staremu czyli w czarnej d...Serdeczne podziękowania za ten stan rzeczy mieszkańcom, za wspaniałe wybory . Żal tego pięknego miasteczka i tego pięknego terenu, a przede wszystkim zmarnowanego czasu...

Dodajesz jako: |