:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

O krok od tragedii w Kowarach. Rozpędzony ambulans wjechał na chodnik.

Wypadki drogowe, tragedii Kowarach Rozpędzony ambulans wjechał chodnik - zdjęcie, fotografia
Portal 24jgora.pl 30/05/2019 17:49

Do niezwykle niebezpiecznej sytuacji doszło dziś w Kowarach na ulicy Kowalskiej. Ambulans transportu medycznego wjechał tam na chodnik i ściął kilkanaście słupków zabezpieczających ruch pieszych. Prawdziwy cud, że akurat nikt tamtędy nie przechodził.

Prawdopodobnie kierowcę ambulansu zgubiła brawura. Jadąc z nadmierną prędkością nie zdołał utrzymać auta w osi jezdni i wjechał na chodnik. Karetka nie jechała na żadną interwencję. Jednak według świadków używała sygnałów uprzywilejowania. To będą ustalać policjanci. 

Kierowca jechał sam. Najważniejsze w tej sytuacji jest jednak to, że nikt na szczęście nie szedł w tym momencie chodnikiem. A jest to miejsce bardzo uczęszczane przez pieszych. Często idą tamtędy rodzice z dziećmi, bowiem w niedalekim sąsiedztwie od miejsca zdarzenia znajduje się przedszkole. 

Samo miejsce jest dość niebezpieczne, dlatego właśnie całkiem niedawno zamontowano pomiędzy chodnikiem a jezdnią metalowe słupki, mające zabezpieczać właśnie ruch pieszych.

O krok od tragedii w Kowarach. Rozpędzony ambulans wjechał na chodnik.

Reklama

o krok od tragedii w kowarach. - komentarze opinie

  • wujek dobra rad - niezalogowany 2019-05-30 18:55:55

    Ja mam nadzieje, że podniosą kary za przekraczanie prędkości. Niech będą to tak dotkliwe kary, żeby się odechciało (...) jeździć 5x szybciej niż to dozwolone

  • gość 2019-05-30 19:12:07

    Niedawno:)

  • Gość - niezalogowany 2019-05-30 19:36:15

    Cały czas na sygnałach jeździł. Góra, dół.

  • kierowca zpr - niezalogowany 2019-05-30 19:37:15

    Kierowca jechał na wezwanie , kierował się w stronę jeleniej góry gdyż miał wezwanie po krew na ratunek , wiec musiał użyć sygnałów.

  • gość 2019-05-30 19:52:12

    tak jest ,jak się pracuje co najmniej 3 tygodnie po 24 godziny na dobę !!!! prawda kierowco zpr ?? a o krwi na ratunek życia nikt nie potwierdza!!! za co dostał mandat !

  • Zaciekawiony - niezalogowany 2019-05-30 19:58:44

    Ostatnio w Jeleniej w godzinach wieczornych miało miejsce (bezpodstawne) użycie sygnałów dźwiękowych i świetlnych, pedzacy policyjny bus jechał ulica Wojska Polskiego, kierując się w stronę Cieplic gdzie na Wolności/Mała Poczta skręcił w prawo w strone głównej drogi krajowej. Co najciekawsze taki sam bus stal na cpn Orlen przy wylotowce na Szklarska Porębe, a przy kasie dwóch policjantów zamawiających coś do jedzenia, jak dobrze pamiętam to jeden z nich zamówił zapiekanke. Idealnie skoro na sygnalach jadą zamówić sobie żarcie ;-)

  • gość 2019-05-30 21:30:48

    QQQQQQ!!! LUKAS MED ci co nie płacą pracownikom !!!!a podpisali umowę na najtańszy transport z GRUPA EMC lider giełdy a TANIOŚĆ TANIOŚĆ zapytajcie pracowników Szpitala Bukowiec w Kowarach

  • kierowca - niezalogowany 2019-05-30 21:38:29

    3 tygodnie dyżuru , no cóż jeżeli nie ma ludzi do pracy w pogotowiu , ktoś musi pomagać i ratować ludzi , bo potem tylko się słyszy ze czeka się na karetkę po 3 godziny . A teraz robicie gowno burze bo chłopak popełnił może błąd . Może tak na odwrót teraz do waszych babć , mam , lub kogo kolwiek z rodziny będziemy jeździć powoli .

  • ordynator - niezalogowany 2019-05-30 21:38:58

    To prawda !! tam nigdy nic nie działa , ciągle są problemy a to RTG nie działa a to internetu u nich nie ma a to telefony nie działają a Pani Dyrektor uśmiechnięta i zadowolona ..ciągle tylko jest super !!! rewelacja !!

  • Gość - niezalogowany 2019-05-30 21:51:14

    Ciekawe po kiego Chu....a tam jechali na wiejską po krew.????

  • Gość - niezalogowany 2019-05-30 21:59:48

    A jak LUKAS-MED przelatuje przez Mysłakowice, strach sie bac. Trzeba czy nie trzeba-SYGNALY I CEGLA NA GAZ.

  • gość 2019-05-30 22:01:32

    Od Pani dyrektor pacjenci widzą tylko na ścianach jej nagrody i sukcesy nie wiadomo za co a i tak WIADOMO że dr Majewskiej nie podskoczy ..hej

  • Gość - niezalogowany 2019-05-30 22:02:29

    A jak LUKAS-MED przelatuje przez Mysłakowice, strach sie bac. Trzeba czy nie trzeba, SYGNALY I CEGLA NA GAZ

  • Gość - niezalogowany 2019-05-30 22:07:37

    O ile mi wiadomo to byla karetka transportowa ze szpitala w Bukowcu a nie POGOTOWIA RATUNKOWEGO. Ludzie, zaloga z WROCLAWIA

  • Dla zaciekawion - niezalogowany 2019-05-30 22:07:53

    Ale ty jestes zje...any... Z tego co wiem. To w Policji w JG sa 3 takie busy... Wiec nie pier...ol takich bzdur :) pozdrawiam

  • gość 2019-05-30 22:16:21

    O Boże moją mamusie właśnie ta karetka i ten kierowca wiózł na TK glowy ..mówiła mi,,.że kierowca jakiś dziwny...teraz już wiem że był pijany albo po czymś innym

  • Gość - niezalogowany 2019-05-30 22:17:40

    Dobrze że nie wjechał do rzeki

  • gość 2019-05-30 22:29:11

    leżałem w tym szpitalu nie polecam!! a z nim byłem i dwa razy!!!!!bo nie zdazyli bo ich nie było kur...mać to tyllko TK Brzucha ale czekałem całe 2 dni..ordynator nic nie zrobił nawet nie przeprosił jebać ich .pieniazki pieniążki kochama je hej

  • Dzwonek na lekcje - niezalogowany 2019-05-30 22:31:48

    Ok, teraz wszyscy zatrzymajmy się na chwilę i pomyślmy o swoim życiu, błędach popełnionych w życiu zawodowym, osobistym, przyjaciołach których zawiedliśmy, dzieciach dla których brakuje nam czasu, ciągłym pośpiechu i pogoni za " więcej " "lepiej" .Wróćmy do swoich spraw, swojego życia, zostawmy tutaj tych którzy chcą sobie na tym zdarzeniu coś ugrać, pocieszyć się nieszczęściem żeby przykryć swoją życiową porażkę. Bądźcie zdrowi, uśmiechnięci i czerpcie radość ze swoich sukcesów a nie cudzych porażek. Znawcy od wszystkiego ... Karma wraca a często cwaniak w necie a " pipek" w prawdziwym świecie. Dobranoc

  • Młody kier. - niezalogowany 2019-05-30 22:33:26

    Jeździłem w Kowarach , jeden wielki cyrk nie szpital. Personel robi pod górke. Porażka ! A ekipa z Wrocławia ogarnięci ludzie . Tylko szpital w Kowarach ciagle mówi szybko szybko szybko a tylko dlatego ze za późno wystawiają zlecenia.....

  • Młody kier 2 - niezalogowany 2019-05-30 22:37:02

    Ja również tam jeździłem ,popieram kolegę wyżej szpital i personel w Bukowcu porażka totalna. Tak jak kolega stwierdził wyżej ekipa z Wrocławia jest ogarnięta. Dziękuje Dobranoc.

  • Krecik - niezalogowany 2019-05-30 22:50:19

    Skurwysyn jak on tam wlazł ???

  • Gość - niezalogowany 2019-05-30 22:51:25

    Czy ogarnieta?? Hmm. Jak widac na zdjeciach nie bardzo

  • Gość1 - niezalogowany 2019-05-30 23:38:25

    Każdy z nas miał kiedyś wypadek ze swojej bądź nie winy. Ale wiadomo jak rozwali się ambulans nie ważne czy transport czy pogotowie to od razu jazda jak po szmacie. Nie wiem skąd informacje że ci ludzie są 3 tyg 24 na h w pracy zapewne też śpią i jedzą więc nie siejmy zamętu kierowca ma nauczkę na przyszłość i dobrze że nikt nie poniósł obrażeń. A zmęczeni to mogą być tym że pacjenci jak i obsługa szpitala nie ułatwia im życia. Ot mentalność małej społeczności.

  • Stary. - niezalogowany 2019-05-31 12:00:36

    Nie puszczone bąki unoszą się do mózgu a tam na ogół rodzą się posrane pomysły.

  • Gość - niezalogowany 2019-05-31 13:39:36

    Odział rehabilitacyjny w Kowarach to jest porażka sale łazienki ochydne pacjenci z dożywotnimi urazami gdzie lekarze specjaliści nie rokują poprawy stanu zdrowia pacjenta a z Kowar z oddziału rehabilitacji wychodzi się uzdrowionym jak specialiści przeczytali opinie wypisu to się za głowe złapali co oni tam wypisują a posiłki to u ludzi pieski mają lepsze jedzenie w wodziance to ziemniak ziemniaka gania tak zwana zupa.

  • Gość - niezalogowany 2019-05-31 13:41:42

    Zabrać prawojazdy dożywotnio .

  • Gość - niezalogowany 2019-05-31 14:50:51

    Wywalic na zbity pysk tumana, geniusze wprowadzili ustawe kierowca zawodowy z kat B smiech na sali. Ponabieraja do pracy napalencow i takie sa efekty

  • gość 2019-05-31 16:18:45

    No nie dopiero mi nowe barierki postawili!

  • Gość - niezalogowany 2019-06-01 18:53:06

    Jaka płaca taka praca. Najlepiej jak by personel za darmo pracował. Personel z doskoku bo za te grosze nikt się tam na etat nie zatrudni.

  • Gość065 - niezalogowany 2019-06-01 21:47:46

    Zachorowalem w połowie marca, przez przypadek znalazłem się w Kowarskim szpitalu. Przelezalem 12 dni i praktycznie ze szpitala wyszedłem chory. Teraz idę do kolejnego lekarza mam nadzieje że wykryje co mi jest bo normalnie masakra.

Dodajesz jako: |