:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
Samorząd, sekretarz miasta Kowarach - zdjęcie, fotografia

Ryszard Rzepczyński jeszcze nie dawno ubiegał się o urząd burmistrza Szklarskiej Poręby, teraz będzie pełnił funkcję sekretarza miasta w Kowarach

Pan Ryszard Rzepczyński spełnia wymagania niezbędne oraz w stopniu bardzo dobrym wymagania dodatkowe określone w ogłoszeniu o naborze. Posiada długoletnie doświadczenie w samorządzie terytorialnym na stanowisku kierowniczym i rozległą wiedzę oraz predyspozycje i umiejętności, które gwarantują prawidłowe wykonywanie obowiązków na stanowisku sekretarz miasta.

- czytamy w uzasadnieniu informacji o wynikach naboru.

Ryszard Rzepczyński jest mieszkańcem Karpacza. Przez 10 lat pełnił tam funkcję zastępcy burmistrza. Ze stanowiska został odwołany po przegranych przez ówczesnego burmistrza Malinowskiego wyborach.. Jesienią tego roku w wyborach samorządowych ubiegał się o funkcję burmistrza Szklarskiej Poręby. Przeszedł nawet do II tury w której jednak wyraźnie przegrał z urzędującym burmistrzem Mirosławem Grafem. Z próby powrotu do samorządowej pracy jednak nie zrezygnował i teraz będzie sekretarzem miasta, tym razem w Kowarach.

 

Reklama

Nowy sekretarz miasta w Kowarach komentarze opinie

  • gość 2018-12-29 22:03:49

    świat sie kończy !!!

  • Marzycielka - niezalogowany 2018-12-29 22:57:01

    Dramat!!;/

  • Gość - niezalogowany 2018-12-29 23:10:09

    Cyganie to mniejsze zlo

  • gość 2018-12-29 23:58:32

    a ja się bardzo cieszę :)

  • Gość - niezalogowany 2018-12-30 06:17:41

    Widać że cyganie mają więcej rozumu niż ten jeb...ciemnogród szklarski

  • gość 2018-12-30 09:05:25

    brawo brawo

  • gość 2018-12-30 09:38:02

    Gratulacje!

  • gość 2018-12-30 11:00:02

    I tak o to kończy miłość Pana RR do Szklarskiej. A miał się przeprowadzać, a miał wspierać lokalną społeczność, kreować obywatelskie postawy.....A chodziło tylko o stołek. I nie ważne gdzie czy w Szklarskiej czy w Kowarach (pewnie Płuczki Dolne też by się nadały) byle przy korycie.

  • memento - niezalogowany 2018-12-30 11:02:16

    A za pięć lat wystartuje na burmistrza Kowar :) z KWW Lepsze Kowary.

  • Gość - niezalogowany 2018-12-30 12:00:35

    Kto ma znajomości to koryto czeka.

  • Gość - niezalogowany 2018-12-30 12:50:18

    I zgodnie z układem.

  • xxx - niezalogowany 2018-12-30 13:17:38

    Do GOŚć. kto ma wiedzę i praktykę ten ma pewną pracę. Kto ma układy dostaje pracę w trybie awansu wewnętrznego, lub wg uznania bez konkursu.

  • gość 2018-12-30 14:06:30

    Sekretarza nie można zatrudnić w trybie awansu wewnętrznego, bez konkursu - mylisz pojęcia - ...ale konkursy są po to żeby je wygrywać....także po znajomości.

  • gość 2018-12-30 18:26:39

    Rączka rączke myje . Same układy.

  • big - niezalogowany 2018-12-30 20:54:24

    To jest największy dramat jaki mógł spotkać miasto Kowary.

  • Gość - niezalogowany 2018-12-30 23:08:48

    Pan Rzepczyński wspólnie z p. Malinowskim wywindowali Karpacz na jedną z najbogatszych gmin w Polsce. Była nadzieja dla Szklarskiej, niestety wybrano p. Grafa, który żyje wspomnieniami sprzed 20 lat, jak to pięknie skakał na nartach. Panie burmistrzu, może warto coś zrobić dla Szklarskiej i zainteresować się, dlaczego, pomimo dobrych warunków śniegowych, czynny jest tylko Puchatek przy takich tłumach turystów.

  • gość 2018-12-31 10:25:59

    Tekścik z ulotki wyborczej. Tymczasem Pan Rzepczyński z Malinowskim zabudowali Karpacz apartamentowcami. Inwestycja budowy tunelu zakończyła się prokuratorskimi zarzutami.....dziękuję za takie windowanie. Jeżeli w Szklarskiej był jakiś ciemnogród to właśnie ten co dał się nabrać spadochroniarzowi z Karpacza na czułe słówka.

  • gość 2018-12-31 13:06:35

    Mamy jak widzę experta od warunków śniegowych. Czynny jest tylko Puchatek bo warunki śniegowe właśnie na to pozwalają. Ty myślisz, że właściciel SKI Areny nie uruchamia innych tras żeby sobie zrobić na złość? - "A co tam zrobię sobie na złość i zrezygnuje z zarobku i nie otworzę innych tras niech sobie turyści jadą gdzie indziej wydawać pieniądze -" . Skoro myślisz, że tak jest to się nie przyznawaj, że głosowałeś na Rzepczyńskiego bo to chyba dzięki wsparciu takich głupków przegrał wybory. A że burmistrz śniegu nie załatwił...to jest faktycznie skandal. Chyba trzeba pomyśleć o referendum.

  • Gość @ - niezalogowany 2018-12-31 18:44:59

    Kowary zyskały samorządowca z dużym doświadczeniem, wiedzą i ogładą. Miasto z pewnością na tym skorzysta. Gratulacje!

  • gość 2019-01-01 13:51:38

    Taaak. I zawsze to samo filozoficzne pytanie. Dlaczego Karpacz nie chciał samorządowca z takim doświadczeniem??? Nie chciał już korzystać? Czy miał już dość "skuteczności" i metod tego Pana ?

  • Gość serwisu - niezalogowany 2019-01-02 17:58:18

    Kowary mają wyjątkowego pecha, zlepek we władzy miasta ludzi mało kompetentnych. Dobrze, że ominęło to Karpacz i Szklarską Porębę.

Dodajesz jako: |