:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Nielegalne wyścigi przyczyną śmierci dwóch osób?

Wypadki drogowe, Nielegalne wyścigi przyczyną śmierci dwóch osób - zdjęcie, fotografia
Portal 24jgora.pl 09/07/2019 09:02

Czy to nielegalny wyścig był przyczyną śmiertelnego wypadku w Grzędach koło Kamiennej Góry? Śledztwo w tej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa w Wałbrzychu.

Wałbrzyska Prokuratura Rejonowa prowadzi prowadzi śledztwo w sprawie wypadku ze skutkiem śmiertelnym. W nocy z piątku na sobotę prowadzone przez 19-letnią kobietę Audi z ogromną siłą uderzyło w drzewo. Na miejscu zginęła prowadząca je dziewczyna i młody mężczyzna. Trzeci pasażer walczy o życie w szpitalu. Śledczy nie wykluczają, że przyczyną zdarzenia mógł być wyścig prowadzony bardzo wąską drogą.

- Badamy czy kierowca jest jedyną osobą odpowiedzialną za ten tragiczny w skutkach wypadek - mówi Marcin Witkowski, prokurator rejonowy. 

Do dziś nie wiadomo też, czy prowadząca samochód młoda kobieta była trzeźwa lub pozostawała pod wpływem narkotyków lub dopalaczy

- Będzie przeprowadzona sekcja zwłok, która da nam odpowiedzi na wiele pytań - dodaje prokurator. 

Wyniki sekcji znane będą najwcześniej pod koniec lipca.

źródło : http://Muzyczneradio.pl

Reklama

Nielegalne wyścigi przyczyną śmierci dwóch osób? komentarze opinie

  • gość 2019-07-09 09:30:28

    i co gdzie obrońcy drajw klubu ? gnoje nadal szaleją, na chwile przenieśli się na boczne ulice ale nadal urządzają wyścigi! myśleli że zmienili nazwe na drajw klub kref to nikt nie będzie ich kojarzył ze śmiertelnymi wypadkami, gdzie policja gdzie prokuratura, 3/4 aut tych klubowiczów nie powinno jeździć po drogach, przeróbki po garażach, pseudo tuningi, czy jazda na piko w tym klubie to normalka. sam przezesik piotrus jeździ autem które nie powinno jeździć po drogach z folią na przednich lampach, kolejny wieśniak z piechowić z ałdi a4 który jeździ dzień czy noc na halogenach.

  • Gość - niezalogowany 2019-07-09 10:39:19

    Sami niech się pozabijaja nie żałuję takich,gorzej jak giną niewinni ludzie.

  • Gość - niezalogowany 2019-07-09 10:41:31

    Byłeś, widziałeś, znasz ich ? Nie ? To zamknij gebe jak gówno wiesz. A jeśli widzisz wyścigi i znasz tych ludzi to strzel w pysk i tyle zamiast być cwanym w internecie pizdusiu. Cwaniak w necie pizda w świecie.

  • FastAudi - niezalogowany 2019-07-09 10:58:24

    Gdzies sie scigac trzeba ;) nie ma torow beda ulice i ch... z tym zrobicie! Pirat z wyboru!

  • Gość - niezalogowany 2019-07-09 11:19:43

    Uważajcie na srebrne BMW kupe brzydkie takie,w środku chyba nie ma kierowcy albo siedzi atrapa bo tylko czoło wystaje nie wiem co ten ktoś widzie ale napewno nie drogę,znak rozpoznawczy jakis królik czy chomik na bagażniku z dopiskiem drive club

  • Gość - niezalogowany 2019-07-09 11:32:41

    Tak znamy tych pajaców,ten szczurek z miotła na głowie chcesz nazwisko? Może tego łba co jeździ damskim żółtym autem a wcześniej jeździł chyba tym samym ale srebrnym,show Man zreszta,kogo chcesz jeszcze? Tak znamy bo niestety ich i wielu innych trzeba było znosić na spocie wielcy organizatorzy a zafundowali nam wstyd na skale polski,będziesz ich bronił? Co raz po nosie to nic sie nie stało ? Jak jakis alkoholik uderzy żonę będziesz tłumaczył ze to sie stało tylko dlatego ze po alkoholu? Niech biorą odpowiedzialność za to bo od kiedy dc urloslo tak piractwo i śmiertelność również

  • Gość - niezalogowany 2019-07-09 11:42:30

    Dlaczego uważać na srebrne BMW? odwali mi coś na drodze to wyciągnę za łeb na światłach i zacznie jeździć normalnie.

  • gość 2019-07-09 11:48:38

    Po Wojanowie pędzi co sił czarne Subaru Impreza , każdego dnia.Gość za chwilę pozabija pieszych i rowerzystów których jest na tej drodze wielu.Ludzie wyhamujcie tego kierowcę ,który rzekomo tam mieszka.

  • Gość - niezalogowany 2019-07-09 18:32:29

    Gorszych bzdur napisać nie mogliście? Ludzie, którzy zginęli w tym wypadku, nie wiedzieli nawet o istnieniu czegoś takiego, jak jakiś zjebany "DRAJW KLUB", puknijcie się ludzie w łeb, zanim cokolwiek upublicznicie, bo ten artykuł to żenada sama w sobie...

  • Gość - niezalogowany 2019-07-09 19:09:24

    Czytam komentarze i plakac sie chce, jak mozna miec IQ na tak niskim poziomie? Artykuł o kant dupy rozbic, tyle w nim prawdy ile w piko zdrowych skladnikow... Dziewczyna w życiu nie wpadlaby na pomysl zeby jechac najarana, co dopiero nacpana czy pijana, co jej odwalilo to juz tylko jej sprawa, po co ten temat drazyc i tylko podnosic cisnienie tym co ja i chlopaka znali?

  • gość 2019-07-09 19:12:30

    Uwielbiam wypowiedzi starych ludzi, którzy prawdopodobnie nigdy nie jeździli samochodami. Wszystkie wypadki to drive club według was, nie potraficie zrozumieć, że wypadki na drogach były, są i nadal będą się trafiać. Moim zdaniem większe zagrożenie stwarzają emeryci jadący o 20km/h mniej niż dopuszczają przepisy. Zazwyczaj jadą jakimś małym pudełkiem i zapierdalają środkiem drogi bo są kurwa królami szosy w swoim Tico.

  • Gość - niezalogowany 2019-07-09 20:35:33

    Weźcie się ogarnijcie ludzie, wasze komentarze czyta rodzina i znajomi tych osób. Pomyślcie co oni czują zanim coś napiszcie. Pamiętajcie że to mógł być każdy z was. To tylko wypadek, stało się coś stało i nic już tego nie zmieni. A wy na prawdę najpierw pomyślcie co napiszcie a później piszcie.

  • Gość - niezalogowany 2019-07-09 21:59:15

    Ludzie przestańcie pluć jadem na tych młodych ludzi to jest niewyobrażalna tragedia dla bliskich a zwłaszcza rodziców dajcie spokój z głupim komentarzami a najlepiej żeby je wyłączyć!!!! Pomodlić się za te życia a nie jak hieny żywic się cudzym nieszczęściem odrobinę pokory!!!

  • gość 2019-07-09 23:02:27

    prawo jazdy powinno być od 25 roku życia, kiedyś młodzi w latach 90 byli byli odpowiedzialni w wieku 20 lat mieli żonę, dziecko musieli sami, na siebie zarobić. Prawda jest taka że teraż każdy taki 19 i 20 latek to skończony debil mieszkający z rodzicami nie pracujący tylko piwko papieroski i dziurawe rurki oraz popisy przed zajomymi. W dzisiejszych czasach 23 latek to dzieciak i skończony debili...

  • gość 2019-07-10 01:24:27

    Jechali tak szybko, że rozum nie nadążał, tzw. stróż anioł też ich nie dogonił. Selekcja naturalna. Kolejny pozytywny przykład.

  • Gość - niezalogowany 2019-07-10 09:33:10

    Miejmy nadzieje ze żółty Leon doigra sie za lampy,,nie wytłumaczy sie ze stłuczki

  • gość 2019-07-10 14:12:42

    co to ma być za artykuł, sprawy zawsze są prowadzone pod różnym kątem, i nic tu nie ma o wyścigu tylko o odpowiedzialności innych osób czyli może się szarpała z pasażerem , lub próbowała uniknąć czołówki i wiele innych możliwości, wyścigi też, ale nic nie jest pewne więc proszę nie wyrokować i nie oczerniać nikogo.

  • Każdy wypadek drogowy to niele - niezalogowany 2019-07-10 15:45:22

    Super artykuł, bez jaj ten kto to napisał to naprawdę despota jakiś ..... Znałeś ludzi co zginęli???? Ktoś coś powie i plotka plotkę rodzi .... Są ludzie co wiedzą jak było... Jeden z pasażerów żyje ..... Już naćpani już na wyścigach .... Może była to tylko koleżeńska przysługa ..... Może dziewczyna chciała szybko wrócić do domu a obiecała znajomym że ich odwiezie ..... Może rano miała iść do pracy .... Może depla na gaz więcej ... Może wyskoczyło jakieś zwierzę na drogę...... Stała się tragedia dla rodzin co stracili swoje dzieci w wypadku drogowym a ludzie powinni uszanować zmarłych i ich bliskich nie komentując tak głupie artykuły. Dla rodzin to i tak nic nie zmieni a kiedyś przeczytają głupie artykuły i komentarze - Też byście chcieli czytać o waszych bliskich takie komentarze ???? Nikt by nie chciał być nawet w takiej sytuacji ....kondolencje należą się rodzinom i modlitwa za zmarłych tragicznie młodych ludzi i nadzieją że nie spotka to nas i naszych bliskich

  • sadiuk - niezalogowany 2019-07-10 22:27:57

    Kocham Cię Polsko.

  • Gość - niezalogowany 2019-07-14 01:36:13

    Jaki człowiek taki koniec, znałem, oboje lubili bawić się w ćpanie syfu i szybkie życie, szkoda jedynie rodziców

Dodajesz jako: |