:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
PILNE
Nie żyje Anna Latto
06/01/2019 11:26

Nie żyje Anna Latto była wójt gminy Podgórzyn.

Anna Latto była niezwykle doświadczonym samorządowcem w naszym regionie. Była radną Rady Powiatu Jeleniogórskiego I i II kadencji. W latach 2004-2007 pracowała na stanowisku Sekretarza Miasta Piechowice. Następnie przez dwie kadencje pełniła funkcję wójta gminy Podgórzyn. Od urodzenia mieszkała w Sosnówce. Zmarła nagle w wieku 65 lat.

Z wielkim żalem żegnamy dziś Annę Latto wieloletniego Wójta Gminy Podgórzyn, skutecznego samorządowca i szlachetnego człowieka. Miałam zaszczyt współpracować z Anną i zawsze byłam pod wrażeniem Jej zaangażowania i kompetencji. Odeszła zbyt szybko. Wielka strata i ból. Niech pozostanie w naszej pamięci - Zofia Czernow.

Reklama

anna latto - komentarze opinie

  • gość 2019-01-06 12:38:33

    To nie jest wiek na umieranie. Wróć...

  • gość 2019-01-06 13:20:29

    ["] żaden wiek nie jest na umieranie dobry..tylko On decyduje o tym kiedy i jak wezwać nas przed siebie i wrzucić w dalszy wir karmiczny

  • Gość - niezalogowany 2019-01-06 17:12:35

    Nikt, żaden On nie decyduje, nie ma dowodów że istnieje ktoś kto nas stworzył i decyduje kiedy mamy umrzeć

  • gość 2019-01-06 18:34:48

    Zdrowia brakło... Wielka strata.

  • Gość - niezalogowany 2019-01-06 19:00:04

    Wielki smutek...

  • gość 2019-01-06 20:25:31

    Odeszłaś moja mentorko, mój wzorze samorządowca, tyle tobie zawdzięczamy i już nie będzie możliwości odwzajemnić Twej pomocy. Niech Ci anioły zaspiewają i prosze o wstawiennictwo bym mógł godnie cie naśladować.

  • Gość - niezalogowany 2019-01-06 20:57:13

    Wielka osoba, wielki człowiek, wielka strata.

  • gość 2019-01-06 21:30:59

    Bardzo smutne [*]