:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Napad na Dino w Jeleniej Górze. Sprawca poszukiwany

Kronika Kryminalna, Napad Jeleniej Górze Sprawca poszukiwany - zdjęcie, fotografia
Portal 24jgora.pl 24/06/2019 08:04

W poniedziałek (24.06) ok. 30 - letni mężczyzna napadł na market Dino przy ul. Morcinka w Jeleniej Górze.

O godz. 7:10 około 30-letni mężczyzna wszedł do sklepu i przedmiotem przypominającym broń zastraszył kasjerkę. Po opróżnieniu kasy oddalił się w nieznanym kierunku. Na miejsce wezwano policję. Funkcjonariusze rozpoczęli poszukiwania. Market został tymczasowo zamknięty.

# Napad na Dino w Jeleniej Górze

Reklama

napad na dino w jeleniej górze - komentarze opinie

  • Marcin - niezalogowany 2019-06-24 08:23:20

    Przeginają juz.. Trzeba z tym skonczyc.

  • gość 2019-06-24 08:43:47

    Market czynny od 7.00 to chyba niewiele ukradł .

  • gość 2019-06-24 08:44:21

    Treść komentarza...

  • Gość - niezalogowany 2019-06-24 08:55:49

    Członkowi drive clubu skończył się hajs na benzynę to i się posunął do takich desperackich czynów.

  • Gośćwrrr - niezalogowany 2019-06-24 09:00:42

    Hmm tu trzeba szukać w śród młodzików cpunow brakowało kasy na prochy trzeba było coś skombinowac prosto i łatwo szybka kasa.

  • ochroniarz... - niezalogowany 2019-06-24 09:27:15

    a zwis byl na slużbie?

  • Gość - niezalogowany 2019-06-24 09:39:49

    Benzynę i podtlenek LPG

  • Gość - niezalogowany 2019-06-24 09:39:49

    Brakło na Kamyk, na zejściu różne pomysły do głowy przychodzą

  • Gość - niezalogowany 2019-06-24 10:20:23

    Ciekawy jestem co to za postać,co musi mieć z beretem że do każdego postu dodaje komentarz że jak zwykle to ktoś z drive clubu

  • gość 2019-06-24 10:23:10

    Normalnie Las Vegas sie w Jeleniej robi. Czas przeprowadzki nadchodzi...

  • gość 2019-06-24 11:04:53

    Według profilu psychologicznego ten od komentarzy drive clubu jest "omkły" i tyle.

  • hmmm - niezalogowany 2019-06-24 13:42:03

    na jelonce piszą że nie było napadu tylko kradzież z kasetki kilkaset zł. weźcie ustalcie jakieś zeznania

  • Nico - niezalogowany 2019-06-24 14:13:31

    Gościu co pod postami pisze to sam z driver clubu i jeszcze oczernia swoich.

  • Gość - niezalogowany 2019-06-24 15:19:59

    Przepraszam bardo chciala bym stanac w obronie tych młodzieńców co jeden z panów wyzywa od cpunow .
    W opisie bylo podane ze 30 letni mężczyzna.
    Zacznijcie ludzie czytac ze zrozumieniem

  • Gość - niezalogowany 2019-06-24 17:10:42

    Kto to pisze o tym drive club? Co za zjeb oni to tam chyba zgwałcili i mu to utkwiło w pamieci

  • Gość - niezalogowany 2019-06-24 18:09:23

    Ciekawe gdzie byla ochrona w takich marketach jest ochrona i monitoring!!!

  • On - niezalogowany 2019-06-24 21:53:31

    Tam przecież zawsze jest ochroniarz stoi i pilnuje czy babcia mleka nie wynosi no chyba że jak wpadł z bronią to już schował się za półki

  • Gość - niezalogowany 2019-06-24 21:57:48

    Czego wy się dopieprzacie tego drive Clubu dalny ja wiem ze niema ie czym się pokazać i tak dalej bo jakimiś gowniami za 2k wstyd ale dupa piecze jak inni lataj sportowymi brykami za 24k więc spierdalam od driv Club

  • Gość - niezalogowany 2019-06-24 22:04:12

    Broń jakaś była,wysoki młodzik poczekał,aż kasjerka otworzy kase i zabral troche banknotow ,a ochroniarz chcial go dorwac,ale oberwal

  • Gośćnnn - niezalogowany 2019-06-25 03:53:23

    Masakra niewierze co tutaj się dzieje, żeby już na ledwo otwarty sklep napadli, to chyba nie dzieje się naprawdę, albo za dużo alkoholu albo ktoś z narkotykami przesadził...

  • Gość - niezalogowany 2019-06-25 05:13:55

    To na bank ktoś z drive clubu

  • Gość - niezalogowany 2019-06-25 05:37:52

    Drive club atakuje ! Weźcie to usuńcie bo wstyd na dolnym Śląsku robią

  • Gość - niezalogowany 2019-06-25 08:41:58

    Tak właściciele marketów dbają o swoich pracowników dlanich liczy się tylko kasa pracownicy muszą sami pilnować złodzieja i.się narażać bo pseudo ochrona pali papierocha na zewnątrz a złodzieje kradną jaka to ochrona brak ubioru spodnie dresowe koszulka to jest śmiech pseudo ochrona brak kwalifikacji.

  • Waldas - niezalogowany 2019-06-25 09:22:21

    Tamten ochroniarz nie pali papierosów:))

  • Gość - niezalogowany 2019-06-25 11:41:02

    A nawet jeśli ochroniarz się schował to postawcie się na jego miejscu, jeżeli ten typek miał faktycznie prawdziwą broń, to ryzykowalibyscie swoje życie lub zdrowie za najniższa krajową?

  • Gość - niezalogowany 2019-06-25 12:40:21

    Co do ochrony pracy jest bardzo dużo tylko jak się nie umie nic robić to lepiej być statystom i kasa jest.

  • Waldas - niezalogowany 2019-06-25 15:12:49

    Nie no... za to super fachowców nigdy nie brakuje i nasz kraj to potęga! Złodziejsko- pijacko- buracka.

  • gość 2019-06-25 18:40:03

    napad na "jelenia"

  • gość 2019-06-26 12:29:20

    pewnie Piotrek górowski, albo jemu podobni

  • Gość - niezalogowany 2019-06-26 23:42:12

    A gdzie był ten pseudo ochroniarz?? Ja idąc z dziećmi na zakupy nie mogę ich w spokoju zrobić bo patrzy na ręce tak jakbym notorycznie ich okradala a tymczasem proszę bardzo byle kto przychodzi i robi co chce... Brawo brawo

  • Czarna - niezalogowany 2019-06-27 14:19:48

    Heh już kolejny raz słyszę o kradzieży w Dino.....niech kradną jeśli ochrona nie reaguje bądź jej nie ma to niech okradaja

  • Mały - niezalogowany 2019-06-27 21:00:44

    Przy napadzie z bronią są procedury które trzeba przestrzegać a komentarze gdzie była ochrona to wystawia osoba który nie potrafia by się zachować w danej sytuacji.Proponuje szkolenie w danej dziedzinie a później można się wypowiadać na dany temat. Krytykować każdy potrafi a sam nie wie jak by się zachował w danej sytuacji.

  • Gość - niezalogowany 2019-06-29 22:44:21

    Szkoda tylko że kasjerka pewnie będzie musiała oddać kasę , która ukradł złodziej. Brawo dla zarządu Dino , szkoda kasy na ochronę , złodzieje robią co chcą A pracownika nie wolno zareagowac Wstyd!!!!

Dodajesz jako: |