:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Najechanie na tył i... prowizoryczny trójkąt

Wypadki drogowe, Najechanie prowizoryczny trójkąt - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 5
  • Fotka nr 1 z 5
  • Fotka nr 2 z 5
  • Fotka nr 3 z 5
  • Fotka nr 4 z 5
29/07/2018 10:37

Do zderzenia doszło dziś (29.07) na ul. Lubańskiej w Cieplicach.

 

Dostawczym Volkswagenem poruszali się  obywatele Ukrainy. Jadąc ulicą Lubańską nie zachowali bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu i najechali na tył Citroena C5. W wyniku zdarzenia do szpitala trafiła jedna osoba. Świadków zdarzenia w zdumienie wprawił też trójkąt, a raczej konstrukcja do niego podobna, która miała go zastąpić. Ustawił ją ukraiński kierowca Volkswagena wykorzystując do tego trzy piły ręczne.

Reklama

Najechanie na tył i... prowizoryczny trójkąt komentarze opinie

  • alebaniapopiwie - niezalogowany 2018-07-30 17:29:33

    Hahahah! Za twórcze podejście do bezpieczeństwa ukraińskie parchy powinny dostać tylko pouczenie :) Nie ważne jak, ważne, żeby było bezpiecznie. Popieram !

  • do hi hi - niezalogowany 2018-07-29 23:24:54

    nikogo nie odsyłaliście, nie mogli takich matołów jak Ty zdzierżyć :) ...

  • hihi - niezalogowany 2018-07-29 22:09:06

    Nie wracaj ufo. Właśnie dlatego nieuków za granicę odesłaliśmy :)szczególnie do niemca .

  • ufo - niezalogowany 2018-07-29 21:26:05

    Trójkąt powinien mieć ale brawa za inwencję twórczą, jelenia to moje rodzinne miasto, siedzę za granicą i jak was panowie czytam to odechciewa mi się wracać...polactwo cebulactwo jest wszędzie, noż w plecy na każdym kroku, a specjalnie w budowlance jak lepsza fucha skapnie. Wszyscy nawzajem się wyrzynaliśmy może już czas żeby to pogrzebać i przestać wywoływać wilka z lasu? Ty dferyry jesteś zajadły jak biegunka widzę.

  • dferyry - niezalogowany 2018-07-29 17:16:40

    hehe...ćwoku niedorozwinięty.Nie pisałem że się ich boję,a już na pewno nie mam nic na sumieniu...w przeciwieństwie do ciebie,co tak ich bronisz. Gdy mordowali,palili i rąbali Polaków na Wołyniu...też na zachodzie niektórzy ich bronili. Efekt ?...setki tysiące niewinnych ludzi,dzieci,kobiet i starców zarżnięto a wioski zrównano z ziemią. I ty kanalio ich bronisz ? To są dzieci,wnuki tych morderców. To oni właśnie szczycą się dziś tymi mordercami i mają ich za bohaterów.Pracują tu i owszem...le nie tak jak Polacy za granicą.Języka nie znają,uczyć się nie chcą,ale oczekiwań mają dużo,wszystko im się należy.Ale co taki idiota jak ty może zrozumieć. Hel z tobą pacanie..obyś był jednym z pierwszych gdy będą rąbać...

  • hehe - niezalogowany 2018-07-29 16:00:30

    Nie tylko Polak potrafi.dferyry debil jesteś.Jeżeli się ich boisz to widocznie masz coś na sumieniu.Nie siej fermentu.W każdym społeczeństwie znajdzie się jakaś gnida.Polacy też wyjeżdżają za praca i zdarza się,że lepsi nie są.

  • Ha - niezalogowany 2018-07-29 15:11:16

    Widać że Ukraińcy szykują się do aneksji Polski.

  • dferyry - niezalogowany 2018-07-29 14:57:01

    wożą piły by rżnąć Polaków jak zajdzie potrzeba. Przezorni ci Upowcy...ale jacy ojcowie,takie dzieci.

  • X - niezalogowany 2018-07-29 14:24:55

    Chociaż próbowali się oznaczyc. Ile naszych "januszów" wychodzi z założenia że jak samochód stoi to nie trzeba się oznaczyć bo wszyscy wiedzą że ja tu stoję.

  • aaa - niezalogowany 2018-07-29 10:49:34

    Normalnie kolejni Janusze Transportu :D

Dodajesz jako: |