:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Nagrał pirata drogowego i przekazał film policji

Portal 24jgora.pl 23/08/2019 12:41

Policjanci ukarali mandatem kierowcę, który lekceważąc obowiązujące przepisy, spowodował zagrożenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Mężczyzna wyprzedzał na „podwójnej ciągłej”, bezpośrednio przed przejściem dla pieszych oraz ignorował obowiązek ruchu prawostronnego. Film z jego „wyczynami” na skrzynkę policyjną „stop agresji drogowej” przesłał inny kierujący.

 

 

Na policyjną skrzynkę „stop agresji drogowej” wpłynął film, na którym zarejestrowano wykroczenia drogowe popełnione przez kierującego Renault. Materiał filmowy z tej nieprzepisowej jazdy przesłał inny uczestnik ruchu drogowego, którego zbulwersowało  zachowanie mężczyzny siedzącego za kierownicą osobowego Renault.

Do zdarzenia doszło w Jeleniej Górze na ul. Wolności. Kierowca samochodu marki Renault nie zastosował się do znaku P-4 - linia podwójna ciągła, wyprzedzał bezpośrednio przed przejściem dla pieszych oraz ignorował obowiązek ruchu prawostronnego. Zawiadomienie o wykroczeniu oraz filmik, na którym zarejestrowano zdarzenie, przesłał inny kierujący.

Policjanci po wykonaniu czynności w tej sprawie, za popełnione wykroczenia ukarali kierującego Renault mandatem w wysokości 1000 zł, a ponadto na konto mężczyzny trafiło 15 punktów karnych.

 

Reklama

Nagrał pirata drogowego i przekazał film policji komentarze opinie

  • gość 2019-08-23 13:07:16

    Konfitura jeleniopgórska

  • Gość - niezalogowany 2019-08-23 13:08:23

    Cwel kapucha, pała i konfident! Mowa o donosicielu, dla niekumatych

  • Gość - niezalogowany 2019-08-23 13:09:24

    Jeb ać frajera co na psach mordę otwiera!

  • Gość - niezalogowany 2019-08-23 13:12:38

    Bardzo dobrze, ciekawe co byś gadał jeden z drugim jak by taki palant ci w żonę z dzieckiem czołowo wjechał.

  • gość 2019-08-23 13:15:48

    konfiden

  • dj.... - niezalogowany 2019-08-23 13:22:28

    Droga ze Zgorzelca po 10 to koszmar,tubylcy i dlw to wariaci .

  • gość 2019-08-23 13:24:07

    gdzie moderator który pozwala na TAKIE wulgarne i popierające chamskie zachowania komentarze . Myślę ze Policja powinna zajmować się i takimi przypadkami jest to nawoływanie i akceptacja zachowań które niosą znamiona przestępstwa

  • hmmm - niezalogowany 2019-08-23 13:24:12

    i bardzo dobrze, debili trzeba tępić :) w tym wypadku donos był jak najbardziej uzasadniony, taka umysłowa ameba mogła kogoś zabić.

  • gość 2019-08-23 13:28:40

    jelenia dziura bez kultury. kierowca kierowcę wkopuje... brak słów. żeby tego gnoja co doniósł też ktoś kiedyś podkablował, pan święta krowa z kijem w dupie.
    przez takich ludzi te miasto to syf

  • gość 2019-08-23 13:30:38

    to gorzej niż konfident, bo konfident sypie jak go zapytają a ten sam poleciał na policję z filmikiem. debil.
    co by było gdyby? gdyby babcia wąsy miała to by dziadkiem była, lewackie gnidy

  • gość23 - niezalogowany 2019-08-23 13:37:39

    bardzo dobrze. Oby jak najwiecej donosow tego typu. Wtedy jeden debil z drugim sie zastanowi co robi.

  • Gość - niezalogowany 2019-08-23 13:41:17

    Popieram postawę obywatelską. Musimy pietnowac drogowych wariatów.
    Alleluja i do przodu.

  • Gość - niezalogowany 2019-08-23 13:42:57

    Obowiązuje RODO ja bym podał do sądu tego co nagrywał np mnie bez mojej zgody

  • Gość - niezalogowany 2019-08-23 13:57:20

    Drive club

  • Gość - niezalogowany 2019-08-23 14:08:26

    Ci co piszą że konfident to sami się pruja na psiarni aż miło klecza przed prokuratorem i robią gałe taka prawda

  • gość 2019-08-23 14:16:36

    Pochwalam.Nalezy mu sie jak nic.

  • gość 2019-08-23 14:25:11

    Gość - niezalogowany
    2019-08-23 13:42:57

    a CZY TAM DEBILU MASZ GDZIEŚ ZWÓJ WIZERUNEK ALBO WIDOCZNE TABLICE? nie. to japa.
    Poczytaj napierw czego dotyczy RODO a później ujawniaj zwoją małą wiedze publicznie.

    i dobrze,piratów trzeba tępić,a nie co chwile wypadek,bo jeden drugiego "mistrza prostej" by bronił. a coś sie stanie przez debila to najwieksi kozacy wtedy lataja na Policje po 10 razy bo ktoś w nich wjechał. w necie że konfident piszą.... a Coś wam sie stanie to sami na psy latacie bo wielce poszkodowani. ŻAL .

  • Stary. - niezalogowany 2019-08-23 14:44:33

    Tylko 1000 zł ??

  • Gość - niezalogowany 2019-08-23 15:05:29

    Zabrac prawko takiemu! Brak wyobrazni i stad tyle wypadkow. Wątpię czy ten mandat nauczy takiego bezpieczenstwa i kultury na drodze.

  • gość 2019-08-23 15:09:42

    Do wszystkich którzy wieszają psy na autorze nagrania: jacy byście byli mądrzy jak by na przejściu sprzątnąłby wam dziecko. Pewnie wtedy byłby wpis jeżdżą jak wariaci ,policji nigdy nie ma itp.

  • Gość - niezalogowany 2019-08-23 15:12:40

    Brawo brawo dla gościa który przeslal film !!! - kolejne niebezpieczne bydle powinno dostać całkowity zakaz prowadzenia pojazdu - bydlak spowodował zagrożenie życia u innych kierujących, jakby na mnie trafił to bym gościa oddał do sądu, czy on nie przypadkiem nie mógł spowodować dużej katastrofy w ruchu i nie powinien odpowiadać karnie,smiec i pirat - brawo dla gościa za przekazanie filmu i właściwą postawę obywatelską - być może bydle nie zabije nikogo następnym razem !

  • Gość - niezalogowany 2019-08-23 15:18:23

    Brawo dla policji za ukaranie śmiecia!!! oby jak najwięcej takich niebezpiecznych przyszłych morderców eliminować z dróg!!

  • b. - niezalogowany 2019-08-23 15:24:06

    Bardzo dobrze !

  • Gość - niezalogowany 2019-08-23 15:34:29

    To że kutas jechał lewym pasem i blokował mozliwosc wyprzedzania to juz sie nie liczy. Do czego to doszło , niedługo żyje i nieroby będą wysyłać filmy do urzedu skarbowego czy zusu ....kraj konfidentow i skurwueli sie robi .Drugie Niemcy.

  • AntyOsiedloweSmarkaczeJP - niezalogowany 2019-08-23 15:42:04

    Śmieszą mnie takie osiedlowe Sebki najgłośniej szczekają Konfident, konfitura itp. Zawsze gdy mają problemy z prawem sprzedadzą każdego aby nie trafić do puchy.Tutaj historia jest bardzo prosta. Gość przegina - zagraża innym. Utrata prawka, wysoka grzywna bądź kamieniołomy. Tyle w temacie.

  • Gość - niezalogowany 2019-08-23 15:54:22

    Popieram wpis wyżej

  • Gość - niezalogowany 2019-08-23 17:33:21

    Może na DK30 Policja się pojawi, tam to zapierd..... ją debil.... e na dlw dlb.

  • Gość - niezalogowany 2019-08-23 18:01:07

    Popieram, debili za kierownicą trzeba eliminować. Ja też posiadam kamerę i was tempe kutasy kameruje, i pach film leci na policję. Nauczycie się kierowcy drugiego sortu jeździć tak jak nakazują przepisy. A teraz tempe barany HEJT , TRZY DWA JESDEN START

  • Toco - niezalogowany 2019-08-23 18:40:38

    Wszystkie konfitury jezdzace lewym pasem, na was rowniez znajdzie sie bat...dobra papuga pocisnelaby was w mgnieniu oka... takie czasy, ze brat brata w dupe charata....

  • Piter od Janusza - niezalogowany 2019-08-23 18:41:39

    Konfidenci z kamerami lidlowskimi

  • Gość - niezalogowany 2019-08-23 18:43:31

    zabrać prawko takiemu super ja też mam parę filmów z Jeleniej i też wyśle na Policję

  • Gość - niezalogowany 2019-08-23 19:06:18

    Brawo dla nagrywajacego też mam troszkę materiałów na kamerce z Jeleniej nie mam narazie czasu przekazać policji ale na pewno to zrobię

  • Gość - niezalogowany 2019-08-23 19:09:19

    Rodo człowieku ..!!! Może i nie widać niczego bo zamazali ale w filmiku oryginalnym wszystko widać i skąd masz pewność ze ten człowiek nie wykorzysta to do innych celów nie masz nikt nie ma !!! Myśl zanim coś napiszesz brak słów !!!!
    Konfident jak nic ..
    Rozjebanie się na psach to poniżenie dla własnego siebie !!!
    A ludzie bez prawka najwięcej maja do powiedzenia gdzie sami maja za uszami ..
    Nic ująć nic dodać ..

  • Gość33 - niezalogowany 2019-08-23 19:28:09

    Wez pajacu odpierdol sie od RODO, bo rozsmieszasz tylko czytajacych. Znalazl sie kurwa raper z osiedla, co ma koniec wakacji i zaraz bedzie zapierdlal z tornistrem do szkoky...

  • Gość - niezalogowany 2019-08-23 19:55:19

    Definicja
    Konfident jakiejś instytucji, np. policji, to ktoś, kto — zwykle za pieniądze lub dla jakichś innych korzyści — przekazuje pracownikom tej instytucji informacje o osobach ze swojego otoczenia bez wiedzy tych osób; używane z silnym zabarwieniem negatywnym.

    Może powrót do szkoły lub słownika języka polskiego.

  • gość 2019-08-23 20:15:18

    Kabel sam popełnił wykroczenie, bo zgodnie z obowiązującymi przepisami, w przypadku jezdni o dwóch pasach ruchu w każdą stronę, obowiązuje jazda prawym pasem, a ten jechał lewym, czyli też powinien dostać mandat.

  • Gość - niezalogowany 2019-08-23 20:19:36

    Pewnie jechał jak lamus lewym pasem I żal mu d*pe ściska.. kabel

  • gość 2019-08-23 20:27:00

    Zrobiłem test i od tygodnia jeżdżę przepisowo - to jest dramat, inne auta z tyłu albo mrugają światłami albo jadą metr za mną. Najwyraźniej stosowanie się do przepisów nie jest mile widziane :-(

  • Gość - niezalogowany 2019-08-23 20:31:21

    Do szkoły teraz to napisałeś .. dowiedz się kto po drugiej stronie a później mów kto ;) w lotto to byś nie wygrał napewno .. definicja konfident to tobie się kłania jak nie wiesz co to jest ?człowieku spoleczniaku który siedzi na 500 + i głosuje na PiS !!!!!

  • gość 2019-08-23 22:54:36

    Odezwał się leming z PO #taki_mamy_klimat. I tak przerżniecie wybory.

  • gość 2019-08-24 08:44:35

    piękna akcja drajw klubowicza, a potem przez takie wybrki giną ludzie na pasach

  • Gość - niezalogowany 2019-08-24 09:30:23

    DLW to chamy i patologia. Żulia chlejąca za pincetplus.

  • Szeryf - niezalogowany 2019-08-24 10:20:53

    Super postawa osoby która nagrała całe zdarzenie. 15pkt. może ostudzi zapały kierującego do narażania innych uczestników ruchu do utraty życia lub zdrowia. co do RODO jeśli dane osobowe są przekazywane organom ścigania, jako dowód popełnienia przestępstwa lub wykroczenia nie są objęte penalizacją w rozumieniu RODO. więc jak na ogólnodostępnym filmie tablice są zamazane to nie ma się czego obawiać. Sam planuję kupić kamerkę i postępować podobnie. jeśli więcej osób tak zrobi, może uda nam się wspólnie wyeliminować patologię z dróg. Będzie bezpieczniej i przyjemniej poruszać się w świecie gdy uczestnicy ruchu będą ze sobą współpracować na drodze, niż zagrażać bezpieczeństwu sobie wzajemnie...

  • Spiity Gonzales - niezalogowany 2019-08-24 14:02:05

    To, co on zrobił, to jeszcze pikuś mały. Miesiąc temu, na tym samym skrzyżowaniu czterech łysych w mercu- kabrio tak samo ominęło sznur aut ale nie zatrzymali się na czerwonym tylko poszli jak burza przez skrzyżowanie, nie patrząc wcale na jadących z Marcinkowskiego. Auto było na niemieckich blachach, ale wątpię, że to Niemcy byli.

  • Gość - niezalogowany 2019-08-24 15:25:32

    Mało co mnie obchodzi kto wygra a kto nie ;)
    Ale Pisowskie mordy za 500 + zrobią wszystko niestety ;) nie ma w tych czasach ludzi z charakterek , każdy sobie kopię dołki .. nic ująć nic dodać ;)

  • Prawilniak - niezalogowany 2019-08-24 17:45:04

    Sami konfidenci :/

  • Kierowca bombowca - niezalogowany 2019-08-24 20:55:44

    Ja gościowi się nie dziwię, większość jeźdźca po Jeleniej to pi**y a nie kierowcy, nie mówię o wszystkich, ale jedzie taki pedzio lewym pasem i blokuje go cały czas bo 50 w mieście, jak chcecie tak jeździć to sobie prawym pasem jedzcie albo wgl nie wyjeżdżać na ulicę.

  • gość 2019-08-24 21:37:51

    kierowca bombowca a co na na lewym pasie nie obowiązuje 50 km/h? - jak chcesz się ścigać i łamać przepisy to jedz do innego państwa albo wgl nie wyjeżdżaj na ulicę bo już słownie robisz agresję i jesteś nadpobudliwy a co dopiero na drodze - pewnie nie masz dzieci i rodziny
    więc niema co się dziwić ale uważaj bo karma wraca, kto cię tak wychował aby łamać przepisy i stwarzać zagrożenie na drodze dla innych ? a no co masz do pedzi nie lubisz wiosny ? no zachowuj się

  • Gość - niezalogowany 2019-08-24 22:37:28

    Według przepisów to w mieście nie obowiązuje jazda prawym pasem a jeżeli tak chce sobie pojeździć to na tor a nie na ulicę popieram i brawo za odwagę takie zachowania powinno się tępić

  • gość 2019-08-24 23:22:16

    Brawo.jednego debila mniej

  • gość 2019-08-24 23:22:43

    Brawo.I tak ma być

  • KSss - niezalogowany 2019-08-25 00:51:26

    Bardzo dobrze warto gnębić ultra cwaniaków, może nie zabije waszej matki siostry brata dziecka dzięki tej minimalnej karze.
    Współczuje opóźnionym z pierwszych komentarzy, spotkajcie się w drodze w kolegą z laguny zrobicie coś dobrego dla świata.

  • gość 2019-08-25 04:59:39

    Gnębić frajera donosiciela. Ale pamiętaj karma wraca!

  • Gość - niezalogowany 2019-08-25 10:13:33

    Ludzie ale to nagranie to jakiś odgrzewany kotlet na drzewach nie ma liści więc działo się to zima

  • Kierowca bombowca - niezalogowany 2019-08-25 10:23:09

    Do gość, chcesz jeździć 50km/h to na prawy niektórzy po mieście jeżdżą 60-70km/h nie uważam to jest prędkość która w mieście jest niebezpieczna, jak nie umiesz jeździć z taką prędkościa to oddaj prawo jazdy bo szkoda żebyś ty właśnie kogoś zabił na ulicy.

  • Kodeks drogowy - niezalogowany 2019-08-25 11:00:10

    Kierowca bombowca nie unoś się bo możesz mieć problemy z lądowaniem. Po mieście /teren zabudowany/ to jeździmy 50 km/h , i nie wymądrzaj się ignorancie. Przez takich jak Ty /kubiców/ to są tylko problemy i wypadki.

  • gość 2019-08-25 19:54:55

    Kretyn który 200m przed skrzyżowaniem musiał wyprzedzić poprawnie jadących. Łapy uje..ć to ku..a nie wyzywała, by teraz na tym forum bo bez paluszków było by ciężko. Napisać proszę nr rejestracyjny tej ku..y to po prostu będziemy wiedzieć komu z drogi zjeżdżać.

  • gość 2019-08-26 18:02:18

    Znany wszystkim Hubert z driveclubu