:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
Wypadki drogowe, ulicy Złotniczej jezdni leżała kobieta - zdjęcie, fotografia
25/12/2018 22:02

Kierowcy przejeżdżający ulica Złotniczą zauważyli leżącą na ulicy kobietę. Natychmiast wezwano na miejsce służby ratunkowe.

Do zdarzenia doszło w okolicy stadionu przy ulicy Złotniczej. Pierwszej pomocy udzieliła kobiecie pielęgniarka, która poruszała się w tym momencie ulica Złotniczą. W tej chwili nie jest znany przebieg zdarzenia ale wszystko wskazuje, że mogło dojść do potrącenia a sprawca zbiegł z miejsca wypadku. Na miejscu policja prowadzi czynności. Funkcjonariusze starają się ustalić czy ktoś z mieszkańców okolicznych budynków był świadkiem zajścia. Kobieta trafiła do szpitala ale nie wiemy jakie odniosła obrażenia.

Reklama

Na ulicy Złotniczej na jezdni leżała kobieta komentarze opinie

  • Jeśli - niezalogowany 2018-12-25 23:55:32

    Jeśli to było potrącenie, co powinny pokazać kamery, to jest bardzo duże prawdopodobieństwo, że był to członek Drajf Clopa. Ostatnio głównie oni powodują wypadki...

  • Gość - niezalogowany 2018-12-26 04:00:30

    Do jeśli. Zbije ciebie z tropu. To. Nie członek Drift Clubu. To na milion procent Był pracownik BOR. To oni w ostatnich miesiącach robią same kolizje, wypadki. Nie drift club.

  • jur - niezalogowany 2018-12-26 08:40:46

    Do "jeśli" i GoŚć" wy (celowo z małej literki) macie swoje móżdżki wielkości tic-taca.

  • gość 2018-12-26 10:01:24

    drajw klub 100% uciekł bo mają problemy za organizacje imprez masowych i sprawa idzie do prokuratury

  • jpdc - niezalogowany 2018-12-26 10:04:44

    szukać pomarańczowej audi a3 z ryczącym wydechem

  • gość 2018-12-26 16:07:47

    Co to za dzban z tego audi??? Tak pytam na przyszłosc, zebym wiedzial kogo sie obawiac...

  • MIAMI - niezalogowany 2018-12-26 16:15:07

    Chyba sie zapisze do tego drive klopa... Fajna sprawa. Tyle sie o klopach teraz pisze... Jakie warunki trzeba tam speĺniac? 1.9 SDI juz mam. Ale planuje juz TDI.

  • Drive Club - niezalogowany 2018-12-26 16:35:14

    Przyjmujemy również z SDI, a nawet z LPG, limit wieku auta bez ograniczeń, dodatkowo im starsze, tym więcej punktów zdobywasz na karcie członkowskiej na start. Za usterki kolejne. Zapraszamy.

  • Jimmy - niezalogowany 2018-12-26 16:59:45

    Gościu, debilne komentarze są właśnie usuwane, a pisanie o DC to pisanie o faktach. Sorry, że się zapytam jesteś członkiem tego klubiku, że tak się napinasz?

  • Matko jedyno! - niezalogowany 2018-12-26 18:45:27

    Za kółkiem tej pomarańczy A3, to faktycznie jakiś niedowartościowany czub siedzi. Tylko czekać, aż przydzwoni. Byle sam. Co za charczący wój!

  • Do Jimmy - niezalogowany 2018-12-26 19:11:48

    Nie napinam się bo nie mam o co :) to po prostu bawi :)

  • Do Jimmy - niezalogowany 2018-12-26 19:14:31

    Poza tym widać że znowu komentarz usunięty, a ponoć wolność słowa :)

  • gość 2018-12-26 19:50:54

    szukać sprawcy w szeregach drajw klubu, zarzuty będą mieli postawione również założyciele Drajw Clubu Piotr O oraz Łukasz S za organizowanie imprez masowych bez wymaganych pozwoleń i zabezpieczeń.

  • Gość - niezalogowany 2018-12-27 09:17:51

    Jeśli znajdą sprawcę i okaże się że to nikt z Drive Clubu to powinniście ich na kolanach przepraszać. I raczej przeczytać w internecie co znaczy impreza masowa a dopiero później straszyć prokuratura. Pozdro M. F