:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
Wypadki drogowe, ulicy Wolności citroen wypadł drogi - zdjęcie, fotografia
Portal 24jgora.pl 29/11/2019 19:43

Kierująca citroenem straciła panowanie nad autem. Auto uderzyło w latarnię i znak drogowy. Kobieta trafiła do szpitala.

Jak udało się nam nieoficjalnie ustalić, młoda kobieta miała stracić panowanie nad kierownicą, ponieważ nagle zajechał jej drogę inny samochód. Tak miała relacjonować zdarzenie kierująca. Aby uniknąć zderzenia wykonała gwałtowny manewr skrętu i uderzyła najpierw w krawężnik, po czym  w słup latarni ulicznej i ścięła znak drogowy. Auto z urwanym kołem zatrzymało się na trawniku. Kobieta trafiła do szpitala. Nie wiemy jeszcze czy policjanci potwierdzili jej wersję. W miejscu zdarzenia nie było dużych utrudnień.

Na ulicy Wolności citroen wypadł z drogi

Reklama

na ulicy wolności citroen wypadł z drogi - komentarze opinie

  • gość 2019-11-29 20:19:44

    niech pani kierująca nie opowiada bajek, zapewne z tymi sportowymi lampami z tyłu ala gejluki śpieszyła się na spotkanie drajw klubu i performens center

  • gość 2019-11-29 20:27:05

    Szybkość ,Szybkość ,Szybkość , Szybkość , Szybkość, Szybkość, Szybkość, Szybkość, Szybkość

  • gość 2019-11-29 20:31:22

    I jeszcze dodatkowo powinna dostać mandat za zatrzymanie sie w miejscu niedozwolonym

  • Gość - niezalogowany 2019-11-29 20:53:13

    Głupia babo zero myślenia do garów

  • gość 2019-11-29 21:28:09

    Mętne tłumaczenie,aby nie dostać wp...ol od męża lub ojca.

  • Gość - niezalogowany 2019-11-29 22:08:21

    Ja dziękuję! Sami specjaliści i super kierowcy!

    Czy Wy nie macie własnego życia?
    Powrotu do zdrowia dla Kobiety.

  • Gość - niezalogowany 2019-11-29 22:22:38

    Skoety klapki. Skiety skiety klapki eej

  • gość 2019-11-29 22:29:57

    Brawo jelenia gora , dzien bez dzwona waszej smierdzącej osadzie to dzien stracony, barwo.

  • gość 2019-11-29 23:04:09

    a kto znak postawi

  • gość 2019-11-29 23:09:53

    wołomin czyt. siedlencin za pare groszy

  • dj.... - niezalogowany 2019-11-29 23:47:00

    Czy miała orgazm jak gnała na złamanie karku? Sprawdzić komórkę bo pisała smsy!

  • Inka - niezalogowany 2019-11-30 00:19:51

    ...tresc komentarzy poraża

  • gość 2019-11-30 03:46:59

    Kolejna z drajf clabu w ostatnim czasie, niedobitki z byłego klubu, a jednak mnożą się jak jakaś szarańcza. Pewnie śpieszyła się na klubowy spędzik.

  • gość 2019-11-30 04:53:16

    ccccccco Cię poraża? Przecież to potencjalna morderczyni. .Zabrać prawko n a10 lat

  • gość 2019-11-30 05:47:55

    Miała ochotę i swędziała ją dupa,pędziła więc szybko do księdza arcybiskupa....

  • Gość - niezalogowany 2019-11-30 08:14:12

    Worek na sper... dostał prawko i mamy skutki szkoda latarni

  • Gość - niezalogowany 2019-11-30 11:06:33

    A żeby was ch jasny strzelił życzę żeby wasi najbliżsi też tak skończyli...

  • Gość - niezalogowany 2019-11-30 11:09:21

    Pier...cie jakby każdy z was tam był. Ciekawe czy poza Internetem jesteście takimi kozakami i jesteście w stanie powiedzieć to poszkodowanej. Nie pozdrawiam i wykładam na was ch..a

  • Gość - niezalogowany 2019-11-30 11:27:07

    walcie się na łeb za te komentarze siurasy

  • Gość123 - niezalogowany 2019-11-30 11:39:49

    Ale wy j3stescie ludzie upośledzeni. Nie dziwne potem że w Jeleniej zostaję sama patologia bo wszyscy normalni stąd wyjeżdżają

  • Koleś - niezalogowany 2019-11-30 11:41:08

    Jebac was wszystkie zawistne kurwy

  • Gość - niezalogowany 2019-11-30 12:50:31

    Jeleniogórska patologia komentujących nie zna granic! Zamiast okazac wspolczucie potraficie tylko wypisywac wyzwiska i wymyslone historie o drive clubie. Jeleniogorzanie juz dawno na dnie spolecznym...

  • GośćJPŁOM - niezalogowany 2019-11-30 12:57:24

    worek na spermę to mamusia Twoja, w dodatku dziurawy, jak taki frajer dęty z niego wyszedł

  • SiedzeSeNa24jgZ20Idiotami - niezalogowany 2019-11-30 13:01:33

    Cytując klasyka "jebla idzie dostać" patrząc na to jakie z was Ameby umysłowe

  • Gość - niezalogowany 2019-11-30 15:00:25

    Ale wy jestescie popi*rdoleni, moze zacznijcie ksiazki pisac, bo zmyslanie zaj*biscie wam wychodzi.

  • Gość - niezalogowany 2019-11-30 17:04:23

    Kółko odpadło temu citroenu!

  • gość 2019-11-30 18:23:41

    a kim jest na panna ? ma jakieś układy na mieście dawaj ją to jej powiem w twarz co o niej myślę i o jej pedalskim aucie z gejlukami

  • antykomuch - niezalogowany 2019-11-30 19:16:35

    Mały samochodzik plus prędkość. Na prawym pasie jest fajna dziura. Omijała albo kobiecinę podbiło i jest to co widać.

  • Gość - niezalogowany 2019-11-30 21:56:07

    Snieżek z deszczem sypnął... letnie oponki... i tragedia gotowa... a to dzięki temu że zdając na prawo jazdy trzeba umieć zaparkować i ruszyć pod górkę. .. oraz wykuć na pamięć debilne testy. ... a jak nie w latarnie. .. to jedzięki potem taka sierota 20 na godzinę bo snieg pada..

Dodajesz jako: |