:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
Wypadki drogowe, Motocyklem autobus - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 4
  • Fotka nr 1 z 4
  • Fotka nr 2 z 4
  • Fotka nr 3 z 4
Portal 24jgora.pl 08/06/2019 21:12

Groźnie wyglądające zdarzenie miało miejsce na ulicy Pakoszowskiej w Piechowicach. Motocyklista wjechał tam pod autobus.

Nie wiadomo dokładnie co było przyczyną zdarzenia. Być może motocyklistę oślepiło słońce powodując chwilę nieuwagi. W każdym razie doszło do zderzenia z autobusem. Na szczęście prędkość nie była duża więc nikomu nic się nie stało. Autokar jechał bez pasażerów. Szczegółowy przebieg zdarzenia ustalą policjanci.

Motocyklem pod autobus

Reklama

motocyklem pod autobus - komentarze opinie

  • gość 2019-06-08 21:38:56

    Ktoz by inny!!! Drajw Club!!!!!

  • gość 2019-06-08 21:58:34

    uwaga drajw klub 16 czerwca organizuje kolejną masową imprezę, w związku z nalotami policji na ostatnie ich "spoty" które miały miejsce w mieście tym razem pasjonaci motoryzacji jadą nad żwirownie na grila gdzie będą zapewne pić ćpać a potem będą próbowali jechać pod wpływem. Dobra ściema nie jest zła ponieważ 90% ich aut nie wjedzie na teren żwirowni bo pourywali by swoje pługo-zderzaki. Zdjęcia zostaną zrobione dzień przed imprezą i dzień po ich spocie zobaczymy ile śmieci pozostawią. Dodatkowo standardowo zgłaszamy ten fakt do odpowiednich służb, jak i do wójta Mysłakowic który do dziś nic nie wie o organizacji masowej imprezy w jego gminie. Salut Me drajf laps

  • gość 2019-06-08 22:10:34

    Normalnie Ci wyżej ,to matoły nieogarnięte.

  • gość 2019-06-08 22:12:03

    Normalnie Ci wyżej ,to matoły nieogarnięte.

  • Do gościa od drive clubu - niezalogowany 2019-06-09 00:00:02

    Najpierw naucz się pisać. Przeczytaj co napisane.Ale koło gospodyń organizuje zlot. Najlepiej jak byś przewidziiał jasnowidzu co tam będzie. Chyba pieczenie, gotowanie albo nie daj coś gorszego. Zgłoś to bezzwłocznie imbecylu od drive clubu.

  • gość 2019-06-09 00:59:32

    do wyżej, imbecylem i pedałem co ruchali wszystkie ciotki jesteś ty drajwciotko.

  • Motocyklista - niezalogowany 2019-06-09 01:08:16

    Żaden Driver Club, oslepiło mnie słońce,za mocno przychamowałem i mnie poniosło. Kilka otarć i łokieć do szycia.

  • goość - niezalogowany 2019-06-09 01:26:41

    Stosuj lubrykanty, to nie będzie otarć.

  • Do gość od kierwocy - niezalogowany 2019-06-09 07:54:36

    Ciebie biedaku żal dupe ściska że ktoś ma pasję. Może w czasach dzieciństwa nikt nie nauczył cię jeździć nawet na hulajnodze, a może nawet nigdy nie przekroczyła prędkości 30km/h pieszo że tak jedziesz po drive clubie. Artykuł nie ma nic wspólnego z tym co wypisujesz pod każdym artykułem. Proponuję dobrego psychiatre.

  • Gość - niezalogowany 2019-06-09 12:45:02

    Jaki to motocykl przecież to skuter

  • gość 2019-06-09 13:45:37

    Do gość z 7:54, pasja???? Nielegalne wyścigi po ulicach miasta i publicznych drogach, potrącanie pieszych - zwłaszcza to z listopada zeszłego roku na JPII i łamanie innych wykroczeń a później chwalenie się nimi na ich pseudo zwrotach albo wrzucanie filmików nazywasz pasją?????? Ten wasz pedalski klub dawno powinien zostać rozwiązany.

  • Gość - niezalogowany 2019-06-09 14:11:40

    Dajcie spokój, ten gość, który ciągle wypisuje te bzdury, najprawdopodobniej matce do wanienki wpadł, albo był molestowany przez wujka. Nie widzicie, że wszystkich od ciot I pedałów wyzywa? Chyba, że Mu się marzy, bo jest strasznie monotematyczny. :-)
    Ale takich brzydkich chłopców nikt nie chce.
    Dlatego, braku zajęcia I normalnego życia, urządza sobie pseudo psychoterapię kosztem innych.
    Taaki chłoptaś ,ze skrzywioną psychiką I wybujałym ego! :-)
    Zobaczycie, że zaraz zacznie sypać epitety pod moim adresem :-) Bo przecież taki szczyl inaczej nie potrafi :-)
    Biedny... Taki mały, skrzywiony ukrywający swoje skłonnosci gej, który w kółko o ciotach I analu pisze...

  • DCiotki - niezalogowany 2019-06-09 17:52:33

    A molestowany to ty byłeś, jeśli uważasz że pedalstwo u was to coś normalnego. Rżnęła ciebie większość drajfclopowiczów, bo dupa boli jak czytasz prawdę o swoim ciotowatym klubiku. Rozumiem, jednej strony pewnie fajnie ci było jak jeden z drugim dupsko ci rżnął, z drugiej boisz się żeby cie narodowcy nie dopadli i nie spałowali.

  • Gość - niezalogowany 2019-06-09 18:30:18

    Mowiłam, że będziesz się sadził ? Nie napinaj się tak, bo ci żyła pęknie!!! :-)
    Ale z Ciebie zboczeniec ! :-)
    Nic tylko w kółko o jednym.... biedactwo!
    Chyba żal Ci... ściska, bo ciebie nikt nie polizał:-)

  • Gość - niezalogowany 2019-06-09 18:47:27

    Ponadto ,jak na osobę czystą jak łza ,zadziwiająco wiele wiesz na temat prochów... to podejrzane... nie wiem ,co bierzesz ale bierz połowę, co?
    Ech! Szkoda, że taki Z Ciebie tchórz... z chęcią W REALU I w cywilizowany sposób wytłumaczę ci, jak głupi jesteś... Ale... tacy jak Ty nie mają jaj... z za komputerka tchórzu, łatwo się sadzić, co? :-)

    TCHÓRZ I idiota :-) Klasyczne połączenie:-)

  • Gość - niezalogowany 2019-06-09 20:58:48

    ,,Takie są fakty " ? A o jakich faktach mówisz? Podsumujmy.:
    Byłeś na jakimś tam spędzie, widziałeś publiczną orgię, naćpanych I pijanych kierowców i - NIE ZADZWONIŁEŚ PO POLICJĘ??? ??
    W takim razie, jesteś współwinny, że ktoś taki wyjechał na drogę! I zataiłeś przestępstwo!
    Wiesz co? W D..e byłeś I G...O widziałeś!
    W ogóle zastanawiam się czy jesteś pełnoletni ,sądząc po sposobie wypowiedzi!
    Idź dziecko bawić się do piaskownicy ,co? I nie myśl tyle o seksie szczawiku ,bo Ci to na zdrowie nie wychodzi :-) Wszyscy się już z Ciebie śmieją! :-)

  • Gość - niezalogowany 2019-06-09 22:17:24

    Wina autobusu wpierdol się pod zakaz

  • gość 2019-06-10 00:02:04

    Gościu/gościówo z 18:30 do 20:58,wpierw ustal swoją płeć, czy jesteś facetem/ciotą czy babą, bo piszesz jednym charakterem pisma w dwóch osobach. No chyba, że nie jesteś w stanie, bo jesteś na tyle zakomplesioną pizdeczką, co go rodzice lali codziennie za to, że albo będąc chłopcem ubierałeś w damskie łaszki, albo odwrotnie dziewczyną ubierająca jak chłopak. ;)
    Po drugie, tak się składa że ci "wszyscy", to jedna jedyna nędzna pizdeczka z śmiesznego klubiku, z którego akurat inni się śmieją i go hejtują. ;)
    No, a teraz idź się wypłakać swojemu prezesowi, może da ci pociągnąć swoją laskę. ;)
    A z nas dwoje to ty się przecież napinasz, tak dupsko boli że jadą (słusznie) po twoim klubiku.

  • Gość - niezalogowany 2019-06-10 06:12:54

    A jaki jest tam zakaz dla autobusu?

  • Gość - niezalogowany 2019-06-10 07:22:32

    Do typka od komentarzy o Drive klubie
    Hahahaha! Tak się wpieniłeś, że w ostatnim poście już bełkoczesz! :-)
    A od kiedy to charakter pisma widać w czcionce komputerowej ? Grafologu od siedmiu boleści!
    Hahahaha!
    Jesteś zbyt prymitywny, by Twoje wyzwiska I kalumnie zdołały mnie dotknąć!
    Zasób Twojego słownictwa I zakres dyskusji ,wskazuje tylko na to, jakim patolem jesteś! A ja siedzę sobie i świetnie się bawię, widząc ,jak się miotasz! :-)
    Fajnie być ofiarą Hejtu? Fajnie? Ja tak mogę w nieskończoność! I nie przestanę! Będę Cię testować, Dopóki nie odwalisz się od ofiar wypadków, samobójstw I innych tragedii! Dopóki nie zaczniesz wyjaśniać swojej nienawiści do klubu z Nimi , w cywilizowany sposób, bez gnębienia niewinnych i nie związanych z klubem ludzi! Za każdym razem, pokażę Ci jak nędzny i żałosny jesteś! Bo argumenty, mam ja. Ciebie stać tylko na wyzwiska!
    A tak na marginesie... Nie śnisz po nocach o linczu? :-) Bo podejrzewam ,że gdyby odpadły Cię rodziny poszkodowanych o których ciągle piszesz obraźliwe komentarze ,to tylko szmaty by się posypały! :-)
    Tylko, że Ty jesteś zbyt głupi, by to zrozumieć i zbyt tchórzliwy, by wyleźć ze swojej nory I stanąć z tymi ludźmi, do których coś masz, twarzą w twarz! Wolisz się wyżywać na ludziach, których spotkało coś zlego!
    TCHÓRZ!

  • Gość - niezalogowany 2019-06-10 07:24:02

    Koło gospodyń wymiata. Pewnie są lepsze od d.c. pozdrawiam szalone gospodynie.

  • Gość - niezalogowany 2019-06-10 08:12:40

    My też pozdrawiamy! :-)

  • Gość - niezalogowany 2019-06-10 09:05:24

    Czytając te komentarze można dojść tylko do wniosku że i klubowicze i hejterzy klubu reprezentują ten sam poziom, czyli żaden xD

  • Gość - niezalogowany 2019-06-10 09:43:37

    Nie rozumiesz :-(
    Nie bronię I nigdy nie będę bronić klubu. Klub niech się broni sam.
    Gnębię trolla ,który pod każdą ludzką tragedią wypisuje bzdury. Oczernia ofiary I ich bliskich. Niezależnie od tego ,czy sprawa dotyczy samobójstwa, pożaru, czy wypadku komunikacyjnego. Psychopata, który pod artykułem dot. Śmierci nastolatki potrafił napisać : ,,Dobrze tak suce, pewnie czekała na torach na prezesa"
    A pod artykułem o samobójstwie pisze, że pewnie facet się powiesił, bo ktoś z rodziny zapisał się do Drive Klubu! :-( Niestety, w kulturalny sposób się nie da. Bo ten prymityw rozumie tylko mowę nienawiści. :-(
    I nie dociera do niego, że drwi z ludzkiej tragedii!
    Oceniaj, jak chcesz. Masz do tego prawo. Ja nie zgadzam się na taki hejt I będę walczyć z autorem.

  • Gość - niezalogowany 2019-06-10 10:57:19

    A wracając do zarzutów trolla, w którym miejscu używam zwrotów sugerujących, że podszywam się pod inną płeć?
    I po co Ci jej określenie?
    Po to, żebyś mógł spersonalizować wyzwiska?
    Gubisz się biedaku?
    Obiecuję, że dam Ci spokój, kiedy tylko odwalisz się od ludzi, których spotkało nieszczęście. A swoją prywatną zemstę będziesz uskuteczniał wobec tych, do których coś masz. Najlepiej twarzą w twarz, z honorem ,a nie jak tchórz, zza klawiatury.
    Inaczej sam będziesz ofiarą swojego Hejtu. A ja chętnie będę Ci pokazywać, jak taka ofiara się czuje.
    Bezsilny? Wściekły? Poniżony? Tak czują się ludzie w których uderzasz. Ciekawe, kiedy to zrozumiesz?

  • Gość - niezalogowany 2019-06-10 11:56:36

    Tylko durnie głupie komentarze wstawiaja. Zastanówcie się nad swoimi wpisami

  • gość 2019-06-10 13:15:19

    Gościu z 07:22, 09:43 oraz 10:57. Widzę wielki ból dupy, bo w końcu ktoś hejtuje Twój klubik. Myślisz, że przejmuje się komentarzami takich ciotek jak Ty? Jesteś w wielkim błędzie, bo akurat mam wielki ubaw, pisz więcej to się więcej pośmieje. :D.
    Widzisz, starasz mi się dokopać, bo ja piszę jeden komentarz, a ty kilka. To ci żyłka pulsuje w dupie, a nie mi. Wiem, że po części piszesz tutaj, bo zostałeś oddelegowany przez prezesa waszego klubiku, a jemu przecież się nie odmawia pedałku.
    Widzisz ja tak mogę w nieskończoność i nie tylko ja, bo w przeciwieństwie do ciebie jesteś jedynym tutaj obrońcą/członkiem klubu, a nas jest więcej. Jesteś więc w mniejszości. Będziemy dogryzać twojemu klubowi, dopóki będzie istnieć i takie ciotki jak ty nas nie zniechęcą. A wręcz przeciwnie, takie wypowiedzi jak twoje wręcz zachęcają, więc dawaj dalej. No czekam, ile mi teraz napiszesz odpowiedzi - może 5? :DDDDD

  • Gość - niezalogowany 2019-06-10 16:00:06

    Nie wkurzam się. :-) W razie ,gdybyś nie zauważył, moja odpowiedź na post innego internauty ,była kulturalna. Zauważyłeś gdzieś jakieś wyzwiska? W odróżnieniu ode mnie, w kółko piszesz te same teksty - Nie znasz innych? Ciągle ubliżasz I wyzywasz wszystkich. Właściwie nie masz nic innego do powiedzenia.
    Pominę już fakt, że na prawdę nie rozumiesz ,co do Ciebie mówię. Na prawdę jesteś tak głupi?
    Powtórzę jeszcze raz i to drukowanymi, może zrozumiesz: ZAŁATWIAJ SWOJE SPRAWY Z KLUBEM NA STRONACH KLUBU ,NAPISZ PETYCJĘ DO PREZYDENTA, PODAJ ICH DO SĄDU, RÓB CO CHCESZ! ALE ODWAL SIĘ OD OFIAR WYPADKÓW, RODZIN TYCH O KTÓRYCH ŚMIERCI SIĘ TU PISZE I INNYCH OSÓB ZUPEŁNIE Z DRIVE KLUBEM NIEZWIĄZANYCH!
    Nadal czegoś nie rozumiesz? Jeśli tak, to znaczy, że na prawdę jesteś imbecylem.

Dodajesz jako: |