:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
PILNE

Mistrz parkowania - zastawił drzwi marketu

Mistrz parkowania - zastawił drzwi marketu
  • Fotka nr 0 z 3
  • Fotka nr 1 z 3
  • Fotka nr 2 z 3
Portal 24jgora.pl 21/12/2018 19:07

Sporo zdenerwowania wśród klientów jednego z dyskontów znajdującego się przy ulicy Sobieskiego w Jeleniej Górze wywołał jeden z klientów - a mówiąc precyzyjniej jego samochód zaparkowany tuż przed wejściem. Pojazd utrudniał swobodne wyjście ze sklepu. Klienci z często ciężkimi pakunkami musieli go omijać, czemu towarzyszyły niecenzuralne słowa. Zresztą trudno się dziwić - wygodnemu właścicielowi lub właścicielce najprawdopodobniej zabrakło zdrowego rozsądku.

Reklama

Mistrz parkowania - zastawił drzwi marketu komentarze opinie

  • Gośćb - niezalogowany 2018-12-21 19:22:37

    Jakiś pajac stanął na miejscu dla inwalidow to się pani albo pan wkurwił i stanął pod wejsciem.....

  • Gość - niezalogowany 2018-12-21 19:23:03

    Strach pomyśleć co by było gdyby nastąpiła ewakuacja sklepu np. Pożar!!!! Co za debil!

  • Gość - niezalogowany 2018-12-21 19:24:20

    Dobrze że jeszcze do sklepu nie wjechała bo to pewnie kobieta

  • gość 2018-12-21 19:26:14

    drive club tak parkuje

  • Gregor - niezalogowany 2018-12-21 19:31:12

    Czemka na komentarz " to pewnie szef drive Clubu "

  • gość 2018-12-21 19:33:21

    Obstawiam DJE

  • gość 2018-12-21 19:46:29

    Wozek sie zmiesci ? zmiesci z zapasem, wiec o co kamannn ?

  • Gość - niezalogowany 2018-12-21 19:48:26

    Obstawiam DBL - Jakiś DeBiL.

  • Gość - niezalogowany 2018-12-21 20:15:00

    Widziałam jak tym samochodem kierował niepełnosprawny pan, który z ledwością się poruszał. Wszystkie miejsca dla niepełnosprawnych zajęte ( na pewno nie przez niepełnosprawnych). Dlaczego nikt w artykule nie napisał o tym, że było sporo miejsca aby wyjechać wózkiem, wiec bez przesady! Może niech ochrona sklepu zajmie się monitorowaniem kto staje na niebieskich miejscach lub kopertach ! A ludzie niech sięgną po książki i dowiedzą się do czego i dla kogo śluza specjalne miejsca parkingowe !!

  • Yrezi Rewor - niezalogowany 2018-12-21 20:16:40

    Delikwent przebił wszystkich "miszczow parkowania" ;-)

  • Ggg - niezalogowany 2018-12-21 20:29:40

    Ma szczęście, że nie było akurat żadnego choleryka, bo szybki by poleciały.

  • Do gość - niezalogowany 2018-12-21 20:30:06

    Ty cw.elu co pisze, że DJE , ty za pewne jesteś mistrz DJ .. mistrz ulic jeleniogorskich.. co po krawężnikach jeździ..

  • Gość - niezalogowany 2018-12-21 21:05:30

    Hej milosniku DJE, co się tak chlopino zagotowales ? Nie denerwuj się, bo sie spocisz; -) Tak swoją drogą, to DJE, to faktycznie drogowe "ułomy" ;-)

  • Gość - niezalogowany 2018-12-21 21:08:04

    Drive clubic to patologia drogowa... Myślę że to parkowanie, to też ich sprawka ;-)

  • gość 2018-12-21 21:15:03

    Ochrona powinna sprawdzać stanowiska dla niepełnosprawnych.Grzeją tyłki w ciepłym sklepie,a na zewnątrz problemy.Może ten klient był niepełnosprawny i zaparkował,bo miejsce dla niego przeznaczone było zajęte.Pomyślcie zanim coś debilnego napiszecie.Chyba,że boicie się bólu głowy.

  • gość 2018-12-21 21:15:47

    Drajw klub przyjechał na zakupy

  • gosc - niezalogowany 2018-12-21 21:18:26

    co robią forumowi przeciwnicy D C ? oddaja sie seksualnie ukrainskim robotnikom za pieniadze a w międzyczasie pisza posty na swoim poziomie ;-)

  • gość 2018-12-21 21:35:13

    Do typa co się doje*ał do DJE. Założę się, że za kierownicą potrafię więcej od ciebie. Przyjedzie taki mieszczuch poza miasto, na wąskie drogi i sparaliżowany, bo nagle nic nie potrafi. Mistrzowie prostej za dychę.

  • dojezdzajaca do pracy - niezalogowany 2018-12-21 21:50:45

    to nie jest jedyny przypadek , jak by mogli to by wjezdzali do sklepów .Parkowanie w miejscach nie dozwolonych ,ogólnie to ludzie są w amoku i nic nie myślą .Ajshajmer.

  • gość 2018-12-21 21:51:55

    Karny qtas roku dla pana kierowcy

  • dojezdzajaca do pracy - niezalogowany 2018-12-21 21:58:23

    Bo ludzie jak napisałam sa w amoku i wszystko mają gdzieś. Jakie jest zachowanie , brak kultury ,szacunku dla pracowników którzy muszą posprzątać po Takich klientów ,aż nie dobrze się robi.Kultura Kultura Kultura......wola trochę możliwe i będzie oki

  • dojezdzajaca do pracy - niezalogowany 2018-12-21 22:00:15

    idioci az nie dobrze się robi.

  • Gość - niezalogowany 2018-12-21 22:49:18

    A gdzie emeryt tak zwany ala ochroniarz w tych sklepach personel jest bardzo chamski do klientów jest brudno i śmierdząco kolejka przy kasie a kasierki palą sobie papieroski z emerytem przed drzwiami magazynu jedna kasa otwarta zero reakcji kasjerki na uwagi klientów żeby otworzyć drugą kase jeszcze burczy coś.pod nosem .Była taka.sytuacja jak pani zwracała się do ciecia na sklepie że na parkingu dla niepełnosprawnych stoi samochód bez karty parkingowej to on powiedział że jego to nie interesuje .

  • gość 2018-12-21 23:03:07

    Zmartwię mieszczuchów, ale akurat jest to mercedesik z DJ a nie DJE.

  • gość 2018-12-21 23:28:02

    do de8ila z 22:49 - dziadu! za komuny zrobiłbyś loda żeby wogóle wejść do do sklepu, a połyk, żeby kupić coś więcej niż sól... a tera, panisko z najnizszą krajową drze ryja żeby otworzyć drugą kasę. Ludzie pracujący w marketach, maja swoje prawa i przepisy - należy im się między innymi przerwa - i na co ją przeznaczają to ich sprawa. A co do parkowania na terenie przy markecie, to nie mają wpływu. To dla policji teren prywatny, więc im to powiewa, zainterweniuja jak zostana wezwani. Dla marketu ukarany mandatem klient, to klient mogący nie wrócić do marketu... Z resztą i tak jesteś za tępy...

  • Aaa - niezalogowany 2018-12-21 23:32:41

    Powinien za to zostać odholowany, prawo jazdy z chipsów chyba wylosowal...

  • DC to cizie - niezalogowany 2018-12-22 00:36:23

    Na pewno to szefu DC, tylko członkowie tego głupawego klopiku łamią wszystkie możliwe przepisy ruchu drogowego! Robią co chcą na ulicach miasta i drogach regionu, cizie jedne.

  • Gość - niezalogowany 2018-12-22 06:50:03

    O tych z drive klubu mówią "miszczowie prostej" Ja tam przekonany jestem, że oni nawet na prostej są bardzo złymi kierowcami...

  • Gość - niezalogowany 2018-12-22 08:33:13

    Pewnie miał naklejkę drajw klop Jelenia Góra .

  • Gość - niezalogowany 2018-12-22 11:43:05

    On tak zawsze parkuje obojętnie czy jest wolne miejsce dla ON czy nie,tak to sobie wymyślił, jest niepełnosprawny z tym, że nie myśli o innych, starszych i ON na wózkach, którym taki sposób parkowania utrudnia przemieszczanie,tak się zastanawiałem kiedyś, czy ktoś to nagłośni i proszę

  • Gość - niezalogowany 2018-12-22 15:27:54

    Dj brak słów! Że świateł nauczcie się cioty ruszać

  • Gość - niezalogowany 2018-12-23 00:24:12

    fotograf podpierdalacz

  • Gościk - niezalogowany 2018-12-24 03:00:43

    Inwalida czy nie ,obojętnie to nie znaczy że ma prawo wjeżdżać do sklepu prawie. Mógł zachować dystans. A ten ze Szklarskiej 78 lat z cukrzycą,jak chory to nie powinien siadać za kółko.

Dodajesz jako: |