:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Mirosław Graf - kandydat na Burmistrza Szklarskiej Poręby

Wywiady, Mirosław kandydat Burmistrza Szklarskiej Poręby - zdjęcie, fotografia
Portal 24jgora.pl 16/10/2018 19:05

Na kilka dni przed wyborami rozmawialiśmy z Mirosławem Grafem o największych sukcesach minionej kadencji a także planach rozwoju Szklarskiej Poręby.

 

Reklama

Mirosław Graf - kandydat na Burmistrza Szklarskiej Poręby komentarze opinie

  • Białek - niezalogowany 2018-10-18 22:08:27

    Panie Graf. Życzę kolejnej kadencji. Jest Pan pierwszym i chyba jedynym Burmistrzem który do każdego podchodzi osobno i do każdego jego problemu. Zrobił Pan bardzo dużo i ludzie widzę że są wdzięczni.

  • Gregor - niezalogowany 2018-10-18 00:31:48

    Do mieszkaniec.Piszę co wiem i widzę.I niech Pan nie pisze "My mieszkańcy"bo ja jestem mieszkańcem tego miasta kocham je a Pan Graf dla mnie NIC nie zrobił.Jest niekompetentny.Tyle.To jest moje zdanie.

  • Fanka - niezalogowany 2018-10-17 19:40:23

    Za tą bez wyzwisk, natręct, ataków, oszczerstw i wytykania brudów i kłamstw. Za spokój i dobroć serca, za przychylność zwykłemu człowiekowi, za merytoryczne załatwianie ludzkich spraw ma Pan mój głos Panie Mirosławie Graf.

  • Ja - niezalogowany 2018-10-17 19:33:05

    Bubulinka, co ty pieprzysz, ni wstyd Ci.

  • Mieszkaniec - niezalogowany 2018-10-17 17:55:38

    Gregor pisze totalne bzdury. My mieszkańcy Szklarskiej Poręby jesteśmy zadowoleni z Pana M. Grafa jest bardzo oddany zwykłym ludziom mieszkającym tu od wieków. Pochyli się nad każdym problemem. Nawet osobiście podjedzie i zobaczy co się dzieje. Nie boi się ludzi i podejmowania decyzji. Takiego chcemy Burmistrza jaki był w tej kadencji. Moja cała rodzina i sąsiedzi głosują na Pana Mirosława Grafa.

  • Observer - niezalogowany 2018-10-17 09:01:43

    mnie kampania obecnego burmistrza bardzo się podoba. Nie atakuje swoich konkurentów, nie jest napastliwy, nie wyciąga brudów. A pewnie na Sokolińskigo coś tam by się znalazło. Rzepczyński też nie jest ani święty :) Nie wiem czy ta kampania przynisie skutek ale na pewno zasługuje na uwagę i szacunek bo pierwszy raz jest w Szklarskiej tak spokojnie przed wyborami i to pomimo, że inne komitety albo próbują atakować, albo manipulują albo obiecują wszystko co się da....:)

  • Teresa - niezalogowany 2018-10-16 23:06:52

    Kto nie chce nie zobaczy co zostało zrobione .Lepsze to niż mydlenie oczu obiecankami że drogi dopłaty do wody pewnie takim kosztem że miasto zaciagnie kredyty a później kto mieszkaniec zapłaci.

  • wkurzony bolo - niezalogowany 2018-10-16 22:55:24

    do gregor:Po prosyu wyjdź pajacu z domu i rozejrzyj się jeśli nie jesteś ślepy to musisz to zauważyć !!!

  • bolo - niezalogowany 2018-10-16 22:50:22

    X-new masz całkowitą rację czytając te powyższe wpisy czuć hejtem na kilometr. Mieć należy tylko nadzieję, że zwycięży rozum a nie pieniactwo. Jakoś nie widzę żeby konkurencja omawiała swoje osiągnięcia !!! Ich hasło wyborcze to "Szklarska w ruinie" a ślepiec musi zobaczyć, że to nie prawda !!!

  • x-news - niezalogowany 2018-10-16 21:22:09

    Kilometry dróg : Wiejska, Piastowska, Kolejowa, odcinek Sanatoryjnej, Słowackiego, odcinek Demokratów, Orzeszkowej, Okrzei, Konopnickiej, Prusa, TURYSTYCZNA, Kołątaja (w trakcie), Kasprowicza (w trakcie) rusza budowa Stromej. Hejt Grzegorza S. niewiele tu pomoże. Hala sportowa przy ZSOiMS, MOKSiAL, budynek Socjalny, Szkoła Podstawowa nr 1....trzeba być ślepym żeby tego nie widzieć. Pewnie można Grafa nie lubić, bo nie oddał Babińca za złotówkę, bo nie oddał budynku COS w bezpłatne użytkowanie, bo nie umorzył kar....można sobie głosować na kogoś innego ale odrobina uczciwości podobno drzemie w każdy człowieku a wtedy naprawdę łatwo dostrzec, że coś tam jednak udało się zrobić w tej kadencji i to pomimo trudnej sytuacji w radzie miejskiej która rozwojowi miasta nie pomagała.

  • wer - niezalogowany 2018-10-16 21:05:52

    https://www.druga-rzeczpospolitapolska.pl/partia-2-rp.html

  • Bubulinka - niezalogowany 2018-10-16 20:27:06

    Aż dziwne ze do wywiadu nie wlozył rąk do kieszeni i nie wcisnął sie w kurtke Lotos, redbul i co tam sobie wieczorem wszywa na dresiki...

  • nemo - niezalogowany 2018-10-16 20:19:21

    Panie Graf nic nie zostało ,,zrobione" dla mieszkańców.Turysta to pan i władca a mieszkańcy są potrzebni na czas wyborów.Apartamentowce,brak dróg,brak miejsc parkingowych.Po drogach poruszają się piraci.Straż Miejska praktycznie nie istnieje itd.,itp.

  • Jurek - niezalogowany 2018-10-16 19:58:00

    Ty przyjezdny właścicielu Apartamentowców.Wlasnie tacy jak Ty jestes nie zadowolony z Grafa bo jak tylko moze Wam przeszkadza w robieniu interesów kosztem mieszkancow.I to sie nie zmieni.Mieszkancy sa najważniejsi.

  • Gregor - niezalogowany 2018-10-16 19:43:29

    Kilometry dróg...hale sportowe...gdzie pytam.Ustabilizował budżet w mieście...nie sztuką jest kisić pieniądze w kasie miejskiej...jakie inwestycje...brednie...Co Pan zrobił dla mieszkańców...NIC.Dla miasta...NIC.A studium zagospodaroawnia przestrzennego nawet nie wspomnę.Pan i Pańcy radni załatwiliście Białą Dolinę i jej mieszkańców koncertowo...wystarczy przeczytać stronę 66 i 77 ze zrozumieniem i ludzie Pana zjedzą...dla wtajniczonych mowa o 40 hektarach.

  • Jozek - niezalogowany 2018-11-07 22:50:56

    Jezeli Wam ten Gamon Kasperowicz(nieuk)nagadal lub bankrut Glodek.To słuchajcie to dalej.Ludzie którzy sa wyjątkowymi ńieudacznikami!.Gratuluje trzeźwego spojrzenia na rzeczywistosc.A Sokolinski ktory dzisiaj jest politycznym bankrutem juz ńie ma nic to powiedzenia w Miescie.

Dodajesz jako: |