:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
Kronika Kryminalna, Mężczyzna ugodzony nożem ulicy Wolności - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 2
  • Fotka nr 1 z 2
Portal 24jgora.pl 26/05/2019 09:38

Informację o mężczyźnie zranionym nożem otrzymały wczoraj jeleniogórskie służby.

Do zdarzenia doszło na ulicy Wolności po godz. 20 :30. Według relacji poszkodowanego, sprawczynią ataku była kobieta, która po zadaniu ciosu nożem uciekła. Mężczyzna trafił do szpitala. Nie wiemy czy osoby biorące udział w zdarzeniu znały się wcześniej ani jaki był motyw. Policja prowadzi postępowanie w tej sprawie.

Mężczyzna ugodzony nożem na ulicy Wolności

Reklama

mężczyzna ugodzony nożem na ulicy wolności - komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-05-26 10:17:22

    Aż strach wychodzić na ulicę. W ten mieście są same ćpuny, więc co się dziwić że się tną po**by nożami. Za kreskę to nawet gówno by wciagali...

  • do gość - niezalogowany 2019-05-26 11:15:17

    Powiem Ci szerze, że zaczynam podzielać Twoją opinię. Jelenia Góra "teoretycznie" zaczyna robić się nowoczesna i "wielkomiejska", mamy różne eventy oraz co raz więcej nowych atrakcji jednak skala debilizmu w tym mieście zaczyna przekraczać wszelkie granice. Narkotyki, kolizje na każdym kroku, nożownicy, pobicia, potrącenia. Naprawdę strach wychodzić tutaj z domu bez auta.

  • Stop - niezalogowany 2019-05-26 11:21:42

    Jelenia przeradza się w bagno . Za każdym rogiem czecholudki nie radzący sobie z życiem niszczą rodziny ,zamiast zarobić i mieć satysfakcję że się kupiło za swoje lepiej zajeb... Policja nic z tym nie robi ma związane ręce, albo sama Napier.....

  • WoW - niezalogowany 2019-05-26 11:44:16

    W UK i Irlandii jest zakaz noszenia noży, można dostać dwa lat... A u nas do paki mozna trafić nawet za picie piwa w lesie! Co za dziki kraj!!!

  • soclib - niezalogowany 2019-05-26 12:57:15

    No i mamy rodzimych terrorystów, klechy grzmiały ,piślacy straszyli ,zapomnieli scyzorykach .

  • gość 2019-05-26 16:29:15

    W każdym mieście tak jest,nie tylko w Jelonce.Nie podoba się?Wyjechać i nie marudzić.Ja nie narzekam i nie obwiniam nikogo za taki stan rzeczy.

  • Jeleniogorzanin - niezalogowany 2019-05-26 17:49:58

    Te komentarze pisali chyba cpuny jelenia jest bezpieczna

  • Dron - niezalogowany 2019-05-26 17:53:26

    Centrum jg katastrofa, pozamykane interesy, olbrzymi obity tynk na podcieniach na wprost drzwi od ratusza melina na ulicach smutno i ponuro.

  • Gość - niezalogowany 2019-05-26 18:46:21

    Każdy widzi Jelenia swoimi oczami ... W jakim towarzystwie się zadajesz taką opinię o tym mieście kreujesz...

  • Xs - niezalogowany 2019-05-26 20:21:32

    A ja tam lubie moje miasto.Pracowałem w wielu miastach w polsce i za granicą ale
    tu mi jednak dobrze.Płaczki od ćpunów nie pamiętaja tego miasta jak naprawde tu ćpuny się ,,gieły'' na każdym rogu Majówki.Na zmiane zresztą z żebrakami.Tylko marudzicie wielkie europejczyki:(Niby które miasto jest takie wspaniałe?

  • Kogut - niezalogowany 2019-05-26 21:24:34

    W 96r odbywałem zasadniczą służbę wojskowa pod jeleniami byłem zauroczony tym miastem fakt że bliskość z niemiecką republiką islamską skłania do lewych interesów (wtedy też tak było) wysadzono wtedy dyscoteke rivendail czy jakoś tak ale na końcu rynku przy zejściu na główną ulice był lokal z muzyką jazzową najlepsze lokum w jelonce . Ostatnio pojechałem w odwiedziny pod jeleniami obraz nędzy i rozpaczy a i rynek się sypie włodarze miasta chyba śpią

  • Do koguta - niezalogowany 2019-05-26 21:52:06

    "Dyscoteke"? Weź już kurwa wiecej nie pisz...

  • Gość - niezalogowany 2019-05-26 22:00:00

    Te kogut... jaki kurnik, taka ortografia.., no nie? ;-)

  • Do Xs - niezalogowany 2019-05-27 01:22:05

    Dokładnie. Ja też pamiętam tych narciarzy na Majówce. Też pracowałam za granicą, ale Jelenia to moje miasto. Pozdro.

  • gość 2019-05-27 07:07:34

    Róbta co chceta. Jaka władza takie miasto

  • Gośćskuraikość - niezalogowany 2019-05-27 13:42:50

    Bo Jelenia Góra to chlew obsarny góvvnem. Taka prawda.

  • gość 2019-05-27 14:34:12

    Moim zdanie Jelenia to niebezpieczne miasto się zrobiło ale bardziej nie bezpieczne miasta to Wrocław,Kraków czy Warszawa ale dlaczego Jelenia się robi nie bezpieczna bo ludzie którzy wyjechali do pracy została patologia w tym mieście a normalnych ludzi jest w jeleniej coraz mniej to w takim Krakowie jest więcej normalnych ludzi i więcej patologi ale w większym mieście gdzie chodzi więcej ludzi jest osoba bardziej bezpieczna niż w Jeleniej w mniejszym mieście gdzie chodzisz bo różnych miejscach a ludzi na ulicy jest mniej to większe jest wtedy zagrożenie ale jest spokojnie dla tego że jest tylko cicho.

  • Jeleniogórski - niezalogowany 2019-05-27 19:10:58

    Cała jelenia góra zalana jest kryształem piko !
    Od strony Cieplic
    - piko od Darka z Przesieki (ul. Spadzista)

    Od strony Małej Poczty - piko od Mazepy

    Od strony zajezdni MZK - piko od Murzyna

    Od strony nadbrzeżnej - piko od Geja :)

    Od strony Mullera
    - piko od Andrzeja (ul. Żeromskiego)

    Od strony Drzymały - piko od Bliźniaka z Woskaru

    Od strony Zabobrza - piko od braci bliźniaków z Mechanika

    Całe to info przekazane od Azata!

    BUM! BUM! BUM!

  • gość 2019-05-27 20:52:26

    to bardzo niebezpieczne miasto, nawet w bialy dzien. Kilkanascie miesiecy temu wychodzac z autobusu zostalem zaatakowany przez jakiegos bandyte. Oczywiscie ze strony ludzi zero pomocy. Widuje czasem patrole policji, ale na rany i krew Chrystusa, to jest ledwie kropla w morzu potrzeb. W moim bloku w niby spokojnym osiedlu zostaly ukradzione rowery sasiadom. Teraz slysze od kasjerki w biedronce, ze ludzie kradna ze sklepu. Jest niedobrze, ze wskazaniem na bardzo niedobrze.

  • Gość - niezalogowany 2019-05-28 22:37:41

    Ty jeleniogórski dopadną cię ty konfituro!!!!!!!!!!!
    Hahahaha

  • Gość Krzysztof malpka - niezalogowany 2019-05-29 16:35:32

    W okolicy lubania w pewnej szkole dziecko 8 letnie ciaglo sól nosem i krzyczalo że bierze to na kreskę to co tu się dziwić:-)

Dodajesz jako: |