:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
PILNE

Mężczyzna pchnięty nożem na ulicy Jagiellońskiej

Interwencje, Mężczyzna pchnięty nożem ulicy Jagiellońskiej - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 5
  • Fotka nr 1 z 5
  • Fotka nr 2 z 5
  • Fotka nr 3 z 5
  • Fotka nr 4 z 5
Portal 24jgora.pl 03/05/2019 18:55

Młody mężczyzna został pchnięty nożem na ulicy Jagielońskiej w Cieplicach. W ciężkim stanie trafił do szpitala. sprawa został ujęty na miejscu zdarzenia.

W tej chwili nie mamy zbyt wielu informacji dotyczących przebiegu zdarzenia. Wiadomo jedynie, że między dwoma młodymi mężczyznami doszło do awantury i szarpaniny w okolicy dawnego szpitala w Cieplicach. W pewnym momencie jeden z nich pchnął drugiego ostrym narzędziem, prawdopodobnie nożem. Poszkodowany trafił do szpitala. Sprawca został ujęty na miejscu zdarzenia. Podczas zatrzymania stawiał opór policjantom, był pobudzony i agresywny.  Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają przyczyny incydentu.

Mężczyzna pchnięty nożem na ulicy Jagiellońskiej

Reklama

mężczyzna pchnięty nożem na ulicy jagiellońskiej - komentarze opinie

  • gościu - niezalogowany 2019-05-03 19:21:56

    po piko się zniko

  • edek - niezalogowany 2019-05-03 19:36:34

    pikoman jak nic

  • gość 2019-05-03 20:56:12

    śledzia ktoś w końcu pokarał ?

  • Gosc321 - niezalogowany 2019-05-03 21:07:01

    "Hitler" ze swastyka na klacie

  • gość 2019-05-03 21:10:39

    ponoć śledzia dni są policzone za to że okradł warsztat swojego kolegi od aut w cieplicach

  • Gość kumaty - niezalogowany 2019-05-03 21:12:03

    To Makaron taki kosownik?

  • Gość - niezalogowany 2019-05-03 22:10:47

    Kicior jesteś na pierwszym planie hehe pozdro

  • Gość - niezalogowany 2019-05-03 22:11:53

    Złodziej i morderca- mam nadzieję, że w końcu trafi tam, gdzie powinien dawno być- do więzienia!!!!

  • Gość - niezalogowany 2019-05-04 05:33:03

    A pan od warsztatu sam kazał kraść młodym lepkom

  • Gość - niezalogowany 2019-05-04 08:02:08

    Ciekawe Ze.. K. z. Ka...... m

  • gość 2019-05-04 09:06:43

    Ulica Jagielońska na wysokości dawnej kaflarni w biały dzień ćpuny stoją w kolejce po prochy na chodniku. Widocznie takie przyzwolenie władz. Później ćpuny robią imprezkę w parku zabaw obok przedszkola 10. Rozbijają butelki pełno kiepów a straż miejska jeździ i szuka komu blokadę założyć.

  • Gość - niezalogowany 2019-05-04 09:30:15

    Pokłócili się o worek stasowanego Czecha ehheheh pajacyki !!!ja bym tego cwaniaka z nożem to szybciutko na OIOM wysłał!!!FRAJERRR

  • gość 2019-05-04 10:33:38

    Co to za śledź?

  • Gość - niezalogowany 2019-05-04 11:13:00

    Przez to cholerstwo tylko agresja i dziadostwo młodzi już zapomnieli ci to znaczy być młodym korzystać z życia i zabawy ale w normalny sposób nie na giganci

  • Gość - niezalogowany 2019-05-04 12:48:13

    Z jednej strony trzy psy wkładają zjeba a z drugiej strony otwarte drzwi od tej limuzyny....
    A później w tvn na żółtym pasku informacja że zatrzymany im uciekł.
    Trochę pomyślunku dla was i innych którzy przewożą więźniów, aresztowanych i pozostałe to ludzkie badziewie które powinno być poddane eutanazji odrazu po porodzie

  • Gośćskuraikość - niezalogowany 2019-05-04 13:00:26

    W tym sklepiku przy schodkach na ryneczek dalej sprzedawane są papierosy na sztuki, czy bizne$ zamknięty?

  • gość 2019-05-04 13:35:19

    PEWNIE ŻE DALEJ SPRZEDAWANE SĄ I TO OD LAT, TAK SAMO JAK 13LATKOM ALKO STARY DZIAD SPRZEDAJE !!!

  • Ja - niezalogowany 2019-05-04 15:30:57

    Dziad to cie zrobił , pytanie z jakiego dobrego domu te dzieci skoro w wieku 13 lat jarają fajki i jakoś nikt za rękę nie złapał

  • do 12.48 13 - niezalogowany 2019-05-04 17:59:10

    Nie wpier...aj się w pracę policji palancie.

  • Gosc z jagiellonskiej - niezalogowany 2019-05-04 18:23:45

    Kaflarnia to zjednoczenia....
    Wszyscy teraz swieci ale prawie każdy z poprzedników dobrze wie o czym mówi : Czech, piko; stasowane... itd. Haha hipokryci

  • Gość - niezalogowany 2019-05-04 20:22:38

    czy ktoś pisał że 13latkom z dobrych domów?! chyba najbardziej istotne jest to że dzieciakom sprzedaję ale widzę że jesteś obrońcą tego starego dziada ! zostanie w końcu dojechany!

  • Gośćxxx - niezalogowany 2019-05-04 21:58:51

    Śledziu jeb się ty konfidencie z domu nie wychodzisz gówno wiesz jasnowidz od siedmiu boleści takie ćpuny jak ty same się wytlukom .

  • Ja - niezalogowany 2019-05-04 22:33:17

    Dojechany buahahah proszę jutro 12 zapraszam na przeciw zobaczymy kto kogo dojedzie . Złapałeś za rękę czy to twoja patola chodzi po alko niepelnoletnia

  • Gość - niezalogowany 2019-05-04 22:36:40

    Nikt nie wie o co chodzi...a wszyscy w temacie.

  • Gość - niezalogowany 2019-05-04 22:55:31

    waflujesz się z tym starym dziadem i komin mu opierdalasz w tej budce a później razem dzieciakom browary sprzedajesz bo kasa musi się zgadzać xd

  • Gość - niezalogowany 2019-05-04 22:56:17

    waflujesz się z tym starym dziadem i komin mu opierdalasz w tej budce a później razem dzieciakom browary sprzedajesz bo kasa musi się zgadzać xd

  • Gość ja - niezalogowany 2019-05-05 00:28:33

    Co za debilne komentarze w dodatku nie na temat . Duzo zdrowia dla poszkodowanego a dla sprawcy współczucia z powodu braku mózgu .

  • Gość - niezalogowany 2019-05-05 12:31:20

    Po komentarzach widać, że czecholudki z Cieplic ue napisały hahahah

  • Twój Pan - niezalogowany 2019-05-05 14:56:14

    Jakbyś nie zauważył swoim jakże sprawnym okiem to były 4 "psy" i jeden był już w aucie z zatrzymanym. Ale matematyka nie każdemu wychodzila w szkole. Także najpierw myślimy później bierzemy się za pisanie komentarzy. Niektórzy powinni mieć zakaz komentowania i dzwonienia na 112. Gratki za szybką akcje .

  • Dzik - niezalogowany 2019-05-06 11:57:12

    Weźcie się za boksera kam**da bo on zaraz zrobi porządku jak w pitbull nowe porządku. Całe miasto się go boi bo napierdala każdego i tnie nozem. Tu mamy przykład jak jego żołnierz zapomniał mu oddać kase na czas

  • Gość - niezalogowany 2019-05-06 11:58:54

    Ten bokser BK to tylko taki kozak do słabszych po ludziach chodza słuchy ze to konfident

  • Gość - niezalogowany 2019-05-06 11:59:34

    Kamudczak to główny diler metaamfetaminy w cieplicach

  • Gość - niezalogowany 2019-05-06 12:11:52

    No to dużo wiesz pajacu hhhhaaa dzieci Neostrady jebaaane

  • gość 2019-05-06 13:20:02

    wiesz skąd bierze ten diler?
    ja słyszałem , że z ulicy Spadzistej w Przesiece

  • Gość - niezalogowany 2019-05-06 15:25:56

    Dwa psy pakuja goscia a trzeci sie przyglada chyba jakis janusz amator co dostal mundur

  • gość 2019-05-08 21:02:49

    to nie bartek bokser , tylko bartek komisarz

  • Gość - niezalogowany 2019-05-08 23:07:55

    Widzisz Mati?Odpusc sobie te dilerke i zacznij dzieci fikolki uczyc robic wkoncu jestes wfista bo inaczej ciebie do dołu z wapnem Hitler z Morda...i jeszcze z ten alkus Arczi twoj przydupas gnojem smierdzi a wiadomo że sprzeda ciebie za likier na telepie. Trzymta sie chlopino i juz cicho jestem mnie tu nie bylo cisza...

  • Gość - niezalogowany 2019-05-09 06:39:18

    Jeb.ć konfidentow.Mati dobrze zawsze dzieli ze insomia dopada.

  • Hitler - niezalogowany 2019-05-09 06:43:27

    Siema Morda