:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
Wypadki drogowe, Mercedesem strumienia - zdjęcie, fotografia
Portal 24jgora.pl 16/10/2019 20:47

W Starej Kamienicy kierujący mercedesem zjechał z drogi i wpadł do strumienia.

W Starej Kamienicy auto wypadło z drogi wprost do strumienia. Mercedesem podróżowały trzy osoby, na szczęście nie odniosły poważniejszych obrażeń. Kierowca był trzeźwy. Co więc było przyczyną zdarzenia ? To ustalają policjanci. Być może prędkość, może brawura, może chwila nieuwagi. A być może wszystko na raz. Tym razem skończyło się tylko zniszczonym samochodem ale mogło być znacznie gorzej.

Na miejscu straż pożarna, pogotowie i policja. Sporo kłopotów przysporzyła początkowo operacja wydobywania pojazdu z rowu. W użyciu był hydrauliczny podnośnik. Po kilku próbach w końcu się udało.

Mercedesem do strumienia

Reklama

mercedesem do strumienia - komentarze opinie

  • GośćSt - niezalogowany 2019-10-16 21:14:12

    Drajwklop teraz atakuje stara kamienice ??

  • Gość - niezalogowany 2019-10-16 21:20:12

    ...co wypadek- to teksty o "drajwclub"... To jakaś mania, choroba psychiczna????? Nie raz były artykuły o wypadkach śmiertelnych- z szacunku dla rodzin i zwykłej przyzwoitości nie róbcie żartów i bezpodstawnych oskarżeń!!! Ów portal nic z tym nie robi- typowe hieny!!! WSTYD.

  • gość 2019-10-16 21:21:01

    prosze proszę drajw klub z psychodelic gang przenieśli się na boczne ulice miasta ale i tam powodują wypadki, dobrze że prokuratura jest coraz bliżej wyeliminowania tych pseudo tuningowców co stosują nielegalne przeróbki w swoich złomach aby podnieść moc, tylko szkoda że wieśniaki nie myślą że jak zwiększą moc to przydały by się większe hamulce

  • Gość 111 - niezalogowany 2019-10-16 21:54:59

    Ten zakręt jest tragiczny, powinien być oznakowany ! W nocy go w ogóle nie widać... nie wspomnę o tym ze jest zarośnięty z drugiej strony! Krzaki i nic nie widać ... może pora zrobić z tym porządek ?

  • Gość - niezalogowany 2019-10-16 22:01:33

    Tak właśnie jeżdżą Ci kieriwcy z bmw! A nie, chwila? To znów nie bmw? Ehh wrócę później.

  • Gość 222 - niezalogowany 2019-10-16 22:09:03

    Uważam ten zakręt za niebezpieczny . To nie pierwsze auto w tym strumieniu. Zarządca drogi kiedyś weźmie odpowiedzialność (albo i nie) jak coś tragicznego się wydarzy np. potrącenie pieszego itp. Po pierwsze oznakowanie i ograniczenie prędkości do 40 km/h.

  • gość 2019-10-16 22:11:24

    Gość 21:20 to typowy obrońca tego byłego klubu, z którego dwóch członkom zostałyp postawione zarzuty zabójstwa na drodze.
    Wypadek to kolejny pewnie dowód na to że członkowie klubiku szaleją po drogach lokalnych licząc że tam nie natrafią na policję. Ale i na nich przyjdzie kolej.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-16 23:41:05

    Maniek albo inny Dżastin z DLW gnał do swojej Dżessiki z Barcinka?

    Oby chamy drogowe tylko siebie utylizowały.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-16 23:45:34

    Przed wjazdem do JG winno ustawić się znaki

    Zakaz wjazdu DLW

    Zakaz wjazdu dziczy z Barcinka i Starej Kamienicy.

    Zakaz wjazdu dla pijaka w Oplu omega z Barcinka.

  • gość 2019-10-17 00:13:32

    Chlopczyk nie wiedzial po co to kółko ma przed fotelem? Nie wiedział że cza kręcić na zakrętach? To już wie.

  • gość 2019-10-17 06:04:06

    Pedalskie rurki mu się zaplątały w pedały i czerwonymi adidasikami nie mógł zahamować ciota jedna ....

  • Gość - niezalogowany 2019-10-17 06:20:00

    Szanowna Redakcjo proszę pomyśleć nad opcją zgłoszenia komentarza do usunięcia. Tak jak ma to choćby miejsce na fb. Ponieważ poziom niektórych komentarzy na tym portalu bywa żenujący i ma na celu obrażanie innych osób. Rozumiem, że mamy wolność słowa (jeszcze), ale są pewne granice. Których nie powinno się przekraczać.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-17 07:07:51

    Jaką jest prędkość w terenie zabudowanym i tu macie odpowiedź na wasze pierdolenie dzbany!!!

  • Gość - niezalogowany 2019-10-17 07:40:51

    ODSZKODOWANIE za uszczerbek na zdrowiu lub śmierć. Wypadki w PRACY, wypadki KOMUNIKACYJNE , BŁĘDY MEDYCZNE. Bez opłat sprawdzimy każdy przypadek.

    Marlena Jandourkova
    730320080
    [email protected]
    Chętnie pomogę

  • Gość - niezalogowany 2019-10-17 07:43:21

    Witam, żal czytać niektóre komentarze. Wypadek ten miał mój znajomy, który nie należy do żadnego driveclubu!
    Zanim ktoś zacznie pisać takie głupoty, mogły najpierw pomyśleć.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-17 08:31:24

    Popsuli samochód.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-17 08:42:39

    Lecial 160 zona do niego zwolnij a on pa tera

  • gość 2019-10-17 13:02:56

    Gościu z 7:43, czyli twoja wypowiedź jest w 100% subiektywna i nie może być brana pod uwagę.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-17 15:03:19

    A kiedy zajmiecie się tym żółtym padłem przewodniczacym tego burdlu zwanym drajw klap?

  • Gość - niezalogowany 2019-10-17 15:11:51

    Także tak Dżessiki i Mańki ze Starej , Barcinka i reszty wiosek z DLW :

    prędkość
    prędkość
    prędkość

    i nie rozmawiamy przez komórki!

  • gość 2019-10-17 15:18:36

    Przed wzjazdem do Wrocławia powinnien być znak zakazu dla DJ. Ludzie z Jeleniej góry głupieją jak wjeżdzają do takiego miasta.

  • gość 2019-10-17 17:24:57

    dlw i driveklub to najwieszka papka

  • Gość - niezalogowany 2019-10-17 22:47:03

    LUDZIE!!! OGARNIJCIE SIĘ Z TYMI KONENTARZAMI - WIECZNIE TO SAMO WYPISUJĄ CI SAMI INTERNAUCI!!!! HIENY!!!!!!

  • gość 2019-10-17 23:21:07

    TO NIE CZYTAJ ICH PAJACU JEDEN!

  • Chester - niezalogowany 2019-10-18 22:48:45

    Kretynie on nie ma zony i wogole nie jest z tych waszych buraczano-cukrowyh terenow