:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Małe busy zastąpią autobusy MZK? - burmistrz Piechowic dementuje plotki

Komunikacja, Małe zastąpią autobusy burmistrz Piechowic dementuje plotki - zdjęcie, fotografia
Portal 24jgora.pl 12/09/2019 10:02

Nie milkną echa możliwej zmiany operatora komunikacji miejskiej w Piechowicach. Mieszkańcy na forach internetowych toczą dyskusję na temat zalet i wad obu rozwiązań. Pojawiają się też plotki jakoby nowoczesne autobusy MZK miały zastąpić małe i niepraktyczne (w tej sytuacji) busy nowego operatora. Aby rozwiać wszelkie wątpliwości postanowiliśmy porozmawiać na ten temat z burmistrzem Piechowic Jackiem Kubielskim. Zapraszamy do wysłuchania rozmowy i głosowania w ankiecie pod filmem.

Małe busy zastąpią autobusy MZK? - burmistrz Piechowic dementuje plotki (zobacz film)

Poniżej zamieszczamy ankietę w której możecie zagłosować i wyrazić swoją opinię. Zachęcamy także do dyskusji w komentarzach.

Reklama

małe busy zastąpią autobusy mzk - komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-09-12 10:40:34

    Nie chcemy żadnej zmiany. Bezpieczeństwo komunikacyjne zapewnia tylko sprawny tabor MZK.

    Piechowiczanie

    jeśli burmistrz 1 października wsadzić Was w jakieś rzechy macie prawo do telefonu na Policję i prośby o przyjazd Policji celem sprawdzenia stanu technicznego pojazdu uprawnień i trzeźwości kierowcy.

    Podobnie jak czynią to rodzice dzieci podróżujących autobusami wakacyjnym.

    Ja na pewno skorzystam z tego prawa.

  • Gość - niezalogowany 2019-09-12 10:41:38

    Kubielski dlaczego boisz się spotkania z piechowiczanami?

    Prawda Cię wyzwoli Kubielski.

  • gość 2019-09-12 10:48:14

    pewnie nawet w piechowicach nie mieszkacie trole a sie wypowiadacie lewacką retoryką

  • Gość - niezalogowany 2019-09-12 10:55:48

    Co się dzieje w Radzie Miasta?

    Dlaczego podczas ostatniego posiedzenia Rady zwołanej z porządkiem głosowania uchwały dotyczącej podpisania umowy z MZK,
    po godzinie obrad sesji Rady Miasta pani Wilk beztrosko powiedziała radnym że umowa zawiera wady prawne i nie powinna być podpisywana.
    Czy pisemna opinia radcy Wilk dot. umowy z MZK nie powinna być sporządzona przed zwołaniem Rady Miasta ?
    Moim zdaniem skandaliczna jest tutaj postawa pani Wilk.
    Wikowyje wyją w Piechowicach.

  • Gość - niezalogowany 2019-09-12 11:11:18

    Przyzwoitość "first".

    Tego brakuje karirowiczom wpychającym swoje twarze na listy wyborcze.
    Ludzie mądrzy cisi i sprawiedliwi pozostają ostatnimi.
    Dopóki nie otwórzcie oczu piechowiczanie, doputy pycha i buta będzie tupała nogami "wadzy " w odrapanym i odrażającym budynku w centrum Piechowice.

  • Gość - niezalogowany 2019-09-12 11:16:21

    Weźmy sprawy w swoje ręce i zacznijmy zmiany od referendum dotyczącym pozbycia się Kubielskiego.
    Odrażający skrzat z blachy i drutu jest symbolem tego co dzieje się w urzędzie.
    Wokół was jest tylu przyzwoitych ludzi.
    Im piechowiczanie powinni dać swój głos poparcia.

  • Gość - niezalogowany 2019-09-12 12:48:54

    Droga Redakcji 24jgora połóżcie kres obraźliwym wpisom Burmistrza na którego głosowałem tak nie może być ze tu się obraza przyzwoitego człowieka! Ja rozumiem ze przegrani liżą rany ale niech to robią w przyzwoity sposób ja sobie nie życzę tutaj obrażania ludzi jako Wasz czytelnik

  • Gość - niezalogowany 2019-09-12 12:50:18

    Wpisom na Burmistrza oczywiście nie życzę sobie tego aby obrażać ciagle tego człowieka!

  • Gość - niezalogowany 2019-09-12 12:55:27

    Twój przyzwoity burmistrz obwozony rok temu w trakcie kampanii wyborczej obiecywał że nie podwyzszy cen za wywóz odpadów.
    Za chwilę okaże się że twój przyzwoity burmistrz KŁAMAŁ.
    Dlaczego twój przyzwoity burmistrz obawia się zorganizowania otwartego spotkania z mieszkańcami?
    Czy dlatego że usłyszy to wszystko i jeszcze więcej z ust mieszkańców?

    Burmistrzu Kubielski - nie obawiaj się. Chcemy spotkania z Tobą
    Prawda Cię wyzwoli panie burmistrzu Kubielski.
    Amen.

  • Mm - niezalogowany 2019-09-12 13:11:55

    W pilchowicach rządzi wilkowa a nie kubielski

  • Gość - niezalogowany 2019-09-12 13:50:03

    Kiedy Policja zajmie się dużą grupą handlarzy narkotyków która zasiedliła Piechowice i Michałowice?

  • Gość - niezalogowany 2019-09-12 14:11:34

    A gdzie wejdzie matka z wózkiem albo na wózku inwalidzkim

  • Gość - niezalogowany 2019-09-12 14:17:10

    Ja mam dzieci jeżdżą do jg do szkoly z Piastowa czym dojada krucha droga i nie pasuje obudzić się Piechowice co za de ile mieszkańcy wyj: z pod domu kultury mafie za zamkniętymi drzwiami

  • gość 2019-09-12 14:20:00

    Czy on się dobrze czuje? Sprawia wrażenie, jakby nie wiedział co mówi. Współczuje mieszkańcom Piechowic.

  • Gość - niezalogowany 2019-09-12 14:55:47

    Do likwidacji bezpiecznej komunikacji MZK w Piechowicach pozostało :


    sekundy - 1 641 600
    minuty - 27 360
    godziny - 456
    dni - 19
    tygodnie - 3

  • Gość - niezalogowany 2019-09-12 16:09:27

    Komunikacja bezpłatna ? Chyba tylko na terenie Piechowic. Nie ma co oszukiwać, lipa i tyle. Prawda jest taka, że nie macie wyjścia. Trzeba się przeprosić z MZk a przede wszystkim przeprosić mieszkańców za wprowadzenie takiego zamieszania i niepewności. Wstyd! Porażka!

  • Mieszkaniec dający na was głos - niezalogowany 2019-09-12 16:35:37

    Radni Robercie, Radku, Asiu, Ewelino, Leonie, Józku, Danusiu, Darku i Jacku apeluje do waszego rozsądku pozbądźcie się złego wilka z Piechowic, bo inaczej jeszcze wiele razy waszym głosem będziecie firmować głupie decyzje. Burmistrz jest stracony bo dał się omotać ale na was liczą biedne owieczki- mieszkańcy. Przecież ten sam wilk 10 lat temu zniszczył urząd, zuk i wprowadził nas do kswik i zniszczył miasto za rządów ZGB. Nic wam to nie daje do myślenia? Wygonicie wilka i ocalcie to biedne miasteczko!!! Prosimy my mieszkańcy i wyborcy.

  • Gość - niezalogowany 2019-09-12 17:55:07

    Pytanie do radnych

    dlaczego żaden z was nie zwrócił uwagi radcy Wilk podczas ostatniej sesji po jej chamskiej odzywce nakazującej zamknięcie się jednej z mieszkanek Piechowic obecnej na sesji.
    Gospodarzem sesji jest Rada czyli wy radni.
    Radca Wilk nie ma większych praw w trakcie sesji od obecnych mieszkańców.
    Zachowanie Wilk jest niedopuszczalne.

  • takibiznes - niezalogowany 2019-09-12 19:31:56

    Co to kombinacje? Komunikacja jest działa całkiem nieźle to o co chodzi? Aha , być może jakiś czyjś pociotek chce zrobić biznes, no i cała sprawa.

  • Gość - niezalogowany 2019-09-12 21:15:32

    skrzat przy użyciu wilka organizuje przewrót w radzie żeby mieć większość klakierów, którzy bez słowa poprą jego pomysły. Biorąc pod uwagę parcie na funkcje niektórych radnych moze im się e to udać, a wtedy

  • Gość - niezalogowany 2019-09-12 21:50:14

    Wilk powinna być natychmiast ZWOLNIONA.

  • Gość - niezalogowany 2019-09-12 22:11:36

    Znów obiecanki ,a potem nic ,pchają się do władzy ,a niewiedzą jak zadzwonić

  • Gość - niezalogowany 2019-09-12 22:52:46

    Witam . Mieszkam w Piechowicach od 3 lat. Bardzo często korzystamy z komunikacji miejskiej. Z autobusu linii nr 9. Nie wyobrażam sobie żebym miał wsiąść z dzieckiem we wózku do małego busika. Podam bardzo proste przykłady: dziecko zaśnie we wózku jak mam tam wejść ??? obudzić dziecko ?? złóżyc wózek. schować do bagażnika . NIE WYOBRAZAM SOBIE TEGO. BUDZIC MALE DZIECKO . drugi przykład osoba niepełnosprawna na wózku inwalidzkim jak ma wejść tzn wjechać na wózku do busika. Nie wejdzie bo jak . Wózek inwalidzki nie wjedzie do busika. Więc osoba niepełnosprawna nie pojedzie nigdzie . Kolejny przykład osoby starsze jeżdżąc autobusem widzę że ledwo co wsiadają do MZK pomimo że nie ma schodków ani wysokiego wejścia. I jak ci starsi ludzi mają wejść do busika. ???? Nie zawsze są ludzie życzliwi co pomogą wejść. Kolejnym mocnym argumentem tego że nie można zabrać linii nr 9 jest to że do busika może wejdzie 30 osób podkreślam może a do 9 wchodzi trzy razy tyle. PANIE BURMISTRZU NAJPIERW DAJE NAN PAN TZN DZIECIA DARMOWE AUTOBUSY PO TO ZEBY ZABRAC JE ZA POL ROKU. . NIE LEPIEJ WROCIC DO CEN BILETU I POZOSTAWIENIU LINI NR 9.

  • Piechowiczanin - niezalogowany 2019-09-12 23:17:05

    Widzę, że część komentujących nie wysłuchwała nawet wypowiedzi burmistrza na filmie załączonym do tego artykułu. Wyraźnie słychać jak on mówi, że nie ma mowy o busach tylko o autobusach i to nawet nisko podłogowych. Nie dawajcie się ludzie ponośić krzykom bandy malkontentów, która przegrała wybory. Co zrobił poprzedni burmistrz miasta przez 8 lat oprócz tego, że zaraził do siebie mieszkańców? W ciągu niecałego roku obecnej kadencji ja dostrzegam większe zmiany w mieście niż w ciągu 8 lat panowania Pana Witolda R.

  • Gość - niezalogowany 2019-09-12 23:33:03

    Zmiany ostatniego roku :

    podwyżki podatku od nieruchomości

    podwyżka ceny wywozu śmieci

    likwidacja bezpiecznej komunikacji miejskiej MZK, w sytuacji gdy PiSiarnia w całej Polsce przywraca wykluczonym połączenia komunikacyjne.

    Wilkowyje wyją w Piechowicach.

  • Ja - niezalogowany 2019-09-13 06:50:07

    Podwyżka wywozu śmieci jest wszędzie nie tylko w Piechowicach,podobnie z podatkami więc po co te pretensje do Kubielskiego on temu nie winien.
    Ja rozumie że dla wielu lepszy był Rudolf który razem z Gwiazdą kręcił lody i pieniądze do kieszeni że mieszkania dostawali po znajomości bo np pracowali w Zuk i już córcia ma mieszkanie ,Bo mieszkania były sprzedawane na prawo i lewo to było git dla Was??? A Rada Gminy co robi wielkie G razem z Panem Jackiem...aby tylko dostać się do władzy...taka prawda
    Oczywiście że jestem za tym aby autobusy MZK zostaly bo busy nie poradza sobie w dowozeniu ludzi mlodziezy na czas...

  • Wyborca - niezalogowany 2019-09-13 07:42:05

    Niestety złe się stało ze niejaki Kamiński został przewodniczącym Rady ze ma parcie każdy wie ze stoi za nim ciocia każdy wie jak przeszkadzał ze swoją ekipką Rudolfowi który pokonał Zosię każdy wie ze to człowiek który chce rządzić Piechowicami ale nigdy mu mieszkańcy na to nie pozwolą tez każdy wie. Moje pytanie po co ten człowiek się pcha do samorządu skoro się nie nadaje podziękujmy suwerennie panu Jacusiowi niech się zajmie czym innym samorząd nie dla niego jak widać

  • Gość - niezalogowany 2019-09-13 08:12:42

    Kolejne kłamstwo tego człowieka to Wiadukty! Dlaczego nas oszukał, że je wyremontuje za przysłowiowe grosze.? On je rozbiera za ogromne pieniądze i w tym temacie cisza! ?

  • Gość - niezalogowany 2019-09-13 08:20:51

    Oczywiscie ze Rudolf zle rzadzil dlatego wybralismy innego w oczekiwaniu na poprawe ktorej niestety nie ma . Nic sie nie zmienilo moze powinien odejsc sam burmistrz jak sobie nie radzi. Albo sam myslec bez osob ktore nim kieroja . Chyba ze nie potrafi?

  • Gość - niezalogowany 2019-09-13 09:05:29

    Złe rządził ???8 lat przesiedział Rudolf w Piechowicach Kubielski zaczyna coś robić konkretnego - próba wyjścia z KSWiK gdzie były nawet tematu nie ruszył i już panika się dzieje haha Brawo Kubielski nie daj się trzeba poprzecinał stare obmierzłe wiezy tak dalej a masz druga kadencje w kieszeni. Wiadukty to chciał były burmistrz rozebrać nie obecny ten chce zrobić mieszkańców przejście i bardzo dobrze

  • Gość - niezalogowany 2019-09-13 09:40:29

    Referendum w sprawie USUNIĘCIA Kubielskiego jest NIEUNIKNIONE.

  • gość 2019-09-13 11:21:25

    "Mądralinku " z 12.09.2019r godz. 23:17:05 gdzieś ty się uchował, ty przez kilka swoich żyć nie zrobisz tyle i tego dobrego co były burmistrz RUDOLF .Biedaku dalej się podniecaj!!!!

  • gość 2019-09-13 11:25:49

    Niedouczony klakierze (potocznie może być -przydatny idiota) z godz. 8:20:51 z dnia 13.09. co ty bredzisz, przecież RUDOLF nie startował .Dlatego nie mogłeś go wybrać. Następny kłamca -pinokio 2?

  • gość 2019-09-13 11:28:33

    "Radni Robercie, Radku, Asiu, Ewelino, Leonie, Józku, Danusiu, Darku i Jacku apeluje do waszego rozsądku pozbądźcie się złego wilka z Piechowic, bo inaczej jeszcze wiele razy waszym głosem będziecie firmować głupie decyzje. Burmistrz jest stracony bo dał się omotać ale na was liczą biedne owieczki- mieszkańcy. Przecież ten sam wilk 10 lat temu zniszczył urząd, zuk i wprowadził nas do kswik i zniszczył miasto za rządów ZGB. Nic wam to nie daje do myślenia? Wygonicie wilka i ocalcie to biedne miasteczko!!! Prosimy my mieszkańcy i wyborcy. "
    Podpisuje się pod tym wpisem >Autor ma bardzo dobrą pamięć !!!!!Chwała mu za UCZCIWOŚĆ!!!!!

  • gość 2019-09-13 11:39:26

    Jacy to radni, którzy pozwalają swojemu Prawnikowi OBRAŻAĆ mieszkańca Piechowic??????
    A GOŚCIU dzisiaj z 09:05:29 to chyba sam o sobie pisze albo jeszcze śni - kolorowych bredniowych snów bo to będzie dla Piechowic najlepsze.

  • gość 2019-09-13 11:42:17

    "Mądralinku " z 12.09.2019r godz. 23:17:05 gdzieś ty się uchował, ty przez kilka swoich żyć nie zrobisz tyle i tego dobrego co były burmistrz RUDOLF .Biedaku dalej się podniecaj!!!!

  • gość 2019-09-13 11:48:14

    Lampa jest za mała , niestety nie oświeci naszego burmistrza!!!!!!
    Chociaż mam nadzieję, że on tak się z nami droczy i to przy pomocy Informatora, w którym są kłamstwa na temat MZK, bo brak jest istotnych wiarygodnych informacji. BURMISTRZ TRAKTUJE NAS JAK NIEDOUCZONYCH!!!!!! a KTO PISAŁ TEN ARTYKUŁ , REDAKCJA ? KTO MIENI SIĘ REDAKTOREM I autorem tego bełkotu ??????

  • Gość - niezalogowany 2019-09-13 12:59:57

    Rudolf zrobił tyle, że pozwolił rozbudować smierdzacego molocha w centrum miast. Znowu śmierdzi na osiedlu i w szkole chemią i rozgrzanym plastikiem.

  • gość 2019-09-13 14:03:47

    Chodzę i nie czuję, może to nie z molocha?

  • gość 2019-09-13 15:24:50

    Brawo burmistrz. Rozpędzić ten chory twór MZK. Niech wystąpią z poważną propozycją.

  • Gość - niezalogowany 2019-09-13 15:41:50

    Jak masz przytepiony węch to się nie odzywaj, od 10 do 15 śmierdzialo w okolicach molocha, Osiedle, szkoła, byłam na spacerze z dzieckiem, chemia i plastik

  • Gość - niezalogowany 2019-09-13 20:44:07

    Co Wy się czepiacie Kaminskiego zobaczcie jakie parcie na władzę ma Zackiewicz Leon, Uzorko i Bieniek podstępnie kombinują jak by odwołać przewodniczacego który zadaje niewygodne pytania na temat drogi od Wepy do CPNu MILER i kpmunikacji MZK . Co do drogi to nazwali to obwodnicą Piechowic ,bo głupio by brzmiało że miasto wydaje nasze miliony z budżetu miasta nie na naszą drogę . Tak na prawdę komu ta droga ma służyć mieszkańcom czy niemieckiej fabryce WEPA która powinna sobie w części sama sfinansować projekty .A może obecna władza ma w tym jakiś interes ?

  • gość 2019-09-14 08:28:54

    Jest jak jest najważniejsze że Mazur nie wygrał wyborów dopiero Piechowice by mialy

  • Gość - niezalogowany 2019-09-14 15:37:27

    Do goscia powyżej z wpisu z 13 wrzesnia 2019. Byles na pierwszym spotkaniu jak wybierali przewodniczacego, ja bylem. Liczylem ze Radziu B. zzostanie przewodniczacym rady. Wybor padl na Radzia i Kaminskiego . Radziu zzekl sie przewodniczacego i tylko dlatego zostal kaminski. Bylem, widzialem, slyszalem!!!! Osobiscie widze Radzia B. Jako Burmistrza..

  • gość 2019-09-14 17:52:47

    To zawiadomić trzeba odpowiednie slużby SANEPID-przyjada i niech mierzą zapachy i smrody!!1

  • gość 2019-09-14 17:56:21

    Radziu B.jest jeszcze mały, nie miał szans więc wolał się zrzec, bo wiedział, że wowczas i tak tak coś dostanie.Kto te bzdury pisze??

  • gość 2019-09-14 17:59:57

    A jak wozili kandydata Jacka na burmistrza to nic mądrego i prawdziwego nie powiedział,ale miał b.dobrych zaprawionych w kłamstwie klakierów i mamy teraz kogo mamy, tylko płakać .Na kolana i płaczmy , bo jeszcze 4 lata braku pomyslów !

  • Gość - niezalogowany 2019-09-14 18:37:57

    Chcesz to placz, ja nie widze powodu zeby plakac. Ludzie wybrali burmistrza to znzczy ze mu zaufali. Widac lepszego nie bylo!!!!! A ze niektorym się nie podoba to trudno. Zawsze beda za i przeciw i taka prawda.

  • Gość! - niezalogowany 2019-09-14 18:42:50

    Bzdury to piszesz ty.

  • Gość - niezalogowany 2019-09-15 14:59:25

    Nie zycze sobie zeby platfusiarnia sie panoszyła w Piechowicach

  • Gość - niezalogowany 2019-09-16 08:50:37

    Czas pozostały do LIKWIDACJI bezpiecznej komunikacji miejskiej MZK w Piechowicach :

    sekundy - 1 296 000
    minuty - 21 600
    godziny - 360
    dni - 15
    tygodnie - 2

  • gość 2019-09-16 14:42:38


    Portal 24jgora.pl 02/03/2019 12:30

    Poniżej publikujemy komunikat burmistrza miasta Piechowice Jacka Kubielskiego.

    Urząd Miasta Piechowice informuje, że od 1 marca 2019r. dzieci i młodzież, uczniowie szkół policealnych, studenci, uczniowie szkół zagranicznych oraz dzieci niepełnosprawne są uprawnieni do bezpłatnych przejazdów autobusami Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego w Jeleniej Górze.

    Osoby, które zakupiły bilet miesięczny mogą zwrócić się do kasy Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego o zwrot kwoty zakupionego biletu.

    Piechowice - darmowe autobusy dla dzieci i młodzieży
    TAK SIĘ CHWALIŁ,. TAK SIĘ CHWALIŁ i co teraz?
    Szkoda życia i zdrowia na pokazywanie Krełatywności felka pantofelka!!!Jedyny plus, że przypominana prawda, mam nadzieję ,że właśnie uratuje mnie przed zejściem śmiertelnym .

  • gość 2019-09-16 14:43:28


    Portal 24jgora.pl 02/03/2019 12:30

    Poniżej publikujemy komunikat burmistrza miasta Piechowice Jacka Kubielskiego.

    Urząd Miasta Piechowice informuje, że od 1 marca 2019r. dzieci i młodzież, uczniowie szkół policealnych, studenci, uczniowie szkół zagranicznych oraz dzieci niepełnosprawne są uprawnieni do bezpłatnych przejazdów autobusami Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego w Jeleniej Górze.

    Osoby, które zakupiły bilet miesięczny mogą zwrócić się do kasy Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego o zwrot kwoty zakupionego biletu.

    Piechowice - darmowe autobusy dla dzieci i młodzieży
    TAK SIĘ CHWALIŁ,. TAK SIĘ CHWALIŁ i co teraz?
    Szkoda życia i zdrowia na pokazywanie Krełatywności felka pantofelka!!!Jedyny plus, że przypominana prawda, mam nadzieję ,że właśnie uratuje mnie przed zejściem śmiertelnym .

  • Gość - niezalogowany 2019-09-16 19:36:46

    I teraz będzie

    chuj

    dupa

    i kamieni kupa.

  • Gość - niezalogowany 2019-09-16 20:26:37

    Ja musialam kupywac bilety miesieczne jak moje dzieci jezdzily do szkoly do Jeeleniej Gory i nikt sie mnie nie pytal czy mamy na bilet. I nie bylo 500+. Za te darmowe przejazdiy i tak gmina musi zaplacic. ZA DARMO NIE MA NIC!!!!!!

  • Gość - niezalogowany 2019-09-17 11:33:58

    Czas pozostały do likwidacji bezpiecznej komunikacji miejskiej MZK w Piechowicach:

    sekundy - 1 209 600
    minuty - 20 160
    godziny - 336
    dni - 14
    tygodnie - 2

  • gość 2019-09-18 11:10:53

    Mały to się zmieści do busa ,a duży to jak ma w nim jechać?
    Chyba , ze opracują regulamin, pewnie go już mają w szufladzie!!!!

  • gość 2019-09-24 11:56:22

    ZEGNAJCIE MZK, autobusy nr 9 !!!!!!!
    ZEGNAJCIE RADNI !!!

  • gość 2019-09-25 12:20:38

    pomału, pewnie okaże się , że porozumienie nie ma żadnych wad i podpiszą

  • Gość - niezalogowany 2019-09-25 22:54:02

    Moze najpierw wysluchajcie ze zrozumieniem co mowi burmistrz, a przestaniecie pisac te glupoty o busach.

  • gość 2019-09-26 07:31:13

    Jesli ktoś mówi ze zrozumieniem to można wtedy tylko go wysluchać ze zrozumieniem