:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

List do KWW Huberta Papaja

Samorząd, Huberta Papaja - zdjęcie, fotografia

Niżej publikujemy list KKW Koalicja Obywatelska Platforma.Nowoczesna adresowany do Komitetu Wyborczego Huberta Papaja.

 

Szanowni Państwo


W niedzielę na Placu Ratuszowym odbywał się Jarmark Staroci. Wystawił na nim swój stragan z książkami Hubert Papaj. Obok niego stali kandydaci na radnych; rozdawali wyborcze cukierki, niektórzy w koszulkach wyborczych. Na sprzedawanych książkach leżała też kartka z informacją, że pieniądze ze sprzedaży zostaną przekazane na pomalowanie jeleniogórskiego szpitalnego oddziału pediatrii. Na stronie KWW Huberta Papaja znajduje się stosowna dokumentacja fotograficzna tego wydarzenia.

 

Chcieliśmy zapytać, czy:

Stoisko zostało opłacone ? Dowiedzieliśmy, się że nie - wystawiono je nielegalnie.

Zbiórka pieniędzy, bo tak trzeba potraktować całą akcję, posiadała stosowne zgody i pozwolenia ? Dowiedzieliśmy się, że nie wiedziała o tym ani dyrekcja szpitala, ani stowarzyszenie działające na pediatrii, które zajmuje się organizacją pomocy dla tego oddziału.

Jeśli komitet Huberta Papaja nie przedstawi stosownych dokumentów, rozważymy skierowanie sprawy do prokuratury w związku z nielegalną zbiórką pieniędzy (Art. 56 k.w. Bezprawna publiczna zbiórka ) oraz nielegalnym finansowaniem kampanii.

 

KKW Koalicja Obywatelska Platforma.Nowoczesna

Sztab wyborczy w Jeleniej Górze

Reklama

List do KWW Huberta Papaja komentarze opinie

  • J Dyzma - niezalogowany 2018-10-03 23:00:10

    Ale im przyłożył oni naprawdę myśla e wszędzie są złodzieje oceniaj po sobie

  • ToTo - niezalogowany 2018-10-03 22:18:43

    Sprawdźcie jeszcze czy Papaj ma ukończoną Wyższą Szkołę Handlową bo odważył sie sprzedawać. Dobrze że się podpisaliście pod artykułem, widać że dobro wubec ludzi was boli. Przykre że potraficie tylko pluć jadem w innych.

  • Janusz - niezalogowany 2018-10-03 21:41:13

    Malutkie,ubabrane gówienkiem ludziki ... Z tego co wiem,zajęto część straganu opłaconego przez handlującego. Sam dałem fanty do sprzedaży ,uważając to za szczytną inicjatywę .Tylko parszywe ,Po tworne złodzieje ,niegodziwcy ,mogą posadzić kogoś o tak haniebny czyn. Jesteście wrzodem na zadzie Jeleniej Góry,jej rynsztokiem,kloaką moralną. Aktywność wasza wzmogła się w okresie wyborczym,widziałem zagorzałą chrześcijankę bijące brawa dla Nowackiej,organizatorki czarnych marszy ...Dostaliście małpiego rozumu. To nieludzkie ,haniebne ..

  • Marcin1111 - niezalogowany 2018-10-03 12:13:39

    Nie bardzo rozumiem co to ma wspólnego ze zbiórką, jak sprzedam graty i będę chciał dać kasę na chore dziecko to będą mnie prokuratorem straszyć? Jak by kaske do puszki zbierli za "dziękuje" to rozumiem ze zbiórka ale tak to chyba fajna inicjatywa.

  • Cyklista - niezalogowany 2018-10-03 09:21:50

    A czy przypadkiem w komitecie ratowania szpitala nie zasiada Mazur Rafal. Będąc szefem Rady Powiatu niewidzial bagienka w szpitalu dowozac żonę do pracy w tym szpitalu Ładnie wyglądają ci trzej muszkieterowie od DReSiarzy. Tylko szata nie zdobi potrzeba czegoś więcej.

  • Kaka - niezalogowany 2018-10-03 00:47:28

    Ludzie skąd w Was tyle jadu? No i co z tego, że gość sprzedawał jakieś stare graty, a kasę chce dać szpitalowi? Na prawdę nie macie nic ambitniejszego do pokazania? Czy ułożyło by wam, gdyby poszedł np. przepić zarobioną kase? Czy jesteście ciemnogrodem, czy ludkami z innych komitetów, że piszecie takie bzdury? Weźcie się lepiej sami za jakąś robotę lenie patentowe!

  • Ja - niezalogowany 2018-10-02 21:59:23

    Do Jan: Najlepsze jest to że szpital o żadnej zbiórce nie wiedział więc.... Niech Pan nie tłumaczy słusznego celu. Niech że swojej pensji wpłaci na takowy cel a nie przed wyborami udaje empatycznego

  • Jan - niezalogowany 2018-10-02 14:29:36

    Przykre jest to, że ten cały Komitet Obywatelski pluje na fakt, że ktoś zbiera na szczytny cel. Brak słów jak całe ich działania przez ostatnie 8 lat...

  • Byk - niezalogowany 2018-10-02 13:03:01

    Wasze okradanie Polski iPolaków już się skończyło.

  • Kk - niezalogowany 2018-10-02 12:37:21

    Najgorzej jest jak złodziej zlodzieja oskarża A Pis i tak wygra

  • karina - niezalogowany 2018-10-02 11:35:56

    Papaj to nieobliczalny karierowicz. Nagle mu się szpital przypomniał?? To czemu przez 4 lata z marszałkiem Przybylskim gnębili Jelenia Górę??? Wtedy jakoś nie dawali na malowanie! Teraz przed wyborami sobie przypomnieli?????

  • Zaniepokojony - niezalogowany 2018-10-02 10:26:37

    No ładnie. Jeżeli już na etapie kampanii Pan Papaj ociera się o brudną kasę, to pomyślmy, co by było gdyby wygrał!

  • Kirke - niezalogowany 2018-10-02 10:01:54

    Przykre jest kiedy pseudowrazliwi wykorzystują krzywdę ludzką i cierpienie dzieci, tyko po to zeby kampanie prowadzić. Wstyd Panie Papaj.

  • Armel - niezalogowany 2018-10-02 09:21:29

    Zabrakowalo kasy to se papajowce zbiorke zorganizowaly. Pod Tesco widzialem tez dwoch ktorzy zbiorke robili ale oni mowili wprost ze na wino potrzebuja.

  • simba - niezalogowany 2018-10-02 09:21:14

    Panie Papaj, pozwolenia i rachunki na sół proszę! Myśli pan, że wszystko panu wolno?

  • Obcy - niezalogowany 2018-10-02 09:19:33

    Papaje idziem po was????

  • Jeleniogórzanin - niezalogowany 2018-10-02 09:15:30

    Jak zwykle Papaje w roli głównej... A może pochwalicie się ile środków otrzymal Bolesławiec a ile Jelenia Góra ? Pan Marszałek nagle przed wyborami kiedy walczyć trzeba o głosy przypomniał sobie o Jeleniej Górze? Podobnie jak chłopcy z jego otoczenia?

  • LiMba - niezalogowany 2018-10-02 09:11:03

    O, wreszcie!

  • ab - niezalogowany 2018-10-02 08:21:46

    Wasz czas minął.Czepcie się tramwaju.

Dodajesz jako: |