:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
Komunikacja, Koniec darmowym parkowaniem Netto! - zdjęcie, fotografia
22/01/2019 13:14

Na parkingu sklepu NETTO znajdującym się przy ul. Wojska Polskiego pojawił się parkomat. Bezpłatny postój jest możliwy tylko przez 45-minut. Za dłuższy trzeba zapłacić.

Płatny parking przy sklepie Netto 

Na parkingu przed sklepem nie ma bramek ani szlabanów. O wprowadzeniu opłat dowiemy się dopiero przy parkomacie, na którym umieszczono również stosowny regulamin. Parkując przy markecie należy pobrać darmowy bilet, który uprawnia nas do zaparkowania pojazdu na czas 45 minut. Za każdą kolejną godzinę postoju musimy zapłacić dodatkowo 3 złote. Kierowcy, którzy nie pobiorą biletu i nie umieszczą go za szybą swojego samochodu, muszą liczyć się z karą finansową w wysokości 95 złotych. Parkomaty przyjmują płatności gotówką lub kartą zbliżeniową. 

Wprowadzenie parkomatów jest związane z problemem blokowania parkingów przez samochody, których kierowcy nie byli klientami sklepu. Najczęściej byli to mieszkańcy pobliskich osiedli, pracownicy firm znajdujących się w sąsiedztwie dyskontu a także turyści. - Widać dużą poprawę. Parking na którym wcześniej nie można było znaleźć miejsca, dziś jest praktycznie pusty - mówi jeden z naszych czytelników. - Wielu klientów nie zdaje sobie sprawy z nowych przepisów i omija parkomat nie zwracając na niego uwagi - dodaje. Takie same rozwiązania wprowadzą prawdopodobnie pozostałe markety. W podobny sposób został rozwiązany problem przy markecie Lidl w Szklarskiej Porębie.

Reklama

płatny parking przy sklepie netto - komentarze opinie

  • gość 2019-01-22 13:49:10

    Jarek, co z Ligą Typera i obiecanymi nagrodami dla najlepszych??? Nie masz twarzy i honoru!!!. Wstyd tak okłamać ludzi!!!

  • Gość - niezalogowany 2019-01-22 13:55:03

    Super pomysł. Może będzie miejsce żeby zaparkować na czas zakupów. Znam jednego z akademii ekonomicznej co potrafi tam auto na cały dzień stawiać

  • Gość - niezalogowany 2019-01-22 13:59:49

    To po co sobie życie komplikować skoro jest jeszcze biedronka

  • gość 2019-01-22 14:20:23

    A kto sprawdza czy dany bilet znajduje się za szybką samochodu

  • Gość - niezalogowany 2019-01-22 14:23:10

    Ten z ekonoma to ekonomista nic dziwnego reszta to sadzonki buraczane pseudo biznesmeny bez kasy po prostu zwykle cwaniactwo teraz bynajmniej porządek będzie tylko Ostrożnie z karami dla gapciow kilentow

  • Gośćkristi - niezalogowany 2019-01-22 15:06:29

    Bardzo dobre rozwiązanie bo naprawdę nie można było zaparkować auta idąc po zakupy w sklepie 5-10 osób a parking zawalony super

  • Gość - niezalogowany 2019-01-22 15:08:34

    Bardzo dobrze bo w sklepie 5*10osob a parking zawalony nie było gdzie stanąć aby zrobić zakupy

  • gość 2019-01-22 15:21:05

    Popieram "gość 2019-01-22 13:49:10" - nie tak miało być styczeń się kończy a obietnice poooszły w piz.. Nieładnie to zbyt łagodne określenie.

  • gość 2019-01-22 15:21:36

    Popieram "gość 2019-01-22 13:49:10" - nie tak miało być styczeń się kończy a obietnice poooszły w piz.. Nieładnie to zbyt łagodne określenie.

  • E - niezalogowany 2019-01-22 16:55:42

    W 266 niech tak zrobią. z jednej strony rozumiem klientow ale kur... Gdzie parkować w Szklarskiej? Wszystko płatne! Dramat kur..

  • gość 2019-01-22 17:40:30

    Tak samo zrobic na parkingu przy biedronce na Wiejskiej:-) bardzo dobre rozwiazanie. Tylko zeby ktos sprawdzal te bilety.

  • Hmmm!!! - niezalogowany 2019-01-22 18:26:42

    A jeszcze jedno pytanie nie raz lubię pochodzić po markecie rozglądać się po półkach poszperać w promocjach zapoznać się z towarem i produktem i wierzcie lub nie potrafi to zająć ponad godzinę więc w tym przypadku pierdziele taki market gdzie przychodzę na zakupy i za parking muszę płacić

  • Beta - niezalogowany 2019-01-22 20:49:05

    Rewelacja. Czekam na takie rozwiązania w Karpaczu.

  • Gość - niezalogowany 2019-01-22 22:06:25

    Dlaczego robicie zakupy w nie polskich sklepach - i jak w tym kraju ma być dobrze

  • gość 2019-01-23 06:21:13

    Tylko popatrz na ceny w polskich marketach a będziesz wiedział dlaczego.

  • gość 2019-01-23 07:51:09

    patrz na cene i na jakość

  • gość 2019-01-23 09:33:00

    Wszystko spoko, tylko te 45 minut to mało. 1h by było mniej stresujące - zakupy, kolejka do kasy (czasem tam jest). Ja mniej chętnie tam pojadę bo nie lubię czuć nad sobą parkometrowego zegara.

  • Gość - niezalogowany 2019-01-23 12:51:46

    Kiedy ma ruszyć budowa Bricomarche i lidla na wolności??? Wie ktoś z Was???

  • Ponad godzine - niezalogowany 2019-01-23 13:13:38

    Jeżeli ktoś będzie miał ochotę przebywać w sklepie na zakupach ponad godzinę to ja nie widzę problemu żeby na chwilę wyjść i pobrać nowy bilet. Nikt ze sklepu raczej nie będzie robił zadymy.

  • Mieszkaniec - niezalogowany 2019-01-23 19:13:54

    I bardzo dobrze, również powinni to zrobić na Elsnera pod Biedronka, w sklepie 3 osoby a na parkingu brak miejsca.

  • Rudy - niezalogowany 2019-01-23 22:32:19

    No i dobrze

  • XD - niezalogowany 2019-01-24 11:19:10

    Cierpy z pod dworca oszczędzają na WC i leją przy wejściu do tunelu i za trafo PKP. Wstyd i smród

  • Gość - niezalogowany 2019-01-25 09:41:45

    niech netto spierdala na drzewo.

  • Gość123 - niezalogowany 2019-03-25 14:08:34

    Netto najbardziej dziadowski sklep jaki tylko może być. Syf Syf Syf strach tam kupować

Dodajesz jako: |