:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
PILNE

Kolejni "mistrzowie" parkowania

Absurdy, Kolejni mistrzowie parkowania - zdjęcie, fotografia
16/12/2018 15:34

Od jednego z naszych czytelników otrzymaliśmy zdjęcia na których widać kolejnych jeleniogórskich mistrzów parkowania.

Wyobraźnia (a raczej jej brak) niektórych kierowców poszukujących miejsca do zaparkowania pojazdu może zadziwiać. Niestety, bardzo często utrudniają oni życie pieszym. Najczęstszym przypadkiem jest parkowanie na całej szerokości chodnika. Zdarza się też, podobnie jak na załączonych fotografiach, że kierowcy zostawiają swoje samochody na przejściach dla pieszych... Sytuacja miała miejsce na ul. Noskowskiego 6...

Reklama

Kolejni "mistrzowie" parkowania komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2018-12-16 15:57:56

    Hahahah i oba to szmelcwageny. A pozniej zdziwienie ze kierowcy tych modeli są uważani za bezmózgie yeti. Jak widac stereotypy nie biorą się znikąd. Do tego ten golf jest z drive clubu.

  • Gość - niezalogowany 2018-12-16 16:02:11

    A passat Janusza co po Grażynke podjechoć musioł

  • WoW - niezalogowany 2018-12-16 16:38:02

    Driver Club jak nic można poznać po wieśwagenie!

  • Gość2 - niezalogowany 2018-12-16 17:15:12

    Jedno auto tam stało całą noc zostawiając ustawowe półtora metra na chodniku drugie stanęło na pół h żeby zanieść rzeczy do domu ale zdjęcie jest z kontekstu wyrwane. Brawo brawo brawo jak zawsze najrzetelniejsze informacje!

  • Przerzutka - niezalogowany 2018-12-16 17:19:47

    A dlaczego zakrywacie tablice rejestracyjne ????

  • gość 2018-12-16 17:53:37

    passat i golf typowe szroty z drive klubiku

  • Dc fan - niezalogowany 2018-12-16 17:54:44

    Wieś z dc juz sie na motopasterke ustawia hehe..

  • gość 2018-12-16 18:41:25

    Do gościa z 17.15. Widzę że przepisy masz opanowane jeden pojazd stał całą noc i zostawił 1.5m dla pieszych. Brawo a nie pamiętasz że ma zaparkować w odległości 10m od przejścia dla pieszych. Mam nadzieje że następnym razem go odholuje.

  • Zabobrzanka - niezalogowany 2018-12-16 19:07:13

    Ten kto nie mieszka na zabobrzu nie zrozumie tego! Mieszkam na tej ulicy i gdybym nie wiedziala jak jest rzeczywiście to bym nie pisała. To osiedle blisko szpitala, w dzień często miejscowi nie mogą pod blokiem zaparkować bo goście szpitalni zostawiają auta i idą a co dopiero wieczorem jak wszyscy z pracy wracają! Masakra!

  • gość 2018-12-16 19:07:29

    raczej z moto pasterki będą mieli nici .... :)

  • gość 2018-12-16 19:07:48

    proszę o zainteresowanie się i zgłaszanie do odpowiednich służb że drajw klub organizuje motopasterkę na tesco w noc wigilijną, chyba nikt by nie chciał żeby ktoś z nas lub ktoś z naszych bliskich idąc na normalną pasterkę do kościoła zginą pod kołami któregoś z tych miłośników motoryzacji którzy będą całą noc ujeżdżać po Jeleniej

  • Gość - niezalogowany 2018-12-16 20:54:35

    Do gościa który odpowiadał gościowi z 17. W takim razie z lewej strony pasów i z prawej trzeba usunąć po 3 miejsca parkingowe...

  • Kara - niezalogowany 2018-12-16 21:55:56

    Warunkowy karny kutas w zawieszeniu na 4 lata, i do garażu parkować. Nie ma miejsc to do miasta się skarżyć.

  • Piotr - niezalogowany 2018-12-17 09:07:11

    Drogi „Gościu”, co ty chcesz osiągnąć pisząc te śmieci pod każdym artykułem 24jgora?! Może zainteresuj się rodziną, znajomymi. Kariery swoimi komentarzami nie zrobisz. Ja rozumiem, o DriveClub teraz głośno, chcesz poczuć się przez kilka min fajny pisząc te różne gówna na temat DC ale „GOŚCIU”! Ogarnij swoje życie bo ewidentnie masz ze sobą jakiś problem i musisz się wyżyć w sieci. Rozumiem ale spokojnie, to można leczyć. Chyba, że to całe twoje życie… W sumie to dobrze, robisz zajebistą reklamę za free „GOŚCIU”! Zjedzie się więcej ludzi! ;)

  • Gość - niezalogowany 2018-12-17 19:03:55

    Widze ze Drajw Club szaleje!

  • Gośćv - niezalogowany 2018-12-17 19:49:15

    a ja bym temu co te zdjęcia robił strzelił w pysk. pieprzony donosiciel.

  • Rudy - niezalogowany 2018-12-18 09:57:50

    Pyk zdjęcie i myyyk już leci do straży miejskiej !!!

  • Gość - niezalogowany 2018-12-18 13:06:18

    Wczoraj także tak było