:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Kolejne zderzenie na skrzyżowaniu Wolności i Wyczółkowskiego

Wypadki drogowe, Kolejne zderzenie skrzyżowaniu Wolności Wyczółkowskiego - zdjęcie, fotografia
Portal 24jgora.pl 23/08/2019 23:17

Skrzyżowanie ulic Wolności i Wyczółkowskiego zaczyna urastać do miana feralnego. Bardzo często dochodzi tam do wypadków i kolizji drogowych. Do kolejnej doszło tam dziś przed godziną 21.

Do kolizji doszło, ponieważ błąd popełniła kierująca samochodem marki daewoo lanos. Zamierzała kręcić w lewo w ulicę Wyczółkowskiego ale próbowała to zrobić z prawego pasa. Podczas tego nieprawidłowego manewru zajechała drogę jadącemu za nią volkswagenowi w wyniku czego doszło do zderzenia. Na szczęście nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń ale skrzyżowanie zostało częściowo zablokowane.

Kolejne zderzenie na skrzyżowaniu Wolności i Wyczółkowskiego

Reklama

kolejne zderzenie na skrzyżowaniu wolności i wyczółkowskiego - komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-08-23 23:42:22

    DLW i wszystko jasne

  • Pan - niezalogowany 2019-08-23 23:46:09

    Po kiego grzyba zostawiliście cześć numerów rejestracji ? ..w sumie się domyślam.
    Żałosne dziennikarstwo

  • gość 2019-08-24 00:53:43

    MAM PYTANIE JAK MOGŁA ZAJECHAĆ DROGĘ JADĄCEMU ZA NIĄ POJAZDOWI???!!! JAK NA ZDJĘCIACH NIE MA UDERZENIA W TYŁ!!! ALE DEBIL MUSI PISAĆ DLA JG24 TEN ARTYKUŁ

  • gość 2019-08-24 05:32:59

    Jaka głupia cipa! To tylko albo drajw clop, albo DLW żeby z prawego pasa skręcić w lewo. Ktoś taki nie powinien jeździć samochodem, bo stwarza zagrożenie dla innych użytkowników! Ona powinna stracić prawo jazdy i zostać skierowana na powtórny kurs.

  • Gość - niezalogowany 2019-08-24 05:54:19

    Jak jedzie przed tobą DLW to wiedz że dzieje się źle. Poważnie na nich trzeba uważać.

  • Gość - niezalogowany 2019-08-24 07:19:09

    Bo na dj są same geniusze piszecie na dlw a tak naprawdę to wy z dj jeździcie jak święte krowy. Przejeżdżam codziennie po 50km po Jeleniej i nadziwić się nie mogę co debile z Jeleniej potrafią. Dwóch już ustrzeliłem i kasa do kielni wpadła.

  • gość 2019-08-24 09:12:28

    Jak mgła zajechać drogę? Co za kretyn o to pyta? Może trzeba ci to narysować? Jechała głąbie prawym pasem, pasat lewym nieco z tyłu. Więc skręcając z prawego pasa w lewo wjechała wprost przed maskę drugiego auta,....bokiem. Trzeba być kretynem z drajw clubu DLW żeby tego nie kumać.

  • gość 2019-08-24 09:14:10

    A ja ciekaw jestem statystyk bo wydaje mi się że jeżdżący na co dzień po wioskach kierowcy DLW mają często problemy w mieście przy większym natężeniu ruchu.

  • gość 2019-08-24 09:15:29

    to DLW wyglada jak dorysowane.... nie macie ciekawszych tematow? po co jatrzyc,kierowcy sa rozni bez wzgledu na rejestracje...

  • gość 2019-08-24 09:16:55

    Drajf klubowa dziunia w lanosie, nie sądziłem że w tym ekskluzywnym tuning klubie jest miejsce na taką markę, jednak to prawdziwi pasjonaci motoryzacji, nie ważne czym jeździsz ważne czym powodujesz kolejne wypadki!!

  • Gość - niezalogowany 2019-08-24 09:22:16

    Ta z DLW to zapewne MADKA z pincetplus w kieszeni.

  • Gość - niezalogowany 2019-08-24 09:23:32

    DLW zabija.

  • Gość - niezalogowany 2019-08-24 09:34:43

    Połowa w jg niech pójdzie lepiej od nowa prawo jazdy robić bo większość jeździć nie potrafi banda osłów

  • Gość - niezalogowany 2019-08-24 10:00:52

    DLW ma praktykę tylko we wioskach.
    W mieście poddają się ciury wsiowe.

  • Gość - niezalogowany 2019-08-24 11:18:43

    Szanowni użytkownicy ruchu ostrożność ostrożność ostrożność to podstawa. Niestety roztargnionych, spieszacych i uważajacych że są jedynymi na drodze jest coraz więcej .

  • Gość - niezalogowany 2019-08-24 11:20:03

    Szanowni użytkownicy ruchu ostrożność ostrożność ostrożność to podstawa. Niestety roztargnionych, spieszacych i uważajacych że są jedynymi na drodze jest coraz więcej .

  • Gość - niezalogowany 2019-08-24 12:04:58

    Piszemy petycję w sprawie znaku

    Strefa wolna od DLW.

  • Gość - niezalogowany 2019-08-24 13:14:28

    Pozdrawiam kierowców z Jeleniej Góry same asy. Miną tablice koniec Jelenia Góra i wychodzi z nich chamstwo i brak umiejętności jazdy poza miastem i po zakrętach, choćby od Szklarskiej Dolnej do Jakuszyc. Masakra jakaś...

  • Gość - niezalogowany 2019-08-24 14:22:28

    Drodzy kierowcy z Jeleniej...pamiętacie może jak jakiś czas temu mieliście problem z pierwszym rondem w Waszym pięknym mieście. Proste rondo , 99% z Was nie potrafiło wbić się na właściwy pas, nie mówiąc już o zjechaniu z niego. CI którzy najgłośniej krzyczą potrafią tylko jechać przed siebie, a nie daj boże jak pojawi się jakieś utrudnienie.

  • gość 2019-08-24 16:12:20

    Wieśniaku jeżdżącym DLW, nie zmieniaj tematu. Nie potraficie jeździć po większym mieście niż Lwówek, który przez pewnie jakąś pomyłkę nazywane jest w ogóle miastem. Powinien być wprowadzony nie tylko odgórny zakaz wjazdu do większych miast, a wasze umiejętności powinny być dodatkowo zweryfikowane i skierowani na powtórny kurs z egzaminem, które oba powinny być przeprowadzone wyłącznie we Wrocławiu. Do tego czasu macie zakaz prowadzenia pojazdów po drogach publicznych.

  • Gość - niezalogowany 2019-08-24 17:24:49

    Do Gościa powyżej. IDŹ DO SKLEPU, POŁÓŻ GŁOWĘ NA WADZE I NACIŚNIJ PRZYCISK BURAK, TO ZOBACZYŚ ILE JESTEŚ WART JAKO KIEROWCA

  • Gość - niezalogowany 2019-08-24 18:12:29

    Piszemy petycję w sprawie znaku :

    Strefa wolna od DLW.

  • Gość - niezalogowany 2019-08-24 18:31:56

    Ta Petycja stop Dla jak wejdzie w życie, to kto zostanie w Jeleniej Górze?

  • Gość - niezalogowany 2019-08-24 19:01:26

    Policja powinna sprawdzać tych pseudo wozniców kto im i gdzie wystawił zaświadczenie le!arskie.

  • Gość - niezalogowany 2019-08-24 19:25:36

    To kto by jeździł po jelonka?

  • Gość - niezalogowany 2019-08-24 20:54:31

    DLW to zmora Jeleniej Góry. Kierowcy powinni brać doszkolenie jazdy na mieście.

  • Gość - niezalogowany 2019-08-24 21:48:07

    To co mówią o kierowcach z jelonki we wrocku?

  • gość 2019-08-25 04:48:22

    Do gościa z 17:24 Idź do swojej stodoły połóż swój zakuty wieśniacki łeb na pieńku i walnij się obuchem siekiery. Może klepki się poustawiają, choć marne na to szanse.
    I nie przyjeżdżaj do Jeleniej, swoim złomem.

  • TypowyJanusz - niezalogowany 2019-08-25 09:23:07

    W jeleniogórskim WORD-zie powinni szkolić kursantów jak zachować się w sytuacji spotkania auta z rejestracją DLW

  • Gość - niezalogowany 2019-08-25 13:56:22

    idioci i cymbaly DJ

  • Gość - niezalogowany 2019-08-25 16:19:40

    Piszemy petycję w sprawie znaku :

    "Strefa wolna od DLW".

  • Gość - niezalogowany 2019-08-25 16:20:30

    Wieśniaki DLW do budy.

  • gość 2019-08-25 21:00:52

    DLW = Dolina Lewych Wieśniaków.

  • Gość - niezalogowany 2019-08-26 02:37:36

    A DJ to jebane święte krowy mijałem znak teren zabudowany to wy popierdalacie tymi kurwa bmw czy tym Audi wieś tuning 140 w terenie zabudowanym wyprzedacie na Lini ciągłej czy wpierdalacie się przez zebre. Ogarnijcie się barany jedne bo sami lepiej nie jezdzicie wjeżdża ie do wioski i pierwsze zakręty są wasze. Więc w tył zwrot i palcie wroty.

  • gość 2019-08-26 07:02:34

    Dalej wieśniaku nie widzisz różnicy? Wy w ogóle nie potraficie jeździć niezależnie z jaką prędkością, najwyżej ciagnik po polu. A co do samochodów z DJ co wg ciebie jeżdżą nieprzepisowo, to większość to właśnie barany z takich wiosek jak Lwówek i inne, z których przyjechali do miasta i robią za panów, tylko słoma z butów wyłazi.
    A na marginesie ciebie dupa boli, że ktoś ma lepsze, szybsze auto, bo ty masz co najwyżej Matiza albo jakąś Dacie. Hahahahaha. Więc stul dziób i wracaj obrabiać pole.

  • gość 2019-08-26 08:35:27

    Moi drodzy macie rację co do DLW ale chyba nie widzieliście w akcji DLB!!! To dopiero talenty....

  • gość 2019-08-26 08:49:55

    jak tak czytam te komentarze to myślę że jeleniogórzanie powinni mieć prywatne drogi do osobnej jazdy wtedy wszystko będzie pięknie i kolorowo bo oni nigdy błędów na drodze nie popełniają.
    jeździjcie 40 na 50, blokujcie ruch a potem wysyłajcie filmiki z kamerek do policji jacy to piraci drogowi. albo jedziecie na weekend na te swoje ukochane DLW rejony i tam sie wleczecie na drodze gdzie sie jedzie 90, 50km/h jedziecie bo strach i śmierć w oczach bo kilka zakrętów na ulicy.
    jak sie jeździć nie potrafi to najlepiej na innych plugawą morde drzeć lewackie szowinistyczne zapatrzone w siebie ludziki z kijami w dupach.

  • gość 2019-08-26 08:54:35

    a mieszkańcy JG niech sobie przypomną jak jeździli kiedy im rondo na zabobrzu zrobili, jaka panika była i głosy krytyki bo rondo :D kto to widział, rondo?! jak tu sie poruszać, jeju pomocy! tu podjade, tu sie zatrzymam, tu spanikuje.
    krytykujecie sie nawzajem jakby to jakaś różnica była kto skąd jest. idioci są i pod DJ i pod DLW dlatego sie małe człowieczki nie powinniście emocjonować pierdołami.

  • gość 2019-08-26 14:07:30

    Nie odwracaj kota ogonem. Poza tym za bardzo koloryzujesz. Pierwsze rondo na Zabobrzu było jeszcze za komuny, a następne na Zgorzeleckiej ale też dawno temu i jakoś mieszkańcy miasta bardzo dobrze sobie radzą. Problem i to duży mieli wieśniaki z DLW, dla których to całkowita nowość i to oni się gubili.
    I nawet nie porównuj kierowców z JG do wieśniaków z DLW, bo to tak jak porównać I ligę do okręgówki. ) Jak DLW przesiada się z ciągników na swoje Matizy czy inne złomy to jak tylko dojeżdżają do miasta to panika w oczach. Hahahahaha. I stąd wypadki z ich udziałem.

  • gość 2019-08-29 21:49:49

    niestety też dużo widziałem z samochodami z rej. DLW i niestety nic dobrego nawet kilka filmików posiadam. po prostu więcej myślenia powinni włączyć w miastach i zasada jest jedna lusterka w mieście wszystkie obowiązują a nie tylko żeby jechać do przodu.

  • GoscJuras - niezalogowany 2019-08-31 01:59:19

    Jestem z Jelonki..Przeprowadziłem się pod Luban☺Ciekawie się źyje
    Kierowcy mili i kulturalni........jak szlag
    Latam na DLB...
    Jednak DLW to Prima sort.
    Bez obrazy.
    Ogólnie kierowcy z PL to jedna wielka wioska

Dodajesz jako: |