:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
Wypadki drogowe, Kobieta potrącona przejściu pieszych rowie - zdjęcie, fotografia
Portal 24jgora.pl 21/03/2019 18:24

Wypadek w Alei Konstytucji 3 Maja. Kobieta przechodząca przez przejście dla pieszych została potrącona przez samochód. Trafiła do szpitala. Samochód rozbił się w rowie za przejściem.

Do zdarzenia doszło około godziny. 18. Na ta chwilę nie znamy wielu szczegółów. Kobieta z urazem głowy trafiła do szpitala. Kierujący próbował jeszcze w ostatniej chwili ominąć pieszą. W wyniku gwałtownych manewrów stracił jednak panowanie nad pojazdem. Auto wypadło z drogi i rozbiło się w rowie około 100 metrów za przejściem dla pieszych. Kierowca był trzeźwy.

Na miejscu są w tej chwili prowadzone przez policję czynności wyjaśniające. Miejsce zdarzenia zabezpiecza straż pożarna. Ruch w stronę Jeleniej Góry jest zablokowany. Trzeba jechać objazdem przez ulicę Thebesiusa.

# Kobieta potrącona na przejściu dla pieszych. Auto w rowie

 

Reklama

kobieta potrącona na przejściu dla pieszych - komentarze opinie

  • ... - niezalogowany 2019-03-21 19:02:38

    Koleś zapierdzielal wyprzedzając drugie auto z lewej strony i nie dał rady wyhamować. Potrącił kobietę później koziołkował i zatrzymał się w rowie. Jedyne co trzeba mu dodać to ze mimo wszystko wybiegł z auta i pobiegł do tej Pani by udzielać pomocy. Noga z gazu kierowcy!!! To droga gdzie ludzie spędzają czas na spacerach lub sporcie. Tam jest ograniczenie !!!

  • gość 2019-03-21 19:03:10

    Wiadomo jaki klub maczał w tym ręce

  • gość 2019-03-21 19:03:33

    Na bank jazda powyżej "50" i gadka przez telefon.

  • gość 2019-03-21 19:08:23

    Dodam jeszcze, że to jest dziwne miejsce bo większość jadących wyprzedza na tym przejściu tych zwalniających do nakazanej "50".

  • Mick - niezalogowany 2019-03-21 19:09:11

    Czy ktoś widział czy nie ma przypadkiem naklejki na szybie z napisem drajf klub???

  • mieszkaniec - niezalogowany 2019-03-21 19:14:03

    ograniczenia i pasy na obwodnicy!!! paranoja Jest obwodnica to powinni zrobić przejście pod ziemia! zrobili ograniczenia i pasy tylko po to aby mieć idealne miejsce do lapania kierowców! kosztem właśnie takich osób jak ta Pani :( gdyby nie pobliskie działki to byłoby to szczere pole z dwóch stron... kto robi w takim miejscu pasy!? nie pierwsza i nie ostatnia tragedia :( domagajmy się bezpiecznego przejścia pod ta droga!

  • .... - niezalogowany 2019-03-21 19:16:55

    Byłam obok zdarzenia. Ta Pani nawet nie weszła na pasy

  • Mały John - niezalogowany 2019-03-21 20:13:18

    Powinni w tym miejscu zrobić z jednej i z drugiej strony radar, a jeszcze lepiej odcinkowy pomiar prędkości - tak do 40 km/h na 200-300 metrach... w tym miejscu ktoś niestety jeszcze nieraz zginie... niedawno krążył filmik jak auto mało wózka nie ścięło... to chyba jedyne wyjście... a odpowiednio wyhamuje pędzące auta.. zwykle miejscowi jadą spokojnie, ci spoza jeleniej widząc 2 pasy dostają jobla...

  • Gość - niezalogowany 2019-03-21 20:54:04

    Pani była już na pasach prawie w połowie ... Facet niestety jechał z nadmierną prędkością .. Bardzo bardzo niebezpieczne przejście.... Oznakowania do niczego w takim miejscu jak to gdzie ludzie spaceruja spędzają wolny czas... Niestety miasto nie pomyslalo i nie myśli nadal... Pytanie nasuwa się jedno ile razy jeszcze dojdzie do takich tragedii aż w końcu coś tym zrobią....

  • Gość - niezalogowany 2019-03-21 20:54:31

    Byly naklejki Drive club!!!!

  • Gość - niezalogowany 2019-03-21 20:59:43

    Były naklejki u ciebie w mózgu debilu popaprany

  • gość 2019-03-21 21:06:56

    Pieszy też jest uczestnikiem ruchu drogowego.Nie wszyscy o tym pamiętają.

  • gość 2019-03-21 21:10:45

    Była naklejka była: "Jadem sobie jadem i nie patrzem na nic. Mam ja hondę doskonałom i nie jeżdżem z prędkościom małom. Lubiem jeżdzć brawurowo wtedy w życiu jest fajosko i zabawowo"

  • Gość - niezalogowany 2019-03-21 21:32:54

    A może zlikwidować to miejsce do zarabiania pieniędzy i zdjąć ta 50 tke. I zamiast przejścia dla pieszych zrobić przejście nad droga lub pod ? To samo na wylocie na Zgorzelec. Chcieliście takie mądre władze to macie. Po za imieniem i nazwiskiem prezydenta nic się nie zmieniło i zmian nie oczekujecie. Komuna była i będzie.

  • gość 2019-03-21 21:39:25

    6kwietnia drajw klub organizuje kolejną impreze, wtedy znów na ich zlocie będzie policja, tym razem policja sprawdzi dokładnie stan techniczny pojazdów i legalność przeglądów technicznych tych trumienek na kołach, jak również obowiązkowe wyposażenie pojazdów. Odkąd nagłaśniamy ich nielegalną działalność i zawiadamiamy służby, na spoty zaczyna jeździć coraz mniej ludzi, ludzie zaczynają widzieć złą sławe tego pseudo tuning klubu. Nie pozwólmy aby na dwa tygodnie przed Wielkanocą znów wyrządzili komuś krzywdę. W pasterkę jeden z nich śpiesząc się swoim leciwym bmw na spotkanie z tymi bandytami potrącił rodzinę z dziećmi.

  • gość 2019-03-21 21:52:52

    dzieki za info o zlocie drive club na pewno bede;-) dobrze ze nie bedzie hejterów ;;)

  • gość 2019-03-21 21:59:11

    drajwclop to ci co ponoć urządzją wyścigi po ulicach jeleniej i okolic i jeszcze kręcą bączki na placach przy marketach

  • Gość 80 - niezalogowany 2019-03-21 22:03:43

    Jadąc tą drogą prawym pasem nie jeden raz ktoś wyprzedzał mnie tuż przed pasami . (Widzisz osobę przechodzącą przez przejście od twojej prawej strony ,którą przepuszczasz a tu nagle w lewym lusterku jedzie auto z dużą prędkością :( )

  • Gość - niezalogowany 2019-03-21 22:12:24

    Co za problem zrobić "inteligentne" przejście ze światłami? Pielgrzymki tamtedy nie chodzą, czerwone zapali się co jakiś czas i TRZEBA się będzie zatrzymać a nie kosić ludzi na przejściu bo się nie chce zwolnić. Czerwone światło to mocniejszy sygnał niż ta 50tka a tak czy siak gdy ktoś przechodzi to samochód ma stanąć. Piesi walczcie o swoje! Domagajcie się tam świateł zanim tragedia dotknie wasze rodziny.

  • Oz - niezalogowany 2019-03-21 22:29:30

    Czemu piesi nie dbaja o własne życie i zdowie? Skąd to ślepe zaufanie do wymalowanych na drodze kresek? Bo poerwszeństwo? Oczywiście że pierwszeństwo, ale nie bezieczniej stanąć i zamanifestować zamiar przejścia a nie wlazic jak krowa? Zaraz 1 lub drugie, max 3 auto stanie, to trwa kilka sekund... Poeinna byc kampania uswiadamiajaca pieszych, niech dadzą się przepuścić!

  • Gość - niezalogowany 2019-03-21 22:59:15

    Takich poprawnych przejść w jelenie jest masa wolności i w stronę spółdzielczej tuż za światłami za wielkim drzewem w ogóle nie widać pieszych pasy tak namalowane że owe drzewo zasłania przechodniów a potem tragedia i rozkminianie czyja wina kierowcy proszę uzbroić się w cierpliwość nadchodzi ocieplenie słoneczne dni więc pieszych będzie coraz więcej

  • Gośćx - niezalogowany 2019-03-21 23:23:09

    Tam nie powinno być przejścia dla pieszych!!!! To jest obwodnica/dojazdowka do miasta. Najwiekszą głupotą jest tam sztuczne ograniczenie z 80 do 50... a przy slimaku miejsce z napisem policja... Jak babcia chce się pomodlić pod krzyżem to niech przechodzi pod wiaduktem przy galerii a nie w szczerym polu stwarza zagrożenie dla siebie i innych

  • gość 2019-03-22 00:36:35

    Wiadomix, że sprawca był z drajw clubu. Pewnie z kimś się ścigał zdobywając punkty w klubowym rankingu na największą ciotkę. Słyszałem z pewnego źródła, że raz na miesiąc lider rankingu daje d..y pozostałym członkom w formie nagrody.

  • Gośxnxx - niezalogowany 2019-03-22 03:16:57

    Te dewotki chodza kolo tego krzyza jak swiete krowy,babcie na kijkach nie chodza przez pasy bo im ciezko barierki ominac, to smigaja obok

  • soclib. - niezalogowany 2019-03-22 06:57:40

    Tablica świetlna z prędkością lub RADAR i pińcet + jest na "nasze dzieci".

  • wer - niezalogowany 2019-03-22 08:06:19

    Mój autorski projekt: skopiować zwężkę, tą która jest na Konstytucji 3 maja, przed wylotem z Ogińskiego i zrobić takie przed tym przejściem. Utrudnienie niewielkie a i wyprzedzanie na pasach będzie już niemożliwe. Po sianko za projekt zgłoszę się do ratusza osobiście.

  • do 00:36:35 - niezalogowany 2019-03-22 08:14:05

    wiadomix, a ja słyszałem, że to właśnie ty zostałeś liderem DC, i wczoraj rozdawałeś nagrody wszystkim uczestnikom, a nawet nagrody pocieszenia. AhAHAHAHAaaaha. ;)) Czy to prawda, że wręczyłeś nagrody trzem kolejnym uczestnikom za tobą jednocześnie? Serio ? Słyszałem z zaufanego źródła, więc mama na pewno pochwali czyn. Dostaniesz od niej....NAGRODĘ!

  • Anna Rudecka 2019-03-22 08:52:41

    Witam, bardzo proszę rodzinę poszkodowanej Pani pieszej o kontakt na adres e-mail: [email protected] Pozdrawiam

  • Gość - niezalogowany 2019-03-22 12:28:03

    Powiem tyle, ludzie w dzisiejszych czasach są trochę uwstecznieni, przejeżdżałem obok zdarzeni, ludzie ptaki jak opętani, podstaw takich jak pozycja boczna bezpieczna brak, każdy tylko biegał albo się patrzył, jeden Pan klękał przy Pani nie wiem jak dalej się to potoczyło (wiem, mogłem wyjść z auta i pomóc ale byłem w pracy, naocznym świadkiem nie byłem więc obowiązku zatrzymania się nie było). Trochę organizacji i podstawowa wiedza w zakresie pierwszej pomocy u ludzi niestety nie funkcjonuje ... A szkoda. Zdrowia życzę poszkodowanej!!!

  • gość 2019-03-22 12:56:16

    Stop ustawie 447 i Annie Rudeckiej w niektórych środowiskach zwanej Hieną!

  • gość 2019-03-22 13:08:48

    Do 00:36 Uuuuu głos członka drajf clopa, widzę że prawda boli. Oj poprawka, ciebie boli dupa, jak to czytasz. No cóż, jak się wygrywa ranking w klubiku trzeba odebrać nagrodę czy się chce czy nie. Ale prawda jest taka, że większość członków lubi takie zabawy, więc rywalizacja między wami jest ostra.

  • gość 2019-03-22 13:12:22

    Oczywiście miało być do ciotki "Do 00:36" z 08:14.

  • Do13:12 i 13:8 - niezalogowany 2019-03-22 14:23:39

    Ciotko, dziękujemy za zasponsorowanie nagrody, ale nie popisałeś się. Pozostań przy wieloktrotnym wręczaniu jej swojemu tatusiowi. Pomożemy ci ale opisz swój problem...

  • Gość - niezalogowany 2019-03-22 16:33:12

    Pan który udzielał pomocy znal sie nie potrzeba było stu osób do udzielania pomocy przede wszystkim posiadał rękawiczki i wiedział co ma robić obok stojące osoby albo telefonowaly po pogotowie i służby... Orientowaly się co z kierowcą, koleżanką poszkodowanej...nie słusznie pisze się tu że była znieczulica i ciekawość ... Ogarnijcie się na prawdę

  • gość 2019-03-22 19:58:21

    Do 14:23 Klubową ciotką to ty jesteś, właśnie się do tego przyznałeś. Każdy kto broni tego klubiku jest jego członkiem. O tym wie każdy kto jest w temacie.

  • gość 2019-03-22 21:17:47

    to w końcu jak było, bo w komentarzach wypowiada się dwóch świadków: jeden mówi, że kobieta nawet nie weszła na pasy, a drugi że była w połowie to jak to w końcu było?!?! to widzieliście to czy nie?

  • Gość - niezalogowany 2019-03-24 14:25:06

    Na logikę jak mogła nie być na pasach skoro facet wymijal inne auto jakby na nie weszła nie doszłoby do tragedii... Niestety była w połowie

Dodajesz jako: |