:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
Z ostatniej chwili, Karpacz Śmierć basenie - zdjęcie, fotografia
Portal 24jgora.pl 10/05/2019 23:46

Tragiczny wypadek w Karpaczu. Podczas kąpieli na basenie w jednym z hoteli śmierć poniósł 63. letni mężczyzna.

Mężczyzna najprawdopodobniej zjeżdżał na basenowej zjeżdżalni. W pewnym momencie wpadł do wody i stracił przytomność. Na pomoc ruszyli ratownicy. Niestety mężczyzna zmarł pomimo reanimacji. Policjanci wyjaśniają wszystkie okoliczności tej tragedii. Przybyły na miejsce prokurator zadecydował o zabezpieczeniu ciała do sekcji. 

Karpacz - Śmierć na basenie

Reklama

karpacz - Śmierć na basenie - komentarze opinie

  • Gościnna - niezalogowany 2019-05-11 07:11:54

    Czy w takiej sytuacji zostanie wymieniona cała woda w basenie???

  • Gość - niezalogowany 2019-05-11 07:53:30

    Mężczyzna zapewne dostał zawału albo wylewu, ewentualnie może jakoś nieszczęśliwie się uderzył podczas zjeżdżania. Natychmiast został wyciągnięty i reanimowany. Raczej nie miało to żadnego wpływu na wodę w basenie, a przynajmniej nie większy niż generują inne osoby korzystające.

  • Gość - niezalogowany 2019-05-11 08:12:12

    Który hotel?

  • StraH - niezalogowany 2019-05-11 08:22:59

    W życiu nie pójdę na basen! Nawet do wanny nie wleze.

  • Gość - niezalogowany 2019-05-11 09:07:21

    No ciekawe ktory hotel...

  • Gość - niezalogowany 2019-05-11 09:14:45

    Są dwa takie baseny.
    Gołębiewski lub Sandra Spa

  • Gość - niezalogowany 2019-05-11 09:16:17

    Są dwa takie hotele Gołębiewski lub Sandra Spa.

  • gość 2019-05-11 09:20:43

    Gołębiewski nie posiada chyba zjeżdżalni więc Sandra

  • Gość - niezalogowany 2019-05-11 09:56:11

    Jest jeszcze jeden hotel z basenem, ale nie pamiętam nazwy

  • Gość - niezalogowany 2019-05-11 10:07:15

    No w Gołębiewski są właśnie zjeżdżalnie i jest też tak zwana cebula

  • Gość - niezalogowany 2019-05-11 10:30:24

    Z drive clubu napewno

  • Piotr De - niezalogowany 2019-05-11 10:44:05

    Oprócz "Kurnika" I sandry jest jeszcze mały basen w Perle ale tam nie ma zjeżdżalni.

  • Gość - niezalogowany 2019-05-11 10:50:11

    To nie jest Gołębiewski, byłam ostatnio, basen tak nie wygląda. Zostaje Sandra, albo Mercure, tylko w Mercure chyba nie ma zjeżdżalni z tego co się orientuję. P. S. po co wymieniać od razu wodę w całym basenie, skoro denat nie pływał w nim dłużej niż chwilkę zanim zaereagowano? Druga sprawa, normalny wypadek zasłabnięcia, a nie żaden mord, każdemu mogło się to przytrafić w różnych okolicznościach. To nie kostnica, a basen.

  • Ja - niezalogowany 2019-05-11 10:54:30

    Stawiam na Sandre tam jest przerazajaca zjezalnia sama o mało zawalu nie dostalam jak mna zaczelo rzucac na wszystkie strony woda zalala twarz to spanikowalam. Moze gosciu probowal sie podniesc a tam sie jezdzi na leząco i przywalił głowa w rure. Wspolczuje rodzinie.

  • Gość.nn - niezalogowany 2019-05-11 11:03:49

    Ktoś umarł to od razu się burzycie, że trzeba wodę całą wymienić i robicie nie potrzebnie jakiś szum. Najlepiej to zepsuć opinię jakiegoś hotelu. A jak ciągle sikacie do wody to przecież nie wymieniają całej wody tylko więcej chloru dają. Chlor wszystko wygryzie. Widać jak w szkole się uczyliście...

  • Gość - niezalogowany 2019-05-11 11:21:24

    Ja myślę że to w Gołębiewskim bo mieszkam nie daleko A karetka za karetką pędziły i policja i właśnie do Gołębia

  • Groszek - niezalogowany 2019-05-11 11:34:43

    Ludzie, a jakie to ma w ogóle znaczenie który to hotel? Co to wnosi do rzeczy?

  • Gość - niezalogowany 2019-05-11 11:43:37

    Robić gownoburze o byle co zamiast napisać że współczuję rodzinie, zmarł pewnie czyjś ojciec, mąż, brat dziadek. Proste buractwo.
    Pospolita wiocha.

  • Merlin kukawicz animowicz - niezalogowany 2019-05-11 11:53:09

    Zwykły wypadek zdarza się, gość też był po 60tce zjezdzalem tam kiedyś te tuby do zjeżdżania to tzw, torpedy jak ktoś umie jeździć w takim czymś to jes niezły odlot środkowa jest najszybszą tuba przy odpowiednim ułożeniu ciała, wygląda mi to porostu na zwykły zawał serca ze względu na wiek, wyrazy współczucia dla rodziny no zdarza się niestety
    takie życie

  • Merlin kukawicz animowicz - niezalogowany 2019-05-11 11:53:42

    Zwykły wypadek zdarza się, gość też był po 60tce zjezdzalem tam kiedyś te tuby do zjeżdżania to tzw, torpedy jak ktoś umie jeździć w takim czymś to jes niezły odlot środkowa jest najszybszą tuba przy odpowiednim ułożeniu ciała, wygląda mi to porostu na zwykły zawał serca ze względu na wiek, wyrazy współczucia dla rodziny no zdarza się niestety
    takie życie

  • Gość - niezalogowany 2019-05-11 12:21:17

    Śmierć nastała wczoraj (10.05.2019) byłam przy tym zdarzeniu. Mężczyzna zjeżdżał z cebuli możliwe że jakoś się wodą zachłystnął, może to był zawał albo się uderzył. Reanimowali go ratownicy następnie przyjechała karetka reanimowali go myśle że pół godziny przynajmniej. Jak widać niestety nie przeżył. Rodzina była załamana. Bardzo mi przykro z tego powodu. Nie będę zdradzała jaki to był basen [*]

  • Gość - niezalogowany 2019-05-11 12:32:09

    Na pewno nie Sandra spa bo jak to zdjęcie z tego basenu gdzie się utopił to nie Sandra byi w Sandrze jak jest to zdjęcie to po lewej stronie jest barierka s szybą i inne kafelki
    Może coś innego

  • Gość - niezalogowany 2019-05-11 12:32:49

    Na pewno nie Sandra spa bo jak to zdjęcie z tego basenu gdzie się utopił to nie Sandra byi w Sandrze jak jest to zdjęcie to po lewej stronie jest barierka s szybą i inne kafelki
    Może coś innego

  • Gość - niezalogowany 2019-05-11 12:46:11

    Hotel Gołębiewski

  • Gość - niezalogowany 2019-05-11 13:50:30

    No niestety bylem tam i wszystko widzialem. Przykra sprawa

  • Gość - niezalogowany 2019-05-11 13:51:21

    Byl to hotel Gołębiewski chłop zjezdzal na cebuli

  • Gość - niezalogowany 2019-05-11 13:56:22

    Wyrazy wspolczucia dla rodziny

  • gość 2019-05-11 14:06:03

    w życiu nie pójdę do teatru!

  • Gość - niezalogowany 2019-05-11 14:34:31

    Przed wczoraj wróciłem ze Sandry w Karpaczu jestem przerażony przykra sprawa.

  • Gość - niezalogowany 2019-05-11 14:34:52

    Przed wczoraj wróciłem ze Sandry w Karpaczu jestem przerażony przykra sprawa.

  • Gość joll - niezalogowany 2019-05-11 14:38:27

    To nie jest zdjęcie tego basenu.Zawsze dają inne fotki żeby nie skojarzyć

  • Gość hotelowy golebia - niezalogowany 2019-05-11 14:55:15

    Akcja była w gołębi. Była Banda policji prokurator koleś od robienia zdjęć.... Wszyscy w butciorach. Zablocili basen do porzygu ale hotel nie posprzątać po nich. Bydło. Ten hotel jest przereklamowany y

  • gość - niezalogowany 2019-05-11 16:30:24

    WITAM wszystkich i prosze o nie pisanie beznadziejnych i zbednych komentarzy.
    Wypadek mial zdarzenie w tym czy tamtym hotelu nic tego nie zmieni, nawet dla tych co boja sie teraz o stan wody !!!! bezmozgowe myslenie. Odrobina szacunku nie zaszkodzi.

  • Gość - niezalogowany 2019-05-11 16:32:51

    Tak widziałem to byłem przy tym hotel w którym to się przytrafiło to Gołębiewski ale czy to ma jakies znaczenie wszędzie mogło się to stać przykra sprawa wyrazy współczucia dla rodziny dzieci i wnuczkow

  • Do idioty hotelowego gosca - niezalogowany 2019-05-11 17:03:46

    Prokurator i policjanci mieli w kąpielówkach i klapkach wykonywać swoje czynności? Taaa....weź ty się człowieku stuknij w ten pusty łeb

  • Gość - niezalogowany 2019-05-11 17:09:42

    Jezu ludzie jestem zdruzgotana , wasza głupota ... To nie ma znaczeni w jakim hotelu to się stało , piszecie taki bzdury , ze głowa mała ...
    Zero szacunku do zmarłego , oraz do jego rodziny ... Stała się tragedia a , wy pitolicie takie głupoty ... Najszczersze kondolencje dla rodziny .. [*]
    Administratorze , proszę zablokuj komentarze , bo aż się czytać nie chce tych ludzkich głupich wypocin ... !

  • Gość - niezalogowany 2019-05-11 18:49:56

    Przestańcie komentować jaki to hotel. Przykro bo , człowiek jedzie z rodziną wypocząć a tu tak kończy się wyjazd. Współczuję rodzinie

  • Gość - niezalogowany 2019-05-11 19:04:27

    Karpacz HG!!!

  • gość 2019-05-11 20:12:12

    Jak to nie ma znaczenia w którym hotelu - niech ludzie wiedzą, a przynajmniej ci po 60-ce, że tam jest coś nie tak dla ich grupy wiekowej. Zaraz mi to mówić gdzie to było!!!

  • Gość - niezalogowany 2019-05-11 21:34:30

    Ludzie zmarł człowiek, a wy się o hotel wypytujecie! Nie ma to znaczenia w którym, zdarzyła się tragedia, która mogła się wydarzyć w każdym innym, a dla was ważne jest tylko to gdzie. Ratownicy zareagowali natychmiastowo, o wodę się nie martwcie, to nie wy decydujecie czy trzeba wymienić czy pozostanie-robią to odpowiednie służy. Beznadziejne podejście do sprawy, policja i prokurator wykonywali swoją pracę, wiadomo, że nie wejdą w japonkach na basen, bo ludzie.
    Wyrazy współczucia dla rodziny.

  • Gość - niezalogowany 2019-05-11 21:49:20

    Nie tylko sandra teraz wiekszosc hoteli nowych ma basen, grenn mountain czy hotele obok niego, a wy tylko piszecie o tych ze zewnetrzne osoby moga, a mogli to byc goscie hotelowi

  • Gość - niezalogowany 2019-05-11 22:52:58

    Najpopularniejszy w tym wieku zawał cebulka jest tam najlepszą atrakcją chłop może się przerazil samego wyjścia z tuby do lejka i serce stanęło ile razy tam nie zjeżdżam też mi się oczy okrecajom na lewom stronę

  • Gość - niezalogowany 2019-05-11 22:59:17

    Ludzie co Wy debatujecie? Zaraz wina basenu. Wypadki się zdarzają. Mógł mieć gość słabe serce a adrenalina była mocna... zastanówcie się co napiszcie

  • Gość - niezalogowany 2019-05-11 23:17:01

    Boże święty co wy bredzicie może po prostu dostał zawał-wylew co kolwiek i po prostu zmarł dla czego mają woda wymieniać bo co my też umrzemy???

  • gość 2019-05-12 08:01:19

    Pan poniósł śmierć w wodzie i w tym momencie oddaje potrzeby fizjologiczne !

  • Gość - niezalogowany 2019-05-12 08:10:58

    Skoro pani napisala ze pan zjeżdżal z cebuli to pewnie Gołębiewski ... w sandra ne ma cebuli..

  • Gość - niezalogowany 2019-05-12 08:47:09

    Umarł człowiek i nikt nie współczuję rodzinie nie zastanowi się nad sensem życia przemijania tylko gdzie to było etc. Dramat pokolenie hejtu i dopalaczy

  • Gość - niezalogowany 2019-05-12 09:55:25

    To w Gołębiu się stało...
    Nie w Sandrze.

  • Gość - niezalogowany 2019-05-12 13:18:53

    Treść komentarzy poraża.........

  • Gość - niezalogowany 2019-05-12 14:40:25

    To był wspaniały kolega, wspaniały człowiek, mąż, ojciec, dziadek, ogromną strata i ból rodziny, to był mój kolega

  • Gość - niezalogowany 2019-05-19 11:16:43

    "Po wyciągnięciu ratowanego na brzeg, jeśli nie podejmuje on oddechu, należy prowadzić resuscytację krążeniowo-oddechową w standardowym rytmie 30 uciśnięć środkowej części mostka na głębokość 4-5 cm, z szybkością około 100 razy na minutę, na przemian z dwoma oddechami ratowniczymi. Pierwszym i najważniejszym celem postępowania z pacjentem jest zniesienie niedotlenienia. Natychmiastowe rozpoczęcie oddechów ratowniczych zwiększa przeżywalność". Pytanie: czy w przypadku tego mężczyzny wdechy ratownicze były wykonywane? Obserwowałem od trzymania go za rękę w wodzie przez ratownika. Nie widziałem wykonania mu żadnego wdechu. Jeśli przypadkiem były wykonywane, a nie zauważyłem, to po jakim czasie od wyciągnięcia go z basenu pod "cebulą"? Składam wyrazy głębokiego współczucia i kondolencje dla najbliższych zmarłego. Nie jestem w stanie zaakceptować tej śmierci na rękach ratowników w tak znanym aquaparku. Żeby wyciągnąć właściwe wnioski, czekam na odpowiedź na ww. pytania.

  • Gość kasia - niezalogowany 2019-05-19 20:44:07

    Prosze o kontakt se mna kto widzial to zdarzenie na basenie dnia 10/05/2019 To byl moj tatuś Kochany