:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Karetka na sygnale utknęła przed remontowanym przejazdem

Absurdy, Karetka sygnale utknęła przed remontowanym przejazdem - zdjęcie, fotografia
Portal 24jgora.pl 22/05/2019 17:48

Od poniedziałku (20 maja) wyłączony jest z ruchu przejazd kolejowy na ulicy Łomnickiej. Pomimo tego wczoraj usiłowała tamtędy przejechać karetka na sygnale.

Film obrazujący tę niecodzienną sytuację otrzymaliśmy od naszego czytelnika. Od poniedziałku trwa remont torowiska PKP, przecinającego ulicę Łomnicką. Objazd do ulicy Łomnickiej  wyznaczony jest przez zjazd z Alei Solidarności.

Niemałe musiało być więc zdziwienie pracowników remontujących torowisko, kiedy nagle podjechała tam karetka na sygnale. W takich sytuacjach nie ma jednak czasu na wyjaśnienia. Operator koparki prowizorycznie "utwardził" więc przejazd aby ambulans mógł mimo wszystko bezpiecznie tamtędy przejechać.

Przypominamy jednak, że zmiany i utrudnienia w tym miejscu potrwają planowo do 5 czerwca br.

Karetka na sygnale utknęła przed remontowanym przejazdem

Reklama

karetka na sygnale utknęła przed remontowanym przejazdem - komentarze opinie

  • gość 2019-05-22 18:18:08

    brawa dla operatora koparki

  • gość 2019-05-22 18:18:27

    brawo dla operatora koparki

  • noajak - niezalogowany 2019-05-22 18:38:12

    Szacunek dla operatora koparki.

  • gość 2019-05-22 19:12:02

    kierowca ambulansu po godzinach jest chyba członkiem drajw klubu

  • Luzik 99 - niezalogowany 2019-05-22 19:33:05

    Pięknie zachował się operator koparki. Szacunek

  • Gość - niezalogowany 2019-05-22 19:34:11

    I ja dołączam się do braw dla Pana Operatora! BRAWO!

  • Pan Rentier - niezalogowany 2019-05-22 20:03:04

    Czemu mnie to nie dziwi? Sprawa jest prosta większość kierowców nie patrzy na drogowskazy i znaki tylko jeździ na pamięć albo jak małpa ślepo wykonuje komendy które podaje nawigacja. Z chwilą oddania obwodnicy Maciejowej i mimo,że kierowcy mieli do dyspozycji nową dobrą drogę dalej próbowali zjechać po dziurawej drodze na zamknięty odcinek drogi nr 3, bo ślepo słuchali nawigacji z nieaktualną mapą. Kierowca tej karetki to jak większość jechał na pamięć i powinien za to ponieść konsekwencje. Informacje o zamkniętym przejeździe była dostępna już od kilku dni, a znaki tez były ustawione. Rozumiecie teraz czemu mnie nie dziwi,że politycy mówią wprost, że ciemny lud wszystko kupi. Pomyślcie o tym przy urnach wyborczych

  • ~~niewiedzący~~ - niezalogowany 2019-05-22 20:03:33

    Brawa dla operatora koparki .....!!!!!!

  • Marta - niezalogowany 2019-05-22 20:05:03

    Brawo dla Pana operatora. Ale jak to się mogło stać.....

  • Gość - niezalogowany 2019-05-22 20:42:44

    Jak się nie czyta znaków to tak jest. Już dużo wcześniej jest informacja że jest objazd

  • Gość - niezalogowany 2019-05-22 21:50:30

    Brawo koparkowy !!!!

  • gość 2019-05-22 22:00:18

    Informacja o remoncie i objazdach była podana od tygodnia na wszystkich lokalnych stronach.Kierowca powinien wytłumaczyć się z zachowania .

  • Gość - niezalogowany 2019-05-22 22:05:33

    Brawo dla operatora koparki...

  • Gość - niezalogowany 2019-05-23 09:16:48

    A jeżeli jadąc właśnie tam skrócił czas dojazdu do pacjenta i tym samym uratował mu życie?

  • gość2 - niezalogowany 2019-05-23 10:45:42

    No to sobie możemy pogdybać, co by było jak koparki by nie było?

  • Gość - niezalogowany 2019-05-23 11:01:27

    Liczy się tu i teraz, można było pomóc i operator koparki to zrobił. Nie zastanawiał się czy oznaczone czy nie, czy nawigacja poprowadziła czy też nie ... po prostu zrobił tak żeby było dobrze. Czego i Wam mieszkańcy JG i okolic życzę, będzie przyjemniej na naszej prowincji.

  • gość 2019-05-23 12:17:03

    Wiadomości o remontach powinny być rano przedstawiane pracownikom służb ratujących życie przez kierownika pogotowia ratunkowego. Kierowca ma często na tyle stresu i jest zmęczony po pracy to nie musi śledzić jeszcze internetów. Operator na medal,

  • Anonim9000 - niezalogowany 2019-05-24 02:27:32

    tu także był drajw klab

  • gość 2019-05-24 11:48:16

    Dobra robota operatora!

Dodajesz jako: |