:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
Samorząd, Jerzy Łużniak spełni pierwszą wyborczą obietnicę - zdjęcie, fotografia
07/11/2018 10:42

Podczas kampanii wyborczych wiele razy słyszeliśmy obietnice, które albo nie były możliwe do zrealizowania albo nie były później wcielane w życie. Tym razem ma być jednak inaczej - Jerzy Łużniak zapowiada ważną zmianę i to już od przyszłego roku!

Trwają zaawansowane prace przy przygotowywaniu budżetu Jeleniej Góry na 2019 rok. Wprawdzie uchwalać będzie ten dokument już następny skład Rady Miejskiej, niemniej zarysy powstają w oparciu o opinie dotychczasowych radnych. W kampanii wyborczej zapowiadałem, że wprowadzę bezpłatną komunikację dla uczniów i studentów. Zgodnie z moją obietnicą ten punkt mojego programu - będę chciał wprowadzić w życie od nowego roku. Szczegóły nowego budżetu przedstawię w miesiącu grudniu

Reklama

Jerzy Łużniak spełni pierwszą wyborczą obietnicę. komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2018-11-07 11:03:25

    Były jakieś obietnice???? Ja słyszałem jak mówił że nic nie będzie zmieniał bo jest ok

  • Gość - niezalogowany 2018-11-07 11:32:28

    Szkoda,że dla wszystkich nie będzie bezpłatnej komunikacji jak w innych naszych sąsiadujących miejscowościach :-(

  • Do Gość - niezalogowany 2018-11-07 12:05:16

    Sąsiadujące miejscowości nie żyją z turystyki. z biletów maja załóżmy 2 miliony a nie 20 milionów. Jeleniej Góry nie stać na takie finansowanie. Proszę myśleć trzeźwo i oglądnąć debate Mróz vs Łużniak i posłuchać o komunikacji miejskiej.

  • xd - niezalogowany 2018-11-07 12:55:59

    ale gest... masa młodzieży i menele/patola i tak na gapę jeździ...

  • gość 2018-11-07 13:07:40

    Jesteście daleko w tyle.W Bolesławcu wszyscy jeżdżą za darmo.

  • gość 2018-11-07 14:06:59

    A DLACZEGO NIE DLA WSZYSTKICH???. TAK JAK NP. W BOLESŁAWCU I LUBINIE!!!

  • gość 2018-11-07 15:25:00

    studenci i uczniowie bedą darmo jezdzic a ludzie pracy bedą drozej za bilety płacic-

  • Gość123-y - niezalogowany 2018-11-07 15:51:43

    Panie Luźniak ponad 700tys.zl z budżetu Piechowice trafia do Jeleniej Góry z tytułu opłat za MZK. Dziwnie nie trafiają one do MZK ale do dyspozycji Prezydenta Jeleniej Góry. To taka składka na B... O dziadka. Jeżeli jest inaczej to sory. Ale Piechowiczanom należy się jakieś wytłumaczenie, gdyż głupio byłoby nam płacić za obietnice wyborcze człowieka który przyłożył łapkę do 170mln zadłużenia Jeleniej Góry.

  • Młody i co z tego? - niezalogowany 2018-11-07 16:20:06

    Jest inicjatywa i pomysł - Janusze przed komputerami oburzeni bo czemu oni muszą płacić. Zróbmy z Jeleniej "szare" miasto, w którym wszystko będzie pod starszych ludzi, żeby odstraszyć wszystkich młodych :)

  • do Młody - niezalogowany 2018-11-07 17:05:12

    jak już nie będziesz na "garnuszku mamusi" i zaczniesz sam się utrzymywać oraz płacić podatki, to pogadamy

  • Gość - niezalogowany 2018-11-07 18:04:22

    Jeździli by wszyscy za darmo i powietrze czyste bo sam bym się przesiadl z auta na bana

  • Wicek - niezalogowany 2018-11-07 19:01:05

    Jak za darmo to dla wszystkich i już, a nie wyjątki. I tak większość jeździ na gapę, starsi, młodsi. Młodzież zacznie rozrabiać w autobusie, to kierowca nie może nic zrobić. Ma prowadzić i już.

  • Gość - niezalogowany 2018-11-07 21:35:19

    Darmowa komunikacja dla uczniów i studentów, a co za tym idzie? Zapewne podwyżki czegoś tam... Może woda? Co z tego że na zabobrzu leci gnojówka.

  • Gość - niezalogowany 2018-11-08 13:02:24

    Jak by nie zrobil to nie dogodzi kazdemu

  • Gość - niezalogowany 2018-11-09 04:48:01

    No żadna nowość. Prawie wszyscy kandydaci obiecywali darmowa komunikację podczas kampanii. Nawet poprzedni skład rady miasta przygotowywał projekt. Z tego co pamiętam, celowo radni się nie pojawili na sesji. Bo to miała być wisienka na torcie nowego prezydenta. Niby taki słowny, jako pierwsza realizację swoich obietnic wyborczych. Zgarnąć laury za pracę innych.

  • Fu - niezalogowany 2018-11-09 13:32:51

    Spójrzcie na jeto ryj katastrofa zero myślę ia

  • Gość - niezalogowany 2018-11-10 10:10:39

    Panie Prezydencie moze emeryci powinny jeździć od 70 roku za darmo a nie od 75. W wielu miastach tak jest warto sie. zastanowic

  • gość 2018-11-11 13:04:11

    Szanowny panie prezydencie, to oczywiste, że grudzień jest miesiącem, bo czym miałby być ???. Logika myślenia zaczyna się do wypowiadanych słów.

Dodajesz jako: |