:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Jelenia4x4 usunęli spalony wrak, który blokował przejazd

Absurdy, Jelenia4x4 usunęli spalony który blokował przejazd - zdjęcie, fotografia
12/03/2019 11:30

Przez blisko 2 tygodnie spalony i porzucony wrak samochodu blokował przejazd w strone ogródków działkowych w Jeleniej Górze.

Jelenia4x4 usunęli spalony wrak, który blokował przejazd

Temat porzuconego wraku, na prośby czytelników, już dwukrotnie poruszaliśmy na łamach naszego portalu. Spalony samochód uniemożliwiał dojazd do działek pomiędzy ulicą Działkowicza a dawnym stadionem wojskowym przy Grunwaldzkiej. 

Właściciela nie udało się póki co odnaleźć. Osoby i służby, które mogłyby wrak usunąć w ramach swoich obowiązków również nie okazały zainteresowania. I pewnie wrak tak by leżał i tarasował przejazd jeszcze przez długi czas, gdyby spraw w swoje ręce nie wzięli członkowie klubu  Jelenia4x4. Miłośnicy offroadu dysponują autami terenowymi więć usunięcie przeszkody nie stanowiło dla nich problemu. Cała akcja trwała ledwie kilka minut. I tak niewiele wystarczyło aby udrożnić zablokowany prawie 3 tygodnie  przejazd.

 

Reklama

usunęli spalony wrak - komentarze opinie

  • gość 2019-03-12 12:48:11

    brawo!

  • gość 2019-03-12 13:19:28

    Drive Club powinien usuwać auta swoich uczestników a nie zostawiać to innym. Z tego co wiem to mierzyli głośność wydechu ,poszła iskra i chu.. bombki strzelił.

  • Quatrro - niezalogowany 2019-03-12 14:40:55

    Cienki ten land rover jak piwo z wodą. A klekota jak 50-cio letni ursus mojego stryjka

  • Gość - niezalogowany 2019-03-12 15:13:06

    Cienka to jest kasa panie kierowniku

  • Gość - niezalogowany 2019-03-12 17:19:46

    Quatrro mogłeś przyjechać ursusem swojego stryja bądź własnym zetorem i zrobić to lepiej.... Ale po co coś robić? Lepiej w komentarzach pokrytykowac i nic nie robic...

  • Quatrro - niezalogowany 2019-03-12 17:41:07

    Akurat tak się dzieje że czasem najade na jakiegoś mistrza prostej w rowie i zatrzymuje się z pytaniem czy wytargac czy dzwonili po jakąś lawetę. Więc jeśli jestem w stanie to pomogę każdemu na drodze.

  • Gość - niezalogowany 2019-03-12 18:03:37

    Co za głąb pisze ciągle o Drive Club.

  • gość 2019-03-12 18:40:56

    dwie osoby i można to było przesunąć bez jakiegokolwiek sprzętu

  • Do quattro - niezalogowany 2019-03-12 18:47:43

    Tym swoim smiesznym quattro mozesz co najwyzej sprzeglo spalic przy wyciaganiu nic wiecej. A myslisz ze jak ma klekotac 30letni diesel? :) bylo tym swoim woelkim 4x4 przyjechac i przejevhsc pierw przez row a nastepnie sciagnac wraka i potem spowrotem przez row :) ciekawe gdzie bys dzeonil? Po lawete czy Marka krzykacza? :)

  • Gość - niezalogowany 2019-03-12 19:27:33

    Glupiemu argumenty sie skonczyly to agresja sie wlaczyla... Ehhh co za narod...

  • Gość audi 4x4 - niezalogowany 2019-03-12 20:08:07

    Ty quatrro a nie potrafisz napisać poprawnie napędu w audi gamoniu "quattro" się piszę a tak na marginesie tym swoim quatrro to co najwyżej możesz wyciągnąć uja z wody.Trzeba było przyjechać tym swoim tico i zabrać wrak a nie piszesz głupie komentarze buraku.

  • Gość do wyżej - niezalogowany 2019-03-13 00:42:15

    No i git :DDD

  • Czytelnik - niezalogowany 2019-03-13 06:59:16

    Piękna inicjatywa, można? Można! Gratulacje, a tym idiotą się nie przejmujcie co tak krytykuje, gówniarz siedzi przed monitorem i wszystko mu się nie podoba, a sam pewnie na bezrobociu siedzi i manna z nieba leci.

  • Gość - niezalogowany 2019-03-13 09:38:14

    Czytelnik ty rogaczu !!!!

  • Gość - niezalogowany 2019-03-13 09:54:53

    Drive club robił konkurs na NAJNIŻSZY WYDECH,moc tych klekotów była tak ogromna ze auto spłonęło,ale gość wygrał