:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Jelenia Góra : Samochód śmiertelnie potrącił dzika

Wypadki drogowe, Jelenia Góra Samochód śmiertelnie potrącił dzika - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 4
  • Fotka nr 1 z 4
  • Fotka nr 2 z 4
  • Fotka nr 3 z 4
Portal 24jgora.pl 27/01/2019 12:55

Przy Alei Solidarności samochód osobowy potrącił dzika. Niestety zwierze zginęło na miejscu.

Jelenia Góra : Samochód śmiertelnie potrącił dzika

Do zdarzenia doszło w niedzielne (27.01) południe. Samochód osobowy poruszając się Aleją Solidarności śmiertelnie potrącił dzika. Zwierze wybiegło na drogę nagle, kierowca nie miał szans na reakcję. Uszkodzenia samochodu nie były duże. Na miejsce zadysponowano policję i firmę która zajmie się utylizacją zwłok. Apelujemy do kierowców o ostrożność. Zwierzęta pojawiają się na drodze nawet w obszarze miasta. Jedynie ostrożna jazda i obserwowanie okolic jezdni może nas uchronić przed tego typu zdarzeniami na drodze.

Reklama

jelenia góra : samochód śmiertelnie potrącił dzika - komentarze opinie

  • gość 2019-01-27 13:36:51

    Do piekarnika jak znalazł:-)

  • kotojad - niezalogowany 2019-01-27 13:55:41

    Będzie pieczone :D

  • loszek - niezalogowany 2019-01-27 14:16:07

    Miło, że dbacie o prywatność dzika, jeszcze go rodzina rozpozna.... a blachy na widoku...

  • Gość - niezalogowany 2019-01-27 15:10:16

    Leszek, blachy policji, a widok martwego zwierzęcia nie zawsze jest miły dla oka

  • Gość - niezalogowany 2019-01-27 15:49:23

    To chyba locha.

  • gość 2019-01-27 16:09:37

    Ja widziałem kiedyś potrąconą śmiertelnie dżdżownice.
    Ale temat. Szkoda samochodu, bo raczej kierowca nie polował celowo.

  • AlexHexe - niezalogowany 2019-01-27 17:06:07

    Rozumiem, że los dzika jest dla Was ważniejszy niż los człowieka? Ani słowa o kierowcy, czy nie rąbnął się w głowę czy przy hamowaniu nie uszkodził kręgów szyjnych itp. Co tam, że auto rozwalone. Najważniejszy dzik. I ostrzeżenie dla kierowców, uważajcie na biedne dziki. Kurcze, powinno brzmieć raczej, by uważać na siebie, bo wbiegajacy na jezdnię dzik, może spowodować obrażenia u człowieka!
    Nie wiadomo jak człowiek za kierownicą zareaguje, może być ślisko itd.
    Ale nie, Ty człowieku walnij w drzewo, wiedz do rowu lub w inne auto, nie ważne co z Tobą, obyś tylko biednego dzika nie potrącił...

    Paranoja, zwierzę stoi wyżej niż człowiek. Ludzie, ogarnijcie się...

  • Rodzina dzika - niezalogowany 2019-01-27 17:24:22

    Nie dziwię się, że wreszcie ten kierowca z BMW kogoś potrącił. Jeździ po Jeleniej jak ci z drive clubu. Ostatnio jadę 140, bo się spieszę, a ten się zabiera do wyprzedzania mnie. BMW na DLW, co za połączenie... Panie kierowco z BMW, życzę trochę rozwagi, bo wcześniej czy później policja wystawi mandacik

  • Batonik Pawełek z Danzig - niezalogowany 2019-01-27 17:27:10

    DC w akcji... [*]

  • Do loszek - niezalogowany 2019-01-27 17:28:34

    Blachy nie podlegają pod RODO

  • Ann do Alex - niezalogowany 2019-01-27 17:40:15

    Alex ... uświadom sobie prosty człowieku, że to My ingerujemy w ich środowisko budując drogi, domy itp. To jest ich DOM! Gdyby ktoś przez salon na chacie walnął Ci drogę to byś to tolerował? Wątpię. Dlatego to my będąc wyżej w hierarch, jak sam twierdzisz, powinniśmy uważać. Dzik czy sarna są u siebie ... tylko ktoś im zrobił przeszkody.
    Ameby umysłowe, powinni mieć zakaz komentowania.

  • przypadek - niezalogowany 2019-01-27 17:57:48

    żenada. oskar dla reportera ,

  • gość 2019-01-27 18:06:30

    Do wyżej,Ty gdzie mieszkasz? po czym się poruszasz?jak nie po drogach! chyba że,mieszkasz w lesie i biegasz po nim,więc po uj Twoje wypociny,sam bądż świadomy to co wypisujesz .

  • loszek - niezalogowany 2019-01-27 18:13:39

    Dziękuję za wyjaśnienia, właśnie o policyjne blachy mi chodziło, teraz już wszyscy wiedzą....
    Dzika szkoda. A co z kierowcą?

  • gość 2019-01-27 18:36:44

    Dzik, DLW i BMW.Co za zbieżność?

  • Gość - niezalogowany 2019-01-27 19:17:57

    Ide do Milicji to sobie poszaleje BMW tak jak oni.

  • Gość - niezalogowany 2019-01-27 22:51:08

    Ten kto malowal ta milicyjna bimere,zle baze dobral,bo w oczy sie rzuca roznica odcieni.
    Dostali taka,czy juz za ich kadencji gdzies rozpieprzyli i na szybko pryskali.
    No ale...
    Grunt ze milicyja ma afto do scigania,sie...

  • Dzikn - niezalogowany 2019-01-28 08:47:26

    Gro to głupie komentarze.

  • Dzikn - niezalogowany 2019-01-28 08:49:12

    Gro to głupie komentarze.

  • gość 2019-01-28 09:27:54

    Ale `clickBaity` robi nam autor. Niedługo artykuły z serii: "Już niedługo koniec świata!" a w artykule "jaki znamy, nowe ceny w MediaExpert. Włącz ZELLO"

  • gość 2019-01-28 09:52:47

    No to widać, że RD ma operacyjne autko z rejestracjami DLW 31TV BMW i czuwa :)

  • Drive Club - niezalogowany 2019-01-28 12:27:45

    Ile jeszcze dzików musi zginąć ,żeby wziąć się za ten pseudo klub kierowców???

  • # - niezalogowany 2019-01-28 13:45:11

    DRODZY ''pisarze'',dzika potrącił na pewno inny samochód.Na BMW nie ma śladu uszkodzenia.

  • gość 2019-01-29 18:42:54

    do gościa jesteś na fali

  • gość 2019-01-29 23:22:48

    Gościu z 22:09, wieśniakiem to jesteś ty.

  • Dzik - niezalogowany 2019-01-30 13:20:17