:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
Wypadki drogowe, Jeden uczestników nielegalnego wyścigu opuścił areszt - zdjęcie, fotografia

Oskar L. - 20 latek, który brał udział w nielegalnym wyścigu w wyniku którego śmierć poniosły dwie osoby opuścił areszt tymczasowy.

Przypomnijmy, że do zdarzenia doszło w sobotę, 27 października w Jeleniej Górze. Podczas nielegalnego wyścigu pomiędzy Łukaszem O. a Oskarem L. doszło do wypadku w którym śmierć poniosły dwie osoby - kobieta i mężczyzna przechodzący przez przejście dla pieszych. Obaj mężczyźni usłyszeli zarzuty i zostali tymczasowo aresztowani na 3 miesiące.

Oskar L. był kierowcą drugiego pojazdu, jadącego za Seatem prowadzonym przez Łukasza O. który śmiertelnie potrącił pieszych. Na posiedzeniu aresztowym Sąd Okręgowy w Jeleniej Górze uwzględnił zażalenie obrońcy Oskara L. i uchylił decyzję dotyczącą tymczasowego aresztowania uzasadniając to małym prawdopodobieństwem popełnienia przez niego zabójstwa z zamiarem ewentualnym. Zdaniem sądu nie można też mówić by oskarżony swoim zachowaniem sprowadził bezpośrednie niebezpieczeństwo katastrofy w ruchu lądowym zagrażającej zdrowiu i życiu wielu osób, ponieważ obecnie nie ma dowodów na to, że w bezpośrednim sąsiedztwie przejścia na którym doszło do tragedii znajdowały się inne osoby.

Reklama

Jeden z uczestników nielegalnego wyścigu opuścił areszt komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2018-11-19 08:54:15

    Jadąc powyżej 130km/h już powinno być traktowane jako z zamiarem(celowym) działaniem. To chociaż powinien dostać 15 letni zakaz prowadzenia pojazdów.

  • Gość - niezalogowany 2018-11-19 08:59:00

    A ty myslisz ze brz dokumentow nie mozna prowadzic pojazdów.takie samo durne myslenie jak tych sedziow co zabieraja ptawka smie h na sali a ciekawe na ile pisadza kokesia na zapier..olil na 1000 zl naprwno dostanie wieksza kare jak ci mordercy

  • gość 2018-11-19 09:28:45

    pierdolony kraj bezprawia, brawa dla sądu!!!!!!

  • uzi - niezalogowany 2018-11-19 09:30:38

    co za njus- na wyborczej pisali o tym w zeszly poniedzialek... prokurator wstyd!!!

  • gość 2018-11-19 09:59:41

    Oskarek z Karpacza?

  • gość 2018-11-19 10:04:08

    Spokojnie Jelenia Góra mała :)

  • driver - niezalogowany 2018-11-19 10:16:43

    no to można zapierd***ć !!! Carmageddon!! Konstytucja!!! Wolne sądy!!! Kiedy kolejny masowy zjazd na parkingu koło marketu? Moim zdaniem winne są ofirary i powinni ich aresztować bo znowu wlezą na przejścid bezprawnie!

  • Gośćkk - niezalogowany 2018-11-19 10:25:40

    Po pudła na 25 lat jakie zażalenia adwokat co jeszcze konia gierty ha niech weźmie

  • gość 2018-11-19 10:47:41

    Jak zwykle prokurator z dup..y zarzuty pod publiczke przedstawil

  • Ja - niezalogowany 2018-11-19 11:00:42

    Dobrze,bo nic nie zrobił.

  • redaktorzy - niezalogowany 2018-11-19 11:16:29

    Redakcjo, nie odpuszczajcie! Piszcie o wszytkim, o dalszym ciagu. Wiele spraw bylo bardzo glosnych a teraz nie wiadomo gdzie sa, dlaczego utknely.... Piszcie i trzymajcie reke na pulsie. Niech nie bedzie jak z morderca 2 osob, pana na skuterze i pani na przejsciu....

  • gość 2018-11-19 11:24:35

    Masz rację. "nic nie zrobił" oprócz tego, że brał udział w wyścigu i gdyby był szybszy to on by w tych ludzi przy.... Skandal

  • Gościu - niezalogowany 2018-11-19 12:40:41

    Czas na samosad.

  • Gośćwiedzacy - niezalogowany 2018-11-19 13:01:03

    Drajw klub sie rozpisal... Pewnie kolo byl w porzadku. Nikogo nie rozjechal. .. A to jednak wspolwinny morderstwa młody człowiek. Umyślnie i z premedytacja zlamal przepisy ruchu drogowego i wspoldoprowadzil do wypadku ze skutkiem śmiertelnym... Choc jest tez taka możliwość ze pod wpływem narkotyków wsiadl za kolko z zamiarem rozjechania kogoś na przejściu dla pieszych... Spytacie dlaczego? A dlatego ze jechał tam szybciej jak na wielu odcinkach autostrady wolno. Nie wolniej jak 130... Wiec może i 150... Ps. A czy to prawda co gadają na miescie ze ten drugi co ciągle siedzi to pedofil?

  • lo - niezalogowany 2018-11-19 13:31:07

    Szwagier na widzeniu mówił, że chłopaki śpiewali: ona temu winna ona temu winna chodzić drogą nie powinna! I co o takich zwyrodnialcach myśleć? Zabili i szczęśliwi!

  • Zly - niezalogowany 2018-11-19 13:44:32

    Pierdole co za prawo

  • gościu - niezalogowany 2018-11-19 13:57:13

    15lat za wcześnie go wypuścili... Mam nadzieje że na krótko.

  • HAHA - niezalogowany 2018-11-19 14:02:35

    SPOKO TEN CO ZABIŁ KOBIETĘ NA PASACH POTEM W KARPACZU W TUNELU MOTOROWERZYSTE CHODZI WOLNO I NIE MA ZABRANEGOCJACJI PRAWKA WIEC CO SIĘ DZIWIĆ ŻE SĄDY W JELENIEJ SĄ JAKIE SĄ! !!

  • gościec - niezalogowany 2018-11-19 14:09:18

    dno dna nie prawo, oby was karma dopadla, tych co sie scigali i tych co wypuscili niech was zal rodzin jak rak zjada cale zycie bo na wymiar sprawiedliwosci nie ma co liczyc w tym przypadku

  • Gość - niezalogowany 2018-11-19 14:12:02

    Co za chory kraj!!!!! Jak można pisac, ze gościu nic nie zrobił? Brał udział w wyścigu, jechał trzy razy szybciej niż dopuszczają przepisy, przez co zginęły dwie niewinne osoby. Nie on zabił, ale tak jak napisał ktoś wyżej, gdyby on jechał szybciej to jest duże prawdopodobieństwo, ze on by tych ludzi zabił. W każdym razie, świadomie przekraczał prędkość i MUSIAŁ się liczyć z tym, ze może kogoś zabić. Tym bardziej, ze jechał w terenie zabudowanym!!! Mam nadzieje, ze dostanie za swoje. Jak nie w więzieniu to poza nim!! Zaraz przedstawiciele Drive Club znowu zwołają media i będą coś piep*zyc na pokaz. W szczególności burak numer jeden - Piotr Orlik, znany jako „C*pa”. Sieje farmazony jakieś o bezpiecznej jeździe, hipokryta, a ile razy tym swoim leonkiem szalał. Nawet na Orlik na sp.6 wpadał i wypadał z piskiem opon.

  • gość 2018-11-19 15:13:35

    Jaki samosąd? Jakie dożywocie? Jaka niesprawiedliwość? Co to średniowiecze? Media robią karierę z tragedii, władza chciała się wybić narzucając taki wysoki zarzut, a WY "ludki" się tym podniecacie? Nie widzicie tego? Wstydźcie się !!! Uszanujcie pokrzywdzonych i cierpiących w bólu rodziny.

  • gość 2018-11-19 15:45:35

    Podwójne morderstwo! Taki powinien być zarzut!

  • gość 2018-11-19 15:47:06

    Komentatorzy kim Wy jesteście, by oceniać i podważać decyzję Sądu Okręgowego? Polska to nie "CIEMNOGRÓD" czy "III KRAJ" . Ludzie - zajmijcie się swoimi sprawami, najlepiej popatrzcie co dzieje się w Waszym najbliższym otoczeniu.

  • do 15:47 - niezalogowany 2018-11-19 15:58:05

    no wlasnie to sie stalo w moim najblizszym otoczeniu wiec spasuj

  • do 15:58:05 - niezalogowany 2018-11-19 16:07:29

    Wyrazy współczucia dla Pana/Pani, ale nie upoważnia społeczeństwa do takich bezcelowych komentarzy.

  • Gość - niezalogowany 2018-11-19 16:49:59

    Brak słów Panie premierze jak żyć

  • Ta - niezalogowany 2018-11-19 18:20:01

    Dwoje ludzi zabitych na pasach , a on niewinny bo jechaal drugi. A wyscigi sa legalne tak ? No na to wychodzi. Ale prawo mamy!!!!!!!!!!!!

  • xxx - niezalogowany 2018-11-19 18:49:12

    dlatego jedziemy na spot 1grudnia drajf klubu i wyjaśnimy tych pedałów

  • siara - niezalogowany 2018-11-19 19:05:04

    dojechać ich!

  • Gość - niezalogowany 2018-11-19 19:13:30

    Brak słów , jak chcecie się pościgać swoimi super furkami ,na któtre wyrywacie blachary to wypieprzać na tor ! Bądź po porstu nauczcie się jeździć i myśleć zanim wsiądziecie do swojego czipkoczento ,co? Jeb**e debile i tyle !

  • Gość - niezalogowany 2018-11-19 19:55:14

    Nie zapomnijcie rzeczy dla maluchów zabrać ;)

  • Gość - niezalogowany 2018-11-19 20:57:11

    Pierwsza sprawa , nikt w i Internecie nie jest anonimowy ,komentarz dotyczący jednej osoby ,obrażania publicznej zostanie pociągnięty do odpowiedzialności, prawdę mówiąc połowa hejterów przyjeżdża na spotkania a teraz tutaj wyzwywają? Ludzie teraz w mniej niż minutę można namierzyć id komputera z którego jest napisany komentarz , na pewno nikt nie ma prawa tak obrażać drugiej niewinnej osoby . Dwa dyrektorzy domów dziecka ucieszyło się na pomysł pomocy dzieciakom. Któryś z was hejterów w Internecie to zrobił ? Nie i jeszcze chcecie dzieciakom w ten dzień popsuć zabawę? Nie jedni już pisali że zrobia na klub najazd i co ? I cisza, kozak w necie *** w świecie

  • Gość - niezalogowany 2018-11-19 22:00:23

    Dobrego ma papuga skoro tak szybko wyszedł i po temacie ( nie popieram żeby mnie tu ktoś źle nie zrozumiał )

  • Gwiazda - niezalogowany 2018-11-20 11:57:57

    Kompromitacja sądu, nie pierwsza i nie ostatnia. Ciekawi mnie jego argumentacja, zwłaszcza że w innej niedawnego nielegalnego ścigania się Polaków na Słowacji, gdzie też tylko jeden był bezpośrednim sprawcą wypadku, sąd po apelacji zatrzymał całą trójkę. Czyżby w jeleniogórskim sądzie były jakieś inne, dziwne zasady? Debil zapieprza ponad 130 po mieście i wg niego to nie jest żadne zagrożenie????

  • Luna - niezalogowany 2018-11-20 13:38:56

    To jest żenada co ten Sąd w Jeleniej Górze robi oskarżonych morderców wypuszcza na wolność a pokrzywdzonych wini tak.rządzi w.Sądach.Po.

  • Gość 7 - niezalogowany 2018-11-20 22:59:03

    Myślimy o tym samym O. L.! W głowie się nie mieści co wyrabia się w naszym kraju! Mamusia z tatusiem adwokacinę najęli i szczęśliwi! A inni cierpią. Ciekawe czy byliby tacy szczęśliwi gdyby to ich rodzinę dotknęła taka tragedia... A potencjalny sprawca od tak wyszedł na wolność! Ale cóż w naszym pięknym kraju domniewa się niewinności... Żałosne.

  • gość nr 1 - niezalogowany 2018-11-21 16:09:26

    Czytam wypowiedzi i twierdzę, że jesteście ludźmi po 6 klasach, jesteście wszyscy żałośni, piszecie pierdoły, co wam ślina na klawiaturę przeniesie. Wstyd mi za Was !!!

  • Do gosc 7 - niezalogowany 2018-11-21 21:19:54

    Karma wraca