:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Interwencja policji na ul.Bankowej (aktualizacja)

21/11/2018 11:50
Kronika Kryminalna, Interwencja policji Bankowej (aktualizacja) - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 5
  • Fotka nr 1 z 5
  • Fotka nr 2 z 5
  • Fotka nr 3 z 5
  • Fotka nr 4 z 5

Kilka radiowozów pojawiło się wczoraj (20.11) na ulicy Bankowej w Jeleniej Górze. Była również karetka pogotowia.

Krwawiącego mężczyznę leżącego na chodniku napotkał jeden z przechodniów, który szybko zaalarmował policję. Okazało się, że mężczyzna ma kilka ran kłutych. Na szczęście po przewiezieniu do szpitala okazało się, że obrażenia są tylko powierzchowne i nie zagrażają życiu. Nieoficjalnie mówi się, że mężczyzna mógł zostać zraniony w mieszkaniu jednego z pobliskich bloków. Policja zatrzymała mężczyznę, który mógł być sprawcą zdarzenia. 

Reklama

Interwencja policji na ul.Bankowej (aktualizacja) komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2018-11-20 19:01:15

    Potrącony przez jakiegoś idiotę, najprawdopodobniej z drive clubu.

  • Gość - niezalogowany 2018-11-20 20:28:44

    To już nudne z tym drive clubem... Kręci Cie to czy co? Taki żal rodzin był a teraz na każdym kroku przypomnienie z drive clubem. Tu piszesz takie bzdury ale podejsc do jednego czy drugiego i zareagować jak odwalaja cos to juz faja miękka... Prawdziwy jeleniogorzanin. A jeszcze zeby to bylo 100% pewne ze tamten wypadek spowodowali członkowie tego klubu, wlepe mozesz kupić i nie oznacza ona ze jest sie członkiem klubu... Ale można mówić, tłumaczyć... debilny kraj i społeczeństwo...

  • Zal - niezalogowany 2018-11-20 20:29:42

    Haha żałosny komentarz kolego wyżej, żałosny ;)

  • Zal - niezalogowany 2018-11-20 20:31:12

    Przepraszam chodziło mi o pierwszy komentarz odnosnie rzekomego sprawcy z drive club

  • gość 2018-11-20 20:44:45

    to sprzedajecie wlepy klubowe byle komu buraku ? AAA właśnie sprzedajecie wlepy ciekawe czy drajf klub rozlicza się ze sprzedaży naklejek z urzędem skarbowym ????

  • Gość - niezalogowany 2018-11-20 20:53:16

    A kamery przy banku?

  • gość 2018-11-20 21:00:54

    Dlaczego na WP są bardziej szczegółowe informacje ? To obywatel Ukrainy ugodzony nożem .

  • Śmieszne - niezalogowany 2018-11-20 21:15:22

    Ludzie to już jest śmieszne „drajf klub” to nie przestępcy! Tylko pasjonaci motoryzacji! Dupsko was wszystkich teraz ściska bo doszło do wypadku w którym uczestniczyło auto z wlepą! Gdyby jej nie było to miniony „drajf klub” był by nadal w zaciszu jeleniej i nikt by o nim tak nie trombił. Fakt zdarzają się debile którzy nie potrafią przestrzegać przepisów drogowych! Ale no kurwa bez przesady! Nie każdy taki jest. Ale po co szukać prawdy skoro można zjebać wszystko na klub. Niech sie co niektórzy zastanowią nad sobą

  • Gość - niezalogowany 2018-11-20 22:04:00

    Człowieku wlepy mozna kupić przez internet, co mają byc pytania "masz zamiar spowodować wypadek i zabić kogos" przed zakupem? Sam jestes burak jak chcesz powiedz mi to w twarz a nie wypowiada sie typ przed komputerem w okularach jak denka od słoików i codziennie popierdala mzk... Wielki znawca od drive clubu, wlepek i podatków, pierdolnij sie gosciu w leb tak solidnie moze cos rozumu Ci wróci bo narazie to marne zero... Nieudacznik pozostanie nieudacznikiem i nie dojdzie do niczego w zyciu tak samo nie pojmie nic wiecej prócz 2+2 a i z tym czasem ciężko. Tylko drive club i drive club ale faje masz mała żeby powiedziec im w twarz co o nich sądzisz. Gardze Toba i takimi ludźmi, nie odpowiadaj nawet bo z taka spierdolina nie ma co dyskutować.

  • Gość - niezalogowany 2018-11-20 22:13:46

    Jak juz tak dopierdalasz sie tu o podatki itd to pamiętaj ze w necie nie jest się anonimowym jak w AA i bigosu sobie mozesz narobić pisząc tak o drive clubie. Ja na miejscu założycieli tego clubu wziąłbym sie za to zeby ukarali jedna, druga, trzecia osobe za oczernianie to byłby spokój, szkoda ze im sie nie chce... Przydałoby sie jednego Janusza z drugim postawić do pionu... I nie należę do żadnego klubu wiec nie pierdol glupot ze cos sprzedaje cieciu, jestem zwyklym czlowiekiem ktory jezdzi autem oraz jest wielokrotnie przechodniem. Jestem narażony na wypadek tak jak Ty i kazdy inny ale jak sie czyta x razy drive club to juz to wkurwia. Odjebta sie póki jeszcze mozna i tyle... taka rada

  • gość 2018-11-20 22:21:35

    galopem na komende konfidenci

  • Gość - niezalogowany 2018-11-20 22:35:15

    Zapytaj mamy o wielkosc mojej faji. Wyprowadzi Cie z bledu ;)

  • Maciej pawelczyk - niezalogowany 2018-11-20 22:51:32

    Każdy anonimowo nie boi się wypisywać tych śmieci na drive club. To Po prostu kowalstwo!!

  • Gość - niezalogowany 2018-11-20 23:38:47

    Te całe 24jgora to żenada nic nie wiedzą i w dodatku reporterów i dziennikarzy mają słabych którzy wysłowić się nie potrafia

  • Gość - niezalogowany 2018-11-21 00:57:37

    Dawaj pedale ustaw się na live gdzieś , A nie śmieci za klawiaturą potrafisz tylko pisać na drive club . Żenada

  • Marcin - niezalogowany 2018-11-21 01:21:04

    Ludzie czytam o tym całym drive clubie i wy chyba czegoś nie łapiecie !!! Czy to byli członkowie czy też nie TO NASZE PUBLICZE DROGI NIE SĄ DO ŚCIGANIA SIĘ SAMOCHODAMI, MOTOCYKLAMI ITD DO KURWY NĘDZY. WALI MNIE TO CZY CI Z DRIVE CLUBU SĄ PORZĄDNI A TAMCI CO MIELI NAKLEJKI TO JACYŚ PODRABIAŃCY !! Nie ma opcji żeby ktokolwiek po naszych ulicach które mają służyć dojazdowi do pracy lub załatwianiu codziennych spraw jeździł i się ścigał!! Czy oni tego nie rozumieją ?? Pozdrawiam Marcin ;)

  • Gość - niezalogowany 2018-11-21 07:12:58

    Napluc to mozesz matce do dupy jedynie. Zdjęcia i do akt hahaha, podejdz i powiedz kiedy bedziesz robil to sie usmiechne jeszcze hahaha, co zostaje w rodzinie to zostaje? Matka z ojcem donosy do milicji pisala? "niechętnie lecz musze z przykrości zawiadomić..." idźcie sie leczyć bo paranoje dostajecie...

  • Gość - niezalogowany 2018-11-21 09:58:17

    jak nieprzytomny człowiek mógł zadzwonić po pomoc.

  • Gość - niezalogowany 2018-11-21 13:05:34

    Czytaj ze zrozumieniem. Po pomoc zadzwoniła osoba, która tamtędy przechodziła...

  • Kubuś Puchatek - niezalogowany 2018-11-21 13:09:40

    DK pewnie wziął się za gangsterke.

  • Gosc - niezalogowany 2018-11-21 15:59:51

    Gangster salceson z drajfklubu