:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

INFINITY Zieleniec Ski & Spa – można już inwestować w prestiżowy aparthotel, w najlepszej stacji narciarskiej w Polsce

Turystyka, INFINITY Zieleniec można inwestować prestiżowy aparthotel najlepszej stacji narciarskiej Polsce - zdjęcie, fotografia
 • Fotka nr 0 z 5
 • Fotka nr 1 z 5
 • Fotka nr 2 z 5
 • Fotka nr 3 z 5
 • Fotka nr 4 z 5
Portal 24jgora.pl 04/09/2019 17:40

Zieleniec leży na wysokości 800-1025 metrów na zboczach Gór Orlickich, od północy sąsiadując z Górami Bystrzyckimi. Jest idealnym miejscem do aktywnego wypoczynku o każdej porze roku, przede wszystkim jednak jest stolicą sportów zimowych Ziemi Kłodzkiej. Zimą gości przyciąga „Zieleniec Ski Arena” cieszy się zasłużoną opinią jednego z najlepszych ośrodków narciarskich w Polsce. Jego bogata infrastruktura składa się 29 wyciągów i ponad 22 kilometrów tras narciarskich dostępnych na jeden wspólny karnet.

„Zieleniec Ski Arena” to jeden z największych i najlepiej wyposażonych ośrodków narciarskich w Polsce, w którym każdy pasjonat narciarstwa - niezależnie od wieku
i umiejętności - znajdzie coś dla siebie. Popularność́ i uznanie dla położonego w Górach Orlickich ośrodka, wyrażone jest też w zdecydowanej większości rankingów i testów oceniających stacje narciarskie w naszym kraju. Od wielu lat Zieleniec zajmuje miejsca
w ścisłej czołówce, najczęściej zaś́ – na podium. Wszystkie atrakcje narciarskie są dostępne dzięki wspólnemu karnetowi, co wciąż jest jeszcze rzadkością w polskich ośrodkach narciarskich.

 

W samym sercu narciarskiej stacji powstaje teraz luksusowa inwestycja – aparthotel INFINITY Zieleniec Ski & Spa. Wykończone pod klucz apartamenty z garażami sprzedawane są w popularnym systemie condo. Dzięki temu INFINITY stanie się nie tylko ozdobą Zieleńca i jego najbardziej prestiżowym hotelem, ale też atrakcyjną inwestycją dla tych, którzy chcą inwestować w nieruchomości i dostrzegają potencjał Zieleńca jako nowoczesnej destynacji turystycznej.

 

Inwestorem jest spółka INFINITY Zieleniec W czerwcu 2019 r. spółka zmieniła strukturę właścicielską. Celem zmiany było finansowe i organizacyjne wzmocnienie inwestycji. Obecnie jej głównym udziałowcem jest firma Winterpol, która wywodzi się właśnie z Zieleńca i doskonale zna jego specyfikę.

 

Spółka Winterpol od niemal 30 lat aktywnie rozwija usługi turystyczne i hotelowe w regionie
i w samym Zieleńcu. Jest też największym operatorem Zieleniec Ski Arena (posiada 6 z 29 wyciągów: dwa wyciągi kanapowe, talerzyk, orczyk i dwa wyciągi taśmowe). Nowi właściciele spółki inwestorskiej czują się współgospodarzami Zieleńca i aktywnie uczestniczą w jego rozwoju. Spółka zadeklarowała chęć zaangażowania w lokalne inwestycje, będzie partnerem władz Zieleńca, między innymi w budowie infrastruktury wodnej i kanalizacyjnej.

 

 

Aparthotel na stoku przyciągnie turystów

Polacy zwracają coraz większą uwagę na jakość usług turystycznych, oczekują wysokiego poziomu obsługi i atrakcyjnych możliwości spędzania wolnego czasu. INFINITY będzie jedynym i największym w regionie luksusowym aparthotelem, w którym oprócz 353 komfortowych apartamentów znajdzie się także nowoczesna strefa konferencyjna oraz rozbudowane zaplecze wypoczynkowo-rekreacyjne. Najbardziej prestiżowa lokalizacja w regionie z pewnością szybko zdobędzie stałych gości i przyciągnie nowe grupy konsumentów, poszukujących usług na najwyższym poziomie. Hotel będzie miał również doskonałą infrastrukturę konferencyjną na ponad 600 osób, z której będą korzystać przedstawiciele biznesu.

 

Obiekt powstaje w centrum Zieleńca, bezpośrednio na stoku narciarskim, tuż obok wyciągów i tras. Jest przytulony do zbocza, który stanowi jedną z jego ścian. Dzięki temu wszystkie apartamenty będą miały widok na trasy narciarskie: od frontu - w górę stoków, a po drugiej stronie - w dół, na przepiękną panoramę gór otaczających Zieleniec.

Nowoczesność, elegancja i troska o środowisko

Budowa hotelu rozpoczęła się wiosną 2018 r., a zakończenie jest planowane na lipiec 2021 r. Projekt budynku INFINITY został przygotowany przez doświadczone studio architektoniczne Q2, które znane jest z wielu inwestycji mieszkalnych i hotelowych. Zgodnie z założeniami, budynek będzie nowoczesny, ale będzie wykorzystywał tradycyjne drewniane elementy, nawiązujące do tradycyjnej górskiej architektury.

 

Budynek będzie skomponowany z trzech przenikających się brył, usytuowanych tarasowo na zboczu stoku. Obiekt jest przytulony do zbocza, które stanowi jedną z jego ścian. Dzięki wykorzystaniu naturalnego uwarunkowania terenu, wszystkie apartamenty będą miały widok na trasy narciarskie: od frontu - w górę stoków, a po drugiej stronie - w dół, na zapierającą dech w piersi panoramę.

 

Zespół projektantów zadbał też o wyposażenie wnętrz, które zaspokoją gusta najbardziej wymagających klientów. Luksusowe i przestronne apartamenty charakteryzować się będą wystrojem łączącym nowoczesność z ponadczasową elegancją. Apartamenty w większości wyposażone będą w loggie lub balkony. Wszystkie lokale sprzedawane są w wykończeniu „pod klucz” – wraz z kompletnym wyposażeniem w najwyższym standardzie. Inwestorzy mają więc pewność, że ich jedno- , dwu- lub trzypokojowy apartament będzie posiadał autorski projekt wystroju wnętrz, a do wykończenia całości będą wykorzystane materiały najwyższej jakości.

 

Obiekt będzie przyjazny naturze, a impakt na środowisko został zminimalizowany dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii. Do systemowych rozwiązań dla obiektu należą: ograniczający emisję spalin układ ogrzewania czystą energią gazu ziemnego, wydajny system pomp ciepła wykorzystujący odzysk powietrza odprowadzanego z układu wentylacji, trójwarstwowe okna i rygorystyczna izolacja zwiększająca wydajność ogrzewania oraz chłodzenia budynku. Znajdzie się tam również energooszczędny system wyłączania światła w apartamentach podczas nieobecności w obiekcie, monitoring ogrzewania czy system monitorowania i minimalizowania eksploatacji wody. Wszystko po to, by w sercu Zieleńca powstał hotel najwyższej klasy, w zgodzie z przyrodą i oczekiwaniami świadomych klientów, który będzie wspierał dalszy rozwój miejscowości.

Bezpieczna inwestycja w aparthotel

Sprzedaż apartamentów rozpoczęła się wiosną 2018 r. W tej chwili pozostało do sprzedania około 170 apartamentów, czyli nieco mniej niż połowa. Apartamenty INFINITY Zieleniec Ski & Spa są sprzedawane w systemie condo. To bezpieczny i sprawdzony sposób inwestowania kapitału, polegający na kupowaniu apartamentów w obiektach hotelowych. Nabycie każdego apartamentu zostaje potwierdzone wpisem w indywidualnej księdze wieczystej. Nieruchomości są wynajmowane przez operatora, a prywatni inwestorzy cieszą się gwarantowanym, stałym zyskiem na poziomie 7% rocznie od kapitału zainwestowanego w zakup lokalu, niezależnie od tego, czy lokal jest wynajmowany, czy nie.

 

Umowy zawierane są na 5 lat,10 lat lub na czas nieokreślony, a wszystkie opłaty związane z wynajmem (media, koszty z tytułu zarządzania nieruchomością, ubezpieczenie) pozostają po stronie operatora. Właściciele apartamentów otrzymują też Pakiet Inwestora,
w którym znajduje się wiele zniżek i udogodnień - na ofertę restauracji, zabiegi
w Spa, karnety narciarskie, czy wypożyczenie sprzętu. Ci, którzy chcą połączyć inwestowanie z aktywnym trybem życia, będą mogli korzystać ze swojego apartamentu przez cały rok, także w sezonie wysokim, podczas ferii zimowych i wakacji.

 

Perspektywy rozwoju Zieleńca jako całorocznej destynacji

W ciągu roku od startu budowy, spółka INFNINITY Zieleniec Ski & Spa, która działa jako inwestor i przyszły operator obiektu, sprzedała już ponad połowę apartamentów. To najlepszy dowód na to, że inwestorzy poszukujący możliwości inwestowania
w nieruchomości docenili atrakcyjność i unikalność tej propozycji.

 

Zieleniec, który w tym roku obchodzi 300-lecie, to nie tylko stacja narciarska z nowoczesną infrastrukturą, na którą składa się ponad 22 km tras zjazdowych, 5 kolei linowych, 24 wyciągi, snow park i half-pipe. To również doskonałe miejsce do wypoczynku przez cały rok
i świetna baza wypadowa w inne ciekawe miejsca Kotliny Kłodzkiej. Góry Bystrzyckie oraz Góry Orlickie zachęcają do indywidualnych i rodzinnych wypraw pieszych oraz rowerowych przejażdżek. Na gości czekają między innymi: całoroczne koleje linowe, Park Linowy Czarna Góra, DiscGolfPark, Mountainboard, SkiGrass, ośrodek jeździecki, a nawet łowisko pstrąga.

 

INFINITY Zieleniec Ski & Spa jest dziś ważnym partnerem lokalnej społeczności i blisko współdziała na rzecz rozwoju Zieleńca. Z punktu widzenia interesów społeczności Zieleńca, inwestycja tej skali, jak budowany obecnie aparthotel, jest szansą na dalszy rozwój miejscowości jako nowoczesnej destynacji turystycznej, atrakcyjnej przez cały rok. Nowy, obiekt hotelowy, zapewni nowe miejsca stałej pracy i z pewnością przyczyni się do rozwoju miejscowości, zarówno w wymiarze biznesowym, jak
i demograficzny.

 

 

Reklama

INFINITY Zieleniec Ski & Spa – można już inwestować w prestiżowy aparthotel, w najlepszej stacji narciarskiej w Polsce komentarze opinie

 • Gość - niezalogowany 2019-09-06 15:33:29

  Czy Miro nabył już swoje działki? Wszak Polska to taki "dziki kraj".
  Czy inwestycja podpisywania jest nocą na cmentarzu?

 • gość 2019-09-11 17:05:33

  Lepiej niech Miro zrobi cokolwiek ( Zieleniec, Biały Jar w Karpaczu), niż miałoby leżeć odłogiem, jak Szrenica, czy Kopa, nie mówiąc nawet o Łabskim, czy Smogorni.

Dodajesz jako: |
Reklama

Ogłoszenia PREMIUM

Stolarz, usługi stolarskie,

Drewniarnia to ręczna manufaktura, która stawia na wyjątkowy i oryginalny design. Zajmujemy się wytwarzaniem, obróbką oraz renowacją drewna. Nasze..


Sprzedam Motocykl PIAGGIO XEVO

Sprzedam Motocykl PIAGGIO XEVO . Poj. siln. 244cm³ , Moc 16kW 22kM , Waga 174 Kg , Rok.prod. 2007r , Zarejestrowany i ubezpieczony Do 27.08.2020r...


Duże mieszkanie do remontu

Biuro Nieruchomości Aplauz prezentuje Państwu ciekawą ofertę inwestycyjną - duże mieszkanie w stanie do remontu kapitalnego w zielonej, zacisznej..


Praca dla lekarza stomatologa

Praca dla dentysty w nowoczesnej Klinice Kamil Turek Stomatologia w Jeleniej Górze. Poszukujemy endodonty, lekarza zachowawczego, pedodonty...


Bardzo duże mieszkanie do

Biuro Nieruchomości Aplauz przedstawia Państwu do sprzedaży piękny, klimatyczny lokal mieszkalny do remontu generalnego. Położone w cichej,..


Dwa mieszkania w Szklarskiej

Biuro Nieruchomości Aplauz prezentuje Państwu do sprzedaży dwa mieszkania zajmujące całe pierwsze piętro kamienicy blisko centrum Szklarskiej..


M2 w centrum Szklarskiej

Biuro Nieruchomości Aplauz przedstawia Państwu do sprzedaży świetnie mieszkanie w samym centrum Szklarskiej Poręby! Mieszkanie jest po remoncie,..


Praca magisterska licencjat

Pracami tego typu zajmuję się od lat. Właściwie zawodowo. Zawsze staram się aby były jak najlepsze. Podchodzę do tego w sposób profesjonalny..


Śliczne, jasne mieszkanie w

Biuro Nieruchomości Aplauz przedstawia do sprzedaży nieruchomość w super standardzie, na pierwszym piętrze kamienicy w Sobieszowie. Mieszkanie..


Praca dla kierowcy, handlowca,

Dynamicznie rozwijająca się firma Kraina Ciast z Piechowic zatrudni na stałe kierowcę - handlowca oraz pracownika produkcji. Bardzo atrakcyjne..


Sprzedam Skodę Felicje

Sprzedam żywana Skodę Felicje 2 z 1999 roku o pojemności 1,3 MPI i mocy 68 koni na łańcuchu rozrządu, auto od drugiego właściciela samochód stoi na..


usługi remontowe

Remonty Wykończenia pod klucz Solidnie, konkurencyjne ceny


Dwa domy na przepięknej

Biuro Nieruchomości Aplauz prezentuje wspaniałą nieruchomość z ogromnym potencjałem inwestycyjnym. Dwa niezależne domy wolnostojące położone na..


Reklama


 Reklama


25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez 24jgora.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

WOSKAR Z WOŚ J WOŚ I JANULEWICZ Sp.J. z siedzibą w Podgórzyn 58-562, Żołnierska 89

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)


Podstawy prawne przetwarzania danych


1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych


Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"