:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Hubert Papaj : „Nie zagłosuje na Jerzego Łużniaka”

Samorząd, Hubert Papaj „Nie zagłosuje Jerzego Łużniaka” - zdjęcie, fotografia
Portal 24jgora.pl 29/10/2018 15:12

Hubert Papaj nie składa broni. Na zwołanej dziś (29.10) konferencji prasowej poinformował o swoich planach działalności na rzecz Jeleniej Góry.

Mimo przegranych wyborów na Prezydenta Jeleniej Góry Hubert Papaj nie ma zamiaru się poddawać i chce nadal działać na rzecz miasta. Członek DRS mówi także o tym na kogo nie zagłosuje w nadchodzącej drugiej turze wyborów w Jeleniej Górze. Pełna wypowiedź w materiale filmowym.

 

 

Reklama

Hubert Papaj : „Nie zagłosuje na Jerzego Łużniaka” komentarze opinie

  • Lebron - niezalogowany 2018-10-29 15:23:49

    No i bardzo dobrze, szkoda, ze szykuje nam się kolejne 5 lat braku pomysłu, braku rozwoju i stagnacji.

  • gość 2018-10-29 16:12:17

    Ma Pan rację. Proszę zagłosować na swych koalicjantów. Jeszcze tam Pan nie był.

  • gość 2018-10-29 16:12:36

    Ma Pan rację. Proszę zagłosować na swych koalicjantów. Jeszcze tam Pan nie był.

  • Gość - niezalogowany 2018-10-29 16:27:45

    Oczywiście. Przecież już sprzedali się Pisowi. Ciekawe w jakiej spółce sobie Papaj załatwił stoleczek. Komuchy z drs liżą już pisowskie łapki . Ale niech się nie łudzą. PiS ich załatwi na cacy. Połkną ich jak przystawkę a potem wypluje i zostawi z niczym. Nie rozumiem jak można zaufać PiSowi. Jak ktoś, kto zwie się samorzadowcem wchodzi w koalicję z antysamorzadowym, komunistycznym z natury ugrupowaniem. Historia wam tego nie zapomni. Wyborcy też. Sprzedawczyki z PZPRu i samoobrony.

  • Gość - niezalogowany 2018-10-29 16:36:37

    A czy przypadkiem H. Papaj nie uczestniczył w sprzedaży byłego targowiska przy Kilińskiego? Czy nie był v-ce prezydentem Jeleniej Góry? Czy nie został odwołany za przekręty? Tak tylko pytam.

  • Xmen - niezalogowany 2018-10-29 16:56:43

    Oj, Patataj się odnalazł po tygodniu od wyborów. Długo leczył kaca po tym jak przerżnął wybory nawet z Pawłem Gluzą. A to, że nie poprze Łużniaka to żadna nowość. W Samoobronie już był, w PO już był, w DRS też, we własnym komitecie też, to jeszcze został PIS. Ciekawy jaki stołek tym razem dostanie Nasz jeleniogórski urodzony dyrektor od wszystkiego.

  • gość 2018-10-29 17:16:05

    Papaj daj sobie chłopie spokój. Posprzątaj po sobie te plakaty, które jeszcze w mieście można zobaczyć ( napwet na ul 1-go Maja. Łużniak i tak zostanie prezydentem miasta, czy tobie się to podoba, czt nie! Beksa!

  • gość 2018-10-29 17:19:38

    Brawo Panie Hubercie !!

  • Gość - niezalogowany 2018-10-29 17:22:24

    Zamknęli rynek na dole dla handlu po to żeby kwoka stała na środku ulicy z warzywami i kwiatami na cmentarz . Robicie konkurencję dla sklepów ...nie nadaje się na prezydenta moim zdaniem Łużniak .

  • Gość - niezalogowany 2018-10-29 19:49:25

    Pan Papaj dużo pisze jaki to jest lokalny patriota i jak bardzo wspiera lokalny biznes, a części do swojego samochodu kupuje w internecie, żeby czasem lokalny biznes nie zarobił na marży. Więc pytam panie Papaju , kogo to obchodzi ma kogo pan nie będzie głosował ?

  • Gość - niezalogowany 2018-10-29 19:50:05

    Poplacz się jeszcze chłopie w d...... to mam czy Ty nakogos zaglosujesz czy nie

  • gość 2018-10-29 20:02:08

    Pan Hubert to leń patentowany. Skoro kto jak kto ale Zawiła go był zmuszony odwołać to nieźle się obcyndalał na urzędzie zastępcy. Na szczęście Łużniakowi nie będzie potrzebna żadna koalicja do rządzenia z tymi dwoma karierowiczami (Papaj + Miedziński). A jak wygra Mróż to będzie miał problem nie lada bo w radzie nie znajdzie poparcia większościowego.

  • Gość - niezalogowany 2018-10-29 20:24:05

    Papaj jak tam nowe stołeczki czekają - pieniądz nie śmierdzi, nie?

  • zuma - niezalogowany 2018-10-29 20:40:44

    nie głosuj bo takie glosy są nic niewarte niech Łużniak wygra głosami ludzi rozsądnych

  • gosc17 - niezalogowany 2018-10-29 21:10:53

    Hubciu a co tam słychać u byłego ministra z SLD Jaskierni, dalej jeździsz?

  • gość 2018-10-29 21:32:26

    A dlaczego tym razem nie na konkurencyjnym portalu J. czyżby już tam nie chcieli - choć wcześniej nachalnie popierali z całego serca. Ot to labilni jak sam Hubert

  • gość 2018-10-29 21:36:12

    Karierowicz, karierowicz, karierowicz - nic więcej !!

  • gość 2018-10-29 22:23:01

    Ma chłop jaja i mówi otwarcie co myśli a nie kłamie jak Łuzniak.

  • gość 2018-10-29 22:25:41

    Jakby miał jaja to już dawno założyłby swój własny biznes i robiłby karierę jako przedsiębiorca a nie ciągle na stołkach partyjnych od lewa do prawa

  • gość 2018-10-29 22:41:51

    A Łużniak to co? Też wszedł w koalicję ale tego nikt nie widzi.

  • Gość - niezalogowany 2018-10-30 00:42:44

    Nie to nie, kogo obchodzi twój marny głos, weź swoje zabawki i spadaj do innej piaskownicy

  • soclib - niezalogowany 2018-10-30 06:30:17

    Chcecie stagnacji ,marazmu w migośćeście to głosujcie nadal na "rodzin" Zawiły czyli Łuzniaka. Pozostanie stary układ starzy doradcy i kliki w spółkach.

  • Ramzes - niezalogowany 2018-10-30 09:07:34

    Widzę że w takim razie Hubercie popierasz przedstawiciela koryta+ Glosowalem za Twoja osobą i to był błąd!

  • gość 2018-10-30 12:23:47

    ooo pan "z zawodu dyrektor" , który się zna na wszystkim, sprzedał partii rządzącej - hm tylko co?... Ciekawe. Jeszcze nigdzie nie wyszło. Aż ciekaw jestem gdzie pan Hubert wypłynie? To pewnie zależy od wyniku wyborów, ale pewnie za te słowa już jakaś miła posadka w spółce SP jest..

  • Gość - niezalogowany 2018-10-30 16:55:43

    Przepraszam, a kim jest pan Hubert Papaj, żeby jego prywatne opinie były prezentowane w lokalnych mediach. Dlaczego pan redaktor nie zapyta każdego mieszkańca o jego głos. A także nie zapyta dlaczego mieszkańcy nie zaglosowali na pana Huberta Papaja. Dlaczego pan Papaj będąc zastępcą prezydenta nie zrobił nic w kwestii byłego targowiska na ul. Kilińskiego???? Teraz potrafi tylko publicznie krytykować!!!?!

  • ANNA - niezalogowany 2018-10-30 23:26:36

    Filozofia MYŚLI goni filozofię. Co wy ludzie z tym PIS em ??? kto kogo ma rolować ??? słów brak ... już chyba bardziej tak jak PO rolowało Polaków - polikwidowane zakłady pracy , podniesiony wiek emerytalny, tolerancja podatkowa dla biznesmenów itd. przekręty na każdym kroku, a PIS dotrzymuje słowa , ale po tylu latach cofania się , okradania i niszczenia gospodarki nie da się tak po prostu PSTRYKNĄĆ i już jesteśmy w innym świecie. Dużo można zmienić ale to też musi trochę potrwać. Wystarczy ,że już jesteśmy na liście państw rozwiniętych - to też powinno nas cieszyć. Niestety jesteśmy takim specyficznym narodem ....... że wszystko nam nie pasuje

Dodajesz jako: |