:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Grzegorz Niedźwiecki - kandydat na Prezydenta Jeleniej Góry

06/10/2018 18:34
Wywiady, Grzegorz Niedźwiecki kandydat Prezydenta Jeleniej Góry - zdjęcie, fotografia

Mieszkańcy będą najlepszym gospodarzem miasta. Musimy wsłuchać się w ich głos i zapewnić im dobrą pracę i godziwe warunki życia - mówi Grzegorz Niedźwiecki, kandydat Demokracji i Sprawiedliwości na Prezydenta Jeleniej Góry. Co jeszcze powinno się zmienić w stolicy Karkonoszy? O tym w naszej rozmowie.

 

 

Jeśli także chciałbyś zaprezentować swoją osobę mieszkańcom i wyborcom skontaktuj się z nami :

tel. 601 582 601

e-mail : [email protected]

Reklama

Grzegorz Niedźwiecki - kandydat na Prezydenta Jeleniej Góry komentarze opinie

  • G. Niedźwiecki - niezalogowany 2018-10-10 12:56:58

    Odważ się być mądrym? Komitet Wyborczy Wyborców Huberta Papaja ? Zadbajmy o miasto Po pierwsze, błędem jest nazwanie komitetu od nazwiska, to jest na krótką metę. Po drugie, przydomek ?Zadbajmy o miasto? jest zrzuceniem odpowiedzialności na osoby trzecie i ucieczką od ludzi. Po trzecie, KWW jest wąski, tylko jeleniogórski, koledzy Marek Obrębalski i Cezary Przybylski poszli inną drogą ? KWW Bezpartyjni Samorządowcy. Nie lepiej było iść z jednej listy Dolnośląski Ruch Samorządowy? Po czwarte, Hubert Papaj nie jest niezależny, jest odcięty od koryta PO. W swoich strukturach ma takich niezależnych prawiczków, takich cnotliwych dbaczy jak: Leszek Wrotniewski, Józef Sarzyński, Piotr Miedziński, Maria Ragiel, Zbigniew Ładziński, Alicja Szklarska? W jakich konfiguracjach oni wcześniej byli i czemu są na pierwszych miejscach? Dla służby? Hubert Papaj robi strategiczny błąd. Prowadzi zbyt ekspansywną kampanię. Bierze ludzi na krzyki, wieszając się na latarniach? Koalicyjny Komitet Wyborczy Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska Jerzy Łużniak, to jest taki mikro Bronisław Komorowski. Dwanaście lat nieudolnego rządzenia, czy nawet osiem, to już wystarczy. Nawet struktur partyjnych nie mają, posiłkują się innymi spadochroniarzami. Danuta Wójcik, Bożena Wachowicz-Makieła, Grażyna Pawlukiewicz-Rehlis, Wojciech Chadży, Krzysztof Kroczak, Konrad Sikora, Anna Bałkowska... Od kiedy oni są unitami i czemu na czołowych miejscach? Poglądy im się zmieniły? Zmieniają miejsce jak pory roku. Dla dobra wspólnego? Marcin Zawiła (i Jerzy Pokój) startuje do Sejmiku Województwa Dolnośląskiego, jak się nie dostanie, to będzie być może zastępcą Prezydenta + Sikora. Z tego nie będzie żadnych reform. Chyba że damskie? I jeszcze jedna uwaga. Jerzy Łużniak ma słabych specjalistów ds. wizerunku. Załączył zdjęcie z założonymi rękoma. To jest postawa zamknięta? Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość Pierwszy sekretarz Jarosław Kaczyński zarządził, że kandydatami do samorządu nie powinni być materialiści, którzy mają udziały w spółkach skarbu państwa i radach nadzorczych. I tak oto sakramentni Oliwer Kubicki i Ireneusz Łojek wybrali pokutną drogę. Startuje trzeci szereg, niech oni się dorobią cnoty. Józef Rypiński, Rafał Szymański (nie jest dziewicą), Mariusz Gierus, Jarosław Tarnowski? To są koledzy lub koalicjanci Krzysztofa Mroza, Który zasady kpa i dekalogu ma tylko na papierze. Pójdą głosować na nich z pewnością babcie z kościoła, bo ?Bóg? tak przykazał, ale z tego powodu do nieba nie trafią. Z tej dobrej zmiany żadnej zmiany nie będzie. W każdym bądź razie nie dla mieszkańców. Może jakieś synagogi wybudują? Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD ?Lewica Razem? Ten czerwony twór oszczędzę. Sami się wyautowali. Piotr Paczóski odstrzelił dziadka Józefa Kusiaka do Sejmiku, a zostawił tylko Roberta Obaza i dołożył paru cyrkowców. Nie wystawił nawet kandydata na prezydenta miasta, może liczy na drugą kadencję, na powtórkę z rozrywki? Komitet Wyborczy Wyborców Jeleniogórzanie Eksperci Społecznicy To taki twór trzy w jednym. Stowarzyszenie ETOS, Kukiz?15 i partia PSL. Ekspertów jest dwóch, ale tylko od liczenia pieniędzy. Kukiza nie ma, chyba, że coś tam na końcu. Na przodzie jest dziadek Adam Smoliński z PSL. Taki być może był warunek koalicji. Jaki oni mogą mieć wspólny program i jaką mogą być alternatywą dla ?bandy czworga?? Są za zieloni i niekompatybilni. Jedyny kapitał ludzki, to przyczółek niepełnosprawnych. Mogli mieć silniejsze wsparcie, ale wybrali złą, niesolidarną drogę? Komitet Wyborczy Demokracja i Sprawiedliwość To jest jedyny obywatelski komitet. Zupełnie niezależny, odzwierciedlenie mieszkańców. Sam fakt stworzenia takiego komitetu, przy różnych zabiegach przewodniej siły narodu modernizacji wyborów, jest już sukcesem. Lider, Grzegorz Niedźwiecki, nie idzie po władzę. Stara się o mandat Prezydenta Miasta, aby zrobić rewolucję w mieście. Chce zmienić system wartości z partykularnego, materialnego, na ludzki, dbający o dobro wspólne. Chce zapewnić szczęście mieszkańcom, zadbać o ludzi. Kocha ludzi i zwierzęta. Jest dobrym gospodarzem i wie jak zarządzać miastem. Po pierwsze, trzeba oddać miasto mieszkańcom, oni najlepiej wiedzą, co jest najistotniejsze i co służy rozwojowi. Kotlina Jeleniogórska jest jednym z najbogatszych terenów w Polsce, zawierającym zasoby geotermalne, kruszywa skalenia, kwarcu i bazaltu. To są substytuty nici bazaltowych, części do elektroniki i do uzbrojenia. To są złoża dobrobytu i perspektywy dla mieszkańców. To może być dźwignią do ogromnego rozwoju miasta i do dobrobyty społeczności lokalnej. Wystarczy być człowiekiem. Wystarczy być otwartym. Wystarczy kochać ludzi i nie dzielić ich. Dać im zarobić i rozwijać się. Grzegorz Niedźwiecki postawi na innowację, na najnowsze technologie w oparciu o bogactwo złóż na naszym terenie, stworzy program w oparciu o surowce, których zabraknie w kraju, postawi na źródła odnawialne - geotermię z najwyższej pułki. Mamy też kurort, piękne Cieplice Śląskie Zdrój. Parki i ścieżki rowerowe, to ma być standard. Lider KW DiS chce ożywić centrum miasta. Otworzy między innymi targowisko na Placu Ratuszowym. Zadba też o najmłodszych, aby mieli gdzie poszaleć, się rozwijać i perspektywy na przyszłość. MŁODZI MUSZĄ PRZEJĄĆ MIASTO. Jelenia Góra będzie miastem uniwersyteckim jak Tübingen Jako dowód na to, że Grzegorz Niedźwiecki nie idzie do samorządu po władzę, dla kariery i synekurek, deklaruje, że dochody w pełni będzie przeznaczał na cele społeczne. Chce dać przykład. Proszę zauważyć i rozważyć, kto i po co eksponuje tak drogie bilbordy i banery. Czy są w istocie tacy dobrzy ludzie, żeby wydawać krocie dla służby? Grzegorz Niedźwiecki lubi wielu z wymienionych tu ludzi, jako kolegów, ale nie powinni oni uczestniczyć w polityce lokalnej, bo za bardzo im na tym zależy i trudno doszukać się w tym działaniu służby. Rozważania te nie są formą krytyki, ale ludzie muszą mieć świadomość? To może być sprawna i tania gmina, jeśli mądrze wybierzecie. Kandydat partyjny ? status quo, partykularne interesy i zapaść społeczno-gospodarcza Kandydat niezależny ? rozwój, dobro wspólne, szczęście mieszkańca

  • rogerio - niezalogowany 2018-10-08 19:17:39

    zgadzam się z Brawo. nic nie uzdrowi sytuacji dopóki będą nami rządzić nieudacznicy pokroju Premierio Morawiecki ... taka sama siwa PIS jak i PEŁO - Polska to kraj teoretyczny albo stwierdzam że ludziom trzeba dać a potem niech zapitalają za miskę ryżu ..

  • Brawo - niezalogowany 2018-10-08 12:17:29

    Jest brud, smród i ubostwo. Będzie Eldorado. Będzie rewolucja. Nie będzie biedy

  • Miasto umiera - niezalogowany 2018-10-08 08:50:54

    Jelenia Góra umiera. Fakt, było 96 tys. mieszkańców, jest 68 tys. Nie tylko demograficznie umiera, a jeśli ludnościowo, to dlaczego emigracja? Dlatego, że nie ma pracy i nie świadczą o tym statystyki zarejestrowanych w PUP. Świadczą zaorane zakłady pracy, drogie i niekorzystne warunki i brak perspektyw. Błędna, skorumpowana strategia rozwoju, a w zasadzie jej brak. Centrum należy ożywić w bardzo prosty sposób. Obniżyć ceny lokali użytkowych, puste nie przynoszą zysku dla miasta i dla ludzi. Uruchomić zabetonowane parkingi, np. na Pijarskiej za darmo. Przyciągnąć ludzi do miasta, być otwartym i przyjaznym. Władze blokują rozwój, bo chcą mieć niewolników, którymi można sterować. Warto prześwietlić przetargi oraz ulgi, kto komu co załatwia. Warto też przejść się na biedna ulice miasta i zapytać ludzi dlaczego o nich zapomniano. Warto się zastanowić, dlaczego nie ma rozrywki, turystyki, droga woda, śmieci i kamery zamiast patrole. Trzeba pokochać ludzi, dać im realny wpływ na budowę swojego domu. Mogą stawiać swoje znaczniki w mieście, ławki z insygniami, wybudować zatoczki parkingowe. Muszą czuć się i być gospodarzami tego miasta. Nie tylko głosem wyborczym? Musi być sprawność, taniość, otwartość, wolność i etyka? Musi być motywacyjny system zarządzania. I musi być sprawiedliwość, wymuszona arbitrażem i ostracyzmem? Musi być Gminny Rzecznik Praw Obywatelskich? Musi przestać panować marksizm kulturowy?

  • dgdf - niezalogowany 2018-10-08 08:30:26

    ulica Pekin....

  • ,,, - niezalogowany 2018-10-08 04:35:49

    Pan już był jako radny Miasta Jelenia Góra.Niech przedstawi swoje dokonania.Jaki z niego społecznik? Wywiadzie wypadł bardzo blado.Człowiek żyję jeszcze w komunie.W tej chwili w mieście jest wiele miejsc pracy w zależności od wykształcenia nie trzeba jechać do Nowej Zelandii. Można tylko dyskutować o wynagrodzeniu , czy jest odpowiednie. To pan redaktor w tym wywiadzie lepiej wypadł niż kandydat na prezydenta, Ten pan nie wie o czym mówi ... szkoda oddać na niego głos, aż dziw, że ktoś mu podpisywał listy.

  • MD - niezalogowany 2018-10-07 21:13:52

    Zastanawiające są komentarze wątpliwe. Tylko konkurent lub masochista nie zagłosuje na poprwę swojego bytu

  • rado - niezalogowany 2018-10-07 19:15:00

    " zapewnić im dobrą pracę i godziwe warunki życia" myśli o sobie i innych bezrobotnych?

  • Ewa B. - niezalogowany 2018-10-07 18:43:44

    Jest to człowiek spoza układu politycznego dlatego czas na zmiany należy wybrać takiego kandydata

  • Realista - niezalogowany 2018-10-07 18:23:52

    władza powinna być tam gdzie obywatele, a nie jest. Jest tylko w kampanii wyborczej obiecując gruszki na wierzbie, a po wyborach trzepie kasę... Niech władza pójdzie na lwówecką lub Pekin to dostanie w trąbę... Władza ma robić, a w zasadzie gospodarnie zarządzać, a nie błyszczeć...

  • rogerio - niezalogowany 2018-10-07 17:58:17

    Takie pitolenie ...władza powinna być tam gdzie są obywatele i nie ważne czy urzędująca czy kandydująca. Kandydat powinien być tym bardziej przy obywatelach, rozmawiać z nimi, pokazać się jako kandydat nie bojący się obywateli wśród których może mieć nawet dość ostrych adwersarzy swoich poglądów i swojej polityki ... tak to tylko taki domowy "mieszczuch" raczej do kapci w domu niż polityki regionalnej.

  • Realista - niezalogowany 2018-10-07 16:24:43

    na festyny i pikniki to chodzą kukiełki, ci którzy mają parcie na szkło...

  • doceniona - niezalogowany 2018-10-07 16:21:14

    http://demokracjaisprawiedliwosc.pl/z-piekla-do-nieba/

  • rogerio - niezalogowany 2018-10-07 15:10:40

    przepraszam a co ten Pan robi że tak powiem społecznie ? gdzie się udziela podczas jakichś festynów, pikników czy spotkań publicznych z obywatelami? Czy bywa na jakichś wydarzeniach kulturalnych, oświatowych lub sportowych? Sorry, nic, echosonda ....

  • Aa - niezalogowany 2018-10-07 14:54:17

    Czemu są zablokowane komentarze piechowickich kandydatów

  • Wykluczony - niezalogowany 2018-10-07 13:07:22

    Ktoś myli pojęcia, albo zazdrość go zżera. Działalnosć społeczna to nie politykoeanie. Polirtuki politykują...

  • bb - niezalogowany 2018-10-07 12:07:24

    Jedyny obywatelski kandydat, zadba o ludzi, przywróci miasto mieszkańcom. To szansa na normalność.

  • rogerio - niezalogowany 2018-10-06 23:01:02

    Nierób i leser - co ten człowiek oprócz politykowania robi i czym się zajmuje? Czarna magia i wróżenie z fusów....

Dodajesz jako: |