:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
Wypadki drogowe, Groźny wypadek Szklarską Porębą - zdjęcie, fotografia
Portal 24jgora.pl 06/06/2019 20:48

Dwa auta zderzyły się na drodze krajowej nr 3, na wysokości Szklarskiej Poręby Dolnej.

Do wypadku doszło na skutek wymuszenia pierwszeństwa. Kierujący volkswagenem, mieszkaniec Bytomia, wjeżdżał na skrzyżowanie od ulicy Piastowskiej. Niestety zrobił to tak nierozważny sposób, że wyjechał wprost pod jadącego od strony Jeleniej Góry rovera, którym podróżowało małżeństwo ze Szklarskiej Poręby. Doszło do zderzenia obu samochodów. Kierowca rovera trafił do szpitala z prawdopodobnie złamaną nogą. Pasażerkę pogotowie również zabrało do szpitala. Na miejscu 4 zastępy straży pożarnej, 2 karetki pogotowia oraz policja. Ponieważ zdarzenie zakwalifikowano jako wypadek pojawiła się również ekipa dochodzeniowa. Jeden pas ruchu został w miejscu zdarzenia wyłączony z ruchu. 

Komunikaty z tego zdarzenia przekazywane były na kanale jelenia112 w aplikacji Zello. CB Radio w telefonie. Dołącz do nas już teraz - www.facebook.com/zellopl

Groźny wypadek pod Szklarską Porębą

Reklama

groźny wypadek pod szklarską porębą - komentarze opinie

  • GośćxGośćxxx - niezalogowany 2019-06-06 21:17:45

    Niestety wyjazd z Piastowskiej jest trudny bo nie wiadomo kiedy wyskoczy samochód w kierunku do Szkl Por z J.G.Mala widoczność

  • dj.... - niezalogowany 2019-06-06 21:19:42

    Wykosić trawę bo nie ma widoczności . A swoją drogą to ile zaiwaniał rover? Gaz do dechy!

  • Gość - niezalogowany 2019-06-06 21:21:05

    Może by tak ktoś tam trawę wykosił i było by po problemie

  • gość 2019-06-06 21:47:19

    Wzmianka o zello musi być. To już tradycja, tak jak komentarze o drive club :P

  • Gość - niezalogowany 2019-06-06 21:53:21

    Tam nie ma problemu z wyjazdem, wystarczy zatrzymac się i rozejrzeć, dodatkowo jest lustro, w które warto spojrzeć...

  • gość 2019-06-06 23:46:27

    Jest lustro dla wyjeżdżających z Piastowskiej, na DK3 jest znak B-33 z liczbą 60. Tak sie kończy lekceważenie przepisów PoRD
    https://www.google.com/maps/@50.844027,15.568128,3a,75y,230.33h,97.37t/data=!3m6!1e1!3m4!1sseCk3wrQHs7nQqx3qzaU-A!2e0!7i13312!8i6656

  • Gość - niezalogowany 2019-06-07 05:23:24

    Tam wszyscy pędzą ile fabryka dała,a ograniczrnie jest 60! Ale wiadomo skrzyżowanie to jeszcze trzeba ująć gazu i dać szansę żeby wyjechali z tego skrzyżowania....,no i trawa po pachy!

  • gość 2019-06-07 07:49:26

    uwaga drajw klub 16 czerwca organizuje kolejną masową imprezę, w związku z nalotami policji na ostatnie ich "spoty" które miały miejsce w mieście tym razem pasjonaci motoryzacji jadą nad żwirownie na grila gdzie będą zapewne pić ćpać a potem będą próbowali jechać pod wpływem. Dobra ściema nie jest zła ponieważ 90% ich aut nie wjedzie na teren żwirowni bo pourywali by swoje pługo-zderzaki. Zdjęcia zostaną zrobione dzień przed imprezą i dzień po ich spocie zobaczymy ile śmieci pozostawią. Dodatkowo standardowo zgłaszamy ten fakt do odpowiednich służb, jak i do wójta Mysłakowic który do dziś nic nie wie o organizacji masowej imprezy w jego gminie. Salut Me drajf laps

  • gość 2019-06-07 08:29:46

    Rodzinę Państwa z rovera proszę o kontakt ze mną mój e-mail: [email protected]

  • Gość ja - niezalogowany 2019-06-07 08:41:10

    Od 7 lat dwa razy dziennie jeżdżę tamtędy i trochę rozwagi i nie będzie wypadków...

  • gość 2019-06-07 09:25:56

    bo w Bytomiu sa inne znaki drogowe...

  • Gość5 - niezalogowany 2019-06-07 09:38:25

    Polacy i rozum to coś niespotykane w przyrodzie!!!!!!!

  • Sarna - niezalogowany 2019-06-07 11:43:50

    Należy wykosić trawę i będzie dostateczną widoczność . Lustro często pokryte jest rosą i też słabo widać. Inna sprawa to prędkość z jaką jadą samochody od Jeleniej Góry .

  • Boss - niezalogowany 2019-06-07 12:55:53

    Jak bym podal służby drogowe do odpowiedzialnosci!!!! Jestem zawodowy kierowca jeżdżę tamtędy kilka razy dziennie i sam czasami przez tą trawę doprowadzam do zagrożenia.

  • gość 2019-07-27 00:07:45

    Żałosne jest to, że ludzie, którzy nie mają pojęcia o czym piszą mają najwięcej do powiedzenia, ot Polska to właśnie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kierowca ROVERA

Dodajesz jako: |