:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
Ludzie, Giełda tonie śmieciach - zdjęcie, fotografia
Portal 24jgora.pl 10/03/2019 11:44

Nie tylko błoto jest powodem niezadowolenia klientów odwiedzających cieplicką giełdę.

Zdjęcia otrzymaliśmy od stałego bywalca na cieplickiej giełdzie, który zażenowany brakiem zainteresowania ze strony osób odpowiedzialnych za utrzymanie porządku poprosił nas o nagłośnienie sprawy.
Problem śmieciowy występujący w naszym mieście nie omija również cieplickiej giełdy. Wszechobecne śmieci towarzyszą kupującym i sprzedającym od wczesnych godzin porannych. Rowy melioracyjne dzielące parking od placu giełdy oraz teren wokół, są wręcz upchane odpadami. Plastiki, papiery czy też opony to częsty bardzo nieprzyjemny widok tak dla miejscowych klientów, jak i przyjezdnych, których tu nie brakuje. Najgorsze jednak jest to, że śmieci znajdujące się w rowach wypełnionych wodą, płyną sobie w okoliczne pola.
Problem jednak jest do rozwiązania w bardzo prosty sposób. Wystarczy postawić kontenery na odpady i kubły na śmieci, bo jak się okazuje, nie ma tam ani jednego.

# Giełda tonie w śmieciach

Reklama

giełda tonie w śmieciach - komentarze opinie

  • handlowiec - niezalogowany 2019-03-10 12:03:07

    Wielu jedzie na giełdę i kupuje badziew za kilka złotych, dajcie im te śmieci, to i je kupią.

  • gość 2019-03-10 13:13:02

    Wielu jedzie na giełdę i ponoszą opłaty za parkowanie ,stragany itp. Więć dlaczego ten, który pobiera te opłaty nie sprząta. Pieniądze brać to tak , a reszta niech się inni martwią.

  • gość 2019-03-10 13:15:24

    A skąd wiesz , że badziew. Widocznie też tam jesteś bywalcem. Wielki pan się znalazł.

  • gość 2019-03-10 13:18:41

    Ktoś pobiera opłatę targową , więc powinien dbać o czystość terenu za który pobiera opłaty

  • Gość - niezalogowany 2019-03-10 13:38:54

    Tak rządzi PO .

  • gość 2019-03-10 14:02:43

    Zlikwidować giełdę, która w dzisiejszych czasach jest przeżytkiem. To samo kupisz w markecie albo na ryneczku na Zabobrzu.
    Oczywiście nie usprawiedliwiam w żadnym wypadku śmiecenia. Byliśmy, jesteśmy i będziemy krajem brudasów. Nawet jeśli nie ma śmietnika to nie powód żeby wyrzucać śmieci gdziekolwiek, zawsze można zabrać ze sobą i wyrzucić przy najbliższej okazji.

  • gość 2019-03-10 14:14:08

    O masakra. Myślałem, że tytuł artykułu trochę na wyrost, ale...I gdzie Ci wszechobecni ekolodzy i obrońcy??? Osobiscie nie zasmiecam otoczenia, ale nie obrażam też ludzi i nie pouczam jeśli nie znam faktów.

  • Gość - niezalogowany 2019-03-10 15:19:29

    Do przeżytka wyżej zlikwidować to trzeba takich jak ty.W każda niedzielę na giełdzie przewija się setki ludzi i każdy może znaleźć coś dla siebie.

  • Gość - niezalogowany 2019-03-10 15:24:26

    Szkoda ze kolejny komentarz odnisnie smirci w Szklarskiej Porębie nie jest poruszony.. Śmieci przy PKS syf..

  • Gość - niezalogowany 2019-03-10 15:39:18

    Zlikwidować ten cyrk brud na co ratusz czeka jaką to giełda to gorsze jak u Rumuna w kiblu

  • Oddalić - niezalogowany 2019-03-10 15:43:24

    Dowalic czynsz to sami pójdą i pozamiatane po co komu ten syf i brud jak można w takim brodzie jeść kielbase od razu żółtaczka murowana pozdrawiam brudasów

  • gość 2019-03-10 15:46:19

    Tam zawsze był syf i dalej jest jak deszcz popadal to blota po kolana ale kase brac za korzystanie..... A WC to juz Sredniowiecze ja sie dziwie tym co placa i zgadzaja sie na taki syf korzystania z tego SYFU..GIELDA

  • POKO - niezalogowany 2019-03-10 15:46:38

    Tak rządzi szaja złodzieji z peło zróbcie plac z prawdziwego zdarzenia i po kłopocie

  • Gość - niezalogowany 2019-03-10 16:38:52

    Nie umieją się zachować pogonic bydło

  • Gość - niezalogowany 2019-03-10 16:45:53

    Kraj brudasow jest tutaj , w miastach Wielkopolski śmieci nie uswiadczysz a w sobotę ludzie grabia nawet ziemie przed domem żeby było schludnie.Nie wiem czy potomkowie przybyszów ze Wschodu nauczą się czystosci i i porządku od Polaków z Wielkopolski.

  • Gość - niezalogowany 2019-03-10 17:00:19

    Niech posprzątają ci którzy pobierają opłaty za parking - oni tym terenem zarządzają!

  • Gość - niezalogowany 2019-03-10 17:09:27

    Odczepcie się od giełdy. Cała Jelenia i okolice tonie w śmieciach. Zatrudnić dłużników miasta niech posprzątają za zadłużenie.

  • gość 2019-03-10 17:23:28

    przenieść giełdę na florę, natychmiast się zrobi czyściej, łatwo tak nasrać za miastem co nie?
    mieszkam obok, od kiedy są niehandlowe niedziele to jest armagedon, ludzie naprawdę się tak nudzicie żeby tam jeździć?

  • Mieszkaniec - niezalogowany 2019-03-10 17:53:45

    Zlikwidować to gowno! Nawet nie zdajecie sobie sprawy z tego jak co niedzielę trzeba sie męczyć żeby wyjechać lub przyjechac do domu...na dodatek wszędzie śmieci!!! Tragedia!!!!

  • Gość - niezalogowany 2019-03-10 17:56:19

    Juz widze ten cud czystosci w Wielkopolsce ta jak wszedzie . A jak tam jest tak cudnie to po co tu przyjezdzasz . Tez jestem zdania ze jak pobieraja oplaty niech sprzataja i postawia kubly na smieci

  • Gość - niezalogowany 2019-03-10 18:27:29

    Śmieszą mnie komentarze ludków nie zadowolonych z życia.Jeśli chodzi o sprzątanie wina właściciela giełdy i miasta.Co do giełdy co wam przeszkadza nie chcecie to nie przychodzcie.Jesteście jednostkami które chca likwidacji giełdy która ma swoją tradycje i jest odwiedzana przez ludzi z Jeleniej Góry oraz miejscowości w probieniu do 100 km.Wasze beznadziejne komentarze nic nie dadzą Giełda w Cieplice była jest i będzie Pozdrawiam wszystkich handlujacych i odwiedzających giełdę.

  • gość 2019-03-10 18:43:13

    Giełda powinna być już dawno zlikwidowana. Ludzie i tak nie zauważą jak jej nie będzie, bo przeniosą się do marketów i galerii.

  • Gość - niezalogowany 2019-03-10 19:11:50

    Giełda jest utrapieniem dla mieszkańców tego osiedla. Ludzie przyjeżdżający na tzw.gieldę załatwiają swoje potrzeby fizjologiczne gdzie popadnie ,nawet na placu zabaw dla dzieci. Jest taka dewastacja tego terenu że nam mieszkańcom jest bardzo przykro a zarazem jesteśmy wściekli że giełda która miała być tymczasowa dalej tu działa a władze miasta nie widzą problemu.

  • gość 2019-03-10 20:26:07

    Ta cała giełda to jeden wielki syf.

  • gość 2019-03-10 20:49:37

    panie prezydęcie! ja pana wszystkie filmy widziałam, tyle pan obiecał, proszę żeby te giełde w kosmos wysłać! tymczasowa miała być, tak mówili a ja co niedziela mam mocz w ogródku!
    niestety to prawda...

  • Gość - niezalogowany 2019-03-10 20:57:04

    Ktoś podał dobry pomysł żeby Ci co mają długi wobec miasta odrabiali to sprzątaniem byłyby dwie korzyści naraz.

  • gość 2019-03-10 21:08:54

    Wszyscy chcą likwidacji giełdy bo ponoć są plany budowy kościoła.

  • Syf totalny - niezalogowany 2019-03-11 07:18:36

    Te zlodzieje z PO tylko szczekają i inic nie robią Pis pokazał zapaprańcom jak się rzadzi budowa drogi w Maciejowi trzeci rok paranoja A giełda do likwidacji smród wokoło gdzie się da

  • Daro - niezalogowany 2019-03-11 15:49:26

    Wystarczy jak każdy z nas nie będzie śmiecił!

  • gość 2019-03-11 22:05:34

    Straż Miejska powinna jebać mandatami właścicieli gruntów na których kwitnie handel. Byznesmeni trzepią kasę a brud zostaje na łbie miasta.

  • gość 2019-03-12 01:33:08

    Czystość i porządek zależy od naszej kultury osobistej.Nie tam jest czysto,gdzie dużo sprzątających,lecz tam gdzie mało brudzących.Likwidatorom giełdy proponuję zainiciować coś nowego,bo rozumię że dotychczas są jej stałymi bywalcami.

Dodajesz jako: |