:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Dziesięciolatek zgubił się na wycieczce w Szklarskiej Porębie

Absurdy, Dziesięciolatek zgubił wycieczce Szklarskiej Porębie - zdjęcie, fotografia
Portal 24jgora.pl 24/05/2019 20:03

Dziesięciolatek odłączył się od swojej w czasie wycieczki. Przemokniętego i przestraszonego chłopca zauważyła przypadkowa kobieta jadąca samochodem.

Chłopiec przyjechał na szkolną wycieczkę z Krotoszyna. Podczas zwiedzania okolic Wodospadu Szklarki  odłączył się od swojej grupy i przez pomyłkę dołączył do innej wycieczki, która odjechała do Podgórzyna. Tam kompletnie zdezorientowany chłopiec wysiadł z autokaru przy ulicy Żołnierskiej. 

Tam przez jakiś czas błąkał się po okolicy. Stojące bezradnie przy drodze dziecko zauważyła przypadkowa kobieta, przejeżdżająca tamtędy samochodem.

Jadę drogą, która w części przechodzi przez las. Nagle wyskakuje mi dziecko, 10-latek, przemoknięty do suchej nitki, deszcz leje jak z cebra, a dziecko mówi mi, że się zgubiło -  relacjonowała dzwoniąc na Gorącą Linię RMF FM. Kobieta powiadomiła również policję, która otrzymała już wówczas zgłoszenie od opiekunów dziecka. Chłopiec cały i zdrowy wrócił do swoich opiekunów.

Dziesięciolatek zgubił się na wycieczce w Szklarskiej Porębie

Reklama

dziesięciolatek zgubił się na wycieczce w szklarskiej porębie - komentarze opinie

  • gość 2019-05-24 21:50:52

    pewnie małoletni chciał pooglądać wyścigi drajw klubu bo cała polska śmieje się z tych jeleniogórski ciotek w rurkach

  • Gość - niezalogowany 2019-05-24 23:06:42

    Biedny dzieciak... Ale zastanawia mnie, jak doszło do tego, że uczestnicy wycieczki ,do której się dołączył, nie zorientowali się, że mają ,,na pokładzie" obce dziecko....? A potem, gdy wiadomo już było, że jest obce ,kto był na tyle głupi i nieodpowiedzialny ,by wypuścić chłopca I zostawić Go bez opieki I wsparcia w zupełnie nieznanym Mu miejscu? I to jeszcze w lesie??? Ci, którzy wykazali się taką beztroską, powinni za to odpowiedzieć, o wstydzie już nie wspomnę.
    Wielkie brawa dla Pani, która zabrała chłopca z drogi i zorganizowała pomoc. Wielkie dzięki! Choć nie znam chłopca. Sama jestem matką. Chłopiec miał szczęście, że trafił na Panią.

  • gość 2019-05-25 00:44:28

    Gorzej jakby trafił na plebanię.

  • Anonim9000 - niezalogowany 2019-05-25 01:54:12

    to drajw klab dołączył go do innej wycieczki

  • gość 2019-05-25 08:08:55

    Masakra, jak mogli dzieci nie przeliczyć?! Nie widzieli, ze jest ktoś nie z grupy? Nikt nic nie powiedział w autokarze? Boże co za ludzie.... wyciągałabym z tego konsekwencje!

  • Gość - niezalogowany 2019-05-25 09:01:56

    Ale mały debil.
    Ciekawe co będzie później jak podrosnie....? Pewnie spadnie z mostu bo braknie tumanowi gruntu pod nogami

  • Gość - niezalogowany 2019-05-25 12:14:00

    Ja rozumie że lepiej jak niektórych dzieci nie ma w grupie bo mniej problemów. Ale nauczycielka która wielce strajkuje bo chce podwyżki za ciężka "prace" chyba powinna stanąć przed prokuraturą!

  • Gość - niezalogowany 2019-05-25 12:46:52

    Opiekunowie piją kawę na restauracji a dzieci roznoszą sklep.Taka kadra pedagogiczna .

  • Dmk - niezalogowany 2019-05-25 19:17:12

    Gosc opowiada bzdury, problemy z pedofilia to w 97 proc poza klerem. Pewnie jakis komuch pisal
    A to jest problem nauczycieli, towarzystwo jest ufiksowane na sobie i nie kuma bazy, co z podopiecznymi. Kiedys na mojej wycieczce to obie nauczycielki nie wsiadly, bo tak nawijaly, kombinowaly , az wszyscy mysleli ze one weszly a one zwiedzaly asfalt 2 godziny. Ciotki.

  • Xcmxcm - niezalogowany 2019-05-25 22:20:50

    Jak można być tak nie odpowiedzialnym?
    Później dzieci maja pretensje do rodzicow iż na wycieczkę nie chcą puścić. A strach puścić skoro potrafią z autokaru dziecko wyrzucić bo nie należało do tej wycieczki... Istna masakra, przed kuratorium powinni stanąć opiekunowie!

  • Gość - niezalogowany 2019-05-26 07:54:48

    Dzieci ta kulturę roznoszenia restauracji jedzenia A autokarze wynosza z domu bo większość polakow to bydlo ;/ A co ma nauczycielka zrobić uderzyć nie moze...

  • Gość - niezalogowany 2019-05-26 21:18:51

    Cudownie. Nauczyciele pokazali jak sie przykladaja do swojej pracy oraz ze chyba nie potrafia policzyc ilosc dzieci wsiadajajacych do autokaru

  • Gość - niezalogowany 2019-05-26 23:39:41

    Gdzie w Szklarskiej Porębie jest wodospad Szklarka?????

  • gość 2019-05-27 07:55:34

    W tej części Szklarskiej, która się nazywa Piechowice! A poza tym w artykule jest dobrze napisane wodospad Szklarki, a ty, głąbie, próbujesz być zabawny, ale piszesz z błędem wodospad Szklarka. Brałeś już dzisiaj leki?

  • gość 2019-05-27 12:03:07

    Żadna część Szklarskiej nie nazywa sie Piechowice. :(

  • Kompasik - niezalogowany 2019-07-01 14:39:45

    A ja myślałam i myślę że wodospad Szklarki znajduje się w gminie Podgórzyn w Przesieka, a wodospad Podgórnej w Piechowicach. Aha jest jeszcze wodospad Kamieńczyk ale to już inna bajka bo to góry Izerskie.

Dodajesz jako: |