:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Dziecko wbiegło pod nadjeżdżający samochód...

Absurdy, Dziecko wbiegło nadjeżdżający samochód - zdjęcie, fotografia
Portal 24jgora.pl 01/08/2019 09:51

Na naszej grupie na facebooku pojawił się post z nagraniem, które mrozi krew w żyłach.

Nagranie przedstawia sytuację na której doszło na ul. Piłsudskiego. Widać na nim samochód poruszający się Dolnośląskiego Urzędu Wojewódzkiego. Nagle na drogę wbiega kilkuletni chłopiec... i tylko szybka reakcja kierowcy zapobiega tragedii. Nasuwa się pytanie - gdzie są opiekunowie dziecka? Z ulicy siłą ściągnęła go niewiele starsza dziewczynka...

Film zamieszczamy ku przestrodze.

# Dziecko wbiegło pod nadjeżdżający samochód

 

Reklama

dziecko wbiegło pod nadjeżdżający samochód - komentarze opinie

  • gość 2019-08-01 10:17:49

    gdzie rodzice! 500 plus kur...a dzieciaki samopas calymi dniami!

  • gość 2019-08-01 10:23:41

    Znajoma, w podobny sposób dziecko straciła.

  • Gość - niezalogowany 2019-08-01 10:33:08

    Nieznosny bachor niczego nie nauczony to tak sie dzieje. Brawa dla kierowcy. Pewnie mial serce w gardle. Gdzie rodzice tych bachorow?

  • Yrezi Rewor - niezalogowany 2019-08-01 10:39:58

    No cóż... Kierowca samochodu dzięki swojej (cóż tu napisac) może, dzięki ratujacemu życie refleksowi uratował życie dzieciaczka...

  • Gość - niezalogowany 2019-08-01 10:47:56

    Gdzie rodzice ? Może w pracy ....My też zostawaliśmy w domu z bratem 5 lat młodszym jak mama była zmuszona wrócić do pracy po macierzyńskim.

  • Gość 1 - niezalogowany 2019-08-01 10:52:41

    Do gość sprawdź sobie słowo bachor co oznacza. Żeby ci k..... jezor spleśniał. Jak możesz tak pisać napisz dzieci czy coś w tym stylu ale odrazu bachory... Ciekawe jak ktoś powie na twoje dzieci bachory czy będzie ci miło o ile je masz bo normalna osoba takich słow nie używa.
    Brawo dla kierowcy za szybką reakcję

  • Gość? - niezalogowany 2019-08-01 10:58:21

    Ale się bachory panoszą

  • Gość - niezalogowany 2019-08-01 11:03:49

    Baaaaaaachor

  • Gość - niezalogowany 2019-08-01 11:06:47

    Dzieciaki teraz czują się bezkarne wrecz terroryzują rodziców. 20 lat temu każde z nas dostało by wpierdol nie ważne od wieku i nikt by nie miał nic przeciwko. My za zachowanie typu darcie się na rodzica pyskowanie i wyzywanie starszych osób kradzież w sklepie dostaliśmy w pysk tak że mało by głowy nie urwało. Teraz jak ojciec w sklepie mocniej za rękę dziecko złapie to mało nie jest zlinczowany. Niedługo na dziecko głosu nie będzie można podnieść. To że dzieciaki chodzą samopas to swoją drogą. 10 12 letnie dzieciaki same chodzące po mieście w okolicach 22 godziny to jeż naprawdę przesada

  • zazu - niezalogowany 2019-08-01 11:16:39

    pomyslcie, mogl zginac, maly chlopiec a zajmuje sie nim dziewczynka.... to po prostu smutne.
    dzieci zostawione same sobie, na miejscu kierowcy przekazalabym nagranie policji, niech sprawdzi, moze kurator jest na rzeczy... brawa za refleks

  • Gość - niezalogowany 2019-08-01 11:50:45

    Ja bym wpie..lila ze by na dupe nie siadlo ;)

  • Gość - niezalogowany 2019-08-01 12:14:53

    Wy chyba dzieci nie macie pojeby skoro to dla was bachory a wpierdol to bym spusciła tym co tak piszą

  • Vix - niezalogowany 2019-08-01 13:10:24

    Głupie bachory... trzeba nazywać rzeczy po imieniu!!

  • Kodeks - niezalogowany 2019-08-01 13:16:44

    Całe szczęście,że stoi tam odpowiedni znak, kierowca zachował czujność i nie przeoczył prędkości.

  • Brawo - niezalogowany 2019-08-01 13:35:40

    Brawo dla kierowcy!
    Był to pewnie kierowca z Drive Club, który dzięki szybkiej reakcji uniknął tragedii.
    Oby więcej takich doświadczonych i ogarniętych kierowców!

  • gość 2019-08-01 13:36:49

    O qrwa, ja też pie....lę.

  • Gość - niezalogowany 2019-08-01 13:41:13

    Sami jesteście "bachory " to tylko małe dziecko niezdajace sobie sprawy co mogło się stać.

  • Gość - niezalogowany 2019-08-01 13:41:47

    Brawa dla kierowcy ,za szybką reakcję!
    Mam nadzieję, że ktoś rozpozna dzieci i dorośli wyciągną konsekwencje - oczywiście w stosunku do siebie, nie do nich !
    Matko! Mogłaś dziś stracić synka ! I nie jest temu winna Jego siostra ,bo sama jest tylko dzieckiem, a z ręką na sercu przyznaj, jak czasami trudno utrzymać w jednym miejscu tak ruchliwego brzdąca!
    Nie wymagajcie rodzice ,by niewiele starsza dziewczynka ,podołała temu, co Wam przychodzi nieraz z trudem!
    Więc mam nadzieję, że dziś po prostu przytulisz dzieci i zastanowisz się, co zrobić by nie pozostawały bez opieki.

  • Gość - niezalogowany 2019-08-01 14:05:30

    Brak słów na komentarze...patologia.

  • gość 2019-08-01 15:24:07

    bez kitu, wszyscy biją brawo kierowcy bo zachował ostrożność tak jak KAŻDY kierowca poruszający się samochodem xD i bez dramatu, nawet blisko dzieciaka nie był.

  • gość 2019-08-01 15:26:35

    gdzie rodzice tego pińcstetplusa????masakra

  • Gość - niezalogowany 2019-08-01 15:30:02

    Przykra sytuacja, ukarać bezwzględnie rodziców lub opiekunów.

  • Gość - niezalogowany 2019-08-01 15:48:07

    Komentarze gdzie są rodzice są trochę nie na miejscu. Jestem również matką małego dziecka i czasami sekunda naszej nieuwagi i dziecko nagle ma szalony pomysł...
    Owszem, są rodziny patologiczne co mało bądź wcale nie zajmują się dziećmi. Są też dzieci z normalnych domów gdzie rodzice są zajęci patrzenie w smartfona idąc chodnikiem... tak wiem jest wiele różnych sytuacji. Są też rozpuszczone dzieci. Ale te dzieci są.rozpuszczone tylko dla tego że rodzic je wychowuje w taki sposób a nie inny. Dziecko nie wie co jest dobre a co złe
    Rodzic ma.duzy wpływ na ukształtowanie dziecka w takim.mlodym.wieku.

  • Ryś - niezalogowany 2019-08-01 16:06:00

    Filmikiem (rodzicami) powinna się zainteresować Policja i opieka społeczna. Przez głupich rodziców kierowca mógł mieć problemy do końca życia.

  • Gość - niezalogowany 2019-08-01 17:27:13

    Kierowca miał by problem z winy rodziców dali nierobom 500+ a dzieci wychowuje ulica brawo Pisiory.

  • Gość - niezalogowany 2019-08-01 18:49:33

    Na samym końcu filmu widać osobę dorosłą w czerwonym ubraniu która odebrała chłopca od dziewczynki to wskazuje na to, że dziecko było niedopilnowane.

  • Gość - niezalogowany 2019-08-01 19:04:42

    Ale admin mógłby filmik dać bez głosu. Albo cenzura.

  • Gośćwrrr - niezalogowany 2019-08-01 21:10:57

    Co za pustaki tu piszą co ma wspólnego 500 plus do tego że dziecko wybiegło na ulicę to pieniądze dla dzieci nie dla dorosłych niektórzy z zazdrości takie głupoty wypisują że szok nawet hamsko dziecko od bachora wyzywaja sami zachowują się jak bachory

  • Gość - niezalogowany 2019-08-01 22:04:43

    To jest wstyd żeby dzieci utrzymywały nierobów 500+ .

  • Gość - niezalogowany 2019-08-01 23:02:05

    Po pierwsze nie bachory tylko dzieci wy jeb...e cwaniak myślicie że chłopczyk w jego wieku myśli o czymś takim jak bezpieczeństwo to obowiązek rodziców żeby był pod opieką a nie wina dziecka więc pier... się w łeb i nie nazywajcie ich bachorami barany

  • gość 2019-08-01 23:33:39

    Bachor, bachor, głupi bachor - rzeczy nazywa się po imieniu! A rodziców tego BACHORA powinni postawić przed sądem! Kaskę z 500+ łatwo brać....

  • gość 2019-08-02 10:42:11

    Rodzicom ograniczyć prawa rodzicielskie i ZABRAĆ pińcet pluz.

  • gość 2019-08-02 11:21:46

    Rodzice tym dzieci raczej są w pracy, bo muszą pracować na tych co dostają 500+ i całymi dniami siedzą na kanapie i popijają.

  • Li nie wie... - niezalogowany 2019-08-02 11:36:39

    Każdy kto używa słowa "bachor" jest typowym troglodyta bez przyszłości z iloraz em inteligencji trampka...

  • gość 2019-08-02 16:26:53

    dziś rodzice to dzieci hodują a nie wychowują i to jest ta różnica

  • gość 2019-08-02 18:57:40

    Do gościa z 11:36. ciebie to rodzice jak tylko się urodziłeś, stwierdzili że takiego BACHORA z tępym wyrazem twarzy to nie chcą i podrzucili pod śmietnikiem. Jakiś pies cię potem obszczał i obesrał, aż w końcu jakiś menel cię przygarnął. Ot taka twoja historia życia.

Dodajesz jako: |