:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
PILNE

Dwa psy na łańcuchu w lesie. Apel o pomoc w ustaleniu właściciela

13/04/2018 19:02
Ważne komunikaty, łańcuchu lesie pomoc ustaleniu właściciela - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 2
  • Fotka nr 1 z 2

W minioną sobotę (07.04) w lesie w okolicach Jagniątkowa znaleziono dwie suczki przywiązane do wbitego w ziemię pala.

Suczki były pozostawione w lesie na pewną, choć powolną śmierć. Ktoś świadomie chciał aby psy nie zostały odnalezione i zginęły z głodu. Apelujemy o pomoc w ustaleniu tożsamości osoby, która dopuściła się tego czynu. Za znęcania się nad zwierzętami Ustawa o ochronie zwierząt przewiduje do 2 lat pozbawienia wolności.

Psy aktualnie przebywają w schronisku dla zwierząt w Jeleniej Górze. Szukają domu, gdzie będą kochane i skad nigdy nikt ich się nie pozbędzie. 

Reklama

Dwa psy na łańcuchu w lesie. Apel o pomoc w ustaleniu właściciela komentarze opinie

  • Xxxx - niezalogowany 2018-04-15 08:21:30

    Wer ty c...u [ pip... ] bez serca

  • wer - niezalogowany 2018-04-14 22:24:25

    Poczytałem dalej i nowe wnioski... To jelenie z jagniątkowa wzięły odwet. Następni będą miłośnicy psów:)

  • wer - niezalogowany 2018-04-14 22:15:31

    I dioci i de bile te komentaże piszą!! Tak! To tylko psy! Które w Wietnamie się je jak świnie. Tak po paprańcy. To tylko zwierzęta. A może i zasłużyly na taki los? Może ktoś nimi wilki chciał nakamić? Animofile! Żal mi was...

  • Amstaff - niezalogowany 2018-04-14 17:34:19

    S.k.u.r.w.y.s.y.n.y. a nie ludzie !!!!! Żeby cała ta rodzina spaliła się w pożarze swojego własnego domu dzisiejszej nocy

  • Euro - niezalogowany 2018-04-14 16:54:27

    Do oko weź sobie koło i jebnij! w się w czoło

  • oko - niezalogowany 2018-04-14 15:40:45

    co sie jełopy tak nakręcacie, może ktoś przywiązał psy na krótka chwilę, bo np. miał gości - może np. uczulenie na psa ktos z nich miał. Teraz ajak nakr ęciła się sprawa to sie boi przyznac, że głupio zrobił, ale może nie miał zamiaru krzywdzic psy

  • Ja - niezalogowany 2018-04-14 13:40:16

    Bydlaku już cie namierzaja . Do piachu z Tobą morderco zwierząt !

  • Jajko - niezalogowany 2018-04-14 11:14:16

    Dajcie prosze namiar do tej kurrrrwyy

  • pitupitu - niezalogowany 2018-04-14 10:30:45

    Ludzie kiedy wy zrozumiecie, że to jest istota żyjąca tak jak my i nie jest to maskotka ; na pewno ktoś z okolicy zna właściciela - podajcie adres ; niech poniesie karę - TAK NIE MOŻNA

  • Euro - niezalogowany 2018-04-14 10:06:26

    Napewno ktoś wie kogo to psy dajcie adres

  • Xd - niezalogowany 2018-04-14 07:05:13

    Zemsta jeleni i saren

  • Xx - niezalogowany 2018-04-14 00:24:35

    Dajcie jakiś trop na sprawcę, załatwimy to jak w średniowieczu!!!!

  • Ja to wiem - niezalogowany 2018-04-13 23:17:58

    Smutne pyski te psiaki mają. Kto ma psa to to widzi, bo widzi też wesołą mordkę swojego pupila.

  • Ja - niezalogowany 2018-04-13 22:20:32

    Ten jasny pies był chyba jakiś czas temu z mirska zabrany do schroniska "przylasek" w platerowce z tego co kojarzę, więc wydaje mi się że można sprawdzić kto zabrał ze schroniska

  • Ty - niezalogowany 2018-04-13 21:57:55

    Co za szmata

  • rycho - niezalogowany 2018-04-13 21:54:38

    Po co do pierdla? Opuścić spodnie i gacie i dupsko wysmarować miodem i przywiązać do drzewa na osiem godzin.Będzie to uczciwa kara.

  • :( - niezalogowany 2018-04-13 20:38:46

    Co za [ pip... ] szmata! Ustalić kto to zrobił i do pierdla!!!!!!!

  • Ssszss - niezalogowany 2018-04-13 20:07:52

    Sku....l!!! Jak tak Można?! Znaleść, wywieść do lasu przywiązać do drzewa i zostawić!!! ????????

  • acab - niezalogowany 2018-04-13 19:24:40

    zwykły śmieć. pewnie to czytasz śmieciu. pamiętaj, że karma wraca śmieciu.

Dodajesz jako: |