:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

DRS stawia na H.Papaja, R.Mazura i G.Sokolińskiego

Samorząd, stawia Papaja Mazura Sokolińskiego - zdjęcie, fotografia
06/08/2018 10:56

Podczas dzisiejszego (6 sierpnia) spotkania z dziennikarzami Dolnośląski Ruch Samorządowy przedstawił swoich kandydatów na prezydenta Jeleniej Góry i burmistrzów Piechowic i Szklarskiej Poręby. Więcej w materiale filmowym poniżej.

 

DRS stawia na H.Papaja, R.Mazura i G.Sokolińskiego (zobacz film)

 

Reklama

DRS stawia na H.Papaja, R.Mazura i G.Sokolińskiego komentarze opinie

  • Przyjaciel - niezalogowany 2018-08-15 09:15:01

    Brawo Pan Sokoliniski Grzegorz kandydat na burmistrza przejdzie w pierwszej turze .Zrobi porządek w naszym mieście w Szklarskiej Porębie ,poprzednik nic nie zrobił

  • tubylec - niezalogowany 2018-08-08 10:51:31

    Do Antoni z dnia: 2018-08-06 16:45:22 Wytaczasz ciężki kaliber. Masz jakieś dowody? Złożyłeś zawiadomienie do prokuratury? A choćby i anonimowe? Anonimy kochają anonimy. Czy tylko tak sobie poplujemy jak ruski troll na zamówienie?

  • NnN - niezalogowany 2018-08-08 09:51:13

    Jak ktoś potrafi zadbać o siebie to bedzie umial zadbac o miasto i mieszkancow w tym również o szkodników

  • Nn - niezalogowany 2018-08-07 22:50:19

    Panie Mazur gdzie chonor i klasa

  • Xy - niezalogowany 2018-08-07 21:30:45

    Ale wy ludzie jesteście zawistni i zazdrośni. A przecież każdy z was może startować na burmistrza czy prezydenta. Najprościej jest tylko ludzi obrażać i krytykować. Dlatego nie wiem po co tyle jadu z was się ulewa. Jak żal wam dupy ściska to ruszcie tyłki i startujcie w wyborach. Każdy ma takie prawo.

  • smoła - niezalogowany 2018-08-07 18:37:11

    Ostatni epitet jaki użyłbym o RM to frajer. Ja tego pana postrzegam jako bardzo wyrafinowanego polityka. Ma swoje cele (tu z naciskiem na słowo swoje) i je realizuje od lat. To dzięki polityce zarabiał więcej niż z etatu i to wg mnie go definiuje. Ale przynajmniej wiadomo jaki ma cel. Czy inni kandydaci nie startują dla zarobków? Bardzo dobrze ze obnizono pobory włodarzy bo gotowi byli na wszystko, ale czy nie będzie większej pokusy na załatwianie spraw pod stołem i łapówki? Pan Mazur ma doświadczenie samorządowe i może byłby dobrym burmistsrzem, ale przez swoją gotowość do zarabiania w spółkach niestety stracił wiarygodność. Także jak taki specjalista od zarządzania to powodzenia w spółkach życzę

  • 9990 - niezalogowany 2018-08-07 10:35:19

    A jacy frajerzy jeszcze startują z Piechowic? Numerze999

  • 123-y - niezalogowany 2018-08-07 08:58:16

    Panowie to co oglosiliscie to typowy falstart lamiacy prawo wyborcze.Na owsiki jest tabletka,wstrzymajcie sie,jest piekne lato i zycze udanego odpoczynku przed wyborami.

  • 999 - niezalogowany 2018-08-07 07:49:48

    Taki frajer z Piechowic

  • Sss - niezalogowany 2018-08-07 06:14:26

    To sss

  • sss - niezalogowany 2018-08-06 23:03:12

    Rafał Mazur?? A Kto to jest?

  • Nadzór - niezalogowany 2018-08-06 20:52:16

    A co to jest Rada Nadzorcza kto tam moze zasiadac jakie kompetencje i kwalifikacje. Jakie wykształcenie i kto w Piechowicach w Zuk i Wspolnym domu zasiada

  • Ja ha - niezalogowany 2018-08-06 20:01:38

    Te same gęby ciągle tylko partie zmieniają tym ludzia już dziękuję.

  • Chris - niezalogowany 2018-08-06 19:48:15

    Rafał - karierowicz. Wypiął się na PO. Wcześniej 5 rad nadzorczych z PO (słynna ośmiornica). Teraz wielki bezpartyjny.

  • Z Piech. - niezalogowany 2018-08-06 18:59:04

    Przede wszystkim myślę, że DRS nie osiągnie progu do powiatu i województwa i ci kandydaci mając już swoje wyczucie polityczne podjęli decyzję o kandydowaniu na te stanowiska bo nie dotyczy ich próg. Licza bardzo pewnie że dostaną sie do 2 tury, a tam tyle naobiecują innym przegranym za poparcie że może jakimś rzutem na taśmę zdobędą więcej głosów od lidera. No można i tak kalkulować, ale czy to jest uczciwe? myślę że to już próba ostatnia a potem nikt z nimi nie będzie rozmawiał. Czy to wam potrzebne? A tak wogóle to powodzenia i więcej głosów wyborców niż w ostatnich wyborach życzmy im bo wyniki mieli jakie mieli.

  • Nemo - niezalogowany 2018-08-06 18:47:51

    Mieszkaniec-brawo Ty!!

  • Mieszkaniec - niezalogowany 2018-08-06 18:43:12

    Pan Sokoliński jak i Graf mieli już swoje szanse i widać w mieście jak słabo je wykorzystali. Szklarska Poręba potrzebuje nowej osoby która będzie interesować się sprawami mieszkańców i dbała o miasto a nie tylko patrzyla na bogatych inwestorów.

  • Antoni - niezalogowany 2018-08-06 16:45:22

    Sokoliński, znowu będzie walił przekręty dla swoich znajomych i wszystko ładnie maskował. Czy wiecie, że cała księga podawcza z okresu 3 i pół roku kadencji Sokolińskiego zniknęła poprzez tajemnicze włamanie hakerskie, a przez ostatnie pół roku była prowadzona w segregatorze, żeby można było wyciągać i podmieniać strony. W ten sposób zostały zatarte niewygodne dla Pana Sokolińskiego sprawy. Chcecie znowu takiego burmistrza?

  • Kk - niezalogowany 2018-08-06 16:27:54

    Tylko h nie na Tyc h nieudaczników Papaj to żenada przefarbował się szybko on po chodzi że złodziejskiej mafia PO

  • Dts - niezalogowany 2018-08-06 16:21:41

    A pani Konieczynska bedzie startować na Wujta. Jezowa

  • Papaj - niezalogowany 2018-08-06 15:34:21

    Rafcio wiedział kiedy opuścić tonący okręt i teraz będzie wpierał naiwnym mieszkańcom jaki to on niezależny, bezpartyjny kandydat . Większość nie da się na to nabrać.

  • tubylec - niezalogowany 2018-08-06 15:08:10

    Same światłe i rzeczowe opinie, doprawdy!

  • Regioon - niezalogowany 2018-08-06 14:55:16

    Mazur zrezygnowal z PO nie dal sie Jurkom i innym nie klakieruje inni co innego mowia a co innego robia

  • Region - niezalogowany 2018-08-06 14:25:14

    Papaj zprzedawczyk.Mazur brak kręgosłupa.Sokolinski karierowicz.Lecz maja cos wspolnego.Nieudacznicy życiowi i samorządowi.

  • gosc - niezalogowany 2018-08-06 14:06:11

    Puls Biznesu opublikowal tzw.Liste hanby PO poczytaj rafale a znajdziesz tam ciekawe nazwiska

  • Nemo - niezalogowany 2018-08-06 14:04:54

    Sokoliński kandyduje na burmistrza Szklarskiej a promuje się w J.G.Brawo ten pan!!!

  • rafal - niezalogowany 2018-08-06 13:59:17

    Czytaj uważnie chodzi o doświadczenie w biznesie i samorządzie. To przydaje się w efektywnym zarządzaniu. Przede wszystkim to młodzi ludzie a nie banda emerytów wiecznie tkwiących na swoich stołkach.

  • gosc - niezalogowany 2018-08-06 13:47:54

    123456 zapomniales napisac,ze Pan Mazur to BHP-wiec z Tauronu.Jak by nie patrzec koledzy.Chyba na jelonce wyczytalam laurke o tych panach,wg niej sa oni sprawdzonymi samorzadowcami,tu sie zgadzam-scisle przylegaja do stolkow,ale to ze,prowadza z powodzeniem swoje biznesy to jakis zart.Oni i biznez chyba,ze rady nadzorcze to biznes.

  • P-ce - niezalogowany 2018-08-06 13:29:09

    Brawo Rafał dobra decyzja.Popieramy.

  • 123456 - niezalogowany 2018-08-06 13:25:01

    Regionowi potrzeba świeżości a nie niedobitków z PO, Papaj już pokazał co potrafi jako dyrektor w tauron ekoenergia z nadania partyjnego - sokolinski - myśli , ze mieszkańcy już zapomnieli ? Co chce zaoferować - długi kolejne ? Gdzie młodzi menadżerowie? Takich nam trzeba!

  • 123-y - niezalogowany 2018-08-06 12:54:02

    Dobry Boze doswiadczyles nas juz susza a na jesien planujesz tych Panow-zlituj sie nad nami.

  • &&& - niezalogowany 2018-08-06 12:42:43

    W Szklarskiej też przydałby się ktoś młody a nie podgrzewany kotlet

  • Stefan - niezalogowany 2018-08-06 11:56:15

    Wreszcie ktoś młody i dynamiczny. Jelenia Góra potrzebuje tego ! Hubert ma mój głos

  • Jeleniogorzanin - niezalogowany 2018-08-06 11:31:34

    Hubert powodzenia. Masz mój glos

  • mieszkaniecpowi - niezalogowany 2018-08-06 11:30:15

    Znam Huberta bardzo długo i mogę z całą stanowczością powiedzieć: z wyszktałcenia prawnik, z zamiłowania jeleniogórzanin, z wyboru samorządowiec. BĘDZIE BARDZO DOBRYM PREZYDENTEM JELENIEJ GÓRY. na pewno oddam na niego swój głos. Powodzenia!!!!.

Dodajesz jako: |