:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
PILNE

Dramatyczne warunki na drodze do Czech . Kto za to odpowiada?

Absurdy, Dramatyczne warunki drodze Czech odpowiada - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 2
  • Fotka nr 1 z 2
Portal 24jgora.pl 14/01/2019 12:30

Zobaczcie jak wygląda droga z Kowar od Przełęczy Kowarskiej w stronę Czech do miejscowości Mala Upa. Po polskiej stronie kilkaset metrów przed granicą mamy takie oto warunki drogowe.

Dramatyczne warunki na drodze do Czech

Kilka razy dziennie dzwonią do nas czytelnicy, kierowcy z prośbą o interwencję w tym temacie. Odpowiadamy wszystkim zainteresowanym, że niestety jedyne co możemy zrobić to pokazać pozostałym czytelnikom zdjęcia z trasy Kowary - Mala Upa. To co się tam dzisiaj dzieje woła o pomstę do nieba. Nie da się przejechać, zaspy mają po kilka metrów, droga jest tak wąska, że problem z minięciem się mają nawet pojazdy osobowe.

Problem powtarza się od dłuższego czasu. Każdy zadaje sobie jedno podstawowe pytanie: Gdzie są służby odpowiedzialne za ten odcinek drogi?

Drodzy czytelnicy jakie jest Wasze zdanie w tym temacie? Często macie przyjemność podróżować tym odcinkiem drogi? Jakie są Wasze wrażenia?

Reklama

dramatyczne warunki na drodze - komentarze opinie

  • n/n - niezalogowany 2019-01-14 13:18:14

    zima.

  • Gość - niezalogowany 2019-01-14 13:30:30

    Gmine Podgorzyn tez wypadalo by odsniezyc!

  • Mieszkaniec Kowar - niezalogowany 2019-01-14 13:35:26

    Ta droga jest dramatyczna jeżdżę nią codziennie do pracy, od końca grudnia gdy spadł śnieg nie ma dnia żeby droga była normalnie przejezdna piaskarka przejeżdża raz o 7 a potem ok. 14 ,gdy jedzie piaskarka to pług śnieżny ma podniesiony ok 30cm nad ziemią ,a jak zapytałem człowieka dla czego nie opuści jego niżej usłyszałem że sprzęt na to nie pozwala więc nie mam bladego pojęcia po co on tam przyjechał, szerokość drogi ma 2,5 metra przed samą granicą plus śnieg i bigos gotowy

  • Gość - niezalogowany 2019-01-14 14:05:26

    Po co odśnieżać w Podgórzynie. Jest ładnie

  • gość 2019-01-14 14:06:28

    Narzekacie, fajnie sie jedzi, Jest wyzwanie - sie dzieje. Mozna to na samym przodzie zrobic a jak widze patalachow z Poznania czy Pomorskiego ktorzy Jeepami staja w poprzek drogi i wychodza z samochodow i lapia sie za glowy bo jak to mozliwe ze zaspa na poboczu go zatrzymala to tylko siac sie chce. Mam ubaw zawsze jak laski wychodza w swoich najmodniejszych strojach, wqrwione na maxa ze musza przerwac przegladanie fejsa i wysiasc i popchac tak ajebisty samochod z systemem samojezdzacym po sniegu zaspach i lodzie. Mi tam si epodoba jak jest duzo sniegu :)

  • Gość - niezalogowany 2019-01-14 14:10:56

    Po co odśnieżać w Podgórzynie. Jest ładnie

  • Gość - niezalogowany 2019-01-14 14:12:43

    Po co odśnieżać Podgórzyn. Jest ładnie przecież.

  • Gość - niezalogowany 2019-01-14 14:20:20

    Jeżeli to mowa o drodze na przełęcz Okraj to o ile dobrze pamiętam to tam jest obowiązek jazdy na łańcuchach. Jakoś na żadnym ze zdjęć nie widać aby jakiekolwiek auto miało je założone (więc co się dziwić że podjechać nie moga), no chyba że ślepy jestem.

  • Gość - niezalogowany 2019-01-14 15:23:17

    Jak tam dojechać ? Jutro przyjadę tam swoim quatrro i z palcem w dupie wjadę i zjadę po tym śniegu.

  • Gość - niezalogowany 2019-01-14 15:37:55

    Pojedziesz i zjedziesz jak nikt w poprzek nie stanie heheh

  • Tomasz Miroszkin - niezalogowany 2019-01-14 16:12:19

    Turyści nie znają się na powiatach, oceniają że JELENIA GÓRA to syf :(

  • gośćWRC - niezalogowany 2019-01-14 16:33:48

    Co,łańcuch w taki śnieg? i na ośkę?będzie mielił i nic z tego nie wyjdzie! Tu auto na 4 buty i opony z kolcami.

  • Gość - niezalogowany 2019-01-14 16:42:21

    Tomasz Miroszkin syfem nazywaj swoje wpisy i swoje wybitne wypociny. Napiszę wprost, że jesteś jakimś syfiastym hejterem.

  • Gość - niezalogowany 2019-01-14 18:44:17

    Za utrzymanie drogi odpowiada firma transport rutkowski z witkowa

  • Gość - niezalogowany 2019-01-14 19:00:55

    Mylisz sie gość. Za utrzymanie dróg odpowiada ten co płaci za utrzymanie. A jak nie płaci albo słabo płaci,.to jest jak jest. Żadna firma za darmo nie robi. I po temacie. Gmina i powiat za to oszczędza

  • gość 2019-01-14 19:10:36

    czy osły z samochodów nie widza ile jest śniegu po co tamtędy jechali

  • Gośćx - niezalogowany 2019-01-14 19:38:51

    Tjiiia.., w Podgórzynie jest TYLKO "ładnie”...

  • wnukkokosa - niezalogowany 2019-01-14 19:47:10

    Jak się na pogrzebie w Sosnówce załatwia sprawy odśnieżania dróg, to co się dziwić.... Panowie ze starostwa, cytuje:"zerwanie Umowy na odśnieżanie" załatwia się zza biurek i w gabinetach a nie na takich uroczystościach... Duuużo pokory, jeszcze duuużo pokory... i żadne przepastne wieńce tego nie zmienią...

  • gość 2019-01-14 20:43:18

    zagonić do roboty bandytów drogowych z drajw klubu, niech ręcznie szuflują łopatami drogę

  • gość 2019-01-15 07:29:06

    Turyści z Poznania, najkrótsza droga na gps, jedziem na narty. Następnym razem zostawią auto w hotelu i pojadą skibusem ;)

  • Gość - niezalogowany 2019-01-15 08:07:44

    To już się staje powoli nudne na kazdy artykuł bedziesz pisal komentarz o DC? Jak nie masz nic innego do roboty to sam może weź się za łopatę i zacznij latać po całym powiecie. Miasto zaoszczędzi i dostaniesz jeszcze order od Prezydenta za pomoc. A żeby pisząc słowo Bandyta to najpierw zasiegnij do definicji tego określenia A dopiero potem zacznij pisać komentarze.

  • Gość - niezalogowany 2019-01-15 12:20:01

    proszę pokażcie dla porównania zdjęcia na drugą stronę granicy - Mala Upa. Założę się, że droga całkowicie drożna i nawet autobusy dojadą.

  • Gość - niezalogowany 2019-01-15 18:26:15

    Gmina powinna zacząć nakładać kary na firmę która to odśnieża co zima to cały czas to samo

  • Znawca - niezalogowany 2019-01-15 19:31:49

    Jak robi za takie małe pieniądze to po co robi? I staje do przetargu?niech puści tych co będą zadowoleni i będą odsniezac porządnie . Szarpie SIE co roku a robić nie potrafi a kierowcy cierpią.

  • gość 2019-01-17 23:01:12

    Wszystko przez sypanie solą. Co to za polityka żeby po każdej zimie tony soli trafiało do rzek i do gleby. Przez ta sól robia się koleiny i samochody się wieszają. wystraczyło by to ubić co spadło i po problemie. Łańcuchy i jedziesz

Dodajesz jako: |