:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Dramat w Bolesławcu. Ojciec zabił matkę i dziecko!

Z ostatniej chwili, Dramat Bolesławcu Ojciec zabił matkę dziecko! - zdjęcie, fotografia
Portal 24jgora.pl 22/02/2019 08:34

Do tragedii doszło dziś (22.02) po godzinie 4:00 przy ul. Kilińskiego w Bolesławcu.

Według niepotwierdzonych jeszcze informacji wszystko rozpoczęło się od głośnej kłótni w jednym z mieszkań bloku przy ul. Kilińskiego. Na miejsce wezwano policję. Po przyjeździe funkcjonariusze znaleźli na klatce schodowej zakrwawioną kobietę, która nie dawała znaku życia. Wkrótce po tym znaleźli także agresywnego mężczyznę, najprawdopodobniej sprawcę, pod silnym działaniem środków odurzających. Został aresztowany. Na tym jednak nie koniec dramatu. Okazało się, że mężczyzna prawdopodobnie wyrzucił przez balkon 3,5 letnie dziecko, które na skutek upadku poniosło śmierć na miejscu. W tej chwili na miejscu tragedii trwają czynności mające na celu wyjaśnienie przyczyn i okoliczności zdarzenia. 

foto : Zlotoryja112

# Ojciec zabił matkę i dziecko!

Reklama

ojciec zabił matkę i dziecko - komentarze opinie

  • gość 2019-02-22 09:12:15

    ćpajcie więcej

  • Gość - niezalogowany 2019-02-22 09:15:16

    Boże ....piekło na ziemi

  • Edek - niezalogowany 2019-02-22 09:16:07

    Normalnie za coś takiego powinien być kat z salą tortur, tydzień męczenia a potem czapa

  • Gość - niezalogowany 2019-02-22 09:31:02

    Tak to jest jak sąd ma to w DUPIE, nie ma sprawiedliwości

  • Gość - niezalogowany 2019-02-22 10:15:26

    w i ę c e j k r y s z t a ł u

  • Gość - niezalogowany 2019-02-22 10:20:41

    Powinni go wyprowadzić na dach tego bloku i zrobić to samo co zrobił z dzieckiem

  • Dosyć - niezalogowany 2019-02-22 10:34:26

    Że tacy ludzie są, będą i byli / kara śmierci

  • Gość - niezalogowany 2019-02-22 10:36:51

    Oddac skurwysyna w rece mieszkancow i niech zrobia z bydlakiem porzadek

  • gość 2019-02-22 10:43:19

    Widać jak rząd walczy ze zjawiskiem przemocy w rodzinie...

  • gość 2019-02-22 11:07:13

    Problem z meta-amfetaminą w naszych okolicach jest ogromny (znacznie większy niż w innych województwach), i nikt nic z tym nie robi. Taka jest prawda.

  • soclib - niezalogowany 2019-02-22 11:27:02

    Wazne aby Polska była katolicka ,ETYKA do szkoł.

  • M - niezalogowany 2019-02-22 12:25:06

    A oni znieśli karę śmierci i teraz będziemy ćpuna i mordercę jeszcze utrzymywać z naszych podatków. Super....

  • Gość - niezalogowany 2019-02-22 12:35:08

    Ciąć Bydlaka i solą sypać aż do zgonu. Taka powinna być kara.

  • Gość - niezalogowany 2019-02-22 12:41:04

    Kolejne ofiary przemocy domowej kłótnie partner ćpun pewnie lubiący wypić i biedne dziecko i kobieta zgineli tragicznie. To są mlode związki dziewczyny po pierwszej akcji uciekajcie jak najdalej od takiego bydlaka bo spotka was to samo to co tą kobietę pracuje nad takimi ludźmi. Zaczyna sie raz jest kolrjny kolejny i tragedia bo narkotyk i wodka ważniejsza od wszystkiego dochodzą kłamstwa oszustwa.

  • Gość - niezalogowany 2019-02-22 13:09:30

    Tak się dzieje bo w tym kraju nie mamy dobrej Policji lekceważą zgłoszenia Mopsy Gopsy nic się nie interesują dlatego tak się dzieje nie ma kontroli nad wydawaniem 500+ dzieci utrzymują matki ojców mowa nie o wszystkich podatnicy dali dla dzieci 500+ a nieroby wydają na alkohol narkotyki papierochy a dzieci biedują.

  • gość 2019-02-22 15:11:14

    No tak, jak psu się niby coś dzieje to właściciel jest zeszmacony(chociaż do końca nie zna się prawdy), jak dziecko jest ofiarą oraz mama dziecka, to nikt ku...wa nic nie widzi. I gdzie są ci odważni obrońcy wtedy. Jestem przeciwny jakiejkolwiek agresji wobec zwierząt i ludzi, ale gdzie jest zdrowy rozum!!

  • Matka.polka - niezalogowany 2019-02-22 15:19:56

    Ojciec mojego dziecka też bierze (oczywiście się nie przyznaje) i pije. Tyle razy już od niego dostałam. Ale wpuszcza go bo przychodzi do synka (nie mieszkamy razem). Groził mi że kiedyś mi coś zrobi. Mam nawet nagrane jak grozi że mnie zabije i zakopie. Okrada mnie i dziecko. Wyzwiska od najgorszych to norma. Za to że podałam go o alimenty to nie wspomnę co przechodziłam. Naiwna jestem bo jak przeprasza i udobrucha to ja go przyjmuje i tak w kółko. Ciężko jest odejść od terrorysty. To znaczy odciąć się całkowicie jak ma się z nim dziecko. Nic dziecku nie kupuje, nie pracuje. Myślałam o tym żeby mu zabrać całkowicie prawa do dziecka, ale pytanie czy Sąd mu pozwoli aby brał dziecko do siebie. Teraz mu nie pozwalam (dziecko 2 latka).

  • Gość - niezalogowany 2019-02-22 15:30:20

    Zloz sprawę o przemoc i groŹby karalne,zrob z tym cokolwiek,inaczej dalej bedziesz miala to samo i byc moze synka sad mu pozwoli zabierac,na słowo nic nie.wskurasz,trzeba iść zglosic ze sie dzieje źle,wtedy moze spokornieje,a jak nie bedziesz miala czarno na bialym ze nim jest cos nie tak. Dziewczyny jesli nie.robicie nic w takich sytuacjach dajecie ciche przyzwolenie na to co sie dzieje. wiem ze.jest ciężko odejść,ale warto. Wiem co mówię,odeszlam od męża dwa lata temu. jest ciężko ale spokoj moj i dzieci i szczęście,bezcenne.

  • DRIVE CLUB - niezalogowany 2019-02-22 18:25:40

    TAK SIE KOŃCZY CZLONKOSTWO W DRIVE CLUBIE, RACZEJ KILL CLUB. CPAJA, JEZDZA AUTAMI JUŻ JAK WIDAĆ NIE TYLKO PO JELENIEJ. JEBANI MORDERCY. KOLEJNE OFIARY TEJŻE SEKTY.

  • Gość - niezalogowany 2019-02-22 23:11:22

    Do Matka.polka odchodź jak najszybciej i zacznij żyć normalnie dla siebie i dla dziecka bo nic w życiu nie jest ważniejsze niz DZIECKO zrób to bo moze sie skończyć zle tak jak w tym przypadku. Bedzie ciezko ale napewno masz bliskich którzy Ci pomogą. Trzymam kciuki powodzenia.

Dodajesz jako: |